Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 09:52Ще вони усі пили воду, даю гарантію.

Так само, як і ті, кого вакцина "захистила від ковіду", ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 09:31Я прошу ще раз, а можна мені 2 цифри? Вакциновані X захворіли Y?

Ти не розумієш, що у цьому звіті методологічно не має значення, скільки було вакциновано і скільки захворіли? Має значення, що у лікарню звернулося стільки-то вакцинованих з цією проблемою, і саме такі цифри подаються. А це багато, враховуючи, що це було всього декілька місяців після початку вакцинації дітей та підлітків.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 16:34.
Якщо б ми усі погодилися один з одним, то цю тему можна було б закривати. А так ось уже 16 сторінок.

Цю тему можна закривати тільки коли будуть висіти на стовпах всі вакцинофашисти.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 18, 2023, 16:41
Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 16:34.
Якщо б ми усі погодилися один з одним, то цю тему можна було б закривати. А так ось уже 16 сторінок.

Цю тему можна закривати тільки коли будуть висіти на стовпах всі вакцинофашисти.

Значить, це буде дуже довга тема  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Людська раса має бути очищена, але не від трьох міл'ярдів Джо Бло, а від кілька сотень психопатичних потвор нагорі.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 18, 2023, 16:43Людська раса має бути очищена, але не від трьох міл'ярдів Джо Бло, а від кілька сотень психопатичних потвор нагорі.

Wouldn't that be awesome? Починаючи із Шваба.

Була в дитячому госпіталі, малюсінькі дітки загинаються від раку, а шваби та сороси живуть :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

А головне це треба нищити оті інституції, якіми користуюцця психопати - ООНи, ВООЗи, МВФи і далі по списку включаючи державні існтитуції та 'соцілаізовані' системи. Бо якщо є Корито, психопати знайдуться.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 18, 2023, 16:49А головне це треба нищити оті інституції, якіми користуюцця психопати - ООНи, ВООЗи, МВФи і далі по списку включаючи державні існтитуції та 'соцілаізовані' системи. Бо якщо є Корито, психопати знайдуться.

Будь-яка ідея "світового уряду" у будь-якій імплементації нівелює поняття "демократичний вибір" і "суверенітет та незалежність". Давайте тоді взагалі відмінимо кордони, візи та паспорти - why bother with any of it.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 18, 2023, 16:12ФЕМА пропонувала гроші батьку 16 річного хлопця який помер від 'вакцини' щоби списати смерть на ковід.

"FEMA contacted me to ask me to change the cause of death to Covid so that they could help me financially."
~ Ernest Ramirez

His 16 year-old son died 5 days after receiving the Pfizer Covid vaccine.

https://twitter.com/JamesMelville/status/1625053285500567552

До речі, GoFundMe заблокувала і стирила зібрані гроші.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 18, 2023, 16:54До речі, GoFundMe заблокувала і стирила зібрані гроші.

Мене і не дивує, після того, що вони зробили з грошами для тракерів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday link=msg=35Він спеціально робить вигляд, що не розуміє, щоб наша дискусія продовжувалась.

Якщо б ми усі погодилися один з одним, то цю тему можна було б закривати. А так ось уже 16 сторінок.

I am fine with it  ;D  ;D  ;D




Ага, то це у вас такі інтимні ігрища...
тоді пардон, я ухажу.    ))))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 18, 2023, 17:07Ага, то це у вас такі інтимні ігрища...
тоді пардон, я ухажу.    ))))

Correction - у НАС.

Хехе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 18, 2023, 16:43Людська раса має бути очищена, але не від трьох міл'ярдів Джо Бло, а від кілька сотень психопатичних потвор нагорі.


Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 18, 2023, 16:49А головне це треба нищити оті інституції, якіми користуюцця психопати - ООНи, ВООЗи, МВФи і далі по списку включаючи державні існтитуції та 'соцілаізовані' системи. Бо якщо є Корито, психопати знайдуться.


Тих корит є величезна кількість - кожен орган влади/місцевого самоуправління, тобто психопатичних потвор є не кілька сотень, а мільйони і мільйони.


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 17:12Correction - у НАС.

Хехе!

 :o


Найн!  Я не настільки розкріпачений, ))) трісомні зв'язки це не моє.  ;))))

Петро Шаблезуб

Цитата: абабагаламага від Лютий 18, 2023, 17:17Тих корит є величезна кількість - кожен орган влади/місцевого самоуправління, тобто психопатичних потвор є не кілька сотень, а мільйони і мільйони.

Саме так. Цього всього державнотворчого гімна не має бути в принципі.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday


Нас тут більше ніж троє :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 16:38Ти не розумієш, що у цьому звіті методологічно не має значення, скільки було вакциновано і скільки захворіли?
Важливий %  Кожна вакцина має побічні ехвекти.

Доречі, коли мені було до 20 я разок залетів у лікарню на швикій, були серйозні раптові травми з серцем. То я був вакцинований чи ні?

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 16:34що він не ідіот і навіть навпаки
Дякую, дуже дякую!

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 17:36Важливий %  Кожна вакцина має побічні ехвекти.

В контексті даного звіту це не має значення, бо він не про це (методологія). Якщо тобі дали завдання порахувати кількість помилок у коді на конкретну аплікуху, яку написав твій сусід по офісу, тобі  не потрібно знати, як це корелює з кількістю помилок у коді на світовому рівні.

ЦитатаДоречі, коли мені було до 20 я разок залетів у лікарню на швикій, були серйозні раптові травми з серцем. То я був вакцинований чи ні?

Ніхто не каже, що раніше не було міокардитів чи перікардитів. Але їх кількість суттєво підвищилася після вакцинації у певних вікових категоріях і це зараз науковий факт. Також і якість (важко чи взагалі не лікуються). Раніше антибіотики прийняв - і чікі-пікі (як моя колишня начальниця).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 17:40Але їх кількість суттєво підвищилася після вакцинації у певних вікових категоріях і це зараз науковий факт.
Так де цихри? Де ота кількість міокардів на півлітру пфайзеру???

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 17:44
Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 17:40Але їх кількість суттєво підвищилася після вакцинації у певних вікових категоріях і це зараз науковий факт.
Так де цихри? Де ота кількість міокардів на півлітру пфайзеру???

То ж вище Шаблезуб дав!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.