Тім Волц: Людина-Тампон, Дезертир і Просто Коммі

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Що буває, коли штатом керують комуністи?

Він буквально летить в пекло.

Велосипедні злодії в Каліфорнії пограбували відразу три 7-Eleven менш ніж за 20 хвилин, лише за кілька годин після того, як губернатор-демократ Гевін Ньюсом з гордістю підписав свій так званий «визначний» закон проти крадіжок.


Це жерсть! :smilie10: Якщо хабалка Хабала прийде в Білий Дім, так будуть грабувати всю Америку!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Саме так! Вся Америка буде палати, якщо допустити до влади цих інфернальних коммі! :smilie9:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці



А що це там сталося?
Це ж не "повсякденна" картинка?(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 18, 2024, 05:26А що це там сталося?
Це ж не "повсякденна" картинка?(

Під час заворушень після вбивства Флойда БЛМ все палило, а Волц нічого не робив і не заарештовував цих бандюг.

Це була безпосередня відповідальність штатів, а вони дозволяли грабіж та вбивства, щоб потім намагатися навішати це на Трампа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чи є день, коли Тімоха-Тампон не бреше?  :facepalm:

Під час чергової серії безпідставних нападок на республіканців він вказав на проблеми своєї сім'ї з безпліддям і попередив, що консерватори хочуть обмежити екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), що він «сприймає особисто» і про що поділився в інтерв'ю.

Під час одного з таких інтерв'ю Вальц заявив: «Дякую Богу за ЕКЗ, ми з дружиною маємо двох прекрасних дітей».

New York Times повідомляє, що кампанія Тіма Уолза на посаду губернатора навіть розіслала лист для збору коштів у квітні, у якому говорилося: «Ми з дружиною використовували I.V.F., щоб створити сім'ю.

Багато людей сприйняли його зауваження буквально.

Насправді сім"я Волца ніколи не користувалась цією технологією. А його жінці просто штучно вприскнули його сперму і вона завагітніла натурально (інша поширена процедура фертильності, яка називається внутрішньоматковою інсемінацією або I.U.I.).

Звісно, Венс лише вчергове потоптався по підстаркуватому Пінокію і його черговій брехні:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І знову чергова брехня від Тімохи-Тампона. Та що ж це таке, якийсь підстаркуватий Пінокіо! :facepalm:

Уолз, який народився та виріс у Небрасці та був зарахований до Національної гвардії Небраски у сімнадцять років, неправдиво стверджував, що Палата Конгресу Небраски назвала його «Видатним молодим жителем Небраски». Після того, як за кілька днів до виборів 2006 року президент палати надіслав гострого листа до кампанії Walz, кампанія Волца пояснила його брехню друкарською помилкою та стверджувала, що нагороду насправді надійшло від Нижчої торговельної палати Небраски:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Повідомляється, що рідний брат губернатора Міннесоти Тіма Уолца, Джефф Уолз, розглядав можливість об'єднання зусиль із колишнім президентом Дональдом Трампом, публічно критикуючи свого брата як «не того типу характеру, який ви хочете, щоб приймав за вас рішення щодо свого майбутнього».

Відкриття було зроблено консервативною журналісткою Лаурою Лумер, яка знайшла профіль Джеффа Уолза у Facebook, який містить низку публікацій, які дуже критикують як його брата, так і нинішню адміністрацію.

В одній публікації, датованій травнем 2023 року — тим самим днем, коли адміністрація Байдена-Гарріс висунула звинувачення Дональду Трампу в Нью-Йорку, — йдеться: «Ми щойно стали банановою республікою третього світу».

Коли підписник спонукав його обговорити ці проблеми зі своїм братом, Джефф розповів, що не розмовляв з Тімом вісім років і «на 100% проти всієї його ідеології».

Крім того, він стверджував, що його сім'я була вражена політичним підйомом Тіма та їй відмовили у безпеці після обрання на посаду.

«Не спілкувався з ним 8 років. Я на 100% проти всієї його ідеології. Мою родину не повідомили про те, що його вибрали, і через кілька днів відмовили в охороні», — написав він.


Ще один коментар заохочував Джеффа Уолза: «Допоможіть MAGA ... Вийдіть на сцену з президентом Трампом і підтримайте його ... Допоможіть врятувати цю країну».

Відповідь Джеффа була настільки ж показовою: «Я добре подумав, щоб зробити щось подібне! Я розриваюся між цим і тим, що моя сім'я не втручається в це. Історії, які я міг би розповісти. Не той тип характеру, з яким ви хочете приймати рішення щодо свого майбутнього».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Раніше сьогодні сталася серйозна аварія за участю кількох автомобілів у кортежі губернатора Міннесоти Тіма Волца, коли вони прямували на захід до Дня праці в Мілуокі.

Інцидент, про який повідомляє Daily Mail, стався одразу після 12:57.


Очевидці описали хаотичну сцену, коли транспортні засоби, що були частиною колони, що супроводжувала губернатора Вольца, зіткнулися один з одним, що призвело до значних пошкоджень.

Основний удар припав на прес-автобус із кортежем, один із співробітників отримав перелом руки.

Медики на місці події надали негайну допомогу, інших серйозних травм не було.

Зображення та відео, які циркулюють у соціальних мережах, показують наслідки: один фургон має велику вм'ятину в задній частині, а два інших помітно розбиті, що вказує на силу зіткнення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бугага, вся родина відріклася від Тіма-Тампона і ендорсить Трампа :laugh:.


Трамп особисто подякував брату Волца і очікується, що він особисто зустрінеться з ними:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цього тижня демократи дозволили Гвен Вальц виступити на мітингу з Тампоном Тімом.

Гвен Вальц, очевидно, божевільна – у якомусь страшному вираженні.

Замість того, щоб приховати цю істоту, їй дали їй мікрофон :smilie10: .

Дивіться самі, це жерсть!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.