З Андрієм Іларіоновим - до перемоги України!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Пан Іларіонов у цьому короткому відео у своїй класичній манері, чітко і ясно роз"яснює відмінності нового законодавства про допомогу Україні.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

У вас очевидно сильно засрані мізки (кажу прямо) усіляким непотрібом. Агент кремля. На початку АТО в 2014 голосно кричав, що потрібно перекрити кордони військами. В результаті ці війська потрапили під артудари, були оточені, частина потрапила в полон.

Wednesday

Цитата: com від Квітень 18, 2024, 08:20У вас очевидно сильно засрані мізки (кажу прямо) усіляким непотрібом. Агент кремля. На початку АТО в 2014 голосно кричав, що потрібно перекрити кордони військами. В результаті ці війська потрапили під артудари, були оточені, частина потрапила в полон.

Я вважаю, що нема кращого сучасного аналітика, ніж Іларіонов. Я не слухаю швеців, піонів, фейгіних та іншої шушери, а цього слухаю, тому що поки у мене нема ніяких підстав сумніватись у якості його інформації.

Він бере конкретний фактаж - наприклад, американське законодавство - і аналізує. Як це може бути роботою на Кремль?

Хоча я не з усіма його позиціями погоджуюсь - наприклад, він займає просіоністську позицію, а я - ні.

Я не слухала його в 2014, але виходить з Ваших слів, що кордони не потрібно захищати? Чи я неправильно зрозуміла Ваш посил?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні подивилася ось це відео, йому вже 10 днів. В ньому пан Іларіонов дає у тому числі вичерпний опис провальних санкцій Заходу по відношенню до Росії і як вона лише нажилася на цій війні :smilie9:.


І приходить до висновку, що так все було і задумано, тому що адміністрація Байдена та Євросоюз вже третій рік свідомо відмовляються виправити ситуацію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще не дивилась, але слухати всім!


00:00 – Початок
01:04 – Подяка передплатникам, глядачам, слухачам, читачам, коментаторам
02:06 – Шість головних висновків
02:26 - Не один білль, а шість біллів
02:34 - Не 60 млрд. дол., а в кращому разі 7.8 млрд. дол.
03:15 - Не Білий дім, а Конгрес
03:42 – Не республіканці, а демократи
04:03 – Не демократи, а республіканці
04:32 - Не Байден, а Трамп
06:38 - Хто тягнув час?
09:39 – 6 місяців та 6 днів проти 2 місяців та 4 днів
13:01 – Один білль у 14 тис. слів vs шість біллів у 46 тис. слів
14:00 – Єдиний білль від Демпартії не прийнято, з 6 біллів від республіканців прийнято 4 білля
14:55 - Підтримка в Сенаті білля від демократів - 70 vs 29, білля від республіканців - 79 vs 18
15:56 – Шість республіканських біллів: Україна, Ізраїль, Тайвань, «Світ через силу в 21 столітті», Про захист кордону США, Про відновлення ленд-лізу Україні
18:31 – Спеціальні закони для України
20:55 – Закон про захист кордону США провалено демократами
22:51 – Закон про відновлення ленд-лізу Україні
24:42 – Що в Біллі про допомогу Україні?
25:24 – Відмінності проекту республіканців від проекту Байдена
28:59 – Скільки у біллі військової допомоги Україні у 2024 фінансовому році?
32:26 – Стеля військової допомоги – 7.8 млрд.дол. чи 23.2 млрд.дол.?
33:05 – Реальні постачання військової допомоги у 2022-2023 роках.
33:40 – Два підходи до стратегії: наявність, терміни, ціль
34:56 – Мета демократів: «Допомога Україні закінчити конфлікт»; мета республіканців: «Прискорити перемогу України у війні»
35:51 – Гуманітарна допомога – Газі чи газонцям?
41:18 - Хто автор цього тектонічного повороту?
45:35 - Що зробив Трамп?
49:10 – Трамп підтримав Майка Джонсона
50:30 – Відповідальні дорослі проти істеричних підлітків, які опинилися біля керма державної влади
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нове відео від Іларіонова. Ще не слухала, але впевнена, високоякісне - у Іларіонова поганих не буває.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.