Трамп, врятуй котів і гусей! Правда про поїдачів тварин з Спрінгфілду, Огайо

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Як я написала тут, в США величезний наплив нелегальних імігрантів і історія про гаїтянських нелегалів, які жеруть усе живе у маленькому містечку, включаючи котів та гусей, розірвала інтернет. Прихильники Трампа наробили купу мемів на цю тему  :laugh:.












Звичайно, лівачйо попєрдоліло від цього не на жарт і вони обзивають меми з тваринками ... расистськими :lol:  :lol:  :lol:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Вересень 10, 2024, 06:32Як я написала тут, в США величезний наплив нелегальних імігрантів і історія про гаїтянських нелегалів, які жеруть усе живе у маленькому містечку, включаючи котів та гусей, розірвала інтернет. Прихильники Трампа наробили купу мемів на цю тему  :laugh:.




Коли меми пишуть самі себе ... Епічна ржака!  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Під час і після дебатів деми та їх підтанцьовка намагались висміяти Трампа за слова про пожирання домашніх та диких тварин нелегальними імігрантами у Спрінгфілді, Огайо, але ось факти.

Ютубер Тайлер Олівейра вирушив до Спрінгфілда, штат Огайо, щоб розслідувати чутки про те, що гаїтяни їдять качок, гусей і котів.

Тайлер, чий YouTube-канал має 6,7 мільйона підписників, провів час у Спрінгфілді, розмовляючи з місцевими жителями про гаїтянську спільноту та запитуючи їх, чи знають вони, щоб хтось із гаїтян їв собак чи котів.

Відповіді громадян були шокуючими. Численні місцеві жителі звинуватили гаїтян у поїданні кішок. Один чоловік сказав, що сусідка мала 50 котів, а «тепер їй пощастило, якщо у неї залишилось п'ять».

Ось що встановив Тайлер.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"Під час президентських дебатів сьогодні ввечері, @KamalaHarris і ABC @ABC сказали, що «немає достовірних повідомлень» про те, що іммігранти з Гаїті їдять домашніх тварин і місцевих гусей ...

Це брехня.

Ось копія офіційного повідомлення поліції зі Спрінгфілда, штат Огайо, яка доводить, що поліція справді зустрічалася з гаїтянськими нелегалами, кожен з яких вбив гусака.

Прочитайте виділені розділи:

«2 чоловіки. 2 жінки. Всі гаїтяни».

«У кожного було по 2 гуски»

«Вкрали 4 гуски».

«Вони говорили гаїтянською креольською мовою»

Камала Гарріс і ABC брешуть".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нема проблеми, кажете? А тоді це навіщо?

"Губернатор Огайо Майк ДеВайн надішле 2,5 МІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ і державних військових у Спрінгфілд після захоплення нелегальними мігрантами

АЛЕ ЗАЧЕКАЙТЕ! Я думав, ЗМІ сказали, що міграційна криза в місті — це фейкові новини?

Ще один день, ще одна брехня.


Губернатор каже, що гаїтянські мігранти створюють проблеми зі здоров'ям і дорожнім рухом, і ми чули повідомлення протягом кількох днів про те, що нелегальні мігранти, які не мають страховки, врізаються в невинних американців і просто їдуть по дорозі.

«Ці драматичні сплески впливають на кожного громадянина спільноти, кожного громадянина», — сказав ДеВайн, зазначивши, що додаткові припливи відбуваються в Фіндлі та Лімі, штат Огайо.

«Мами, яким доводиться годинами чекати в приймальні з хворою дитиною, усі, хто їздить вулицями, і це впливає на дітей, які ходять до школи в переповнених класах».

ЦЕ ВИНА КАМАЛИ".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мігранти їдять котів не лише в Спрінгфілді, штат Огайо – додайте Дейтон, штат Огайо, до списку.

Журналіст-розслідувач Кріс Руфо опублікував у суботу вибуховий репортаж із відео мігрантів, які вбивають і смажать котів у Дейтоні, штат Огайо.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Влада Нью-Йорка та федеральні органи влади оголосили про плани подолання жорстокого поводження з тваринами в Квінсі після виявлення понівечених тварин, зокрема свиней, щурів, курей і собак, біля Jamaica Bay.


Як повідомляє New York Post, за останній місяць понівечені частини тіла курей, щурів, собак і свиней були виявлені в парку Спрінг-Крік на Говард-Біч і в заповіднику дикої природи Джамайка-Бей у Квінсі. Рятувальники тварин виявили щонайменше вісім скалічених тварин з кінця липня, включаючи «живих поранених свиней, майже мертве дитинча щура, запхане в мішок з курячими кістками, і тушку собаки з переламаною шиєю», повідомляє The Post.

Місцеві релігійні лідери вважають, що жертвоприношення тварин походить від секти індуїстських віруючих, які поклоняються богині Калі.

Подібні практики відбуваються в Спрінгфілді, штат Огайо, де гаїтяни Вуду підозрюються у викраданні котів і собак людей, щоб поласувати ними або принести жертву своєму богу.

Крім того, у Х'юстоні, штат Техас, кілька котів були знайдені мертвими та розрізаними навпіл у районі Х'юстона Іст-Енд. Котів знайшли розрізаними навпіл, з відрубаними лапами, на місці злочину не було крові. Мешканці вважають, що в цьому жахливому вчинку винна людина, хоча подробиці поки невідомі.

Ліві ЗМІ продовжують стверджувати, що цього не відбувається, навіть намагаючись перевірити факти президента Трампа, коли він згадав, що «вони їдять улюбленців народу» під час дебатів 10 вересня з Камалою Гарріс.

Член міської ради Нью-Йорка Джоан Аріола (R-Queens) у понеділок оголосила про плани встановити мобільні ліхтарі та додаткові патрулі правоохоронних органів у заяві, опублікованій у Facebook:


ВЕЛИЧЕЗНА ПЕРЕМОГА сьогодні для місцевих тварин.
Мій офіс тісно співпрацює зі Службою національних парків і Федеральною парковою поліцією, щоб придушити жертвоприношення тварин, які мучать нашу спільноту, і сьогодні я рада сказати, що ця робота дала значні результати.

Служба національних парків пообіцяла розгорнути в цьому районі мобільні освітлювальні прилади, які потенційно стримають тих, хто хоче використовувати для своїх дій прикриття темряви. Крім того, ми також заручилися посиленням патрулювання паркової поліції в проблемних зонах.

Це ще не все. Ми також поспілкувалися з нашими партнерами з Департаменту парків і відпочинку міста Нью-Йорк і отримали від них зобов'язання розгорнути додаткові патрулі контролю за дотриманням правил парків у районі Сансет-Коув для стримування там активності.

Я пообіцяла своїм виборцям, що ми покладемо край цим жахливим каліцтвам і вбивствам, і цими діями ми робимо саме це. Жодна тварина не заслуговує на такі страждання, і я не допускаю цього в своєму окрузі.

Разом ми покінчимо з цим. Досить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Відновлене відео колишнього президента Барака Обами показує, як 44-й президент зізнається, що їв собаче м'ясо в дитинстві.

На відео 2001 року видно, як Обама читає другий розділ своєї книги «Сни мого батька: історія раси та спадщини», де він описує, як він їв собаче м'ясо в Індонезії в дитинстві.

Барак Обама стверджує: «З Лоло (колишнім вітчимом Обами) я навчився їсти маленькі зелені холодні перці сирими під час обіду (багато рису), а поза обіднім столом я познайомився з собачим м'ясом (жорстким), зміїним м'ясом (жорсткіше) і смаженим коником (хрустке)».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.