Психічні розлади

Попередня тема - Наступна тема

com

Інтернет-аддикція (залежність) (від англ. addiction – схильність, звичка) – це нав'язливе прагнення до застосування інтернету, його надмірне використання та проведення великої кількості часу в мережі.
https://www.bsmu.edu.ua/blog/5440-internet-zalezhnist-tse-tezh-hvoroba/

Пошук негативної інформації в інтернеті має якусь окрему назву?
https://kreativ.im/6-sposobiv-pozbutys-nehatyvnoho-myslennya/


Wednesday

Хороша тема, ЛОЛ!

Зараз побачимо, чи є в мене інтернет-адикція  :laugh:.

***************************************************************

постійне бажання бути онлайн; - ні

роздратований стан при відсутності доступу до мережі; - буває :gigi:

відсутність бажання відволікатися від віртуального простору; - ні

порушення уваги; - ні

недотримання вимог особистої гігієни; - ні (хоча, бувало, приймала душ трохи пізніше, ЛОЛ!)

відмова від їжі або нерегулярне харчування; - о, ні!

відмова від «живого» спілкування; - ні

конфлікти з оточуючими, які не розділяють надмірне захоплення інтернетом; - ні

готовність вкладати власні кошти в комп'ютер та інтернет (не пов'язані з роботою). - тут це нормально.

****************************************************************************

1. гарне самопочуття або ейфорія за комп'ютером; - так

2. неможливість зупинитися; - ні

3. збільшення кількості часу, проведеного за комп'ютером; - так

4. нехтування сім'єю і друзями; - ні

5. відчуття порожнечі, депресії, роздратування не за комп'ютером; - ні

6. брехня вчителям або членам сім'ї про свою діяльність; - ні

7. проблеми з роботою або навчанням; - ні

8. сухість в очах; - так

9. головні болі за типом мігрені; - ні

10. болі в спині; - ні

11. нерегулярне харчування, пропуск прийомів їжі; - ні

12. нехтування особистою гігієною; - ні

13. розлади сну, зміна режиму сну. - ні

***********************************************************************

Мій результат:

0-3 – Ви мудрий користувач інтернету. Можете подорожувати по мережі скільки завгодно довго, тому що вмієте контролювати себе.


:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

#2
В багатьох і так депресія. Зайдеш на форум - кругом все на букву х. Хоч не заходь.

Вітамін Д поприймати? Сонця немає, бо дощ.
https://ukr.media/medicine/270102/
А в м'ясі є він?

Wednesday

Цитата: com від Квітень 22, 2024, 21:22В багатьох і так депресія. Зайдеш - на форум - кругом все на букву х. Хоч не заходь.

Вітамін Д поприймати? Сонця немає, бо дощ.

Яка депресія?

Це Ви про себе чи взагалі?

Якщо клінічна і є такий діагноз, це треба лікувати у психіатра пігулками плюс councelling у психолога, психотерапевта чи психоаналітика.

Якщо реактивна депресія на погані новини чи якісь події у житті, це нормальна реакція організму і треба справлятися або самому через різні техніки, або з допомогою професіонала - психолога, психотерапевта чи психоаналітика. Можна тимчасово попити легкі антидепресанти, але теж за приписом лікаря.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це дещо пояснює :laugh: .

Обійми з котом чи кошеням можуть здатися лікувальними, але нове дослідження показує, що контакт із цими тваринами може мати негативні наслідки для психічного здоров'я.

Дослідження, опубліковане в журналі Schizophrenia Bulletin, показало, що люди, які контактують з котами, мають більш ніж удвічі більше шансів захворіти на шизофренію та інші подібні психічні розлади пізніше в житті.


Австралійські дослідники з Університету Квінсленда провели систематичний огляд 17 досліджень, проведених в 11 країнах у період з 1 січня 1980 року по 30 травня 2023 року.

Дані дослідження були взяті з кількох баз даних, зокрема Medline, Embase, CINAHL, Web of Science та інших публікацій.

За словами дослідників, усі дослідження були зосереджені на учасниках, які мали котів у перші 25 років життя та зазнали наслідків, пов'язаних із шизофренією.

Згідно з визначенням Національного інституту психічного здоров'я, шизофренія – це психічне захворювання, яке впливає на думки, поведінку та почуття людини.

Психотичні симптоми можуть включати галюцинації, марення та розлади мислення.

Люди з розладом також можуть відчувати когнітивні проблеми, втрату мотивації, відхід від соціальної діяльності, труднощі з проявом емоцій і загальну відсутність функціонування.

Попереднє дослідження, яке пов'язувало контакт котів із ризиком шизофренії, було зосереджено на Toxoplasma gondii (T. gondii), паразиті, який може викликати котячу хворобу під назвою токсоплазмоз.

Окремі дослідження виявили «помірно-високий» зв'язок між токсоплазмозом і шизофренією.

Проте лікарі рекомендують не панікувати, якщо у вас є кішка, у вас є діти або ви думаєте про створення сім'ї. Шизофренія є неймовірно складним розладом, і це дослідження визначає один потенційний фактор ризику, який необхідно розуміти в ширшому контексті. Ймовірно, було б передчасно давати чіткі рекомендації щодо володіння котами виключно на основі цих висновків.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

Депресія - вкрай пригнічений настрій, котрий є результатом розчарування в людині, ідеї, явищі тощо. Прикладів море: Довгий час йшов в пустині до води а виявилося що то був міраж. Життям ризикував в боях за ідеї рівності, братерства та волі а в результаті побудував ГУЛАГ. Воював на фронті за волю а повернувся інвалідом до ... розбитого корита й тобі спритники кажуть єхидно: - А я вас на ту війну не посилав!
Страждав у таборах за волю й написав про пережите стогади а їх ніхто не читає... Можете продовжити...

Wednesday

Цитата: antik від Травень 08, 2024, 23:12Депресія - вкрай пригнічений настрій, котрий є результатом розчарування в людині, ідеї, явищі тощо. Прикладів море: Довгий час йшов в пустині до води а виявилося що то був міраж. Життям ризикував в боях за ідеї рівності, братерства та волі а в результаті побудував ГУЛАГ. Воював на фронті за волю а повернувся інвалідом до ... розбитого корита й тобі спритники кажуть єхидно: - А я вас на ту війну не посилав!
Страждав у таборах за волю й написав про пережите стогади а їх ніхто не читає... Можете продовжити...

Ну це не клінічна депресія, а екзистенційна, можна сказати, філософська ... "і скорбота моя схожа на сонце в холодній воді" - самі знайдете, звідки це  :smilie1:.

І в кожної людини є такі моменти, але вони не потребують лікування. Це нормальний стан для будь-якої людини - особливо інтелектуальної, совістливої, здатної до саморефлексії.

А щодо того, що Вашу книжку ніхто не читає ... ну, звідкись же набралось більше 3 тисяч проглядів у відповідній темі (хай з накруткою, але набралось). Просто в мене майже не буває часу, щоб доповнювати її. Постараюсь найближчим часом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 01:25Ну це не клінічна депресія, а екзистенційна, можна сказати, філософська ... "і скорбота моя схожа на сонце в холодній воді" - самі знайдете, звідки це  :smilie1:.

І в кожної людини є такі моменти, але вони не потребують лікування. Це нормальний стан для будь-якої людини - особливо інтелектуальної, совістливої, здатної до саморефлексії.

А щодо того, що Вашу книжку ніхто не читає ... ну, звідкись же набралось більше 3 тисяч проглядів у відповідній темі (хай з накруткою, але набралось). Просто в мене майже не буває часу, щоб доповнювати її. Постараюсь найближчим часом.
Я про таку депресію і писав. А що за дебіл об'єднав теми?