Жахи Цивільної Авіації (І Не Тільки)

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Не даремно я так не люблю літати.

Із останнього:

https://www.foxbusiness.com/lifestyle/united-airlines-flight-plunged-800-feet-pacific-ocean-takeoff-data-shows

Літак United Airlines, який вилетів з Гаваїв до Сан-Франциско наприкінці минулого року, впав на рівень відстані 775 футів від Тихого океану.

Статистичні дані, надані Flightradar24 і вперше опубліковані на веб-сайті авіаційних новин The Air Current, показують, що рейс UA1722 United Airlines досяг висоти 2200 футів приблизно через хвилину після зльоту з Мауї 18 грудня 2022 року, перш ніж опуститися майже на 775 футів над рівнем моря на 20 секунд пізніше.

Після цього Boeing 777-200 знову почав набирати висоти і досяг нормальної висоти перед тим, як прибути в Каліфорнію.

"Після приземлення в SFO пілоти подали відповідний звіт про безпеку", - сказав представник United Airlines у заяві FOX Business. «Потім United тісно співпрацювала з FAA та ALPA [асоціацією авіалінійних пілотів] щодо розслідування, яке в кінцевому підсумку призвело до того, що пілоти пройшли додаткове навчання. Безпека залишається нашим найвищим пріоритетом».


Дякую, дуже дякую! (С) Уявляю, скільки там було забрудненого спіднього в результаті тих "20 секунд"  >:( .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

А шо краще? Титанік?

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Нажаль до Америки варіантів аж 2. Це по Європі ще можна трохи залізницею. Так шо літаємо.

абабагаламага

До Гамерики Маск пропонував летіти ракетою. Вже заспокоївся?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 17:54До Гамерики Маск пропонував летіти ракетою. Вже заспокоївся?

Не слідкувала, що там.

Але у мене була дитяча мрія стати космонавтом, яку вчителька у 3 класі ruthlessly знищила у зародку (pun intended, я ще про це напишу).

Але ж вона була неправа - зараз технічно це можливо, я маю на увазі як турист.

Ох і бомбане зараз у декого  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Взагалі мене завжди дивували люди, які літати не бояться, тобто не бояться саме летіти "авіалініями", де від тебе власна безпека не залежить ніяк.
Одна справа летіти умовним дельтапланом на власний страх і ризик, а інша - довірити власне життя льотчику, диспетчеру і ще хто знає кому.
Параноя?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 03, 2023, 08:43Взагалі мене завжди дивували люди, які літати не бояться, тобто не бояться саме летіти "авіалініями", де від тебе власна безпека не залежить ніяк.
Одна справа летіти умовним дельтапланом на власний страх і ризик, а інша - довірити власне життя льотчику, диспетчеру і ще хто знає кому.
Параноя?

Коли я була молодшою (дитиною, підлітком), я обожнювала літати. Особливо коли літак набирає швидкість і відривається від землі. Причому це було на радянських літаках. Пам"ятаю переліт з Рівного у Москву ... вилітаєш десь під вечір і прибуваєш уже майже вночі ... романтика.

А зараз тих вже аеропортів і нема. Останній раз я була у місцевому ... на весіллі. Мармур і все таке.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#8
Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 08:46Коли я була молодшою (дитиною, підлітком), я обожнювала літати. Особливо коли літак набирає швидкість і відривається від землі.

В мене є один знайомий, який любить повторювати:"Будьте як діти!"
Він так і робить. Буквально.   :)
Йому вже 50.

Wednesday

Це більше треба у тему про вакцини, але тим не менше.

Пілоту авіакомпанії Southwest стало погано під час рейсу з Вегаса в Огайо після вильоту в цю середу.

Як повідомляє CBS News Texas, капітану стало зле незабаром після зльоту в середу вранці та його вивели з кабіни екіпажу.

На щастя, на рейсі був пілот інших авіаліній і допоміг керувати літаком.



Це вже п"ятий випадок, пишуть пундіти (правда, невідомо, за який період).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що робив радянський літак на території США, спитаєте ви?

Брав участь у місцевому авіашоу.

Двоє людей на борту військового літака радянських часів катапультувалися в безпечне місце безпосередньо перед тим, як він розбився і «вибухнув шаленою вогняною кулею» під час авіашоу в Мічигані, повідомили офіційні особи.

Тандем пілота і пасажира МіГ-23 керував літаком в рамках авіашоу Thunder Over Michigan в неділю.

Парашути безпечно доставили їх на землю, звідки з міркувань безпеки пілотів відправили до лікарні.

Повідомлень про постраждалих немає.

Аварія сталася невдовзі після 16:00 за східним часом (21:00 за київським стандартним часом) у неділю в Бельвілі, штат Мічиган, під час авіашоу Yankee Air Museum Thunder over Michigan, згідно із заявою адміністрації аеропорту округу Уейн.

Керівництво аеропорту повідомило, що літак впав на порожні транспортні засоби на стоянці біля апартаментів Waverly on the Lake, ледве оминувши один житловий будинок.

На відеозаписі інциденту видно два короткі спалахи полум'я, що виходять із літака, коли пілот і пасажир катапультуються.



Причина аварії залишається неясною. Федеральне управління цивільної авіації розслідує інцидент.

Як повідомляється на веб-сайті авіашоу, літак пілотував Ден Філер, який є військово-морським пілотом у відставці з Техасу.

«Це єдиний приватний літаючий МіГ-23 у світі», — сказав пан Філер, який колекціонує винищувачі радянського виробництва, минулого року місцевому виданню новин у Луїзіані.

Ключове слово - БУВ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Авіадиспетчер попросив рейс 2267 авіакомпанії United Airlines скасувати посадку в міжнародному аеропорту Бостон Логан у понеділок о 22:45. оскільки літак із попередньої посадки був на злітно-посадковій смузі, повідомив FOX Business представник Федерального управління цивільної авіації.

За даними FlightAware, літак, який вилетів з чиказького авіарейсу O'Hare International, був всього 200 футів від землі, коли його попросили припинити посадку.

«Авіадиспетчер дав вказівку рейсу 2267 United Airlines виконати похід на друге коло в бостонському міжнародному аеропорту Логан, оскільки попереднє прибуття все ще було на злітно-посадковій смузі. FAA розслідує подію, яка сталася 11 вересня близько 22:45 за місцевим часом. ", - сказав речник FAA.

Пасажир літака розповів телеканалу FOX Boston 25, що під час інциденту його втопило у крісло.

«Люди в літаку аж задихнулися від швидкого руху уверх та реву двигунів, коли швидка зміна швидкості та траєкторії штовхнула нас назад на наші сидіння, і ми побачили, як злітне полотно та земля швидко зникають під нами», — сказав пасажир. «Коли ми повернулися високо в небо, кружляючи, пілот увімкнув гучномовець і сказав щось на зразок: «Злітно-посадкова смуга... е-е... не змогла вчасно звільнитися від літаків... е-е... .. ми повинні були піти уверх, трохи покружляємо і незабаром приземлимося", - сказав пасажир.



Капітан Денніс Таджер, голова комунікацій і речник профспілки пілотів American Airlines Allied Pilots Association, сказав FOX Business, що 200 футів — це те, що відомо як висота «рішення», додавши, що процедура абсолютно безпечна.

Якби я була в тому літаку, то напевно, покинула б його в мокреньких штанцях  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Так)——
Мені скоро літати літаками)—— а ви тут жаху наводите)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 16, 2023, 11:44Так)——
Мені скоро літати літаками)—— а ви тут жаху наводите)

Ти сміливіший, ніж я  :laugh: І потім я так розумію, переліт буде не дуже довгий в хорошому розумінні:gigi:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Вересень 16, 2023, 19:05Ти сміливіший, ніж я  :laugh: І потім я так розумію, переліт буде не дуже довгий в хорошому розумінні:gigi:

В мене товариш по роботі відмовився з нами летіти через те що жінка боіться літати(
А ще інший з жінкою летять в Кемер—трохи в сторону від нас. А ми ще з одним друзякою та з малою летимо в той самий готель що минулого року. Це десь 3 години льоту.
Якось долетимо)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 16, 2023, 19:50В мене товариш по роботі відмовився з нами летіти через те що жінка боіться літати(
А ще інший з жінкою летять в Кемер—трохи в сторону від нас. А ми ще з одним друзякою та з малою летимо в той самий готель що минулого року. Це десь 3 години льоту.
Якось долетимо)

Все буде добре!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Великі авіакомпанії США виявили, що деякі реактивні двигуни, встановлені в літаках, були виготовлені з деталей, які мали підроблені сертифікати безпеки, що призвело до судового позову проти лондонського постачальника запчастин.

Несхвалені деталі, які включають ущільнення лопаток статора компресора та лопаті турбіни низького тиску, були знайдені в двигунах, що належать Delta Air Lines, United, Southwest Airlines та American Airlines. Повідомляється, що найбільше постраждала модель двигуна CFM56.



Ймовірним постачальником цих деталей є фірма AOG Technics, яка купує запчастини перед продажем їх організаціям з технічного обслуговування та ремонту.

Delta повідомила Fox News Digital у вівторок, що деталі були виявлені в «невеликій кількості» авіадвигунів під час нещодавнього капітального ремонту.

«Один із наших постачальників послуг з обслуговування двигунів повідомив Delta про те, що невелика кількість двигунів, які вони відремонтували для нас, містять певні деталі, які не відповідають вимогам документації», — йдеться в заяві Delta. «Працюючи з постачальником капітального ремонту, ми зараз замінюємо ці деталі та дотримуємося всіх інструкцій FAA, оскільки безпека завжди є нашим пріоритетом».  Хоча точна кількість уражених двигунів невідома, представник компанії сказав, що вони становлять менше 1% від понад 2100 двигунів Delta у її магістральному парку.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Рейс авіакомпанії Alaska Airlines був перенаправлений до Портленда в неділю ввечері через "імовірну загрозу безпеці", пов'язану з уповноваженою особою в кабіні.

Авіакомпанія повідомила, що дозволений пасажир сидів у плацкартному кріслі.

«22 жовтня рейс 2059 авіакомпанії Alaska Airlines, який виконує Horizon Air з Еверетта, штат Вашингтон (PAE) до Сан-Франциско, штат Каліфорнія (SFO), повідомив про серйозну загрозу безпеці, пов'язану з дозволеним пасажиром у плацкартному кріслі», – повідомили в Alaska Airlines. «Екіпаж убезпечив літак без пригод».

Виявилося, що чоловік, який створював загрозу безпеці, був пілотом у відгулі.



Двоє пілотів у кабіні негайно приступили до дії, нейтралізували загрозу та вивели чоловіка з кабіни.

44-річного Джозефа Девіда Емерсона заарештували та звинуватили у замаху на вбивство після того, як він намагався заглушити двигуни літака під час польоту.

Емерсона звинувачують у 83 замахах на вбивство, 83 пунктах у необережному створенні небезпеки та у створенні небезпеки для літака, повідомляє NBC News.

«Він безуспішно намагався порушити роботу двигунів», — заявили в Alaska Airlines. «Капітан і перший офіцер Horizon швидко відреагували, потужність двигуна не була втрачена, і екіпаж убезпечив літак від інцидентів».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Американський військовий літак розбився в п'ятницю ввечері в східній частині Середземного моря, підтвердило Європейське командування США.

У прес-релізі Європейського командування США (EUCOM) повідомили, що невказаний літак проводив навчальну операцію та «зазнав аварії та впав».



Організація, яка відповідає за військові операції США в Європі, частинах Азії та на Близькому Сході, в Північному Льодовитому й Атлантичному океані, заявила, що вони можуть «точно сказати», що нещасний випадок був «пов'язаний виключно з» навчаннями і що існує «жодних ознак ворожої діяльності».

Невідомо, до складу якого підрозділу служби входить залучений персонал, а також подробиць про літак чи його екіпаж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.