Welcome to the Club, Або Спробуємо з Коалою (C)!

Попередня тема - Наступна тема

Zdenyk

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 05:29Хотілось, щоб слово "патріоти" відображалось у назві ... адже це про нас  :smiley15:  :Prapor2:  :super: .
:smiley15:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Zdenyk

Привіт засновники/власники цього форум!

Хочу гречно подякувати за ваш направду титанічний труд! Адже САМЕ ТАК має виглядати майже ідеальний ресурс.

Підозрюю що утримання форуму коштує грошей ... тому пропоную завести реквізити для донатів - готовий скидати час від часу пару шагів на функціонал ...  :smiley15:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 04, 2024, 06:39Привіт засновники/власники цього форум!

Хочу гречно подякувати за ваш направду титанічний труд! Адже САМЕ ТАК має виглядати майже ідеальний ресурс.

Підозрюю що утримання форуму коштує грошей ... тому пропоную завести реквізити для донатів - готовий скидати час від часу пару шагів на функціонал ...  :smiley15:

WOW!  :love:

Офіційна відповідь тут, а неофіційно я зараз заплачу - аж не віриться, що бачу такі теплі слова! За весь цей час існування ресурсу 99 відсотків того, що я чула, це як я все роблю неправильно і яка я така-сяка-перетака  :facepalm1:.

Дуже дякую за підтримку - тепер я ще більше надихнулася і продовжуватиму робити все, що залежить від мене, щоб розвивати цей ресурс, і щоб він продовжував бути, сподіваюсь, корисним і цікавим для наших дописувачів та читачів.

Абсолютно не потрібно ніяких донатів, а ось за допомогу в розвитку форуму і активну участь в ньому я буду дуже вдячна!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 21:30Без проблем! Я особисто можу не завжди брати в цьому участь, а ви - як бажаєте.

Також у нас є одна тема типу "про жизнь" - можливо, вона більше для цього підійде,  і тема для флейму і тролінгу (де в основному дописую я, зводячи рахунки з різними хейтерами (але намагаюсь виправитись  :gigi:)).

Ну нехай ось ця тема ...
Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема
https://ukrpatriots.com/forum/vlne-splkuvannya/carpe-diem-seize-the-day-lovi-mit-ekzistencjno-pobutova-tema/
якщо вона підходяща та по ділу

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 04, 2024, 07:33Ну нехай ось ця тема ...
Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема
https://ukrpatriots.com/forum/vlne-splkuvannya/carpe-diem-seize-the-day-lovi-mit-ekzistencjno-pobutova-tema/
якщо вона підходяща та по ділу


Чудово! Хочете її в основному розділі чи хай буде у вільному?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Zdenyk від Жовтень 04, 2024, 05:07Хм ... може просто УФ ? ... ну треба ще подумати ...
УФ, може асоціюватись з сервісом УкрФейс, був такий..
Потрібно це чи ні, дивіться самі.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 07:36Чудово! Хочете її в основному розділі чи хай буде у вільному?
Думаю нехай поки там...
Хоча Адмін ви ж!... :-)
Дивіться самі! :-)
Буде видно явна потреба перенести, - перенесемо ж ? :-)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 05:29Хотілось, щоб слово "патріоти" відображалось у назві ... адже це про нас  :smiley15:  :Prapor2:  :super: .
Якщо дійдете до абревіатури ПУФ-- то краще не треба))

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 04, 2024, 07:39Буде видно явна потреба перенести, - перенесемо ж ? :-)

Звісно! :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 06:56WOW!  :love:

Офіційна відповідь тут, а неофіційно я зараз заплачу - аж не віриться, що бачу такі теплі слова! За весь цей час існування ресурсу 99 відсотків того, що я чула, це як я все роблю неправильно і яка я така-сяка-перетака  :facepalm1:.

Дуже дякую за підтримку - тепер я ще більше надихнулася і продовжуватиму робити все, що залежить від мене, щоб розвивати цей ресурс, і щоб він продовжував бути, сподіваюсь, корисним і цікавим для наших дописувачів та читачів.

Абсолютно не потрібно ніяких донатів, а ось за допомогу в розвитку форуму і активну участь в ньому я буду дуже вдячна!!
Шановний адміністратор форуму!
Я, зареєструвався буквально пару днів тому. Учора присвятив цілий день форуму, як то кажуть, не міг  "відірватись" від нього! Це дуже гарний "сигнал", в першу чергу для  самого мене (коханого)! Форум дуже гарний та насичений! Адміністратор форуму людина уважна та чуйна, до прохань та зауважень учасників, що дуже приємно! Зі свого боку, не можу підтримувати грошима, але можу підтримати свою активністю, що намагаюсь й робити. Поки я ще не ознайомився з усім, що є на форумі, але згодом, появляться, якісь думки та ідеї, які я сам готов буду реалізовувати на користь форуму! В принципі, вони вже й зараз є, але не хочу, як то кажуть, випереджати події. Можете розраховувати на мене та мою активність. Якщо вже ж мені форум та адміністратор сподобались, - відчуваю я тут надовго!
З приводу хейтерів, (чи як там їх правильно), згадуйте прислів'я, - Якщо вам плюють в спину, - значить ви попереду! Є, ще гарне прислів'я, але як воно точно звучить не пригадаю, тому не хочу портити! :-) 

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 04, 2024, 08:15Шановний адміністратор форуму!
Я, зареєструвався буквально пару днів тому. Учора присвятив цілий день форуму, як то кажуть, не міг  "відірватись" від нього! Це дуже гарний "сигнал", в першу чергу для  самого мене (коханого)! Форум дуже гарний та насичений! Адміністратор форуму людина уважна та чуйна, до прохань та зауважень учасників, що дуже приємно! Зі свого боку, не можу підтримувати грошима, але можу підтримати свою активністю, що намагаюсь й робити. Поки я ще не ознайомився з усім, що є на форумі, але згодом, появляться, якісь думки та ідеї, які я сам готов буду реалізовувати на користь форуму! В принципі, вони вже й зараз є, але не хочу, як то кажуть, випереджати події. Можете розраховувати на мене та мою активність. Якщо вже ж мені форум та адміністратор сподобались, - відчуваю я тут надовго!
З приводу хейтерів, (чи як там їх правильно), згадуйте прислів'я, - Якщо вам плюють в спину, - значить ви попереду! Є, ще гарне прислів'я, але як воно точно звучить не пригадаю, тому не хочу портити! :-) 


Дуже дякую за добрі слова і за пропозицію допомоги! Це дуже багато значить і надихає! :hot:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 08:20Дуже дякую за добрі слова і за пропозицію допомоги! Це дуже багато значить і надихає! :hot:
Ой, я мабуть не дуже й туди опублікував...
треба було сюди "Тут можна подякувати засновникам форуму" ?
Ну я зараз опублікую й там, яке не потрібно, будь ласка, видаліть!

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 04, 2024, 08:24Ой, я мабуть не дуже й туди опублікував...
треба було сюди "Тут можна подякувати засновникам форуму" ?
Ну я зараз опублікую й там, яке не потрібно, будь ласка, видаліть!

Вау - ви просто офігенні! :give_rose:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 16:25не намагаються мене переламати через коліно і змусити хейтити Трампа  :laugh:.
А що, треба ? :smilie1:  :smiley25: :smilie1:  :smiley25: :smilie1:  :smiley25: :smilie1:  :smiley25:
Вам, що, становиться не "по собі", коли вас не хейтять за Трампа ? :smilie1:  :smiley25:
(це вже жарти)

А якщо, серйозно, то я без "каменя за плечима"! По темі Трампа, я не вкурсі. Тобто, він кандидат іншої країни де він можливо стане президентом! От нехай люди тієї країни, хвалять і хейтять його. Я то причому до нього, як і він (Трамп) до мене! :-)
А от до Вас,Wednesday, виникає логічне питання.
Наче Ви десь писали, що Ви Трампістка, якщо я не помиляюсь...
Але Ви ж наче в Канаді... А Трамп кандидат в США... Ну Канада ж, це ж не США...
Казалось би... чому вам бути його прихильницею або не прихильницею ?
Короче, я просто розумію, що я щось не розумію, а от що саме я не розумію, - я не розумію! :smilie1: :smilie1: :smilie1:

Darka

Всім доброго ранку! А чи можна дізнатися, що означає вислів у назві цієї теми "спробуємо з коалою"?
П.С. Певно я чогось не знаю☺️

Anton

Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 09:25Всім доброго ранку! А чи можна дізнатися, що означає вислів у назві цієї теми "спробуємо з коалою"?
П.С. Певно я чогось не знаю☺️
Є така учасниця форуму....
Koala
https://ukrpatriots.com/forum/profile/?u=13
хоча...
щойно глянув, тему наче й не вона створювала...

Anton

Поспостерігавши за своєї поведінкою відносно форуму та "прошвирнувшись" по зробленим собою коханим  :smilie1: дописам, я зрозумів, що дуже часто буває потреба попасти моментально в якусь тему форуму. Звісно, можна тримати, відкритими декілька вкладок і не закривати їх, але ще краще тримати одну вкладку з декількама "гарячими" посиланнями. От  вирішив зробити такий ukrpatriots.html — файл, в який будуть прописанні посилання, яким я часто користуюсь. Він з часом буде доробляться редагуватись і т.д.
Може хто хотів би й собі таку "диковинку", але не знає як зробити собі таке.
Для початку відкрийте звичайний "Блокнот" і створіть файл з назвою " ukrpatriots.html", або будь, якою іншою, головне з розширенням ".html" та назвою, англійським літерами на всяк випадок. Далі скопіюйте код в файл і збережіть його. Тепер запустивши цей файл (або ж відкривши браузером цей файл) перед вами буде список "гарячих" посилань.
Звісно, що кожному хотілось би, своє розташування посилань та й назви тих посилань щоб були свої, уважно розгляньте код і ви зрозумієте, що його не складно редагувати згідно ваших потреб.
Хотілось би почути відгук, з приводу, цього допису. Тобто, може кому, це пригодилось або ж бо ні і т.д.
<html><body> 
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251" />
<pre>
<a href="https://uk.imgbb.com">uk.imgbb.com</a>  <a href="https://ukrpatriots.com/forum/admnstrativn-pitannya/vrtualna-psochnicya/msg34848/#msg34848https://ukrpatriots.com/forum/admnstrativn-pitannya/vrtualna-psochnicya/msg34848/#msg34848">Пісочниця</a>  <a href="https://ukrpatriots.com/forum/vlne-splkuvannya/carpe-diem-seize-the-day-lovi-mit-ekzistencjno-pobutova-tema/">Доброго дня!</a>  <a href="https://ukrpatriots.com/forum/unread/">Непрочитані теми</a>  <a href="https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/welcome-to-the-club-abo-sprobumo-z-koaloyu-c-!/msg34978/#msg34978">з Коалою</a>  <a href="https://ukrpatriots.com/forum/vlne-splkuvannya/flud-oftopk-ta-nsh-smakoliki/">Флуд, Флейм</a>
<a href="https://ukrpatriots.com/forum/admnstrativn-pitannya/">Питання по форуму</a>
</pre>

Wednesday

Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 09:25Всім доброго ранку! А чи можна дізнатися, що означає вислів у назві цієї теми "спробуємо з коалою"?
П.С. Певно я чогось не знаю☺️

Це старий мем із Форуму Української Правди (ФУП). Там є користувач Wolter, і він дописував про спробу працювати з коаліцією (я розумію, то було про Тимошенко, мене тоді ще там не було).

Оскільки перші юзери на цьому форумі були запрошені з ФУП, прикол із цією фразою був їм зрозумілий  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 17:13Це старий мем із Форуму Української Правди (ФУП). Там є користувач Wolter, і він дописував про спробу працювати з коаліцією (я розумію, то було про Тимошенко, мене тоді ще там не було).

Оскільки перші юзери на цьому форумі були запрошені з ФУП, прикол із цією фразою був їм зрозумілий  :laugh:.
А, дякую за відповідь!☺️

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 04, 2024, 17:13Це старий мем із Форуму Української Правди (ФУП). Там є користувач Wolter, і він дописував про спробу працювати з коаліцією (я розумію, то було про Тимошенко, мене тоді ще там не було).

Оскільки перші юзери на цьому форумі були запрошені з ФУП, прикол із цією фразою був їм зрозумілий  :laugh:.

От не знаю чи повірите зараз)--
Мені якось завжди був не так щоб зовсім цікавий нік Вольтер))-- і я з ним практично нн стикався та й не слідкував особдиво за його творчістю.
Але ось про цю " коалу"--- в мене в голові ось таке--
Чи то був він в Австраліі, чи ні-- але завжди думав що ця фраза була написана Вольтером в плані сексуальноі зацікавленності австралійськими коалами)))
пс. чи то вже потім хейтери так перекрутили ситуацію що вона мені так запам"яталася)))