Welcome to the Club, Або Спробуємо з Коалою (C)!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 04, 2024, 18:26От не знаю чи повірите зараз)--
Мені якось завжди був не так щоб зовсім цікавий нік Вольтер))-- і я з ним практично нн стикався та й не слідкував особдиво за його творчістю.
Але ось про цю " коалу"--- в мене в голові ось таке--
Чи то був він в Австраліі, чи ні-- але завжди думав що ця фраза була написана Вольтером в плані сексуальноі зацікавленності австралійськими коалами)))
пс. чи то вже потім хейтери так перекрутили ситуацію що вона мені так запам"яталася)))


Не можу знайти самий перший оригінальний пост про "коалу Вольтера", але з цього можете зробити висновки:


Звісно, що потім все перейшло у ржачку про секс з тваринкою ... і навіть фотожаби ліпилися на цю тему.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 04, 2024, 18:26От не знаю чи повірите зараз)--
Мені якось завжди був не так щоб зовсім цікавий нік Вольтер))-- і я з ним практично нн стикався та й не слідкував особдиво за його творчістю.
Але ось про цю " коалу"--- в мене в голові ось таке--
Чи то був він в Австраліі, чи ні-- але завжди думав що ця фраза була написана Вольтером в плані сексуальноі зацікавленності австралійськими коалами)))
пс. чи то вже потім хейтери так перекрутили ситуацію що вона мені так запам"яталася)))

Ну я все таке вважаю що це з серії "Мічурін поліз на ялинку за укропом, його гарбузами завалило"! :smilie1:  :smiley25: