Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2023, 13:06А я захворів, другий день лежу з температурою.
Був в лікаря - грип.
Виписав якісь протигрипозні таблетки, ніби вже краще, йду на поправу.

Бажаю скоріше видужати!

ЦитатаА як часто ти зараз хворієш? І чи хворієш взагалі?
І як проходить хвороба, легко чи важко?

Раніше хворіла вірусними захворюваннями досить часто - декілька раз на рік.

Ковідом хворіла на початку пандемії і в кінці - омікроном. Останнє було підтверджене тестами, перше - ні, бо тоді тестів не було. Протікання ідентичне.

Між цим хворіла легкими вірусними захворюваннями, робила багато тестів, вони були негативні на ковід.

Після омікрону мала легкі вірусні симптоми декілька раз. Ні температури, ні в ліжку лежати не довелось - але достатньо, щоб отримати дозвіл працювати з дому (у нас не можна йти на роботу із симптомами).

Мала додатково хворіла вірусними декілька раз, а ми з чоловіком - ні. Значить, в нас був якийсь імунітет на ті віруси.

ЦитатаЯ також скептично відношусь до цих вакцин, але без них подорожування по Європі було не можливе.

Тому ми вибрали, щоб було якнайменше доз і щоб це признавали в Європі, - вибрали одну дозу Johnson.
А потім, щоб не втратити важність, через півтора року зробили бустер - одна доза Пфайзер.

А я готова була втратити роботу, але б все одно не вакцинувалася.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 14:47А як ми жили біля Чорнобиля то онко не було, ага

Це речі різного порядку і різної природи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 16:58
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 14:47А як ми жили біля Чорнобиля то онко не було, ага

Це речі різного порядку і різної природи.

От притомна людина це зрозуміла б, а деякі вакцинуті - ні.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 11, 2023, 17:47
Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 16:58
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 14:47А як ми жили біля Чорнобиля то онко не було, ага

Це речі різного порядку і різної природи.

От притомна людина це зрозуміла б, а деякі вакцинуті - ні.

На жаль, дехто зрозумів це на власній шкурі, але було пізно. Спостерігала в реальному часі, як від швидкоплинного раку загинається агресивна вакцинаторка. Вже не пам"ятаю точно, який там був анамнез (два чи три шмурдяки на той час), але вона захворіла і померла на протязі двох чи трьох місяців. Якщо не полінуюсь, то знайду. Дуже молода, залишилася сиротою дитина.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

#185
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 11, 2023, 17:55Це вопша карма якась. Одна з головних просувачів emergency authorization in USA померла.

"Vaccines are very, very safe!"

https://twitter.com/LetsGoBrando45/status/1623713474353459200

It is only fair. На жаль, цього недостатньо to serve justice to millions of innocent souls who died from or were maimed by the covid vaccines.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

До когось починає потроху доходити.

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 11, 2023, 18:01До когось починає потроху доходити.

Lovely! Too late now.

Хоча статс по серцевих проблемах у молоді були доступні буквально з весни 2021 року, причому опубліковані офіційно у канадській пресі, наприклад, на матеріалі онтарійських даних. Але нам потім ще два роки втирали про сейф енд іффектів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Мапа геноциду.

Хоча про летальність кєтайської сечи в мене даних нема.



"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Army Pfc. Kaleb H. Franklin, 26, who was stationed at Fort Stewart, Ga., died Tuesday, Feb. 7, 2023, after experiencing a medical emergency during a flight to California for an upcoming combat training exercise, according to service officials. (U.S. Army)

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Our #NHS has been murdering people using Remdesivir and Midazolam
The scumbags also murdered plenty using respirators
People must not forget
The collaborators must not go unpunished

https://twitter.com/crouchendcom/status/1622357703988330500
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Рената

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 17:52
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 11, 2023, 17:47
Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 16:58
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 14:47А як ми жили біля Чорнобиля то онко не було, ага

Це речі різного порядку і різної природи.

От притомна людина це зрозуміла б, а деякі вакцинуті - ні.

На жаль, дехто зрозумів це на власній шкурі, але було пізно. Спостерігала в реальному часі, як від швидкоплинного раку загинається агресивна вакцинаторка. Вже не пам"ятаю точно, який там був анамнез (два чи три шмурдяки на той час), але вона захворіла і померла на протязі двох чи трьох місяців. Якщо не полінуюсь, то знайду. Дуже молода, залишилася сиротою дитина.

Я на власній шкурі зрозуміла, що таке вакцінація. Я не була ярою вакцінаторкою. Я мріяла їхати закордон на заробітки. Після вакцінації пухлина почала рости дуже швидко. Рак агресивний, підтверджую. Мені лікарі не вірять. Ну не всі. Але більшість. Зараз я на 4 стадії раку, чи виживу - невідомо. Я борюся, але це дуже важко. Особливо психологічно. Але можна було цього уникнути. Я знала, що неможна вакціонуватися. Моїй тупості немає виправдання, але вже як воно є...

Wednesday

Цитата: Рената від Лютий 12, 2023, 01:30Я на власній шкурі зрозуміла, що таке вакцінація. Я не була ярою вакцінаторкою. Я мріяла їхати закордон на заробітки. Після вакцінації пухлина почала рости дуже швидко. Рак агресивний, підтверджую. Мені лікарі не вірять. Ну не всі. Але більшість. Зараз я на 4 стадії раку, чи виживу - невідомо. Я борюся, але це дуже важко. Особливо психологічно. Але можна було цього уникнути. Я знала, що неможна вакціонуватися. Моїй тупості немає виправдання, але вже як воно є...

Дуже шкода про це чути, Рената. Ви така молода гарна жінка, і такі випробування. Якщо не секрет, ви вакцинувалися пфайзером чи іншими вакцинами, і скільки раз?

Чи можна зробити операцію?

Я про таке читаю дуже багато в інтернеті :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 11, 2023, 22:53Мапа геноциду.

Хоча про летальність кєтайської сечи в мене даних нема.

Зверніть увагу, що пуйло цілком конкретно провакцинувало своє бидлонаселення у кращих традиціях глобалістичного фашизму. Ідіоти ті, хто вважає, що він типу бореться  з глобалістами - він робить все за їх playbook.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

По китайських вакцинах моє суто суб"єктивне враження, що вони набагато менш шкідливі, ніж мрна. Їх офіційна ефективність була в районі 50 відсотків, наскільки я пам"ятаю, а фактична - хто зна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рената

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 02:38
Цитата: Рената від Лютий 12, 2023, 01:30Я на власній шкурі зрозуміла, що таке вакцінація. Я не була ярою вакцінаторкою. Я мріяла їхати закордон на заробітки. Після вакцінації пухлина почала рости дуже швидко. Рак агресивний, підтверджую. Мені лікарі не вірять. Ну не всі. Але більшість. Зараз я на 4 стадії раку, чи виживу - невідомо. Я борюся, але це дуже важко. Особливо психологічно. Але можна було цього уникнути. Я знала, що неможна вакціонуватися. Моїй тупості немає виправдання, але вже як воно є...

Дуже шкода про це чути, Рената. Ви така молода гарна жінка, і такі випробування. Якщо не секрет, ви вакцинувалися пфайзером чи іншими вакцинами, і скільки раз?

Чи можна зробити операцію?

Я про таке читаю дуже багато в інтернеті :(.
Вакціонувалася пфайзером двічі. Остання доза була в листопаді. Операція неможлива була ще в березні минулого року. Воно дуже швидко росло. Але я ще жива. Лікарі давали 2 місяці.