Укроістерика укрохом"ячків з приводу і без: збірна тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Щось не розумію л-логіку цієї демівської гниди :smilie10:.

Значить, якщо Україна ввалить американською зброєю по кацапах, то пуйло вдарить ядеркою. Саме тому бідон не дозволяє це робити.

Але якщо Україна ввалить своєю зброєю по кацапах, то пуйло не буде вдаряти ядеркою?


От жеж забрехана мерзенна потвора!  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Брешеш, сучка комісарська! :smilie9:

Типовий зелений бот - заганяє інших в окопи і шилить за Бідона за соросячі шекелі  :smilie9:. Ще й кацапура неприкрита!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#162
Цікаво, як демівські гниди газлайтять та тріангулюють з приводу того, що Бідон зажав лендліз, перекидаючи на старий лендліз часів Другої світової.

А щодо закону про лендліз для України, то Іларіонов виклав записку по бюджетному аналізу і ось тут прояснено, що бюджетні impacts по лендлізу дорівнюють ... 0!

Мерзотні брехуни по вуха в крові українців  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, для початку, імбецил - це той, хто нездатний написати це слово правильно.

А по-друге, не виборцям зебіла гвандякати щодо виборів в іншій країні. Трамп в пуйла гроші не брав і не тряс перед ним членом, співаючи "Путін НАШ президент" :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зверніть увагу на ізичність цього антиукраїнського агента впливу - він не здатний правильно провідміняти простий іменнник українською :smilie10:.

Ну я так розумію, що ще вчора Рашка мала бити ядеркою по Україні, а сьогодні вже ні?


Яка ж вона бридка смердюча гнида! І той факт, що ні вона, ні мерзенний Татусь не забанені - просто ще один доказ антиукраїнськості Єрмачки :smilie9:. Адже за цією брехнею та вибілюванням агента Росії Байдена - сотні тисяч загублених українських життів :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що, в зоопарку ВЛК, де за легендою працює цей агент впливу, не докладують м"яса, що мусить безсоромно тягати соросячу пропаганду "не з метою політичного с**чу"?



Як уже написали, і так видно, хто насправді президент-лузер.

Але всі в Польщу не здристнете, с**ки продажні  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ох, яка на Єрмачці жирнєйша, зачотнєйша істерика!

Уже закликають за Трампа голосувати! :lol:  :lol:  :lol:

Так і хочеться зайти і потикати їх носом в їх лайно ... підняти цитати, як вони раділи приходу Байдена і як лили лайно на Трампа ...

Хочеться ту стару продажну суку, яка написала, як українцям пощастило з Байденом, схопити за сиві патли і потягати по кладовищах, щоб подивилася в гранітні очі майже МІЛЬЙОНА українців, кого сенільна потвора прирекла на смерть ...

Але я утримаюсь.

Хай жеруть один одного. І без мене справляться  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво спостерігати, як вони самі себе намагаються заспокоїти, витягуючи з одного місця різні теорії і пояснюючи - ой, він не те мав на увазі, ой, це чисто для траляля, ай, це він просто так, щоб не педалювати.

Це стадія торгу.

А справжня реальність Байдена і його "допомоги" - на лінії фронту. Якщо тенденція збережеться, то Байден дасть "добро" на взяття Києва до нового року.

"Ми будемо з вами стільки, скільки буде потрібно" (С).

А там вже буде непотрібно  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ці суки топили роками за Байдена проти Трампа, а тепер хочуть інший результат?

За все в світі треба платити - за брехню, за наклепи, за закривання очей по відношенню до корупції (я родину Байдена маю на увазі).

Хочу побачити в темі Бячку, Фоксік, Елку, 2П, бота Гервашку, який поряд клепає фотожаби на Трампа за гроші, сектанта дідка лайкмуві, який городив ось таке і вимагав випиляти нормальних людей.

Де ви всі? Думаєте втікти, коли відкриють кордони? Ні ... кожне ваше слово брехливої демівської пропаганди вилилося в кацапську кулю українському захисникові  :smilie9:. І я тільки що витерла те, що тут написала, але я сподіваюсь, так воно і буде  :smilie9:.

Ось воно, бездонно тупе, неосвічене, неадекватне, деградоване українське бидло, яке своїм дурним базіканням накликало на себе біду. І це лише декілька цитат - у мене їх є багато!

Жаль тільки, що не особисто платить за свій антидержавницький гріх, і за це мусили скласти голови найкращі  :smilie9: .






Ну то в кого гарячка, га, хвойди демівські?

Данінг-Крюгер, як відчувається бідонівський в"ялий у твоїй товстій дупі?

Чи вже не до кайфу, демівські sloppy seconds??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Корисні ідіоти Єрмачки підхопили чергову какашку в зуби і понесли :facepalm:.

Знову перепєвки того, що нібито сказав Трамп, але жодної прямої цитати від Трампа.


Так само, як із історією від Корбана.

Ті ж самі прийоми "журналістів" і така ж реакція укроідіотів  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! Дякуємо за рекламу і з великим задоволенням роз"яснимо і пояснимо!


Але респи ніколи не затримували допомогу, а чудова пані Спарц ніколи не голосувала проти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бомжатник під мостом казицця за пару центів :facepalm1:.

Та великий Трамп навіть не підозрює про ваше існування, вошки :laugh: - скавчіть хоч до скону, it won't matter  :weep:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126773.msg27967372#msg27967372
і трамп не гаспадін а сама кінчена істота  всю історію демократій на землі від америки до європи, і її найбільша загроза[/quote]
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Укрохом"ячки під керівництвом демоботів вчергове всілися в рядок і почали насмикувати один в одного на чергову заказуху від Байдена на тему "як Трамп буде здавати Україну".

Вигадувати та приписувати йому те, що він ніколи не говорив, і мастурбувати на власногенерований нонсенс :facepalm:.

Хоча навіть в самій статті УП чорним по білому написано:

ЦитатаОднак речник Трампа Стівен Чунг заявив, що офіційними слід вважати лише заяви, зроблені самим експрезидентом або уповноваженими членами його передвиборчої кампанії.

Взагалі Україну не чекає нічого хорошого. Не стільки тому що війна, а тому що виживуть ось такі придурки, як пишуть в тій темі.

І потім вони ж волають: А пачіму Трамп нас нє любіт? А пачєму рєспи нас нє любят?

А тому що ментальні кацапи з повністю відбитими мізками!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хтось мені може пояснити, що це за збочена логіка така? :Sho_za:

Що заважає чинному президенту Байдену допомогти Україні СЬОГОДНІ? Він відповідає за Україну уже майже 5 років!

Нащо чекати переобрання Трампа і його смерті???

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141133.msg27969677#msg27969677
Цитатая і надалі тримаюся думки що всі очікують вибори президента США, і після цього в 2025 році конфлікт буде завершено певними домовленостями. АБО спалахне дуже великий піздорєз світового масштабу АБО якщо нам повезе то помре хуйло, чи помре Трамп чи сі, і ситуація переформатується на користь України.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ох яка зачотнєйша істерика на Єрмачці з приводу програшу сеніла на дебатах! :hot:  :dance3:  :pooh_lol:

Вся ботва повилазила і рве отвори в криваву юшку, істерить, залякує і тупо бреше!

Треба їх всіх переписати поголівно у списочок лівачйя, який в нас існує.

Ніколи б не подумала і не чекала від нього, але нік Аналітик там - один із найінтелектуальніших і рве татусів як Тузік грілку!

Агонь, а не чувак! :hot:  :smiley15:  :smiley24:  :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#175
На третій рік війни і на 10-й рік Трампа доходить нарешті.


Але це не кінець. Вам, потвори, що гнобили дописувачів типу Ольги Тейлор, аутсайдера і мене, які доносили до вас правду увесь час, доведеться нести відповідальність за роки вашої брехні проти президента Трампа, який зробив Україні стільки добра.

За брехню і поклепи доведеться платити, і я сподіваюсь, що ті, хто цим займались, понесуть відповідальність персонально. І на Єрмачці таких - 99 відсотків  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я навіть не бажаю вступати з ними у ці дискусії.

За Байдена топлять боти типу Татуся чи того придурка з Австралії, який своє очко розідрав на американський прапор. Їх не переконаєш.

А укродеми - переважно просто тупі (інакше, чому б вони підтримували Байдена, який топить їх в крові і допилює Україну), і їх теж не переконаєш, бо тупі.

Просто Валентин та інші хай душать їх фактажем і все.

Вибиратимуть американці, а українці хай сидять тихо і не відсвічують.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Їх нічого не виправить і нічого не допоможе.

Вчора я зайшла у тему про Трампа, роз"яснила, пояснила, що слухати треба тільки його пряму мову, а не перепєвки та перекручування різних ЗМІ, переважна кількість яких працюють на його опонентів і тому не можуть вважатися правдивими і об"єктивними.

І що?

Мені сказали, що я теж бот і биренько потаскали в зубах Портнікова і інших укрознавців того, "що насправді сказав Трами".

А ви питаєте, чому Україна не перемагає.

Ну як вона може перемогти з такими людьми? :smilie2:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

99 відсотків єрмачківців:

"Цікаво, хто зараз президент, який одну краплю за краплиною дає допомогу Україні і пропустив дати шостий пакет, який мав бути в червні? І хто такий президент, який забороняє Україні наносити удари по території Росії?
Звичайно, це Трамп".

Тільки в оригіналі це сарказм  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не вірю своїм очам! Не може бути!

З цього ніка пише ще хтось? А як же поціхам і прославляння та вилизування Бідона?

Чи у ботяр методичка помінялася? :smilie10:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.