Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Рената від Лютий 12, 2023, 02:49Я про таке читаю дуже багато в інтернеті :(.
Вакціонувалася пфайзером двічі. Остання доза була в листопаді. Операція неможлива була ще в березні минулого року. Воно дуже швидко росло. Але я ще жива. Лікарі давали 2 місяці.
[/quote]

А не намагалися хіміотерапією зменшити? У подруги моєї доньки мама захворіла, минулого року діагностували, здається, третю стадію, і оскільки пухлина була велика, вона пройшла декілька курсів хімії, пухлину зменшили і успішно видалили. Нібито все добре, тьху-тьху.

Дай Боже Вам подолати це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рената

Лікарі сказали, що хімія не допоможе.

Wednesday

Цитата: Рената від Лютий 12, 2023, 03:15Лікарі сказали, що хімія не допоможе.

 :( Моя близька родичка мала 2б стадію, операцію, 12 курсів хімії і ще 5 років на тамоксифені (рак грудей). То вона ще пила настій чистотілу. Важко сказати, чи то мало значення чи ні, але діагноз був 21 рік назад ... вона з нами.

Я думаю, їй ще допомогло, що у неї запалилася рука (рожа) і була надзвичайно висока температура - більше 40 градусів. Я думаю, що якщо там ще залишилися якісь ракові пухлини, то вони всі повипалювалися тою гарячкою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ковідофашизм у дії.

У Нью-Йорку у тих вчителів, що відмовились вакцинуватися, взяли відбитки пальців і їх файли відправили у ФБР. А у їх особистих справах записали "проблематичний".

https://www.theblaze.com/news/new-york-city-teachers-fingerprints-fbi-mandate

Уявляєте?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рената

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 03:23
Цитата: Рената від Лютий 12, 2023, 03:15Лікарі сказали, що хімія не допоможе.

 :( Моя близька родичка мала 2б стадію, операцію, 12 курсів хімії і ще 5 років на тамоксифені (рак грудей). То вона ще пила настій чистотілу. Важко сказати, чи то мало значення чи ні, але діагноз був 21 рік назад ... вона з нами.

Я думаю, їй ще допомогло, що у неї запалилася рука (рожа) і була надзвичайно висока температура - більше 40 градусів. Я думаю, що якщо там ще залишилися якісь ракові пухлини, то вони всі повипалювалися тою гарячкою.
Я чула про такі випадки. Дійно, рак не любить велику температуру. Більше 40 градусів. Але в мене не підіймалася вище. Не повезло. Також в неї трохи краща стадія. Ну вже як є...

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Січень 19, 2023, 06:09Бустери треба зупинити негайно.

ЗУПИНИТИ.

НЕГАЙНО.

Є нова праця.

Це погано.

Що поганого в тому, що популяція єгу зменшиться?


абабагаламага

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 01:07Коротка підбірка того що витворяла психопатична потвора Джасінда Ардерн в Новій Зеландії

Нагадую: вона ввела тотальні тюремні міри (не вийти з дому, стукати на тих хто вийшов, утримування людей в ковідних тюрмах і тп) - через один випадок ковіду.

https://twitter.com/Newsfilter2/status/1615930525440700417

P.S. Ну от питання ґаласуючим: Що, не видно кого ви обираєте?

Людям не можна дозволяти вибирати владу, бо вони завжди виберуть дурню. Така їхня природа, що вдієш?
Влада має бути авторитарною і спадковою. )))

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 21:39Скільки мені особисто раз казали, що я ненаукова. А я виявилася більш науковою, ніж мільйони лікарів, ЛОЛ!

Справа в тому, що далеко не всі люди в білих халатах є дійсно науковцями.
В медінститутах їх вчать трохи хімії, а більше, по суті, жодних наук крім ,,науки" виконувати ,,протоколи лікування". Це може робити й робот.
Лікарі - не освічені люди, це - неуки, а не науковці, це фуфло. 

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 15:29Справа в тому, що далеко не всі люди в білих халатах є дійсно науковцями.
В медінститутах їх вчать трохи хімії, а більше, по суті, жодних наук крім ,,науки" виконувати ,,протоколи лікування". Це може робити й робот.
Лікарі - не освічені люди, це - неуки, а не науковці, це фуфло.

Як показав ковідний кейс, переважна більшість людей у білих халатах виявилися навіть не лікарями. Вони поклали, кхм, зонд на власну присягу Гіпократа, яка каже - "Не нашкодь".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 16:37https://uk.wikipedia.org/wiki/Єгу_(Мандри_Гуллівера)

В цьому контексті зменшується популяція не тільки єгу, а і невинних - наприклад, дітей. Їм казали, що вакцина безпечна і ефективна, а не навпаки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Добре, що я нікуди не літаю, ЛОЛ (хоча тут про військових пілотів).

Кількість медичних епізодів серед військових пілотів США зросла на більш ніж 1,700% з 2019 по 2022. В середньому на рік раніше було 226 таких ріпортів між 2016 and 2019, а у 2022 - аж 4,059 in 2022.

Пентагон списує це на ковід, але ж ми знаємо, що то брехня. Плюс параметри для кардіограми змінили неспроста.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Rand Paul breaks down how the U.S. government still funds Chinese coronavirus research.

"The main group that's been getting this money is EcoHealth Alliance. Over $100 million. A lot of it through the State Department."

https://twitter.com/KanekoaTheGreat/status/1623929856466780161
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"