Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 09, 2023, 08:23Оце тебе городи налякали.
По ночам городи не сняться?

;D

Буває, що і сняться. А як гичку нас гнали ламати для свиней .... ооо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#361
Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2023, 08:50За освітою я крутіша, тому що PhD, а в нього два Masters. А за людськими якостями він - він надзвичайно добра, шляхетна та порядна людина. Я далеко не така  ;D.

Знаємо ми тих дохторів з кондєдадами.
Далеко не така це недобра, нешляхетна і непорядна? Зла, стервозна інтриганка? Фу!

;D

абабагаламага

#362
Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2023, 08:51А як гичку нас гнали ламати для свиней .... ооо.

Гичка колгоспною була?
Расхітітєльніца соцсопствєнності?
То ти селючка, Венсді? То ось де собацюра закопана?!   ;)


 ;D

 

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 10:43Гичка колгоспною була?

No comments (зачитую собі в голові Міранду, ЛОЛ)  8)

ЦитатаТо ти селючка, Венсді? То ось де собацюра закопана?!  ;) 

Так, народилася і прожила перших 5 років у селі. Потім ми переїхали у місто, де батьки побудували будинок, забрали із собою мою бабусю, а хату в селі продали. Але у нас в селі (різних) було багато родичів, і ми до них часто приїздили в гості (звідки мої розповіді про їжу, традиції і так далі).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 10:35Знаємо ми тих дохторів з кондєдадами.
Далеко не така це недобра, нешляхетна і непорядна? Зла, стервозна інтриганка? Фу!

;D

Собі на умі, як кажуть. А це не є дефініцією принаймі щедрості, хехе. З мене де сядеш, там і злізеш. А мій чоловік останню сорочку з себе зніме для чужої людини. До речі, це дуже типово для канадців - доброта і щедрість, намагання допомогти іншим.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2023, 18:10No comments (зачитую собі в голові Міранду, ЛОЛ)  8)

Так, народилася і прожила перших 5 років у селі. Потім ми переїхали у місто, де батьки побудували будинок, забрали із собою мою бабусю, а хату в селі продали. Але у нас в селі (різних) було багато родичів, і ми до них часто приїздили в гості (звідки мої розповіді про їжу, традиції і так далі).


То ти несправжня селючка, не правдива.  ;D
Я такий самий, але гичку з задоволенням згадую, така соковита!   :D
Ти хоч корову видоїти зможеш руками?

 :D

Яку ще Міранду? 

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2023, 18:12Собі на умі, як кажуть. А це не є дефініцією принаймі щедрості, хехе. З мене де сядеш, там і злізеш. А мій чоловік останню сорочку з себе зніме для чужої людини. До речі, це дуже типово для канадців - доброта і щедрість, намагання допомогти іншим.

Я так і думав, що ти кров йому п'єш добряче.

 ;D

Wednesday

#367
Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 19:03То ти несправжня селючка, не правдива.  ;D

Справа в тому, що у місті у нас було завжди якесь "господарство", що в умовах совка навіть на Західній Україні було досить важливим фактором виживання. В різні часи були свині, качки, гуси, кури і навіть кролі. Для всього цього потрібна була трава, комбікорм, зерно, гичка, буряки і так далі.

Найогиднішими були качки і гуси, бо вибачте на слові, какали де бачили. Свинки були няшки - вони, до речі, дуже акуратні тваринки і завжди какають в куточок. Я їм, бувало, готувала їсти - терла буряк, нарізала гичку, змішувала комбікорм та іноді наперед відварену картоплю. Це була одна свиня, звісно - в нас не було інфраструктури тримати більше.

А городи ... у нас було декілька. Біля хати, біля річки, потім у селі поряд ... як я їх ненавиділа :(.

Хоча зараз маю міні-город на бекярді. Генетика-с. Мій чоловік плюється і каже засадити все травою взад.

ЦитатаТи хоч корову видоїти зможеш руками?

Ні, звісно. Але молочко свіже, яке ще має тепло корівки, дуже любила.
ЦитатаЯку ще Міранду? 

"Все, що ви скажете, може бути використано проти вас"

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 19:06Я так і думав, що ти кров йому п'єш добряче.

 ;D

Vampires are hot!

Or so they say  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2023, 20:02&
Найогиднішими були качки і гуси, бо вибачте на слові, какали де бачили. Свинки були няшки - вони, до речі, дуже акуратні тваринки і завжди какають в куточок. Я їм, бувало, готувала їсти - терла буряк, нарізала гичку, змішувала комбікорм та іноді наперед відварену картоплю. Це була одна свиня, звісно - в нас не було інфраструктури тримати більше.

А городи ... у нас було декілька. Біля хати, біля річки, потім у селі поряд ... як я їх ненавиділа :(.

Хоча зараз маю міні-город на бекярді. Генетика-с. Мій чоловік плюється і каже засадити все травою взад.

Ні, звісно. Але молочко свіже, яке ще має тепло корівки, дуже любила.

Про гидотність качино-гусей підтверджую.  ;D  болото роблять, падлюки.
Свині - наше все, друг чєлавєка, а не як в москальні - сабака друг чєлавєка.   ;D
А ти тому своєму лінивому чоловікові що вирощуєш на тому городі?   ;D
Часничок є?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 09, 2023, 21:47А ти тому своєму лінивому чоловікові що вирощуєш на тому городі?   ;D
Часничок є?

Часник - найлегше. Посаджено ще осінню :)

Малина, ожина, порічки, агрус, абрикоси, яблука, сливи, черешня, барбарис, хаскап (жимолость блакитна), полуниці, суниці.

Щавель, ще саджу горох, різні салати, цибулю і кейл, помідори, перець, раніше моркву, буряки та картоплю.

Різні ароматні рослини типу м"яти (насушила на чай на декілька років вперед), орегано, петрушка, кріп і так далі.

Різні квіти та квітучі кущі типу черемхи, жасмину та бузку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Замальовка з життя  :).

Перерва на ланч. Відповідаю особі, яка брехливо і безпідставно обвинуватила мене у видаленні його теми.

Заходить мій чоловік, який в процесі створення of a reuben sandwich нам на ланч. Питає - а ти хочеш хліб зверху теж чи тільки знизу? а ти хочеш гірчицю французьку чи німецьку? а оця французька тобі нормально пахне, досить ще свіжа? а хліб у тостері чи просто так?

Увечері питаю, чи ще залишилося фруктове желе після Паски. Він - ні, ми з малою все з"їли. Я - ну нічого, якщо у нас ще є заморожені черешні, то я трошки з"їм. Приносить пакет заморожених фруктів, я за ножниці, він - ні-ні, дай сюди, я сам тобі відкрию.

Я так розчулилась, що аж його поцілувала. І думаю - як же мені все-таки пощастило в житті.

Який контраст.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На фотографії 17-річна Марія Гінеста позує з ґвинтівкою Маузер M1916 на даху готелю Колон 21 липня 1936 року під час військового повстання. Заради цього знімку Марина Гінеста вперше і востаннє в житті взяла до рук зброю.



Схожа на Арію Старк, чи не так?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#375
Рене Вів'єн (народжена Полін Мері Тарн; 11 червня 1877 — 18 листопада 1909) — британська поетеса, яка писала французькою мовою в стилі символістів і парнасьян. Відома лесбіянка в Парижі Прекрасної епохи, вона відома своїми роботами, які привернули більше уваги після нещодавнього відновлення інтересу до сапфічного вірша. Багато її віршів є автобіографічними, пов'язаними здебільшого з бодлерівськими темами крайнього романтизму та частого відчаю. Крім віршів, вона написала кілька прозових творів, у тому числі L'Etre Double (натхненний «Крістабель» Колріджа) і незавершену біографію Анни Болейн, яка була опублікована посмертно. Вона була об'єктом багатьох біографій, зокрема Жан-Поля Гужона, Андре Жермена та Іва-Жерара Ле Дантека.

Вів'єн була культивованою та багато подорожувала, особливо для жінки її епохи. Вона зимувала в Єгипті, відвідала Китай, досліджувала значну частину Близького Сходу, а також Європу та Америку.

Її будинком у Парижі була розкішна квартира на першому поверсі за адресою: avenue du Bois de Boulogne, 23 (тепер авеню Foch, 23), яка виходила на японський сад. Вона купувала антикварні меблі з Лондона та екзотичні предмети мистецтва з Далекого Сходу. Живих квітів було багато, так само як і жертви Леді Яблука до колекції святинь, статуеток, ікон і Будд.

Вів"єн було всього 32 роки, коли вона померла (скоріше всього, від пневмонії). На її честь у Парижі названо площу Рене-Вів'єн у Ле Маре, центральному історичному районі французької столиці.



Як на мене, велика красуня навіть за сучасними мірками.



Тут вона, вдягнена у чоловічий одяг, з коханкою Наталі Кліфорд Барні:



Сама Наталі Кліфорд Барні теж була штучка ще та. Таке враження, що ця фотка була зроблена в наших 80-х  :)


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хахаха! В Україні, виявляється, теж є прикольний стендап :)



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.