Welcome to the Club, Або Спробуємо з Коалою (C)!

Попередня тема - Наступна тема

Darka

Цитата: Anton від Жовтень 02, 2024, 23:59інтернет-подружка підсказала  :smilie1: яка зареєструвалась, як раз після мене  :smilie1:  тобто я код - 309, вона - 310
а вона, наче в слейті (короче пишиться як sl8 )  побачила, мені посилання кинула  :smilie1:
ну мені не дуже звичний цей движок! я більш до тих звикший!
Всім привіт! Я є тією подружкою, яка розповіла про цей форум☺️
А дізналася я про нього від шановного пана Зденика в Слейті (Sl8)💰
Про форуми ФУП і СУП взагалі вперше чую😯
Раніше (ще до повномасштабки) за запрошенням шановного пана Антона брала участь в його форумі на двигунці "frmbb" (на жаль, рашистському)...

У мене питаннячко:
(перепрошую, якщо не у відповідній темі цього форуму)
- чи можна в моб.версії форуму вставляти картинки/світлини безпосередньо з смартфона? Чи треба тільки за допомогою посилання на картинку? Чи як?

Сергій Чернівці

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 12:37Звертаюсь до всіх!  :smilie1:
А ну швидко зізнавайтесь УСІ хто щось моє читає...  :smilie1:  :smilie1:  :smilie1:
А чи забагато помилок ви бачите в моїх повідомленнях ?
А чи дуже противно читати щось мною написане?

Набираєш текст... перечитаєш... о, жах!... виправиш, відправиш... глянеш "бегло"..  о, блін... ще є!  :facepalm:

Не заморачуйтесь дуже хто і як сприймає ваш текст-- всім зрозуміло що можливі " опєчяткі", якась пунктуація дивна для інших))--
часом просто лінь все виправляти((--
тому просто пишіть що це такий Ваш фірмовий стиль)
пс.ніхто тут не приділяє ось такоі уваги якимось незначним помилкам((

Anton

Цитата: Darka від Жовтень 03, 2024, 13:28Якщо що, то я буду тобі тексти редагувати!🤣🤣🤣
Щиро дякую, Darka!
Але, якщо тексти будуть про ЗЕ, то тобі порохоботці🤣 таке довіряти не можна! 🤣🤣🤣
Я відчуваю, що ти мені наредагуєш! 🤣

До речі, твоїх однодумців бачив вже і не одного!
А от з зебобіками тут мабуть складнощі!
Зебобіки! Де ви? Ви тут є ?
Невже я тут один такий...
блін, наче білою вороною себе відчуваю.. 🤣

Anton

Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 03, 2024, 13:40Не заморачуйтесь дуже хто і як сприймає ваш текст-- всім зрозуміло що можливі " опєчяткі", якась пунктуація дивна для інших))--
часом просто лінь все виправляти((--
тому просто пишіть що це такий Ваш фірмовий стиль)
пс.ніхто тут не приділяє ось такоі уваги якимось незначним помилкам((

Та воно то наче так! Але коли перечитаєш свій же текст, самому ж дурно робиться від своїх же помилок!  :smilie1:

Zdenyk

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 12:37Звертаюсь до всіх!  :smilie1:
А ну швидко зізнавайтесь УСІ хто щось моє читає...  :smilie1:  :smilie1:  :smilie1:
А чи забагато помилок ви бачите в моїх повідомленнях ?
А чи дуже противно читати щось мною написане?

Набираєш текст... перечитаєш... о, жах!... виправиш, відправиш... глянеш "бегло"..  о, блін... ще є!  :facepalm:

Тв все нормально :))) в мене з телефону таке часто проскакує ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Darka від Жовтень 03, 2024, 13:38Всім привіт! Я є тією подружкою, яка розповіла про цей форум☺️
А дізналася я про нього від шановного пана Зденика в Слейті (Sl8)💰
Про форуми ФУП і СУП взагалі вперше чую😯
Раніше (ще до повномасштабки) за запрошенням шановного пана Антона брала участь в його форумі на двигунці "frmbb" (на жаль, рашистському)...

Дуже раді, що Ви приєднались і активно дописуєте!  :smiley15:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 13:46Та воно то наче так! Але коли перечитаєш свій же текст, самому ж дурно робиться від своїх же помилок!  :smilie1:

Тру очі, щипаю себе, перевіряю себе, чи я не сплю  1&.

Просто якісь неймовірно ідеальні юзери, я очам своїм не вірю!

Привітні, чемні, інтелектуальні, відкриті, не вказують, що тут не так і що негайно треба змінити, не намагаються мене переламати через коліно і змусити хейтити Трампа  :laugh:.

Та ще й переживають, чи достатньо якісні їх пости і чи правильна пунктуація! :hot:

Та ви просто супер!  :super: 

ПС. Звичайно, що, як написав Сергій вище, тут спілкування неформальне і відповідно стиль письма ... До того ж, тут можна повернутися і відредагувати свої повідомлення без часових рамок, якщо вам потрібно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 16:25Тру очі, щипаю себе, перевіряю себе, чи я не сплю  1&.

Просто якісь неймовірно ідеальні юзери, я очам своїм не вірю!

Привітні, чемні, інтелектуальні, відкриті, не вказують, що тут не так і що негайно треба змінити, не намагаються мене переламати через коліно і змусити хейтити Трампа  :laugh:.

Та ще й переживають, чи достатньо якісні їх пости і чи правильна пунктуація! :hot:

Та ви просто супер!  :super: 

ПС. Звичайно, що, як написав Сергій вище, тут спілкування неформальне і відповідно стиль письма ... До того ж, тут можна повернутися і відредагувати свої повідомлення без часових рамок, якщо вам потрібно.

Теж дивно і незвично перебувати в такій атмосфері))

Zdenyk

До речі - а як коротко називати цей форум, бо є пртміром ФУП , СУП ... а тут як?
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 03, 2024, 17:10До речі - а як коротко називати цей форум, бо є пртміром ФУП , СУП ... а тут як?

Формально - Форум Українських Патріотів - UA Patriots Forum, а неформально я називаю укрпатріоти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 17:23Формально - Форум Українських Патріотів - UA Patriots Forum, а неформально я називаю укрпатріоти.

Хм ... треба щось коротеньке ... ІМХО звісно
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 03, 2024, 17:31Хм ... треба щось коротеньке ... ІМХО звісно

Зараз на Єрмачці будуть скавчати, що ми вкрали їх "ФУП" :smilie9:. Але на слова "форум", "патріоти" і "український" копірайту нема!

Але якщо у вас є варіанти назви, то пропонуйте :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Ой!
Мабуть "тікаю"!
Щось я сьогодні, цілий день заМан'ячився на форумі!
Кому сподобався, - не завжди так буде!
Та і кому не сподобався, - теж, не завжди так буде!
(тобто поменше "вісіти" буду!)
Успіхів всім!

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 21:20Ой!
Мабуть "тікаю"!
Щось я сьогодні, цілий день заМан'ячився на форумі!
Кому сподобався, - не завжди так буде!
Та і кому не сподобався, - теж, не завжди так буде!
(тобто поменше "вісіти" буду!)
Успіхів всім!

Чому втікаєте? Зависайте скільки хочете! Побільше б таких дописувачів! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

О!
Поки не забув...
А що якщо з цієї теми зробити щоденну привітальню ?
Тобто, заходиш на форум і відразу сюди "Привіт" або "З добрим ранком!" або картинку про добрий ранок або комусь відповідь на привіт, - привіт...
Я таке бачив на форумах (тобто і сам приймав участь в цьому)
Воно наче оживляє і себе і форум!
Адмін, що скажеш ?



Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 21:23Чому втікаєте? Зависайте скільки хочете! Побільше б таких дописувачів! :smiley24:
У мене інший часовий пояс ніж у вас! :smilie1:
Я ж так зрозумів ви не з України ?
Ви наче писали, що з Канади, чи то мені вже причудилось ?  :smilie1:

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 21:26О!
Поки не забув...
А що якщо з цієї теми зробити щоденну привітальню ?
Тобто, заходиш на форум і відразу сюди "Привіт" або "З добрим ранком!" або картинку про добрий ранок або комусь відповідь на привіт, - привіт...
Я таке бачив на форумах (тобто і сам приймав участь в цьому)
Воно наче оживляє і себе і форум!
Адмін, що скажеш ?

Без проблем! Я особисто можу не завжди брати в цьому участь, а ви - як бажаєте.

Також у нас є одна тема типу "про жизнь" - можливо, вона більше для цього підійде,  і тема для флейму і тролінгу (де в основному дописую я, зводячи рахунки з різними хейтерами (але намагаюсь виправитись  :gigi:)).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 21:27У мене інший часовий пояс ніж у вас! :smilie1:
Я ж так зрозумів ви не з України ?
Ви наче писали, що з Канади, чи то мені вже причудилось ?  :smilie1:

Так, я живу в Канаді і заходжу на невеликий період перед робочим днем, під час ланчу і увечері. Але я працюю з дому, тож іноді можу дописати і в інший час швиденько.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 17:48Зараз на Єрмачці будуть скавчати, що ми вкрали їх "ФУП" :smilie9:. Але на слова "форум", "патріоти" і "український" копірайту нема!

Але якщо у вас є варіанти назви, то пропонуйте :dance3:.

Хм ... може просто УФ ? ... ну треба ще подумати ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 04, 2024, 05:07Хм ... може просто УФ ? ... ну треба ще подумати ...

Хотілось, щоб слово "патріоти" відображалось у назві ... адже це про нас  :smiley15:  :Prapor2:  :super: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.