Скавчання ухилянтів: Брехня, міфи та реалії

Попередня тема - Наступна тема

Zdenyk

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 00:47Це ж їх тисячі, напевно. А скільки ще за кордоном ...

Десь була інфа що їх 6 мільйонів
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 02, 2024, 01:59Десь була інфа що їх 6 мільйонів

То ІФ ТЦК казав за всю Україну? Бо не може бути, що лише у цій області стільки ухилянтів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 05:53То ІФ ТЦК казав за всю Україну?

Я так зрозумів що казав про всю Україну ... але то не точно  :smilie8:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

Я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ЕКОНОМІЧНОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ.

Війна - бідним, мир - багатим?

Це не правильно. Не коректно. Не адекватно. І не справедливо.

Люди, які це роблять, просувають, лобіюють - абсолютно цинічні та відірвані від реальності.

Закон один для всіх. І не можна робити так, що хтось відкупився, а хтось - ні.

https://t. me/oleksiihoncharenko/43766

===
Я підтримую таку позицію Гончаренка ...  :smiley16:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Zdenyk

🤯На Хмельниччині у керівниці МСЕК та її сина – керівника облуправління пенсійного фонду знайшли $6 млн. Вони "допомагали" особам що уникали призову.

Під час обшуків посадовиця намагалась позбутися частини грошей, викинувши дві сумки з пів мільйоном доларів через вікно🙂

Також сімейство володіє 30 об'єктами нерухомості в Хмельницькому, Львові та Києві, 9 елітними автівками, корпоративними правами на 48 млн грн. За кордоном у їхній власності нерухоме майно в Австрії, Іспанії та Туреччині. "Накопичино" майже $2,3 млн.

https://t. me/smolii_ukraine/78013?single
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Zdenyk

Міністерство оборони запроваджує в Україні новий формат повісток, на яких будуть QR-коди. Нині тестують їхню функціональність, а з'явитися вони мають найближчим часом.

Про це розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко для DOU.

Йдеться, що QR-код дозволить через застосунок «Резерв+» одразу перевірити чинність документа. У застосунку з'явиться сканер, яким цей код можна буде відсканувати. Таке нововведення дозволяє перевірити:

чинність повістки;
дату та номер документа;
ТЦК, який видав повістку;
ім'я особи, яка підписала документ;
призначення повістки (уточнення даних, направлення на ВЛК, бойова повістка) та інші деталі.

Нагадаємо, у липні Кабмін ухвалив постанову, завдяки якій ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних і резервістів («Оберіг»)

З 17 вересня, розпочалася розсилка повісток через «Укрпошту».
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Zdenyk

Термін явки в ТЦК скоротили до 7 днів

Раніше діяла норма, згідно з якою день явки на виклик резервіста або військовозобов'язаного визначався не раніше 14 днів з дня повістки.

Уряд встановив, що прибути до ТЦК на порядку денному потрібно з населеного пункту, який є адміністративним центром області, протягом 7 діб, а з інших населених пунктів – протягом 10 діб.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 04, 2024, 12:33Я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ЕКОНОМІЧНОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ.

Війна - бідним, мир - багатим?

Це не правильно. Не коректно. Не адекватно. І не справедливо.

Люди, які це роблять, просувають, лобіюють - абсолютно цинічні та відірвані від реальності.

Закон один для всіх. І не можна робити так, що хтось відкупився, а хтось - ні.

https://t. me/oleksiihoncharenko/43766

===
Я підтримую таку позицію Гончаренка ...  :smiley16:

Це практично формалізація двокастового суспільства. А повинні бути рівними всі.

Взагалі я в шоці, як на третій рік війни в країні твориться такий, мовою окупанта, беспрєдєл :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.