Російська помилка лідерів західного світу

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#60
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:35Співвинуватцям? Гагага! A good one!

 ;D  ;D  ;D

Це не смішно зовсім.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:43Пояснюю на пальцях. Тут не вчаться зразу на "когось". Наприклад, він міг мати бакалавра у чомусь. Щоб стати архітектором, той бакалаврат не відміняється, а просто треба довчитися, добрати певні курси. Він на той момент вже стажувався у архітектурній фірмі.

Я не розумію, як тут із пальця можна було висмоктати якусь проблему.

Я нічого не висмоктував.
Це ти разом з тими журнашлюхами, яких цитувала, і "друзями і родиною" його, нічого конкретного не сказали про якусь ніби його  "успішність", у якій я все ще маю сумніви чомусь...

Але ок. Йдемо далі.

То що значить те "стажувався" конкретно? Не взагалі і вопше "на пальцях" зверхньо "як є тут", а конкретно?
Може він замітав просто охвіс тих архітекторів?

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 05:07Особисто мене хвилює "нещасність" москалів так само, як "нещасність" якогось африканського племені, яке, особливо не заморочуючись питаннями моралі, вирізає під корінь таке ж саме плем"я поряд.

Був би з Вами цілком згодний і солідарний, якби, трішки подумавши, не зрозумів, що від справжнього вирішення проблеми нещасності росіян залежить, доведеться чи ні, дітям і онукам людей, які живуть і житимуть на українській землі, навіть і після повної та незаперечної перемоги в цій зараз війні, знов і знов помирати, знов і знов обороняючись від нового і нового московського нападу.

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 05:22Щодо того, чому Захід постійно рятував кацапів у вигляді СРСР і вже потім Російської Педерації.
На мою думку, є три аспекти.
1) Підтримували, бо розвал ядерної держави міг би вилитись у невідомо які ризики для геополітичної ситуації на земній кулі (наприклад, неконтрольоване поширення тих же ядерних технологій). Саме тому Буш старший не підтримував незалежність України та розпад СРСР. Тому і посилали мегатони "ніжок Буша", щоб хоча б мінімізувати можливість голодних бунтів.
2) Підтримували, бо ріалполітік. Тобто визнавали "право" кацапстану бути одним із гегемонів на земній кулі. Про це я вже писала багато раз, але найкраще написала тут.
3) Підтримували, бо корупція. Все при Обамбо та Клінтонисі було фактично злиттям державницьких інтересів США за кацапське бабло. Брали кацапські гроші і Бідон з його синулею. Навіть "святий" Макейн плазував перед Дерибаскою, щоб той погодився фінансувати його президентську кампанію. І це та сама людина, яку обцілували у всі можливі місця в Україні і яка так грізно називала кацапію бензоколонкою.

Все тут наведене Вами, і ще багато чого іншого, безперечно має місце, але згодіться, воно усе не мало б реального ефекту, якби за цим всим не стояло умиротворення Росії.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 23, 2023, 10:39Був би з Вами цілком згодний і солідарний, якби, трішки подумавши, не зрозумів, що від справжнього вирішення проблеми нещасності росіян залежить, доведеться чи ні, дітям і онукам людей, які живуть і житимуть на українській землі, навіть і після повної та незаперечної перемоги в цій зараз війні, знов і знов помирати, знов і знов обороняючись від нового і нового московського нападу.

Це Ваша думка. А моя думка, що нема проблеми "нещасності" росіян. Кацапи роблять те, що роблять не тому, що вони нещасні, а тому що можуть. Треба не копирсатися у першопричинах, а зробити так, щоб не могли. Щоб у них не було на це часу та ресурсів. Досягти останнього - цілком реально.

ЦитатаВсе тут наведене Вами, і ще багато чого іншого, безперечно має місце, але згодіться, воно усе не мало б реального ефекту, якби за цим всим не стояло умиротворення Росії.

Знову-таки, це Ваша думка, на яку Ви безперечно маєте право. А я вважаю, що якщо і було якесь умиротворення, то воно було не первісним драйвером у мотивації Заходу, а одним із наслідків (якщо взагалі було).

Якщо я хочу щось купити, мене не цікавить, чи я когось цим умиротворюю. Я купую щось, бо це потрібно МЕНІ.

Або якщо це мені не потрібно, я роблю це з гуманітарних міркувань - наприклад, коли місцеві пластуни продають своє печиво. Щоб підтримати їх. І то в останні роки перестала його купувати, бо напхали у те печиво різного лайна.

Так і з Заходом по відношенню до Росії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:40Шо-шо?

І з чого конкретно до чого конкретно він "ріс", "переучуючись"?
Ти про це не сказала.

Якщо з сантехніка на архітектора, тоді я погоджуся, це ріст.
Але яка ж тоді "успішність" була у сантехніка?    ;D
Тоді може це не "переучування" тоді, а зовсім інше?
Тоді це називається просто здобуттям освіти, а не якимось "переучуванням" "успішно"-неуспішного.  ;D


Ну я не збираюсь коментувати чиїсь вигадки і фантазії, хіба це я казала, що він переучувався?

Він вчився на архітектора, для цього потрібна базова вища освіта і стажування.

Що ще?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:44Якщо втратив роботу, то це поразка, а не "успішність", незалежно від причин тієї поразки.

Життя - це боротьба. В Північній Америці мільйони регулярно втрачають роботу. Тут не сидять 30 років на одній посаді, як в Україні.

І ніхто нікого не вважає фейлом, якщо ти втратив роботу. Фейл - це коли ти склав руки і сів на соціал.

Успішні рано чи пізно знаходять нову, і часто набагато кращу. Це - норма.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:56Назвав, а не обізвав.
Тому не за що, а чому?

Тому, що риси обличчя і його вираз, на мою думку, про це свідчать.
https://www.jnsm.com.ua/cgi-bin/u/book/sis.pl?Article=5810&action=show

У цього індивіда нема ні одного, ні іншого. Значить, таки обізвав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:59І дуже добре.

То який рівень інтелекту був у того конкретного нещасного?
Якою була його освіта, професія і успіхи до початку того "переучування" на архітектора?
Чіста канкрєтна, в рєалє?

Define "чіста канкрєтна, в рєалє".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 08:09Отже, є успішність, з якої логічно випливає відсутність потреби людині здоровій психічно "переучуватися".

:D

Што і трєбовалось доказать, тобто, те, що я стверджував, а ти опиралася, бо так "родичі і друзі" того шиза сказали/збрехали?
Отже.
Раз в нього була потреба "переучуватися" то одне з двох, або "успішності" не було, за умови, що він був здоровим, або та "успішність" була, але шиза вже косила по повній. А третя можливість - перше і друге разом.  (((

Ноу комментс. Сам вигадав і очікує, щоб я коментувала  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 08:20Я нічого не висмоктував.
Це ти разом з тими журнашлюхами, яких цитувала, і "друзями і родиною" його, нічого конкретного не сказали про якусь ніби його  "успішність", у якій я все ще маю сумніви чомусь...

Але ок. Йдемо далі.

То що значить те "стажувався" конкретно? Не взагалі і вопше "на пальцях" зверхньо "як є тут", а конкретно?
Може він замітав просто охвіс тих архітекторів?

А може ...

Скільки ще spinoffs тут можна розвинути?

Але нащо тоді зафлуджувати тему?

Чи то тобі пан Франчук настільки не подобається?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#72
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:42Ну я не збираюсь коментувати чиїсь вигадки і фантазії, хіба це я казала, що він переучувався?

Він вчився на архітектора, для цього потрібна базова вища освіта і стажування.

Що ще?

А хто?   :o
Тут помню, а тут нє помню?  ©.  ;D

Цитата: Wednesday від Березень 22, 2023, 16:41В цілому так, але не у всіх.

В Канаді прийнято переучуватися.
Наприклад, один із родичів чоловіка вивчився на режисера, а потім перевчився на лікаря, зараз практикує.


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:44Життя - це боротьба. В Північній Америці мільйони регулярно втрачають роботу. Тут не сидять 30 років на одній посаді, як в Україні.

І ніхто нікого не вважає фейлом, якщо ти втратив роботу. Фейл - це коли ти склав руки і сів на соціал.

Успішні рано чи пізно знаходять нову, і часто набагато кращу. Це - норма.

Нове слівце для того щоб викрутитися?    ;D

Я не казав що засуджую тих, хто втратив роботу. Я просто вживаю слова у їхньому значенні. Втрата роботи це програш, за яким може слідувати перемога.
Але втрата це втрата, а не "успішність".

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:44У цього індивіда нема ні одного, ні іншого. Значить, таки обізвав.

Є.
Не обзивав. Діагнозував.
Але не претендую на істину в останній інстанції.

То ти скажеш конкретно чи ні?
Про його успіхи, конкретні.
Чи далі загальними істинами будеш мене годувати?  )))

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:47Ноу комментс. Сам вигадав і очікує, щоб я коментувала  ;D  ;D  ;D

Не вигадав, а припер до стінки.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:49А може ...

Скільки ще spinoffs тут можна розвинути?

Але нащо тоді зафлуджувати тему?

Тільки попробуй знов розділити тему!!!   >:(

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:49Чи то тобі пан Франчук настільки не подобається?

Пан Франчук нудний дуже, дуже і дуже.   ;D
І впертий тормоз, як я, але в квадраті.   ;D

Але ти його переплюнула, а я тебе припер.   ;D  ;D  ;D  до стіни.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:48Чому? I find it rather entertaining  ;D

Ти сьогодні дрінків скільки вжила?  :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 18:11А хто?   :o
Тут помню, а тут нє помню?  ©.  ;D


Ось мої слова із відповіді номер 1 у темі:

ЦитатаУ Джошуа було все, що тільки може побажати собі людина - професійні досягнення (він вчився на архітектора), красуня-дружина та троє дівчаток.

Коментар про "перевчатися" не був по відношенню до Джошуа, він був загальним коментарем у відповідь на твою ремарку про вік студента:

Цитата
ЦитатаЩо це за студент 34-річний? 

В Канаді прийнято переучуватися. Наприклад, один із родичів чоловіка вивчився на режисера, а потім перевчився на лікаря, зараз практикує. 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.