Welcome to the Club, Або Спробуємо з Коалою (C)!

Попередня тема - Наступна тема

Zdenyk

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 08:53А що там виробляли по відношенню до Кота, це просто жерсть. Я частково цей форум і створила, щоб ми, умовні "коти", нарешті могли нормально спілкуватися.

Кота неодмінно треба сюди затягнути !  :smiley24:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton


Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 02, 2024, 21:55Привіт всім!  :smilie1:


Раді, що Ви приєдналися!

А Ви дописували на інших форумах Укрнету? Якщо так, то під якими ніками?

Відповідати не обов"язково - тільки якщо самі захочете поділитися :shuffle: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 22:00А Ви дописували на інших форумах Укрнету? Якщо так, то під якими ніками?
НІ! Я навіть толком не знаю Укр.форумів!
Чесно!  :smilie1:
Тому, якщо когось нагадую, - просто випадкова схожість!  :smilie1:
і то, думаю, що це тільки на початку так здається, така схожість на когось, а потім все проходить, як туман. :smilie1:

Я колись створювавав форуми на frmBB та iceBB (це сервіси безкоштовних персональних форумів), але вони закинуті та й сервіси в росії, раніше це не критично ж було, але це все не серьйозно, баловство, ні заради чого, подурачитись...
кінце-кінців заради забави, - як створив, подурачився,  так і забросив!

Сам приймав участі на форумах інших цих сервісів, але це давно було, і участь приймав, як звичайний балабол, на 'легкі' теми про усе, - нічого серйозного!

Але двигун цих форумів (frmBB та iceBB), можливості мені подобаються!

Нажаль в Україні не найшов таких сервісів безкоштовних персональних форумів.
Чи погано шукав ?

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 22:00Раді, що Ви приєдналися!
Ще додам...
я дописів робити не планую!
та й не вмію цього робити!
я як звичайний балабол, якщо-що! :smilie1:
буває люди вважають цікавим, грамотним...  :smilie1: мені звісно це смішно...  :smilie1:
з іншої сторони, ну якщо подобається комусь мої якісь писульки (пісЮльки  :smilie1:), то, як кажуть, - читайте на здоров'я!

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 02, 2024, 23:33Ще додам...
я дописів робити не планую!
та й не вмію цього робити!
я як звичайний балабол, якщо-що! :smilie1:

І це чудово! Головне, що спілкуєтесь легко, невимушено і по темі  1&.

А писати не обов"язково про політику чи про щось серйозне - це форум для українських патріотів, які можуть спілкуватися на які завгодно теми.

Цитатаз іншої сторони, ну якщо подобається комусь мої якісь писульки (пісЮльки  :smilie1:), то, як кажуть, - читайте на здоров'я!

Звісно, що подобаються! Так що кожного разу, як маєте що сказати, дописуйте на здоров"я :smiley15:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 02, 2024, 23:25НІ! Я навіть толком не знаю Укр.форумів!
Чесно!  :smilie1:

А як Ви тоді знайшли цей ресурс?  :shuffle:

ЦитатаЯ колись створювавав форуми на frmBB та iceBB (це сервіси безкоштовних персональних форумів), але вони закинуті та й сервіси в росії, раніше це не критично ж було, але це все не серьйозно, баловство, ні заради чого, подурачитись...
кінце-кінців заради забави, - як створив, подурачився,  так і забросив!

Сам приймав участі на форумах інших цих сервісів, але це давно було, і участь приймав, як звичайний балабол, на 'легкі' теми про усе, - нічого серйозного!

Але двигун цих форумів (frmBB та iceBB), можливості мені подобаються!

Нажаль в Україні не найшов таких сервісів безкоштовних персональних форумів.
Чи погано шукав ?

Не в курсі. Багато відомих мені форумів укрнету працюють на Simple Machines Forum (SMF), так само, як і наш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 23:45А як Ви тоді знайшли цей ресурс?  :shuffle:
інтернет-подружка підсказала  :smilie1: яка зареєструвалась, як раз після мене  :smilie1:  тобто я код - 309, вона - 310
а вона, наче в слейті (короче пишиться як sl8 )  побачила, мені посилання кинула  :smilie1:

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 23:45Не в курсі. Багато відомих мені форумів укрнету працюють на Simple Machines Forum (SMF), так само, як і наш.
ну мені не дуже звичний цей движок! я більш до тих звикший!

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 02, 2024, 23:59інтернет-подружка підсказала  :smilie1: яка зареєструвалась, як раз після мене  :smilie1:  тобто я код - 309, вона - 310
а вона, наче в слейті (короче пишиться як sl8 )  побачила, мені посилання кинула  :smilie1:

Тепер зрозуміло  :smilie1:. Думаю, ми повинні бути вдячні пану Зденику за рекламу :hot:.

Більшість юзерів, які тут є чи були, прийшли з інших форумів. А наш ресурс створився як альтернатива для тих, кого пригнічували несправедлива модерація і булінг деінде (в декількох темах викладена вся ця "історія стосунків", ЛОЛ!).

Цитатану мені не дуже звичний цей движок! я більш до тих звикший!

На початку мені теж  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Для нових юзерів, цей форум існує вже майже два роки.

Під час першого року існування ми щомісяця святкували його "міні-ювілеї" і звичайно ж, ювілей до річниці його існування, і у зв"язку з цим розігрували невеличкі грошові призи в різних номінаціях для активних дописувачів.

Звісно, нам всім треба дожити до другої річниці форуму, але до неї не так далеко :dance3:. Думаю, що ми будемо її святкувати не з меншим розмахом :laugh:, тому запрошую всіх юзерів творити контент  :hot:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 00:16Тепер зрозуміло  :smilie1:. Думаю, ми повинні бути вдячні пану Зденику за рекламу
ну це я вже не в темі! :smilie1:  кому саме і за що!..
мені подружка запропонувала, бо знала мене може дуже зацікавити Укр. форум!
Раніше років 15 тому я дуже любив форуми і соц.мережі для мене були щось таке дурне, - не визнавав я їх. Не розумів, як це не по темам, одним потоком, а як щось знайти і т.д.

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 00:16Більшість юзерів, які тут є чи були, прийшли з інших форумів.
ну нинишнє покоління не дуже й визнають формат форумів, їм соцмережі та месенджери подавай, тому тут зрозоміло, що прийшли саме з форумів, з соцмереж та месенджерів мало шансів, що прийдуть, для них форум, це якесь 'інородне тіло', яке явно відрізнається від 'звичайного середовища', тобто соцмережі/месенджери.
думаю якось так!

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 01:10ну нинишнє покоління не дуже й визнають формат форумів, їм соцмережі та месенджери подавай, тому тут зрозоміло, що прийшли саме з форумів, з соцмереж та месенджерів мало шансів, що прийдуть, для них форум, це якесь 'інородне тіло', яке явно відрізнається від 'звичайного середовища', тобто соцмережі/месенджери.
думаю якось так!

Це правда. Імхо, соцмережі типу Фейсбук чи Х більше для трансляції індивідуальних позицій, а функціонал не дуже зручний для обговорення. Постинги постійно йдуть вниз, важко цитувати, прослідковувати, відповідати різним людям.

А форуми якраз більше саме для обговорення - можна у будь-який момент повернутися у будь-яку точку, переглянути чи відповісти, і це робити набагато легше технічно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 00:16Тепер зрозуміло  :smilie1:. Думаю, ми повинні бути вдячні пану Зденику за рекламу :hot:.


Ось бачите - Sl8 (Слейт) це потужний майданчик ;) ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 02:00Це правда. Імхо, соцмережі типу Фейсбук чи Х більше для трансляції індивідуальних позицій, а функціонал не дуже зручний для обговорення. Постинги постійно йдуть вниз, важко цитувати, прослідковувати, відповідати різним людям.

А форуми якраз більше саме для обговорення - можна у будь-який момент повернутися у будь-яку точку, переглянути чи відповісти, і це робити набагато легше технічно.
Повністю згоден!
Але, ті хто це знає і розуміє, - їм нічого доводити не треба (ну це як Вам та мені), а ті хто не знає і не розуміє, їм все одно нічого не доведеш!
Якось так.

Anton

Цитата: Zdenyk від Жовтень 03, 2024, 04:53Ось бачите - Sl8 (Слейт) це потужний майданчик ;) ...

Маю вас розчарувати...  :smiley25:
Оце як з'явились тут, я і подружка дякуючи слейту (чи sl8 правильныше), я думаю оце і все!
Ну можне, ще один хто зареєструється і буде мовчати!
Я таких хто зареєструвався і читає, називаю "мовчунами" (ну це надалі якщо-що), я думаю, в назві нічого образливого немає, бо так воно і є! Та і слово культурне! :smilie1:

Zdenyk

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 10:22в назві нічого образливого немає, бо так воно і є! Та і слово культурне!

так, то я так на емоціях ... назагал мене Слейт багато в чому не задовільняє. Але це не тема цієї гілки ...

>>> Щодо Sl8
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

Цитата: Zdenyk від Жовтень 03, 2024, 10:31так, то я так на емоціях ... назагал мене Слейт багато в чому не задовільняє. Але це не тема цієї гілки ...

>>> Щодо Sl8
То я з приводу "мовчунів"! Що називаю так тих, хто лише читає!

Anton

Шановна адміністрації форуму!
Питання. А тут на форумі немає такого, що можна робити різні проби та екперементи по технічним можливостям форуму?
Пояснення. З технічними можливостями цього движка я не знайом! Хотілось би поекперементувати зі вставками картинок і т.д. щоб знати як це робиться, може є якась "тестова" тема або ж якісь смітник де можна це робити використовуючи "ліві" картинки, - котиків, собачок і т.д.
Ну картинки, це лише як приклад, якими все не закінчується!
Є ще штрифти, їх розмір і т.д.
Не хотілось би коли "по факту" треба буде вставити, а виявиться, що толком я цього робити не вмію! 

Anton

Звертаюсь до всіх!  :smilie1:
А ну швидко зізнавайтесь УСІ хто щось моє читає...  :smilie1:  :smilie1:  :smilie1:
А чи забагато помилок ви бачите в моїх повідомленнях ?
А чи дуже противно читати щось мною написане?

Набираєш текст... перечитаєш... о, жах!... виправиш, відправиш... глянеш "бегло"..  о, блін... ще є!  :facepalm:

Darka

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 12:37Звертаюсь до всіх!  :smilie1:
А ну швидко зізнавайтесь УСІ хто щось моє читає...  :smilie1:  :smilie1:  :smilie1:
А чи забагато помилок ви бачите в моїх повідомленнях ?
А чи дуже противно читати щось мною написане?

Набираєш текст... перечитаєш... о, жах!... виправиш, відправиш... глянеш "бегло"..  о, блін... ще є!  :facepalm:
Якщо що, то я буду тобі тексти редагувати!🤣🤣🤣