Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 11:34Я був за крок від вакцинації - почали вимагати на роботі, але не було щастя, але нещастя допомогло - почалася війна і зняли ту вимогу.
Що буде далі, не знаю, але якщо вакцинуватися, то тільки не генним шмурдяком.
Еліта? На роботі в мене всі, хто розумніший або обачніший, відкрутилися від шмурдяка. А решту овець змусили.

У Вас тебе на роботі розумні люди. У нас тут нагинали. Я ще розумію, коли люди не хотіли, але вакцинувалися, бо мусили годувати свої родини  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 11:46Реальністю може стати розділення всього людства на 2 табори і переслідування, переховування, підпілля ...

Ну так воно уже було імплементоване в Австралії, НЗ ... ковідні табори та бараки.

Зараз комуняка Лула відмовляє бідним дітям у їжі, якщо вони не вакциновані  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 20:51Еліта це ті шо можуть 6 цихр зарплати у баксах отримати. А не олкашня Шаблезуба.

Ну тут досить велика дельта для визначення, що таке "еліта":

100,000 вс. 500,000 вс. 900,000 - разніца агромнава размєра.

ІМХО, 100К-200К - то мейнстрім. Аби штани підтримувати при теперішніх цінах.

Хоча я не вважаю це чинником для визначення, що таке еліта. Багато мільйонерів та аристократів - виродки, яким потрібно заборонити розмножуватися (адже моральність - це і генетичний чинник, і я не жартую), а краще було б випиляти їх із земної кулі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 20:53Та Україна то відомий Бангладеш. Купив справку, купив права, купив диплом.

Взагалі неможливо було купити. В Канаді теж, лікарів звільняли з роботи за винятки для хворих.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 21:50І слава Богу!
Я щасливий що так.
Зараз просто сиджу в хаті, бо лікуюся від грипи, то й писанням цим зайнявся, а через пару днів на це не буде часу... бо кілобакси тре заробляти.  )))

Бажаємо поскоріше одужати!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 21:56Ага, але такими темпами їм скоро може не залишитися над ким володарювати. Хіба над роботами, але ж їх обслуговувати тре... вручну.   ;D

Це і є кінцева мета.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Про іліту ... був на фупі і не тільки такий харизматичний дописувач Атіла. Він називав себе таким, бо працював на Майкрософт і похвалявся якимось машинами.

Напевно, теж таємно читає наш форум. Привіт  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 03:32
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 09:22Усі мої знайомі, які є справжня еліта - вакциновані.

Ти їх в еліту записав, тому що вони твої знайомі?

Ну і себе by extension, I gather?  ;D

LOL!
Тому що вони розумні. А антивакси на 99.99999 % ідіоти

Wednesday

#268
Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 08:26Тому що вони розумні. А антивакси на 99.99999 % ідіоти

Ти що, до цього часу віриш, що ковідні вакцини are safe and effective?

Я не вірю, що ти віриш!

Плюс я заробляю більше 100К, не тупа, і тим не менше антивакс. То як це вписується у твою парадигму?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Безпечні - так. Ефективні - ні або дуже тимчасово. Потрібні зараз - ні.

Щодо антиваксерів - 99.99999999% з них ідіоти без освіти. Ідеальний приклад - сектанти МП.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 03:34У Вас тебе на роботі розумні люди. У нас тут нагинали. Я ще розумію, коли люди не хотіли, але вакцинувалися, бо мусили годувати свої родини  :( .

Та де там... Не вакцинувалися одиниці і їх почали "відсторонювати від роботи"... я як дізнався, що я не один такий, то щиро здивувався...

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 08:26
Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 03:32
Цитата: Ребе Моше від Лютий 15, 2023, 09:22Усі мої знайомі, які є справжня еліта - вакциновані.

Ти їх в еліту записав, тому що вони твої знайомі?

Ну і себе by extension, I gather?  ;D

LOL!
Тому що вони розумні. А антивакси на 99.99999 % ідіоти

А розумність яким методом визначав, методом порівняння?  ;D

В мене був колись давно один товариш... Це було на початку розвалу Совєтів і настання ринкових відносин... Почала ходити західна валюта і був дикий обмін.. тих валют. І ось одного разу він кличе мене в супутники в такому поході "за валютою", хоча я знавцем не був жодним. Ну, добре, якщо так просиш, то йдемо. Прийшли, купили 100 дойчемарок, тішиться, розглядає... Проходить тиждень чи два, зустрічаю його, а він мені каже: ти знаєш, я ще раз ходив, сам, купив ще одну сотню, така сама ідентична, отже добра..
А потім йому кажуть: тими папірцями можеш підтертися, обидва - фальшивка.
Як він мені це розказував я реготав, катався від сміху.

То ти теж так розумність визначаєш, методом порівняння з еталоном?    ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 03:43
Цитата: абабагаламага від Лютий 15, 2023, 21:56Ага, але такими темпами їм скоро може не залишитися над ким володарювати. Хіба над роботами, але ж їх обслуговувати тре... вручну.   ;D

Це і є кінцева мета.


Навіщо? Що Це за мета така суїцидна?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 08:55Безпечні - так. Ефективні - ні або дуже тимчасово. Потрібні зараз - ні.

Щодо антиваксерів - 99.99999999% з них ідіоти без освіти. Ідеальний приклад - сектанти МП.

Як ти можеш знати, чи безпечні вони, якщо нема і ніколи не було лонгітюдних випробуваннях на людях?

І потім, ти відмовляєшся вірити офіційним даним, що показують на безпосередній зв"язок між ковідними вакцинами і міокардитами, зоврема, у молоді? Як мінімум.

Як показав ковідний кейс, наявність освіти, у тому числі вищої - не показник інтелекту і критичного мислення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаНавіщо? Що Це за мета така суїцидна?

Глобалісти мають за мету скоротити популяцію людей, тому що вони вирішили на основі фейкових теорій, що цивілізація знищує планету.

Читайте у темі про глобалізм, там все це аналізується.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 15:46наявність освіти, у тому числі вищої - не показник інтелекту і критичного мислення.

Наявність папірця про освіту.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 15:47
ЦитатаНавіщо? Що Це за мета така суїцидна?

Глобалісти мають за мету скоротити популяцію людей, тому що вони вирішили на основі фейкових теорій, що цивілізація знищує планету.

Читайте у темі про глобалізм, там все це аналізується.

Таки деяких ординців скоротити б не завадило...   

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 16, 2023, 15:46
Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 08:55Безпечні - так. Ефективні - ні або дуже тимчасово. Потрібні зараз - ні.

Щодо антиваксерів - 99.99999999% з них ідіоти без освіти. Ідеальний приклад - сектанти МП.

Як ти можеш знати, чи безпечні вони, якщо нема і ніколи не було лонгітюдних випробуваннях на людях?

І потім, ти відмовляєшся вірити офіційним даним, що показують на безпосередній зв"язок між ковідними вакцинами і міокардитами, зоврема, у молоді? Як мінімум.

Як показав ковідний кейс, наявність освіти, у тому числі вищої - не показник інтелекту і критичного мислення.
Я не знаю жодного хто вмер від вакцини. Я знав невакинованих що врізали дуба у 40.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 16, 2023, 20:05Я не знаю жодного хто вмер від вакцини. Я знав невакинованих що врізали дуба у 40.

Та ти тролиш. Не може бути, щоб ти так дійсно думав.

А ті, що померли від ковід в 40, померли б від нього і вакцинованими. Всі смерті від ковіду зараз у повністю вакцинованих і перевакцинованих осіб.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.