Welcome to the Club, Або Спробуємо з Коалою (C)!

Попередня тема - Наступна тема

Darina

Ребе, ау! Заблудилося батюшко-падре

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Darina

Цитата: Administrator від Січень 08, 2023, 23:11
Цитата: Медведылло від Січень 08, 2023, 22:12Привет! Мне на фупе в личку прислали инвайт на этот форум. Кто? Зачем? Чем я вам интересен? Кого еще на фупе вы заманивали сюда?

На фупе я забанен в который раз. На 3 месяца. Неудобный я очень, за словом в карман не лезу, всегда пишу то, что думаю, очень люблю мерзости сказать в глаза, что она мерзость, не приемлю никакой цензуры и дебильного модераторства: для меня нет кумиров и авторитетов, есть только аргументы и факты. Поэтому на фупе, где кнопку захватила пидарская ипсошная компашка, я последний год в основном провел в банах. Я вам тут нужен такой?

Привіт, Медведило - раді Вас бачити! У темі про подвійні стандарти фупу один із постів описує, хто Вас заманив запросив, і там же написано про їх мотивацію.

Сподіваємося, що незважаючи на особи запрошувачів, Ви будете активним учасником і зможете вільно висловлювати свою думку у рамках Правил форуму. Тим більше що багато хто тут її поділяє і вважає, що Вас банили за неї несправедливо.

Незважаючи на те, що на сьогодні найбільш популярною гілкою Форуму є тред з фупівськими розбірками, мета цього форуму - дати людям можливість для СЕРЙОЗНОГО обговорення найгостріших проблем, які зараз стоять перед Україною та українцями.

Так що приєднуйтесь
форум матиме свого дизайнера портретів. ;D


MareK

просто цікаво. бо на головній сторінці 90% тем юзер четвер відкрив. і пише теж юзер четвер.
це що, форум одного юзера ? я ніц не розумію. дурний певне :(

і форум по назві ФУП по аналогії форум української правди . там теж фуп. плагіат ? хайп ?
дякую.

Administrator

Вітаємо Вас на Форумі, МареК!

Цитатаа де можна побачити кількість юзерів форуму українських патріотів ?

Список юзерів можна побачити, якщо натиснути на "Quick Links" під бандерівським прапором і потім на "Member List".

Цитата: MareK від Січень 13, 2023, 00:35просто цікаво. бо на головній сторінці 90% тем юзер четвер відкрив. і пише теж юзер четвер.
це що, форум одного юзера ? я ніц не розумію. дурний певне :(

Не Четвер, а Середа (англійською). Пише, бо має що сказати. На жаль, решта юзерів не настільки активні. Можливо, Ви зміните цю динаміку.

Цитатаі форум по назві ФУП по аналогії форум української правди . там теж фуп. плагіат ? хайп ?

дякую.

Вже вказувалося, що форум не має за мету конкурувати з іншими форумами, а просто надає альтернативу тим, хто її потребує.

Щодо "плагіату", то початкові літери у словах "патріот", "форум", "український"  не є приватною чи інтелектуальною власністю.

DiDUS

Привіт українським патріотам.

Ну спробуємо з коалою...  ;D

Wednesday

Цитата: DiDUS від Січень 16, 2023, 21:50Привіт українським патріотам.

Ну спробуємо з коалою...  ;D

Раді Вас бачити! Сподіваємося, що спроба пройде вдало :)

Запрошуйте своїх друзів теж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


Administrator

Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 16:07А де Волька?

Пана Вольтера було запрошено на форум. Проте, поки що він до нас не приєднався.

Ребе Моше

Цитата: Administrator від Січень 18, 2023, 01:49
Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 16:07А де Волька?

Пана Вольтера було запрошено на форум. Проте, поки що він до нас не приєднався.
Волька, приходь!


Administrator


абабагаламага

Ага. А я без запрошення прийшов. Єслішо. )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Січень 28, 2023, 19:50Ага. А я без запрошення прийшов. Єслішо. )))

Всі, хто хоче, можуть приєднуватися, і не треба ніяких запрошень  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: Popandopula від Січень 29, 2023, 17:37Hello!  8)  :P

Вітаємо на Форумі! Цікаво, як нові дописувачі взнали про нього? На початку переважна більшість прийшла з інших онлайн-ресурсів (наприклад, ФУП).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: Mickey Maus від Січень 30, 2023, 16:02Hi  :)

Вітаємо, Міккі! Таке враження, що я Вас нібито знаю ... але це наразі просто враження  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Mickey Maus

Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 16:13
Цитата: Mickey Maus від Січень 30, 2023, 16:02Hi  :)

Вітаємо, Міккі! Таке враження, що я Вас нібито знаю ... але це наразі просто враження  :)
Неа не знаєте, мене не було на фуп, суп я цілком нова людина тут, і цей нік тільки для цього форуму взяв