To the Moon and back: все про дослідження космосу

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Незвичайний погляд з Міжнародної космічної станції показує нам «крижаного гостя», який летить крізь внутрішню частину Сонячної системи.

Це комета Tsuchinshan-ATLAS, яку також називають кометою C/2023 A3 і яку зафіксував об'єктив астронавта NASA Метью Домініка.

Комета стала яскравішою, коли вона наближалася до сонця, що дозволило астронавтам на борту Міжнародної космічної станції «зняти яскраві кадри цієї стародавньої кулі з льоду, каміння та пилу».

На цьому кадрі кінця вересня комета знаходиться приблизно в 75 мільйонів миль від Землі та в 38 мільйонів миль від Сонця.


«Коли комети наближаються до сонця, вони нагріваються і викидають пил і газ у космос, залишаючи довгі сліди матеріалу довжиною в мільйони миль, як ви можете бачити нижче. Комета C/2023 A3 щойно максимально наблизилася до Сонця 27 вересня і зараз прямує до дуже холодних сфер глибокої Сонячної системи.

Комети мають багато матеріалу для спалювання, оскільки вони зазвичай мають довжину від миль до десятків миль. У NASA пояснили: «У замороженому стані вони розміром з маленьке місто». Одна конкретна комета, відкрита в 2021 році, має величезну ширину 85 миль.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

І все-таки ... були американці на Місяці чи це все Голлівуд?

Я особисто схиляюсь до думки, що мають місце обидві версії ... тобто американці на Місяці були, але те що нам показали на відео було дознято на Землі кіноматографом  :shuffle:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

Я особисто знаю таке:
Американці засняли (на Землі) політ на Луну на випадок провалу, назвем це "Голлівуд". Але вони все таки побували на Луні, по факту! Показали, що вони побували на Луні! Мабуть "Голлівуд" показали! Весь "сир-бор", почався з того, що жінка режисера, який, знімав "Голлівуд", заявила, що це знімав її чоловік режисер (на Землі, у відповідних штучних умовах, наближених до Лунних, типа в ангарі якомусь)! І тут почалась паніка і сумніви...
Але вони все таки побували на Луні, по факту!

Darka

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 15:16Я особисто знаю таке:
Американці засняли (на Землі) політ на Луну на випадок провалу, назвем це "Голлівуд". Але вони все таки побували на Луні, по факту! Показали, що вони побували на Луні! Мабуть "Голлівуд" показали! Весь "сир-бор", почався з того, що жінка режисера, який, знімав "Голлівуд", заявила, що це знімав її чоловік режисер (на Землі, у відповідних штучних умовах, наближених до Лунних, типа в ангарі якомусь)! І тут почалась паніка і сумніви...
Але вони все таки побували на Луні, по факту!
Нещодавно онлайн подивилась американський художній фільм "Забери мене на місяць" (2024). Як на мене, то досить цікавий і звісно знятий у суто голлівудському стилі, якщо кому таке до вподоби☺️
Це все, що я знаю про політ американців на Місяць і трохи інфи зустрічала в інеті, але не заглиблювалась у цю тему)
Кому цікаво, то ось посилання на фільм:
https://uakino.me/filmy/genre_melodrama/23329-zabery-mene-na-misiac.html

Zdenyk

Цитата: Darka від Жовтень 03, 2024, 15:52Нещодавно онлайн подивилась американський художній фільм "Забери мене на місяць" (2024). Як на мене, то досить цікавий і звісно знятий у суто голлівудському стилі, якщо кому таке до вподоби☺️
Це все, що я знаю про політ американців на Місяць і трохи інфи зустрічала в інеті, але не заглиблювалась у цю тему)
Кому цікаво, то ось посилання на фільм:
https://uakino.me/filmy/genre_melodrama/23329-zabery-mene-na-misiac.html


О! Гречно дякую ... люблю такі фільми, ввечері подивлюсь
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Я не сумніваюсь, що були. Не виключаю, що якщо прогрес буде йти такими темпами, як зараз, то і ми зможемо там побувати  :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 16:41Я не сумніваюсь, що були. Не виключаю, що якщо прогрес буде йти такими темпами, як зараз, то і ми зможемо там побувати  :dance3:.

Хочу на Марс! Навіть якщо це буде подорож лише в один бік ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 16:41Я не сумніваюсь, що були. Не виключаю, що якщо прогрес буде йти такими темпами, як зараз, то і ми зможемо там побувати  :dance3:.
Не забувайте про космічні навантаження/перегрузки на організм, з  якими я думаю важко, щось зробити! Тому, якщо у вас немає "вагону" здоров*я вас (як і мене і багато кого іншого) не допустять! Допуск буде як у пілотів до літака (по здоров*ю).

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 16:48Не забувайте про космічні навантаження/перегрузки на організм, з  якими я думаю важко, щось зробити! Тому, якщо у вас немає "вагону" здоров*я вас (як і мене і багато кого іншого) не допустять! Допуск буде як у пілотів до літака (по здоров*ю).

Зараз так, але вже багато "туристів" в космос і вони навіть не дуже молоді 1&.

А з часом, думаю, може, з технічної точки зору це буде легше для організми  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Zdenyk від Жовтень 03, 2024, 16:43Хочу на Марс! Навіть якщо це буде подорож лише в один бік ...
Хотіти не шкідливо!
Шкідливо не хотіти!  :smiley25:  :smiley25:  :smiley25:
Почитайте моє попереднє поідомлення про "вагон" здоров*я!  :smiley25:  :smiley25:

Zdenyk

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 16:55Хотіти не шкідливо!
Шкідливо не хотіти!  :smiley25:  :smiley25:  :smiley25:
Почитайте моє попереднє поідомлення про "вагон" здоров*я!  :smiley25:  :smiley25:

Ну я ще не такий стаоий/немічний !  :hot:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

Цитата: Zdenyk від Жовтень 03, 2024, 16:59Ну я ще не такий стаоий/немічний !  :hot:
я думаю цього замало! здоров*я "вагон" точно є?  :smiley25:  :smiley25:  :smiley25:

Zdenyk

Цитата: Anton від Жовтень 03, 2024, 17:02я думаю цього замало! здоров*я "вагон" точно є?  :smiley25:  :smiley25:  :smiley25:

Ну ... це як в тому анекдоті: "могу копать ... могу не копать" :)))
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 03, 2024, 16:43Хочу на Марс! Навіть якщо це буде подорож лише в один бік ...

 :laugh:  :laugh:  :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 16:50А з часом, думаю, може, з технічної точки зору це буде легше для організми  :laugh:.
Я думаю, до цього ще далеко, щоб зробити таку капсулу (кабіну), щоб не впливали на неї космічні навантаження...
ну добре, Ви умовили мене, що ви така розумна, :smiley25: що зробите капсулу, на яку не впливає сили тяжіння та тиску, капсула все "згладить", і "вирівняє" для людини в капсулі...
Ну а вплив магнетизму або радіації чи взагалі можливо "згладити", щоб в капсулу не проникало ?
Далі...
Тривалість польоту. Ну до Луни ще куди не шло... А далі... до Марсу скільки летіти? Підвищити швидкіть ? Знову навантаження на людину від підвищення швидкості!
Короче, до швидкості світла, можливо розігнати тільки само світло! Во! :smilie1:

Darka

Цитата: Zdenyk від Жовтень 03, 2024, 16:43Хочу на Марс! Навіть якщо це буде подорож лише в один бік ...
О, щодо Марсу! Ви читали книжку Макса Кідрука "Нові темні віки. Колонія"? Якщо ні, то дуже раджу!
Хоча цією 900-сторінковою книжкою можна і вбити, але вона варта того, щоб витратити на неї час і кошти!
Дуже рекомендую! При умові звісно, якщо Ви схвально ставитесь до наукової фантастики :smilie1:

Zdenyk

Цитата: Darka від Жовтень 03, 2024, 18:36О, щодо Марсу! Ви читали книжку Макса Кідрука "Нові темні віки. Колонія"? Якщо ні, то дуже раджу!
Хоча цією 900-сторінковою книжкою можна і вбити, але вона варта того, щоб витратити на неї час і кошти!
Дуже рекомендую! При умові звісно, якщо Ви схвально ставитесь до наукової фантастики :smilie1:

О так! Чудова книжка, рік тому її прочитав ... чекаю на продовження - Кідрук обіцяв у фейсбуці на грудень 2025 року
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

В четвер вранці сонце випустило потужний сонячний спалах X9.05 з області сонячної плями 3842 у бік Землі.


«Сьогоднішній неймовірний сонячний спалах класу X9.0, найінтенсивніший спалах з 2017 року. Сонячна буря, спрямована на Землю, дуже ймовірна, враховуючи, що область плями звернена безпосередньо до Землі», — написала служба Space Weather Watch на X.


Хм ... а я нічого не відчула  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

ЦитатаХм ... а я нічого не відчула
Доброго ранку! А Ви й не відчуєте, бо Земля на те й має атмосферу і всі ті захисні шари, щоб людина не була вразливою до таких спалахів! Єдине, що ми можемо відчувати погіршення самопочуття від магнітних бурь(((

Wednesday

Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 09:03Доброго ранку! А Ви й не відчуєте, бо Земля на те й має атмосферу і всі ті захисні шари, щоб людина не була вразливою до таких спалахів! Єдине, що ми можемо відчувати погіршення самопочуття від магнітних бурь(((

Так, я саме виділене і мала на увазі ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.