Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:53Брешеш.



Ти не уточнив, що виділене відноситься лише до однієї частини моєї фрази.

Візьми забань і все знову стане "добре".  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:54Можна, треба і робиться.

Брехня і демагогія. Достатньо того факту, що кожен 23-ій хлопчик має аутизм.

Ніколи діти не були настільки нещасними, як зараз.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:56Візьми забань і все знову стане "добре".  ;D

Я ж не ти - банами не караю. В мене і так все добре  8)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:55Я знаю, як це було, за описом основних фактів. Людина захотіла стати матір"ю і успішно імплементувала це. Адже недаремно вона інженер з проджект-менеджмент скілсет.

І відповідною платнею, до речі. В дитини буде більше, ніж у пересічних спиногризів.

У виділеному не сумніваюся, особливо більше в неї буде проблем, вивихів мозку і розлучень з абортами.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:57Брехня і демагогія. Достатньо того факту, що кожен 23-ій хлопчик має аутизм.

Ніколи діти не були настільки нещасними, як зараз.

Це результат того, що ти пропагуєш.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:58Я ж не ти - банами не караю. В мене і так все добре  8)

Ти не караєш, ти бан як аргумент використовуєш.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:58У виділеному не сумніваюся, особливо більше в неї буде проблем, вивихів мозку і розлучень з абортами.

Не чіпай чужих дітей, переживай за своїх.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#269
Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 09:10Не чіпай чужих дітей, переживай за своїх.

Ну, ти ж чіпаєш чужих дітей, ой, я забув, що тобі можна!   ::)

абабагаламага


абабагаламага


абабагаламага

#272
Цитата: Wednesday від Квітень 06, 2023, 15:14А ти в курсі, що сім"я може складатися з одного батька чи однієї матері плюс діти?

А ти в курсі що це - погано, а сім'я повинна складатися з обох батьків "плюс" діти, онуки, правнуки?
А ти в курсі, що може навіть бути так, що тільки бабуся є в дитини або дідусь або мачуха, вітчим, сестра, брат?
А ти в курсі що Земля кругла, а не квадратна?

А ти в курсі, що задавання дурних запитань, а потім їх спростування вважається логічною хибою в дискусії?  Як і постійне приписування опонентові аргументів, які він не висловлював?
А потім знов спростування приписаних аргументів. В курсі?
 ::)

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 09:27Візьми мене забань, стане легше.    ;D
Права дітей в цьому кліпі мабуть дотримані


білий хорват


абабагаламага

#275
Цитата: білий хорват від Квітень 07, 2023, 11:43Права дітей в цьому кліпі мабуть дотримані

Це вже наслідки недотримання, підозрюю.  ;D

Цитатати бросіл мєня лєжать как сломанний лєго

 :'(

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Квітень 07, 2023, 11:46Хіба вона це пропагує?

Ну, звичайно. Причому - на весь тирнет віщає.   :D

Я ж кажу - всьо харашо, прєкрасная маркіза. Ось тільки ножик поламався... яким кобилу білували... яка здохла...  коли стайня згоріла... і т.д.
А так - все добре.

абабагаламага

#277
Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 06:02На рахунок того як ви швидко визначаєте людину "за губами"))
Ось така дівчинка є.——
Як думаєте——чим завинила Украіні?((


А вона завинила?
Губи то таке, може й натюрель?
Якийсь ображений вигляд в неї, заплаканий...

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 13:16А вона завинила?
Губи то таке, може й натюрель?
Якийсь ображений вигляд в неї, заплаканий...

Та якось накинулись на неі на фупі —і основні претензіі були теж за губи та за зовнішній вигляд.
А дівчинка ця піклується притулами для тварин і більшу частину своіх грошей витрачає на них.
І там реально така жесть інколи буває з тими операціями з тваринками(((

Тому я й писав якось——що кидати звинувачення "за губи"—— це якось дуже поверхнево((

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 09:28Двічі забань і стане набагато легше.   ;D

Тебе нема за що банити - ти в рамках правил висловлюєш свою хоч і неправильну, хехе, але позицію. На що маєш повне право.

Але твої постійні прохання забанити тебе наводять на різні думки. Нащо ти це робиш? Невже хочеш, щоб над тобою подомінували?  8)

Я по відношенню до тебе такого зробити не зможу. Ти ж не входиш до когорти члегів ганебного Альянсу, яких я доміную і караю з великим задоволенням.

Топчуся своїми rugged combat boots по їх обвислих підстаркуватих тушках і фейсах.

Гамселю їх своїм шкіряним батіжком.

Всіляко їх трампуюТМ.

Роблю інші неприємні для них речі - але як ввічлива дівчина, я про них не напишу  :-* .

Вони це не просто полюбляють, облизуючи мої чоботи і прохаючи "Ще! Ще!". Як виявилось, вони докотилися до того, що написали, щоб ми їм пробачили і запустили на цей форум творити нам контент (!). Не кажучи про постійні заклики, щоб ми прийшли туди і engaged with them.

ЛОЛ! Ще чого не вистачало. Ці дегенерати не здатні створити нічого креативного. 99 відсотків їх контенту - пости, створені нами і викрадені звідси, які вони обсмоктують і намагаються несмішно перекрутити. Той їх ШІ не злетів взагалі - вони щось там смикаються з ним, але то не цікаво і навіть не смішно. Єдине, що залишається - писати різні брудні образи і злягатися один з одним гусениця-стайл. Опариші в нужнику і цим все сказано.

А щодо до чоловіків та жінок, яких я поважаю або до кого я ставлюся як мінімум нейтрально, то я будую з ними конструктивні рівноправні партнерські відносини і тут нема і не може бути ніякої домінації. Звісно ж, ти та інші учасники цього форуму абсолютно входять у цю категорію.

У відносинах із своїм чоловіком у мене схожі відносини, крім деяких побутових, де безумовно доміную я. У решті аспектів домінує він, and I LOVE it.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.