Злив секретних документів американських спецслужб - що це означає для України

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 06:35А я не ставлю діагнози по фейсу, а ти - так.

Ти ставиш діагнози від "фонаря" чи від "тілівізара". Це гірше ніж "по фейсу".

І в компетентності того твого автора книг про дітей в питаннях розвідки і інших спецслужб ти точно впевнена?

 8)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 12, 2023, 06:49Ти ставиш діагнози від "фонаря" чи від "тілівізара". Це гірше ніж "по фейсу".

І в компетентності того твого автора книг про дітей в питаннях розвідки і інших спецслужб ти точно впевнена?

 8)

Я не ставлю діагнозів від слова взагалі, крім конкретно людей, яких знаю.
Звісно, впевнена - адже він трампіст. Трампісти - це вища раса цивілізації  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 08:12Я не ставлю діагнозів від слова взагалі, крім конкретно людей, яких знаю.
Звісно, впевнена - адже він трампіст. Трампісти - це вища раса цивілізації  ;D

Я не писав про діагнози, а про його компетентність запитував тебе.

Ти ж з'їхала на діагнози і знов, вкотре, мене звинуватила у власних гріхах.

Тепер ти взагалі почала грати вар'ята.

::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 12, 2023, 10:48Я не писав про діагнози, а про його компетентність запитував тебе.

Ти ж з'їхала на діагнози і знов, вкотре, мене звинуватила у власних гріхах.

Тепер ти взагалі почала грати вар'ята.

::)

Геть забув вже, що писав? На рожу його глянути? Ставиш діагноз компетентності по обличчю? і що в нього не так з обличчям - звичайний чоловік?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пора вже бігти на роботу, але із нового те, що інфа була вкрадена фізично (роздрукована) і з неї були зроблені фото та викладені в мережу.



Значить, версію "дітки вкрали у татка файли, щоб похвалитися друзям" можуть запхати собі where the sun does not shine.

Це зробили навмисно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 15:27Геть забув вже, що писав? На рожу його глянути? Ставиш діагноз компетентності по обличчю? і що в нього не так з обличчям - звичайний чоловік?

Я писав про його компетентність з точки зору освіти, професії і досвіду, а "рожа" це не основне, а як деталь.
З цієї точки зору компетентність того "автора книг для дітей" в питаннях розвідки не більша від компетентності трускавецьких "спеців".
Так що знову і знову брехня і вірування в ідолів з твого боку.   :(

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2023, 16:28Пора вже бігти на роботу, але із нового те, що інфа була вкрадена фізично (роздрукована) і з неї були зроблені фото та викладені в мережу.

Значить, версію "дітки вкрали у татка файли, щоб похвалитися друзям" можуть запхати собі where the sun does not shine.

Це зробили навмисно.

Татко чи мамця чи дідусь чи бабуся могли винести папери чи сфотографувати з наміром чи  без наміру публікації, а дітки чи хтось інший, в т.ч. - шпійони, - знайти і "похвалитися". Це так само ймовірно як і всі інші версії. До того, як слідство не встановить достовірно одну з версій, не можна виключати жодної іншої, це - елементарно, Ватсон.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 13, 2023, 06:53Я писав про його компетентність з точки зору освіти, професії і досвіду, а "рожа" це не основне, а як деталь.
З цієї точки зору компетентність того "автора книг для дітей" в питаннях розвідки не більша від компетентності трускавецьких "спеців".
Так що знову і знову брехня і вірування в ідолів з твого боку.   :(

Тоді до чого твоя фраза "на пику глянути"?

Я вірю у факти, а не в інсинуації, а в тебе нема ніяких фактів його некомпетентності.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 13, 2023, 06:58Татко чи мамця чи дідусь чи бабуся могли винести папери чи сфотографувати з наміром чи  без наміру публікації, а дітки чи хтось інший, в т.ч. - шпійони, - знайти і "похвалитися". Це так само ймовірно як і всі інші версії. До того, як слідство не встановить достовірно одну з версій, не можна виключати жодної іншої, це - елементарно, Ватсон.

Ти в курсі, що таке SCIF?

Ну що ти, вибач на слові, таке городиш?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 13, 2023, 08:35Тоді до чого твоя фраза "на пику глянути"?

Я вірю у факти, а не в інсинуації, а в тебе нема ніяких фактів його некомпетентності.

ЛОЛ

Які факти? Конкретно можеш відповісти чи тільки істерикою?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 13, 2023, 08:36Ти в курсі, що таке SCIF?

Ну що ти, вибач на слові, таке городиш?

Просвіти мене темного.
Прошу благаю.

 ;D

абабагаламага

ЦитатаАмериканське видання The New York Times заявило, що ідентифікувало лідера невеликої ігрової онлайн-групи, через яку стався витік секретних документів американської розвідки – ним є 21-річний військовослужбовець розвідувального крила Національної повітряної гвардії Массачусетса Джек Тейшейра.

21-річний гівнюк-птушник-развєдчік, за сумісництвом модер таких самих гівнюків-геймерів-птушників.

І кого він мені нагадує?

LOL LOL LOL

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 13, 2023, 21:2521-річний гівнюк-птушник-развєдчік, за сумісництвом модер таких самих гівнюків-геймерів-птушників.

І кого він мені нагадує?

LOL LOL LOL

Якась фігня з тим парнішою. Видно, що то юний нарк, але звідки у нього такіє картінкі документи?



Із арешту зробили ціле шоу - журналісти прибули до його будинку раніше, ніж федерали.



Зверніть увагу, скільки кругів намотав гелікоптер.

А взагалі-то не вірю в офіційну історію. Можливо, йому зробили пропозицію, від якої він не зміг відмовитися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

ЦитатаА що про хлопця кажуть знайомі?

Кілька колишніх однокласників Тейшейри розповіли CNN, що Джек захоплювався військовими, зброєю та війною.

«Багато людей ставилися до нього насторожено. Він був більшою мірою самотнім, і захоплення війною та зброєю зробило його неприємним для багатьох людей», — сказала Брук Клеатеро, яка навчалася в середній і старшій школах разом із Тейшейрою.

Джон Пауелл, який також навчався в середній і старшій школах разом із Тейшейрою, сказав, що згадує його як приємного і тихого хлопця, до якого іноді чіплялися. Він уточнив, що в Тейшейри не було багато друзів.

Пауелл пригадав, як Тейшейра час від часу носив із собою підручник про військову техніку — танки, літаки та підводні човни — і з раннього дитинства захоплювався всім, що «пов'язане з військовими».

Інші студенти, які побажали залишитися анонімними, сказали, що відчували більш загрозливу атмосферу від Тейшейри. Мовляв, хлопець робив коментарі, які вони сприймали як расистські, або «бурмотів принизливі речі про людей собі під ніс».

Один учень згадав, як Тейшейра прийшов до школи в сорочці з AR-15 наступного дня після масової стрілянини в Лас-Вегасі 2017 року.

«Тейшейра не поводився так, щоб люди відчували потребу повідомити про нього. Але він змусив мене нервувати», — сказав його інший колишній однокласник.

Його змусили?
Хто? Зелені чоловічки?

 :o

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 14, 2023, 07:32Із арешту зробили ціле шоу - журналісти прибули до його будинку раніше, ніж федерали.

Це Америка, дєтка.   :D
Тут є 4 влада.
Можеш не вірити, це не заборонено.

 ;D

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як виявляється, в США осіб з доступом "топ сікрет" як собак нерізаних - 1.25 мільйона державних службовців і підрядників.



Не такий вже топ сікрет, як здається.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 15, 2023, 07:28Як виявляється, в США осіб з доступом "топ сікрет" як собак нерізаних - 1.25 мільйона державних службовців і підрядників.

Не такий вже топ сікрет, як здається.


332/1.25~=266

Кожен 266-й чувак чи чувіха, включно з немовлятами, бомжами під мостами, престарілими в богадєльнях і прочая. Це мабуть не дуже великі секрети і у всіх галузях, а не тільки військових?
А скільки а Штатах активного населення?

А скільки військових і чинуш мають доступ до даних розвідки і інших військових секретів там не написано? Мабуть, це - сікрет.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 15, 2023, 07:44332/1.25~=266

Кожен 266-й чувак чи чувіха. Це мабуть не дуже великі секрети і у всіх галузях, а не тільки військових?

А скільки військових і чинуш мають доступ до даних розвідки і інших військових секретів там не написано? Мабуть, це - сікрет.   ;D

Ти тільки дорослих враховував, я сподіваюсь?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

ЦитатаОдин із учасників чату описує Тейшейру як молодого харизматичного аматора зброї. Відомо, що Джек був старший більшості в групі і прагнув справити на них враження.
https://ua.korrespondent.net/amp/4581259-usi-obhovoruiuit-dzheka-teisheru-khto-zlyv-sekrety-ssha


Насмішніше слово виділив.
"Харизмою" серед поців, включно з журнашлюхівськими поцами, є звичайний хлопчачий/дитячий випендрьож і безвідповідальність.
Посодют того "харизматичного" ушльопка. Так йому й треба.  ::)