Скавчання ухилянтів: Брехня, міфи та реалії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#200
Я думаю, емігрантам-чоловікам з іншим громадянством треба об"єднати зусилля і подати на Україну в суд. Такого маразму я давно не бачила  :facepalm:.

Це в країні, де мільйони під бронею та липовими довідками, а сотні тисяч (наприклад, поліцейські на пенсії в 40 років) взагалі недоторкані  :facepalm1:.




Рекомендую послухати відео. Шапошников вважає, що все затіяно для того, щоб віджати майно українців-емігрантів, які були настільки дурні, що продовжували мати в Україні бізнес чи нерухомість  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2024, 04:41Я сподіваюсь, притомні емігранти не збираються ставити собі наскрізь діряву "Дію" і всі ці прибамбаси, щоб злити свої персональні дані прямісінько в ФСБ?


Не забувайте - баканівщина як явище нікуди не зникла і процвітає буйним цвітом на теренах. Не робіть собі проблему на порожньому місці  :facepalm:.
Та я й не збирався.
Цікаво як це працює в складних випадках)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 26, 2024, 07:52Та я й не збирався.
Цікаво як це працює в складних випадках)

Вони нічого не зможуть з цим зробити. Просто уявляю, як український уряд виловлює емігрантів на вулицях Торонто, Лондона, Парижу, Майямі чи Варшави і пакує їх в бусики  :laugh:.

Але майно віджати можуть - як вважає Шапошников.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2024, 07:55Вони нічого не зможуть з цим зробити. Просто уявляю, як український уряд виловлює емігрантів на вулицях Торонто, Лондона, Парижу, Майямі чи Варшави і пакує їх в бусики  :laugh:.

Але майно віджати можуть - як вважає Шапошников.


Ну то про майно треба було думати коли виіжджали люди(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 26, 2024, 08:32Ну то про майно треба було думати коли виіжджали люди(


Цікаво, як Булька буде вирішувати цю проблему. Він похвалявся своєю квартиркою в Новопечерських Липках  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#205
Найгірша пропаганда проти мобілізації - це коли за мобілізацію агітують жирні корумповані коти, які покупляли собі броню та фейкову інвалідність і які заганяють в окопи простих людей, у яких таких можливостей немає.

Найгірша пропаганда проти мобілізації - коли бездітні 50+річні ховаються за спинами 18-річних дітей на контракті і хочуть загнати в окопи решту 18-річної дітлашні.

Найгірша пропаганда проти мобілізації - коли головнокомандувачем є багаторазовий ухилянт, який заробляв гроші, знущаючись з країни, яку представляв, і армії, яка його захищала, за гроші танцюючи та кривляючись перед агресором, співаючи "Путін наш президент" і приймаючи гроші від ворожого уряду, який за ці ж гроші уже вів криваву війну і вбивав українців.

Найгірша пропаганда проти мобілізації - це коли ті, що воюють чи у кого воюють рідні, закривають очі на і толерують вищесказане, і застосовують один набір вимог і стандартів для "своїх", а інший - для "чужих".

І я навіть не знаю, який з цих пунктів гірший  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ого! Ще і як потрібний. Звання - нафронтник. Завдання - заганяти КОГОСЬ ІНШОГО в окопи.


Так само, як і Ігнат.

Так само, як і Але, який сидів рік в підпіллі і вигулькнув саме в перший день війни.

Це зелені комісари, які виконують певні завдання, розганяючи певні наративи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я так розумію, скоро чекаємо синачку 2П домів? На похорон бабусі зас**в приїхати, але ж приїде зареєструватися у зв"язку з чинним законодавством?

Так, козьїнська пітушаро?


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#208
Брешете, мразі провладні, нафронтники прокляті :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140733.msg27937368#msg27937368


Ці люди йдуть на крайні міри і топляться в Тисі, тому що чудово знають, що є так звана "іліта", яка за бабло чи за зв"язки повідкуплялася від призову, і яка повиробляла таке ж своїм дітям чи внукам, чи повивозила їх за кордон.

І вони не бажають помирати за НИХ, адже ці суки не соромляться відкрито декларувати, що "коли нас залишиться 15 мільйонів, ось і заживемо" :smilie9: .

Або держава забезпечує повну рівність в цьому плані (що повинно бути за законом), або держава не здатна забезпечити законність і кожен вирішує як вважає за потрібне.

В цій темі виступали якраз нафронтники - жирні коти під бронню, урядові агенти впливу - і не було жодного бійця ЗСУ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Той, що справа?

Це ж антиреклама мобілізації!  :facepalm:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"А я был коммунистом, коммунистом и остался. И из партии не выходил".



Старий комуняка-еміг, сидячи в затишній Ірландії, заганяє в окопи більш молодших емігів :smilie9:. А всіх незгідних пасіонарно таврує як ворогів народу  :laugh:.


До речі, Бандерівець розповідав про нього, що коли почалася війна і його знайомі почали шукати траки, він відмовився допомогти :smilie9: .

А Хома Л. відгукнувся і так почалась їх волонтерська співпраця.

Зразу видно, хто дійсно патріот, а хто кацапо-троль на завданні  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Абсолютно велика різниця.


Одні дефакто громадяни України без громадянства інших країн з усіма можливими зв"язками із державою Україна, а інші - суто технічно, бо не мали змоги вийти з укрогромадянства, але набули інше і мають зв"язки з тими країнами, де реально проживають.

І ніхто ніяких сірників не тягнув. Емігранти зробили свідомий вибір розірвати зв"язки з державою Україна, коли полишили її через еміграцію. І не порівнюйте їх з тими, що звалили безпосередньо перед і після початку повномасштабки.

Я ж уже це пояснила, шо ні ясно?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ото карячить кацапських компрадорів :facepalm:.

Це Україна так думає, якщо змогла залапати в Україні.


А якщо людина живе в США і мвє громвдянство США, то яке громадянство має вагу? Отож. Ніде не сказано, що громадяни України, що мають громадянство інших країн і постійно живуть там, повинні їхати назад і воювати за Україну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Запомнітє етот твіт (С).

Дідок хорохориться, думає, що в доміку. Але якщо зебіли будуть опускати призовний вік, вони можуть його і підняти. До 65, наприклад. Заодно і проблему пенсії вирішать, бугага!


Але ж до укроіліти в нього нема претензій, плєшиве пуйло і зебільне чмо нікаво нє прєдавало :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це ж яким треба бути кінченим кацапським плєшивим пуйлом, щоб використати аргумент пенсії (яку платять ті ж самі американці, і скоро це закінчиться, і зебіли вже закликали, щоб люди собі самі складали на неї), щоб зазивати емігів воювати за це лайно :facepalm:.


Привези свого синачку, ось хай і заробляє собі і тобі на пенсію, бугага!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це він хоче відсидітися під диваном, а щоб за нього воювали його дружок М-3 з Лондона, медвед з Брно, Плзень з Праги, Вуйко з Онтаріо з Торонто і так далі і тому подібне? Тому і пише не "ми", а "ви"?

Привозь свого синачку, доцю і разом з ними сімейним підрядом в окопи захищати свою фортецю батьківщину, яку ви 30 років грабили :smilie9: .


А емігранти за вас, покидьки, воювати не будуть. Так собі і запам"ятай!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хороше питання.

Думаю, стільки, скільки "патріоти" Єрмачки, які закликають емігрантів вмирати за них  :smiley14:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.