Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 18:12Тре було їй допомогти якось, прикрити може?
Якщо "їй було що запропонувати світу", нє?

 ;D
Нащо? Це вільні люди, які можуть робити що хочуть за умови, що ніхто нікого не примушував. Ти проти?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 19:03Нащо? Це вільні люди, які можуть робити що хочуть за умови, що ніхто нікого не примушував. Ти проти?

Проти чого?
Знов ти мене заплутуєш.
Я кажу, що оскільки тобі ндравляцця всякі "сексапільні" чувіхі, то було б логічним їй допомогти, підстрахувати якось, на шухері, типу, постояти. А ти зразу:"примушував".

 :(

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 19:13Проти чого?
Знов ти мене заплутуєш.
Я кажу, що оскільки тобі ндравляцця всякі "сексапільні" чувіхі, то було б логічним їй допомогти, підстрахувати якось, на шухері, типу, постояти. А ти зразу:"примушував".

 :(

В плані завнішності. А тут про поведінку, давай закінчуй маніпулювати і перебріхувати. Я такого не казала.
Я сказала, що між зовнішністю та сексапильністю нема прямої кореляції.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 19:48В плані завнішності. А тут про поведінку, давай закінчуй маніпулювати і перебріхувати. Я такого не казала.

Як це не казала?
А єто што:

Цитата: Wednesday від Червень 10, 2023, 09:37Як виглядають живі богині. Навіть не знаю, що прекрасніше - обличчя чи тіло. Повна довершеність.

Казала, казала і ще раз казала.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 22, 2023, 23:11Як це не казала?
А єто што:

Казала, казала і ще раз казала.   ;D


Що, не відрізняєш естетичне захоплення від красивої жінки від бажання її трахнути, чи від її бажання трахнути когось?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 22, 2023, 23:29Що, не відрізняєш естетичне захоплення від красивої жінки від бажання її трахнути, чи від її бажання трахнути когось?

Відрізняю.
А що, в тебе було бажання її трахнути?   :o  :o  :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 23, 2023, 00:06Відрізняю.
А що, в тебе було бажання її трахнути?  :o  :o  :o

Якраз не було, я милувалася її вродою, як милуються статуєю Венери, наприклад. Тому ні, "оскільки тобі ндравляцця всякі "сексапільні" чувіхі" не відноситься до цього кейсу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не треба бути молодою і худою, щоб схопити життя за роги (або щось інше). Можна бути 50+, не зовсім красивою і навіть трошки в тілі, але любити життя у всіх його проявах (ну ви в курсі, про що я) і схопити для себе найбагатшого чувачка планети!



Не дивно, що Джефчик виглядає задоволеним і щасливим поряд з такою жінкою.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 25, 2023, 23:55Можна бути 50+, не зовсім красивою і навіть трошки в тілі

Фу, там ще й губи накачані.  ::)

Джефчика кинула набагато краща чувіха, після 25 років подружнього життя, матір його трьох синів і прийомної дочки, а також, можливо, співтворець його імперії, ось він і кинувся на перше, що попало.  ;)  ;D



А вона після цього бариги вибрала собі простого шкільного вчителя і правильно зробила.   :D


Wednesday

#189
Цитата: абабагаламага від Червень 26, 2023, 00:35Фу, там ще й губи накачані.  ::)

І не тільки. Там уже підтяжка, тому що рот як у Квазімодо, неприродній. Ось її природний лук:



ЦитатаДжефчика кинула набагато краща чувіха, після 25 років подружнього життя, матір його трьох синів і прийомної дочки, а також, можливо, співтворець його імперії, ось він і кинувся на перше, що попало.  ;)  ;D

Взагалі-то це він її кинув, познайомившись з Санчес. Вони разом не жили як мінімум за рік до офіціального оголошення про розлучення. Він закохався у Санчес, тому що вона динамічна (вона пілотувала гелікоптер, коли вони познайомились), пристрасна і сексуальна. Вона з тих жінок, що змушують чоловіків відчувати радість життя, а не тупо існувати поряд з кимось 25+ років.

І звичайно, що Лорен гарніша, ніж оцей щур в червоному платті. Такими зубами хіба дерева на дамби гризти. Якби у мене був член ... краще я помовчу  ;D  ;D  ;D .

ЦитатаА вона після цього бариги вибрала собі простого шкільного вчителя і правильно зробила.  :D


Вірніше, вчитель вибрав її мільярди. Таких дженерик, як вона, мільйони, і до них черга не стоїть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще фоточки:







Вона сексапільна, я б її теж вибрала, а не щуриху.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 26, 2023, 01:04Взагалі-то це він її кинув, познайомившись з Санчес. Вони разом не жили як мінімум за рік до офіціального оголошення про розлучення. Він закохався у Санчес, тому що вона динамічна (вона пілотувала гелікоптер, коли вони познайомились), пристрасна і сексуальна. Вона з тих жінок, що змушують чоловіків відчувати радість життя, а не тупо існувати поряд з кимось 25+ років.

Опудало з підтяжками і ботоксами в губах. Як можна в таке закохатися? Той Безос не ідіот, раз таку імперію зміг створити. Яка ще там радість життя з потворною може бути? Тимчасова іграшка, яку він покине, зуб даю.   ;)

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 26, 2023, 01:04І звичайно, що Лорен гарніша, ніж оцей щур в червоному платті. Такими зубами хіба дерева на дамби гризти.

Угу, "гарніша".  ::)  Опудало.  ;D
І який ще щур? Ти поняття не маєш в сексапільності!    ;D
Не щур, а логотип Плейбою - крілик!  :D

Ось де сексапільність, а не в тому опудалі з курячими мізками.  :P  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 26, 2023, 01:25Опудало з підтяжками і ботоксами в губах. Як можна в таке закохатися? Той Безос не ідіот, раз таку імперію зміг створити. Яка ще там радість життя з потворною може бути? Тимчасова іграшка, яку він покине, зуб даю.   ;)

 ;D

Ну раз в щуриху раніше міг закохатися ... Хоча це, може, і було не кохання. Більшість моїх колишніх однокласників розлучені як мінімум один раз. Тому що повиходили заміж і поодружувалися зеленими або тінами, або 20-річними. Поняття не маючи, хто і що насправді їм було потрібне у житті.

А коли зустріли своє, справжнє, то вже пізніше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 26, 2023, 01:48Ну раз в щуриху раніше міг закохатися ... Хоча це, може, і було не кохання. Більшість моїх колишніх однокласників розлучені як мінімум один раз. Тому що повиходили заміж і поодружувалися зеленими або тінами, або 20-річними. Поняття не маючи, хто і що насправді їм було потрібне у житті.

А коли зустріли своє, справжнє, то вже пізніше.

Отож, я й кажу, що помилки дурні зелені роблять, всі підряд.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 26, 2023, 01:41Угу, "гарніша".  ::)  Опудало.  ;D
І який ще щур? Ти поняття не маєш в сексапільності!    ;D
Не щур, а логотип Плейбою - крілик!  :D

Ось де сексапільність, а не в тому опудалі з курячими мізками.  :P  ;D

Ну, кому і кобила наречена. Так, я б вибрала Санчес, а не ту суху зубату Макензі. Ну це ж очевидно, хто з них кращий в ліжку - з Лорен сексуальність просто б"є як життєдайне джерело, а від щурихи залишаться хіба що шрами на піпісці (упс і нащо я це написала??).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 26, 2023, 01:50Отож, я й кажу, що помилки дурні зелені роблять, всі підряд.   ;D

Що, всі в 20 років одружуються?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#197
Цитата: Wednesday від Червень 26, 2023, 01:52Що, всі в 20 років одружуються?

Нууу, добре, - не всі.  :D
Жартую я. Але в кожному жарті...  ;D

Wednesday

Всебічне дослідження показало, що жодній дитині амішів не було діагностовано хронічні захворювання, які впливають на решту Америки.

Чисельність амішів по всій Америці швидко наближається до 400 000.



Найбільша концентрація амішів становить 90 000 у Пенсільванії та 82 000 в Огайо.

Громади амішів оселилися аж у 32 штатах США.

Сім'ї мають в середньому 7 дітей, тому населення амішів швидко зростає.

Аміші — це група християн-традиціоналістів, які відомі простим життям, простим одягом і християнським пацифізмом.

Вони відкидають більшість зручностей сучасних технологій і фармацевтичних препаратів і зберігають самодостатність.

Аміші цінують сільське життя, фізичну працю, смирення та Gelassenheit (підпорядкування Божій волі), щоб не переривати сімейний час і не замінювати розмови віч-на-віч, коли це можливо.

Проте, незважаючи на відмову від усіх сучасних ліків і фармацевтичних препаратів, до яких має доступ решта американців, аміші є одними з найздоровіших у країні.

У новому комплексному дослідженні, представленому засновником VSRF Стівом Кіршем у сенаті штату Пенсільванія, було підраховано, що для дітей амішів, які на 100 відсотків не вакциновані, типові хронічні захворювання майже не існують, якщо взагалі існують.

Ці хронічні захворювання, від яких страждає багато вакцинованих дітей і велика частина американців, включають аутоімунні захворювання, хвороби серця, діабет, астму, СДУГ, артрит, рак і аутизм.

Під час свідчень перед Сенатом ПА експерти-захисники здоров'я поділилися подробицями про те, чому ніколи не публікувалися звіти про здоров'я дітей амішів загалом.

«Після десятиліть вивчення амішів звіту немає, тому що він був би руйнівним для державних наративів», — свідчив Кірш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.