Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

В Польщі, та й взагалі в Європі, на це не звертають уваги.

Моя дружина, коли родила в Польщі, лікарка заповнювала анкету і питала про вік, ну дружина зніяковіла і сказала, що вже стара, що має 42 роки, а лікарка здивовано, яка стара, про що Ви говорите, каже мені більше років ніж Вам і я вагітна.

На Заході це цілком нормально сприймається і ніхто з цього проблем не робить.

Це тільки в Україні такі упередження.

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 21, 2023, 06:15
Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 23:29
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 23:24
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:41Мій чоловік іноді приколюється і каже - бач, як тобі пощастило, що ти зустріла і вийшла заміж за мільйонера  ;D .

Насправді ми познайомилися, коли я самостійно придбала і переїхала у свій перший будинок, а він був моїм сусідом. Він був не бомжом, але і не мільйонером - звичайний канадець середнього рівня достатку.

Лягла гола на терасі загоряти?
Так і захомутала бідолаху?

;D
Тю, який ви пане Бугагага не прогресивний. На заході чоловіки лягають голими, на голих жінок ніхто увагу не звертає.

Я просто зошорений.  (((
Цитата: абабагаламага від Лютий 21, 2023, 06:15
Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 23:29
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 23:24
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:41Мій чоловік іноді приколюється і каже - бач, як тобі пощастило, що ти зустріла і вийшла заміж за мільйонера  ;D .

Насправді ми познайомилися, коли я самостійно придбала і переїхала у свій перший будинок, а він був моїм сусідом. Він був не бомжом, але і не мільйонером - звичайний канадець середнього рівня достатку.

Лягла гола на терасі загоряти?
Так і захомутала бідолаху?

;D
Тю, який ви пане Бугагага не прогресивний. На заході чоловіки лягають голими, на голих жінок ніхто увагу не звертає.

Я просто зошорений.  (((

Что, трахался всю свою ничтожную жизнь, не снимая трусов? Надеюсь, хоть в туалете ты их снимал, когда какать ходил?

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 21, 2023, 08:11На Заході це цілком нормально сприймається і ніхто з цього проблем не робить.

Так, ніхто проблем не робить.
Крім дітей калік.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Лютий 21, 2023, 11:35
Цитата: білий хорват від Лютий 21, 2023, 08:11На Заході це цілком нормально сприймається і ніхто з цього проблем не робить.

Так, ніхто проблем не робить.
Крім дітей калік.
Чому калік?

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 21, 2023, 11:12
Цитата: абабагаламага від Лютий 21, 2023, 06:15
Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 23:29
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 23:24
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:41Мій чоловік іноді приколюється і каже - бач, як тобі пощастило, що ти зустріла і вийшла заміж за мільйонера  ;D .

Насправді ми познайомилися, коли я самостійно придбала і переїхала у свій перший будинок, а він був моїм сусідом. Він був не бомжом, але і не мільйонером - звичайний канадець середнього рівня достатку.

Лягла гола на терасі загоряти?
Так і захомутала бідолаху?

;D
Тю, який ви пане Бугагага не прогресивний. На заході чоловіки лягають голими, на голих жінок ніхто увагу не звертає.

Я просто зошорений.  (((
Цитата: абабагаламага від Лютий 21, 2023, 06:15
Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 23:29
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 23:24
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:41Мій чоловік іноді приколюється і каже - бач, як тобі пощастило, що ти зустріла і вийшла заміж за мільйонера  ;D .

Насправді ми познайомилися, коли я самостійно придбала і переїхала у свій перший будинок, а він був моїм сусідом. Він був не бомжом, але і не мільйонером - звичайний канадець середнього рівня достатку.

Лягла гола на терасі загоряти?
Так і захомутала бідолаху?

;D
Тю, який ви пане Бугагага не прогресивний. На заході чоловіки лягають голими, на голих жінок ніхто увагу не звертає.

Я просто зошорений.  (((

Что, трахался всю свою ничтожную жизнь, не снимая трусов? Надеюсь, хоть в туалете ты их снимал, когда какать ходил?

Що, руки трясуться, алкаш, що 2 рази те саме цитуєш? 

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:41Мій чоловік іноді приколюється і каже - бач, як тобі пощастило, що ти зустріла і вийшла заміж за мільйонера  ;D .

Насправді ми познайомилися, коли я самостійно придбала і переїхала у свій перший будинок, а він був моїм сусідом. Він був не бомжом, але і не мільйонером - звичайний канадець середнього рівня достатку.
І чим він тебе зачарував?

То у вас тепер дві хати, твоя і сусіда?

абабагаламага

#46
Цитата: білий хорват від Лютий 21, 2023, 11:44
Цитата: абабагаламага від Лютий 21, 2023, 11:35
Цитата: білий хорват від Лютий 21, 2023, 08:11На Заході це цілком нормально сприймається і ніхто з цього проблем не робить.

Так, ніхто проблем не робить.
Крім дітей калік.
Чому калік?

А яких дітей можуть народити батьки каліки, що не спромоглися до 50 років дозріти і мати вже онуків? Присутніх не стосується, звичайно.
Теоретично і в старших за віком людей може бути здорове потомство, але це повинно бути виключенням, а не правилом.
Природа, вона знає, що робить, коли каже 20-літнім:" ти вже готовий/готова, народжуй дітей".
В старших вже стільки шлаку в організмі, що вони швидше хворі ніж здорові, декому вже й не стоїть майже.
Спочатку на ноги стати, а потім дитина, та ще й одна. Людство (біле) йде до вимирання.  (((

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 21, 2023, 08:11В Польщі, та й взагалі в Європі, на це не звертають уваги.

Моя дружина, коли родила в Польщі, лікарка заповнювала анкету і питала про вік, ну дружина зніяковіла і сказала, що вже стара, що має 42 роки, а лікарка здивовано, яка стара, про що Ви говорите, каже мені більше років ніж Вам і я вагітна.

На Заході це цілком нормально сприймається і ніхто з цього проблем не робить.

Це тільки в Україні такі упередження.

Біологічні чинники - біологічні чинники. І є величезна репродуктивна різниця між 41-42 роками і 47 роками. Так, хтось може завагітніти і в 50, і я знаю особисто людину, яка була народжена її мамою у 51 чи 52 роки, здається (вона думала, що уже все, а там було далеко не все, ЛОЛ). Але у більшості випадків завагітніти набагато складніше і гормональні вибухи у такому віці можуть негативно вплинути на здоров"я жінки теж.

А щодо підтримки вагітності жінок у старшому віці, то дійсно з цим проблем нема. Це особиста справа кожного, кому і коли вагітніти. І з часом кількість старших мам лише зростає. Але це тому, що у більшості займає довше часу знайти чоловіка чи дружину, а не тому, що вони хочуть дітей пізніше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#48
Цитата: білий хорват від Лютий 21, 2023, 13:14І чим він тебе зачарував?

То у вас тепер дві хати, твоя і сусіда?

Ми спочатку були друзями - я і не думала, що колись вийду за нього заміж. Я колись про це розповідала на фупі, треба знайти той пост :). Поскільки ми були сусідами і проводили певний час разом як друзі, я змогла краще його взнати, і побачила, наскільки він хороша людина. Наприклад, я бачила, з якою любов"ю і повагою він ставиться до своїх батьків, як турбується про тварин, дітей (він завжди підгодовував пташок та зайців, підготуватися до Хеловіну було святим - то ж діти прийдуть). Та й навіть до мене. Ось коли я хворіла, мій екс хіба тільки мені телефонував спитати, як я. А цей навіть не був зі мною у стосунках, але приніс у подарунок набивного зайчика і шоколад, щоб я поскоріше видужувала. Мене це досить вразило - а той заєць є у мене до цього часу  :).

За декілька днів до одруження ми підписали контракт на побудову нової спільної хати, а потім продали наші. Спочатку він свою, потім жив у батьків, а коли ми одружилися, то переїхав у мою, яку я теж продала, коли наша нова була готова. А потім ми і ту продали, і живемо вже у іншій хаті.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#49


Тому що у декого просто більше нічого нема, щоб запропонувати чоловіку, ну ще там біля плити постояти, труси попрати, шкарпетки поставити, унітази подраїти.

І деякі особи Єрмачки - чудове для цього підтвердження. Їх тримають у якості безплатної домогосподині, бо на професійну грошей нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#50
Що робити, коли цінності твого чоловіка фундаментально не співпадають з твоїми? Напевно, це якраз той випадок, коли шлюб зберігати не потрібно.

Особа, яка зробила великий внесок у виграш Трампом президенства як менеджер і комунікатор його виборчої кампанії і одна із небагатьох, що не відвернулися від нього після скандалу з "Grab her by the pussy", Келліанн Конвей нарешті розлучилася із своїм лузером-чоловіком і за сумісництвом засновником антитрампівського проекту The Lincoln Project Джоржем Конвеєм.




Воно ще і страшне, як атомна війна. Келліанн заслуговує на набагато краще.



Президент Трамп привітав Келліанн із звільненням від цього ярма:

"Вітаємо Келліанн Конвей із РОЗЛУЧЕННЯМ з її придурком чоловіком, містером Келліанн Конвей. Накінець-то звільнившись, вона нарешті позбулася огидного альбатроса на своїй шиї. Вона чудова людина, і тепер вона зможе жити таким життям, на яке заслуговує і це буде чудове життя без надзвичайно непривабливого невдахи!"

Браво, Президент Трамп! Sometimes loyalty is given when it's not deserved (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


Wednesday

#52
Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 19:054 дітей, 22 роки подружнього життя
Мдя

Краще так, ніж доживати віку з цим.

Трамп сказав класно - альбатрос на шиї. Це ідіома з цікавим походженням.

Якщо моряк вбив альбатроса, то мертву тушку вішали на шию як покарання:

"Ah! well a-day! What evil looks
Had I from old and young!
Instead of the cross, the Albatross
About my neck was hung."



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 19:38Якщо моряк вбив альбатроса, то мертву тушку вішали на шию як покарання

Може й так, не знаю ані того альбатроса ані моряка.
Але діти. Четверо! Ну як так?
Як тим дітям буде, вони ж не тушки.
Трамп може пожалів її таким чином,
та й себе виправдав, скількох він тушок скинув зі себе, той трамп-морячок?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 20:12Може й так, не знаю ані того альбатроса ані моряка.
Але діти. Четверо! Ну як так?
Як тим дітям буде, вони ж не тушки.
Трамп може пожалів її таким чином,
та й себе виправдав, скількох він тушок скинув зі себе, той трамп-морячок?

Діти вже підросли. Старша дочка дуже негарно себе поводила і публічно котила на маму, це завдавало шкоди її репутації та роботі. Папаня, напевно, наштрополив її.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 20:27Діти вже підросли. Старша дочка дуже негарно себе поводила і публічно котила на маму, це завдавало шкоди її репутації та роботі. Папаня, напевно, наштрополив її.

Ти диви, доця за татка. Гарно. :D

Почитав трохи про ту чувіху, мамцю, та вона мабуть волочилася за Трампом, ось доця її й перехрестила. І прально зробила.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 07, 2023, 15:18Ти диви, доця за татка. Гарно. :D

Почитав трохи про ту чувіху, мамцю, та вона мабуть волочилася за Трампом, ось доця її й перехрестила. І прально зробила.   ;D

Трамп - найкращий! Я за маму  ;D

Доньку у мішок і у монастир.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 07, 2023, 15:51Трамп - найкращий! Я за маму  ;D

Доньку у мішок і у монастир.

Та який найкращий? Скільки разів жонатий? 3 рази? І всі рази на акторках і модельках?
Це ж повний козел.   ;D
Бабій.
Баби ним крутять, а він ними.
Пошляк старий, аферюга.
Фу!

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 07, 2023, 17:12Та який найкращий? Скільки разів жонатий? 3 рази? І всі рази на акторках і модельках?
Це ж повний козел.   ;D
Бабій.
Баби ним крутять, а він ними.
Пошляк старий, аферюга.
Фу!

 ;D


Чому фу? Означає лише одне - he is HOT!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Русинська (українська) імігрантка у США, 1906.



Цікаво, яким було її життя. Але точно можна сказати, що її діти, внуки та правнуки мали можливість жити у найвільнішій країні світу. А це вже велике досягнення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.