Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 07:36Припустимо, візьмемо ситуацію з моєю знайомою і її дитиною. Ти пропонуєш мені, замість того, щоб привітати із народженням бажаної дитини, відмовитись спілкуватися з нею чи запропонувати запхати дитину назад?

Як можна її чимось заохотити постфактум?

І потім, знову таки, створення нового життя є Божою справою, а не навпаки.

Ну, звичайно, твоя знайома це Бог.  ::)
Я нічого про постфактум не говорив.
Навпаки.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 07:48Ну, звичайно, твоя знайома це Бог.  ::)
Я нічого про постфактум не говорив.
Навпаки.


А, то вона мене типу питала, що я думаю про її план зняти рандомного чувака в Італії і залетіти.

Вона для мене просто співробітниця і про це я взнала вже коли дитина народилась і їй було декілька місяців. А з нею я не тільки не спілкуюсь, а і востаннє бачила її за рік до того, коли вона йшла з позиції.

Але галамага роздув з цього мильну оперу, ще і звинуватив мене у всіх можливих гріхах та порушенні прав дітей Всесвіту, щоб не сказати більше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 07:43Наприклад?

Що наприклад?  :D
Існують законодавчі органи, вони змінюють закони і навіть конституції, ти не чула про таке?
І навіть в деяких країнах це працює.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:18Що наприклад?  :D
Існують законодавчі органи, вони змінюють закони і навіть конституції, ти не чула про таке?
І навіть в деяких країнах це працює.

Які конкретно закони будуть змінені?

Вдягти жінок у паранджу і начепити пояс цноти?

Заборонити аборти?

Заборонити цивільні шлюби?

Заборонити розлучення?

Так не буде цього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 07:50А, то вона мене типу питала, що я думаю про її план зняти рандомного чувака в Італії і залетіти.

Вона для мене просто співробітниця і про це я взнала вже коли дитина народилась і їй було декілька місяців. А з нею я не тільки не спілкуюсь, а і востаннє бачила її за рік до того, коли вона йшла з позиції.

Але галамага роздув з цього мильну оперу, ще і звинуватив мене у всіх можливих гріхах та порушенні прав дітей Всесвіту, щоб не сказати більше.

То так і кажи, що одна звізда пришиблена завєла сєбє рєбьонка, курва, а не "всі підтримали" і всьо харашо.

Мильні опери ти роздуваєш якраз з хеппі ендами, ще й божим промислом блядство оголошуєш чомусь,
а я просто блядство називаю блядством, а кукунамуню - кукунамунями.
В дзеркало дивися час від до часу просто.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:25То так і кажи, що одна звізда пришиблена завєла сєбє рєбьонка, курва, а не "всі підтримали" і всьо харашо.

Мильні опери ти роздуваєш якраз з хеппі ендами, ще й божим промислом блядство оголошуєш чомусь,
а я просто блядство називаю блядством, а кукунамуню - кукунамунями.
В дзеркало дивися час від до часу просто.

Я не оперую такими термінами, але за визначенням, це слово означає жінку, що має сексуальні стосунки не із своїм чоловіком.

В даному випадку дівчина не мала сексуальні стосунки для сексу, а використала мужчину як спермодонора з метою завагітніти.

Б ж знаходяться у позашлюбних стосунках і часто роблять аборти, а не навпаки.

Різниця очевидна.

Моє відображення у зеркалі мене цілком задовольняє, тому що мені немає діла до того, хто з ким спить чи що робить із своїми дітородними органами.

Not. My. Business.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 07:43Лише у певних випадках. При розлученні чи аборті тюрми не буде.

То треба зробити щоб було.  8)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:32То треба зробити щоб було.  8)

ЛОЛ!

То ти, виявляється, талібанщик?

Ти ж сам розлучений, чи не так?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#248
Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:19Які конкретно закони будуть змінені?

Вдягти жінок у паранджу і начепити пояс цноти?

Заборонити аборти?


Заборонити цивільні шлюби?

Заборонити розлучення?

Так не буде цього.

Як це не буде якщо вже є?  Аборти заборонені в багатьох цивілізованих країнах. Ти з космосу прилетіла, інопланетна істота? 

Розлучення не треба забороняти, це ти знов і знов висмоктуєш "постфактум".
Навіщо?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:32То треба зробити щоб було.  8)
Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:36Як це не буде якщо вже є?  Аборти заборонені в багатьох цивілізованих країнах. Ти з космосу прилетіла, інопланетна істота? 

Розлучення не треба забороняти, це ти знов і знов висмоктуєш "постфактум".
Навіщо?

В більшості цивілізованих країн аборти дозволені.

Ти сам написав у пості #252, що це стосується і розлучення.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, 50 відсотків шлюбів закінчуються розлученням і це негативно впливає на мільйони дітей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:28В даному випадку дівчина не мала сексуальні стосунки для сексу, а використала мужчину як спермодонора з метою завагітніти.

Ти ж казала, що ти її взагалі давно не бачила і взагалі не спілкуєшся, то не можеш знати як насправді було.
Це тобі так хочеться вважати, що все добре. Питання - навіщо і чому?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:41До речі, 50 відсотків шлюбів закінчуються розлученням і це негативно впливає на мільйони дітей.

І?
Висновки?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:40В більшості цивілізованих країн аборти дозволені.

Ти сам написав у пості #252, що це стосується і розлучення.

Та невже?
Я нічого про розлучення в пості #252 не писав, як і в інших постах.
Про розлучення ти почала інсинуації і продовжуєш, як і про все інше.
Отже бла бла бла - твоє і нічиє інше.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:45І?
Висновки?

Права дітей, за тобою, не виконуються у мільйонах випадків і нічого з цим не можна зробити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:36ЛОЛ!

То ти, виявляється, талібанщик?

Ти ж сам розлучений, чи не так?

Візьми мене забань за це.    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:51Та невже?
Я нічого про розлучення в пості #252 не писав, як і в інших постах.
Про розлучення ти почала інсинуації і продовжуєш, як і про все інше.
Отже бла бла бла - твоє і нічиє інше.

Брешеш.



Ти не уточнив, що виділене відноситься лише до однієї частини моєї фрази.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:53Візьми мене забань за це.    ;D

За що? За те, що ти не виконав декларацію прав дітей ООН?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:52Права дітей, за тобою, не виконуються у мільйонах випадків і нічого з цим не можна зробити.

Можна, треба і робиться.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 08:44Ти ж казала, що ти її взагалі давно не бачила і взагалі не спілкуєшся, то не можеш знати як насправді було.
Це тобі так хочеться вважати, що все добре. Питання - навіщо і чому?

Я знаю, як це було, за описом основних фактів. Людина захотіла стати матір"ю і успішно імплементувала це. Адже недаремно вона інженер з проджект-менеджмент скілсет.

І відповідною платнею, до речі. В дитини буде більше, ніж у пересічних спиногризів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.