Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 12:52Ну, звичайно. Причому - на весь тирнет віщає.   :D

Я ж кажу - всьо харашо, прєкрасная маркіза. Ось тільки ножик поламався... яким кобилу білували... яка здохла...  коли стайня згоріла... і т.д.
А так - все добре.

Брехня.

До речі, готуйся морально, що в Україні такі ситуації, як у моєї знайомої, стануть мейнстрімом. Тому що чоловіків молодих багато загинуло. Дуже багато дітей буде рости в неповних родинах. Дуже багато дітей буде народжено без батька, так само, як вирішила моя знайома.

І ти можеш хоч із штанів вискочити, але нічого з цим не зможеш зробити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 16:06Та якось накинулись на неі на фупі —і основні претензіі були теж за губи та за зовнішній вигляд.
А дівчинка ця піклується притулами для тварин і більшу частину своіх грошей витрачає на них.
І там реально така жесть інколи буває з тими операціями з тваринками(((

Тому я й писав якось——що кидати звинувачення "за губи"—— це якось дуже поверхнево((

Звісно, що неправильно робити висновки про людину по зовнішності.

Але ми тут говорили суто про почуття міри з накачуванням тих губ та інших косметичних процедур. Дехто переходить межу і дійсно робить собі гірше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 11:24А ти в курсі що це - погано, а сім'я повинна складатися з обох батьків "плюс" діти, онуки, правнуки?
А ти в курсі, що може навіть бути так, що тільки бабуся є в дитини або дідусь або мачуха, вітчим, сестра, брат?
А ти в курсі що Земля кругла, а не квадратна?

А ти в курсі, що задавання дурних запитань, а потім їх спростування вважається логічною хибою в дискусії?  Як і постійне приписування опонентові аргументів, які він не висловлював?
А потім знов спростування приписаних аргументів. В курсі?
 ::)

Shoulda, woulda. На превеликий жаль, життя несправедливе і ідеалу немає ніде. Навіть у так званих "повних сім"ях".

Що я і намагалася донести з початку цієї дискусії. Якщо дитину по-справжньому люблять і підтримують у неповній сім"ї, це набагато краще, ніж коли чморять і знищують у повній. Тому моя знайома зробила правильно, а тобі треба трохи змінити перспективу і стати less judgmental.

І це я тобі кажу як дуже judgmental особа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 18:45Як виявилось, вони докотилися до того, що написали, щоб ми їм пробачили і запустили на цей форум творити нам контент (!). Не кажучи про постійні заклики, щоб ми прийшли туди і engaged with them.
А хто і де таке просив?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 07, 2023, 21:10А хто і де таке просив?

Десь у скрінах є, що прислали, шукати ліньки. Здається, особь під ніком "реальний юзер" чи щось таке казала, щоб пустили їх сюди творити контент.

А закликає прийти особливо Сергія Плєшиве в основному під різними ніками.

Хочеться їм движу, а катма. Он Плєшиве не витримало і поповзло на Єрмачку до Сергія (я у відповідній темі прокоментувала  ;D ).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, привіт, ТЧ3Н!

Long time no see!

Oh wait - not really.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 16:06кидати звинувачення "за губи"—— це якось дуже поверхнево((

Ну, ти ж собі губи накачувати не збираєшся? А дружина?
Нормальні люди цього не роблять, навіть татуювання не роблять, бо це дикунство по суті. Ще качання пресу чи там біцепсів можна спортом вважати і турботою про здоров'я, якщо в міру, але качати губи, цицьки, сраки, підтяжки робити це ознака проблем психіки, голови, а не тіла.

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 22:59Ну, ти ж собі губи накачувати не збираєшся? А дружина?
Нормальні люди цього не роблять, навіть татуювання не роблять, бо це дикунство по суті. Ще качання пресу чи там біцепсів можна спортом вважати і турботою про здоров'я, якщо в міру, але качати губи, цицьки, сраки, підтяжки робити це ознака проблем психіки, голови, а не тіла.

Ні я, ні дружина собі губи накачувати не збиралися))
Мені теж це так само дивно виглядає як і вам.
Але виглядає так що ви не вмієте в толерантність((——
Не ваша це справа що і як люди роблять зі своім тілом—— аж допоки це не впливає на вас особисто.

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 16:06А дівчинка ця піклується притулами для тварин і більшу частину своіх грошей витрачає на них.

Так а чому вона виникла, звідки взялася і чому до неї претензії?
Вона десь в публічному просторі засвітилася?
Просто так, бо губи не такі?
Може вона тими губами якусь маячню несла?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 22:59Ну, ти ж собі губи накачувати не збираєшся? А дружина?
Нормальні люди цього не роблять, навіть татуювання не роблять, бо це дикунство по суті. Ще качання пресу чи там біцепсів можна спортом вважати і турботою про здоров'я, якщо в міру, але качати губи, цицьки, сраки, підтяжки робити це ознака проблем психіки, голови, а не тіла.

А я ось не маю проблем з виділеним. Правда, мені поки це ще не треба в принципі і я поки ніяких процедур ще не робила, але з часом зроблю. Якщо технології є, то чому б ними і не скористатися?

Але не ін"єкції чи силікон, а десь шліфанути лазером і з часом підтяжку. Тому що мені подобається працювати і якщо мені дасть Бог здоров"я, я планую це робити довгий час. А молодий вигляд допомагає (хоча у мене на роботі купа контракторів за 55+ і дехто на вигляд за 60).

Нагадало цей епізод, хехе!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 18:45Але твої постійні прохання забанити тебе наводять на різні думки. Нащо ти це робиш? Невже хочеш, щоб над тобою подомінували?  8)

В мене жодних прохань про бан ніколи не було.

Те, що ти за прохання прийняла то це я тобі підказую як злість можеш на мені зігнати, що трампи твої сподівання не виправдали чи інші самці, дієвий спосіб.    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:09В мене жодних прохань про бан ніколи не було, це я тобі підказую як злість можеш на мені зігнати, що трампи твої сподівання не виправдали чи інші самці, дієвий спосіб.    ;D

Ну як я можу на тебе злитися і за що? За те, що не погоджуєшся зі мною і у мене є партнер для дискусій? То це ж, навпаки, класно!

Тим більше що я тебе у цій суперечці перемогла, хехе  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:03Так а чому вона виникла, звідки взялася і чому до неї претензії?
Вона десь в публічному просторі засвітилася?
Просто так, бо губи не такі?
Може вона тими губами якусь маячню несла?
Я сьогодні шукав——але вже не знайшов((
Вона живе десь в Києві——і чи то припаркувалася не так—чи ще щось подібне—— вже не пам"ятаю((
Ну і це рознеслося десь в Києвських чатиках——а звідти на фуп.
А на фупі одразу пішло—поіхало про "губи накачала"((
Розберіться зпочатку хто і що там накосячив——і за цей косяк і притягайте——
А губи там ні до чого——ні накачані, ані звичайні.

пс. Пан Галамага——не пройдете Ви тест на толерантність)))

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 18:48Брехня.

До речі, готуйся морально, що в Україні такі ситуації, як у моєї знайомої, стануть мейнстрімом. Тому що чоловіків молодих багато загинуло. Дуже багато дітей буде рости в неповних родинах. Дуже багато дітей буде народжено без батька, так само, як вирішила моя знайома.

І ти можеш хоч із штанів вискочити, але нічого з цим не зможеш зробити.


Ні, не брехня, а чиста правда.

А в Україні такі мейнстріми і не тільки такі, а ще гірші, вже дуже давно, ще до Ющенка з Жулею були, як і у всьому сересері, тому це зовсім не дивина, а вже задавнена хвороба.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 23:12Я сьогодні шукав——але вже не знайшов((
Вона живе десь в Києві——і чи то припаркувалася не так—чи ще щось подібне—— вже не пам"ятаю((
Ну і це рознеслося десь в Києвських чатиках——а звідти на фуп.
А на фупі одразу пішло—поіхало про "губи накачала"((
Розберіться зпочатку хто і що там накосячив——і за цей косяк і притягайте——
А губи там ні до чого——ні накачані, ані звичайні.

пс. Пан Галамага——не пройдете Ви тест на толерантність)))


Я щось про це обговорення на фупі не пригадую ... то давно було?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 18:52Shoulda, woulda. На превеликий жаль, життя несправедливе і ідеалу немає ніде. Навіть у так званих "повних сім"ях".

Що я і намагалася донести з початку цієї дискусії.

Ти зовсім не це намагалася донести, згадай з чого все почалося.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:16Ти зовсім не це намагалася донести, згадай з чого все почалося.

Звісно, що це, просто ти проінтерпретував через власну парадигму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 23:02Але виглядає так що ви не вмієте в толерантність((——
Не ваша це справа що і як люди роблять зі своім тілом—— аж допоки це не впливає на вас особисто.

Мені абсолютно пофуй, що той чи інший дегенерат з собою робить, це по перше.
А по друге - толерантність це зовсім не те, що ти кажеш.
Толерантність це не заборона мати і висловлювати власну думку про чиїсь бздети, а заборона нав'язувати, вимагати від когось змінити власний вигляд чи погляди. Спіймати когось і примусити поголитися чи постригтися, або словесно чморити за те, що не так виглядає, є нетолерантністю.
А висловлення власних поглядів тим не є. Навпаки, це те, що називають свободою, в т.ч. - свободою слова, поглядів, релігії і т.д.
Не така вже й тонка грань.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:15Я щось про це обговорення на фупі не пригадую ... то давно було?

Та давненько вже.
Пам"ятаю що я поліз у фб до тієі жіночки——і виявилося що зовсім вона не така як іі уявляють судачі з зовнішності.
Та й досить часто в житті я зтикався з такими диссонансами))——
Я якийсь час після першого шлюбу з модельками зажигав в Чернівцях))——
Вони такі неприступні на вигляд були, такі всі з себе "принцески"——
Одна подружка була——ми іі за зріст називали Маяк))—— красотка —моделька.
І від тієі красоти неземноі——виявляється в них і проблеми були зі стосунками))——
Пацанчики попростіше——боялися навіть заговорити до них.
Ну а я завжди був без особливих комплексів))—— і досить успішно з ними там зажигав))
То виявляється вони коли трошки вип"ють та розлабляться——ще й непогано іронізували на ці теми))

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:28Мені абсолютно пофуй, що той чи інший дегенерат з собою робить, це по перше.
А по друге - толерантність це зовсім не те, що ти кажеш.
Толерантність це не заборона мати і висловлювати власну думку про чиїсь бздети, а заборона нав'язувати, вимагати від когось змінити власний вигляд чи погляди. Спіймати когось і примусити поголитися чи постригтися, або словесно чморити за те, що не так виглядає, є нетолерантністю.
А висловлення власних поглядів тим не є. Навпаки, це те, що називають свободою, в т.ч. - свободою слова, поглядів, релігії і т.д.
Не така вже й тонка грань.

Ну Ви ось цим своім публічним остракізмом саме і намагаєтеся нав"язати комусь якісь "стандарти краси"((