Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Вовчику треба було одружитися на тій хвойді. Адже в них абсолютно одинакові цінності. Наставляли би один одному роги і жили б душа в душу :).

А так він лише дружині наставляє, і оскільки вона сіра нікому більше не цікава миша, він впевнений, що вона йому - ні.

Так несправедливо  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаНавіть якщо вона незаміжня, то яка жінка буде  хххх з одруженим чоловіком? Тільки хвойда.

А якщо там виникло кохання зі сторони жінки?

А якщо чоловік нарозповідав жінці, що покохав її і планує кинути свою дружину, бо не любить її вже давно і що планує одружитися з цією жінкою.

А жінка повірила?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 29, 2023, 14:08А якщо там виникло кохання зі сторони жінки?

А якщо чоловік нарозповідав жінці, що покохав її і планує кинути свою дружину, бо не любить її вже давно і що планує одружитися з цією жінкою.

А жінка повірила?

Ну яке там кохання у випадку Вовчика, якщо за його власними словами, він буквально на вулиці підбирав цих бабів?

А так звичайно, що є дурепи, які дозволяють собі стосунки з одруженими, і я цілком допускаю, що дехто з них може мати цілком щирі до них почуття.

Як кажуть, любов зла, полюбиш і козла. Але люби собі на відстані на здоров'я і не лізь у чуже, у родину. Тому вони в чомусь теж хвойди, тому що або зразу знають, що чоловік належить іншій жінці, або пізніше (є чоловіки, що прикидаються вільними і вішають лапшу на вуха).

В переважній більшості такі чоловіки скоріше знайдуть собі нову коханку, ніж розірвуть шлюб. Читайте Алєга Куєвського, він на цю тему багато написав.

Це з тої ж опери, що обіцянки одружитися. Якщо одружений чоловік хоче, він не матиме проблем розлучитися відразу, як просто чоловік одружитися відразу. А в більшості випадків і ті, і ті юзають дуреп роками, а ті і раді обманюватися, витрачаючи на фантомні відносини кращі роки життя.

Особисто у мене на одружених чоловіків просто "не стоїть" - тобто я ціную в них суто людські якості, і чоловічі конкретно типу надійності, мужності і так далі, але не розглядаю їх як сексуальний об'єкт. Просто це зразу якось відключається, не знаю, як це пояснити. Коли я була неодружена, для мене не те що одружені були повне табу, але і розлучені в цьому плані нецікаві, хоча у мене були розлучені і одружені знайомі протилежної статі.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 29, 2023, 18:35Ну яке там кохання у випадку Вовчика, якщо за його власними словами, він буквально на вулиці підбирав цих бабів?

А так звичайно, що є дурепи, які дозволяють собі стосунки з одруженими, і я цілком допускаю, що дехто з них може мати цілком щирі до них почуття.

Як кажуть, любов зла, полюбиш і козла. Але люби собі на відстані на здоров'я і не лізь у чуже, у родину. Тому вони в чомусь теж хвойди, тому що або зразу знають, що чоловік належить іншій жінці, або пізніше (є чоловіки, що прикидаються вільними і вішають лапшу на вуха).

В переважній більшості такі чоловіки скоріше знайдуть собі нову коханку, ніж розірвуть шлюб. Читайте Алєга Куєвського, він на цю тему багато написав.

Це з тої ж опери, що обіцянки одружитися. Якщо одружений чоловік хоче, він не матиме проблем розлучитися відразу, як просто чоловік одружитися відразу. А в більшості випадків і ті, і ті юзають дуреп роками, а ті і раді обманюватися, витрачаючи на фантомні відносини кращі роки життя.

Особисто у мене на одружених чоловіків просто "не стоїть" - тобто я ціную в них суто людські якості, і чоловічі конкретно типу надійності, мужності і так далі, але не розглядаю їх як сексуальний об'єкт. Просто це зразу якось відключається, не знаю, як це пояснити. Коли я була неодружена, для мене не те що одружені були повне табу, але і розлучені в цьому плані нецікаві, хоча у мене були розлучені і одружені знайомі протилежної статі.



А якби хтось сказав тобі, що ти неймовірна і він такої як ти не зустрічав і він закохався в тебе, а зі своєю жінкою йому не складається, він давно з нею не живе, як подружжя, і він би хотів з тобою жити і любити тільки тебе.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 29, 2023, 19:14А якби хтось сказав тобі, що ти неймовірна і він такої як ти не зустрічав і він закохався в тебе, а зі своєю жінкою йому не складається, він давно з нею не живе, як подружжя, і він би хотів з тобою жити і любити тільки тебе.

Лапшиця для дурочок :) хай розлучиться, побриєцця, підмиєцця і тільки тоді приходить  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 29, 2023, 19:59Лапшиця для дурочок :) хай розлучиться, побриєцця, підмиєцця і тільки тоді приходить  ;D  ;D  ;D

До речі я з Ірочкою почав зустрічатися коли формально ще був одружений(——
Все ніяк руки не доходили оформити розірвання шлюбу——то мене не було в краіні, то іі.
І лишень коли якісь там документи потрібно було зробити важливі——тільки тоді оформили офіційне розлучення.
пс. Слава Богу не було в мене дітей від першого шлюбу(——можливо тоді було би все інакше(——
А інакше я би не хотів(—— не уявляю собі іншого життя в іншій сім"і((
ппс. В нас є декілька подружок сумісних——шикарні дівчата— часом "шукали ім пару" коли в Чернівцях бували—— слава Богу вистачає в нас всіх розуму тримати відстань від одружених людей)

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 29, 2023, 19:59Лапшиця для дурочок :) хай розлучиться, побриєцця, підмиєцця і тільки тоді приходить  ;D  ;D  ;D
Логічно

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 29, 2023, 20:06До речі я з Ірочкою почав зустрічатися коли формально ще був одружений(——
Все ніяк руки не доходили оформити розірвання шлюбу——то мене не було в краіні, то іі.
І лишень коли якісь там документи потрібно було зробити важливі——тільки тоді оформили офіційне розлучення.
пс. Слава Богу не було в мене дітей від першого шлюбу(——можливо тоді було би все інакше(——
А інакше я би не хотів(—— не уявляю собі іншого життя в іншій сім"і((
ппс. В нас є декілька подружок сумісних——шикарні дівчата— часом "шукали ім пару" коли в Чернівцях бували—— слава Богу вистачає в нас всіх розуму тримати відстань від одружених людей)

Ну є ситуації, коли шлюб фактично не існує, крім як на папері, люди давно живуть своїм життям. З того, що ти описав, ніби це та ситуація.

Але більшість одружених мають реальні шлюби і секс із дружинами. Тому деякі коханки сприймають важко, коли вони роками в стосунках, чоловік їм бреше, що в нього з дружиною нічого нема і тут дружина вагітніє.

Від духа святого, напевно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тонкощі дейтингу в цифрові часи  ;D  ;D  ;D

@adikolife

 


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ця маленька дівчинка - героїня Варшавського повстання, малолітня медсестра Розочка Годзевська.



Роза Годзевська народилася 31 березня 1936 року. Її батько був убитий гестапо в 1943 році. Через рік, 1 серпня, місто Варшава було охоплено повстанням проти німецьких окупантів, а мирне населення опинилося в окупації. У боях на боці польських повстанців брала участь низка дітей-солдатів.

Годзевська, якій на той час виповнилося вісім років, допомагала в польовому шпиталі на вулиці Монюшкі, № 11 у Варшаві. Вона працювала медсестрою та спілкувалася з пацієнтами, давала їм пити воду та намагалася відганяти мух. У цьому польовому госпіталі лікувалися військові з Koszta Company — підрозділу польської Армії Крайової. Її родичка Ядвіга Обретенна, якій тоді було 19 років, також була медсестрою під час повстання.

На початку серпня 1944 року світлину Годзевської з пов'язкою Червоного Хреста зробив фотограф Євгеніуш Локайський (псевдонім «Брок») - боєць Армії Крайової, за місяць до власної смерті. Повстання, зазнавши великих втрат серед цивільних учасників, було врешті-решт придушене німцями 2 жовтня 1944 року. Годзевська та її сестра пережили війну. Згодом вона навчалася в гімназії, якою керували урсулинки, потім, закінчила Сілезький технологічний університет, а в 1958 році емігрувала до Франції, де вийшла заміж і народила двох дітей. Померла Роза Годзевська 29 жовтня 1989 року.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В принципі погоджуюсь.

He бeгaй, Дypa, Oн Бyдeт c Paвнoй -
Дocтoйнoй, Cмeлoй и Cвoeнpaвнoй...
Тaкиx нe пpячyт - вывoдят в люди...
He Oбoльщaйcя, Paбынь нe Любят...

Oни Бecшyмны, тeмны кaк тeни,
Oни Удoбны, нo иx нe цeнят...
Им Блaгoдapны (Зaбoтa, вpoдe),
Ho нe нaдoлгo, oт ниx Уxoдят...

Тaкaя, ecли дoйдeт дo бpaкa,
Тo бyдeт тoлькo Тepпeть и Плaкaть...
A Oн Дoвoлeн, в ceмьe вce глaдкo...
Тepять He Cтpaшнo, тaкиx дecятки...

Пoйми, Бecпpaвнoй Heльзя Гopдитьcя,
Oн- Лeв и pядoм дoлжнa быть Львицa...
He бyдь, кaк Тpяпкa, Умeй быть Гopдoй...
Пopoй Пoлeзнo Бить Пpaвдoй в Mopдy...

Ольга Aфoнинa
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

«Деякі жінки вибирають йти за своїми чоловіками, а деякі жінки - за своїми мріями.

Якщо ви думаєте, яким шляхом піти, пам'ятайте, що ваша кар'єра ніколи не прокинеться і не скаже вам, що вона вас більше не любить».

Леді Гага

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ха ... більш меркантильних жінок, ніж українські, я не зустрічала (хіба що азіаток в Канаді).

Так, є гарні і є порядні, і є розумні, і є навіть такі, у кого все це поєднується, але за моїми спостереженнями, більшість українських жінок із тих, що я спостерігаю, хочуть красиво жити і при цьому нічого не робити.

А тому у них моральні обмеження мінімальні, якщо взагалі присутні.



Адже проституція - це не тільки оголитися на камеру і зайнятися сексом за гроші. Проституція - коли ти у стосунках, де ти отримуєш матеріальну чи іншу вигоду у якості транзакції за секс. Наприклад, стосунки з шугар дедді, спання в обмін за просування на роботі, стосунки з метою отримання громадянства, тощо.

В українських і не тільки дівчат може бути і освіта, і робота, але такі запити, для задоволення яких потрібні інші методи. Тому і займаються цим.

Але, як кажуть в народі, бережи честь змолоду. І це не просто слова.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На фото жінка, на честь якої створено знаменитий парфум "Міс Діор".



Катрін Діор (сестра відомого дизайнера Крістіана Діора) народилася в 1917 році в Гранвілі, Нормандія. У 1941 році вона приєдналася до мережі опору для збору інформації про німецькі війська та озброєння.

У липні в Парижі її заарештувало гестапо і її кілька днів катували. ЇЇ відправили до концентраційного табору Равенсбрук з 1654 чоловіками та 543 жінками. Вона отримала номер 57813.

Вона була звільнена в 1945 році, але настільки фізично змінилася, що її родині було важко її впізнати.

Катрін Діор була нагороджена декількома почесними медалями за свої дії в Опорі, зокрема Воєнним хрестом, Королівською медаллю «За мужність у справі свободи» та Орденом Почесного легіону.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#414
"Цінності" українських чоловіків у повній красі :smilie9: .

Звісно ж, всі знають, що індивід, який це написав, славиться місогінізмом та неадекватністю в спілкуванні (сподіваюсь, що тільки онлайн).

Але це вже переходить всі межі і є неприхованою пропагандою насильства по відношенню до жінок (втім, не вперше від цієї особи). Це, безперечно, заслуговує бану, але чи знайдуться такі, що натиснуть кнопку?





Що стосується мене, то якби мій чоловік підняв на мене руку, це було б в перший і останній раз і я б з ним розлучилася. На щастя, маю чудового і доброго чоловіка, який мене любить і поважає, а не таку потвору, як цей нікнейм.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вони навіть не розуміють, що не в ступені пошкоджень справа, а в самому факті насильства, в даному випадку фізичного. Такі, як вони, не тільки жінок своїх б"ють, а і дітей  :smilie9:



Якщо вони були настільки неадекватними, що вибрали собі жінку, яка істерить та намагається маніпулювати ними, то це їх провина і їх вибір.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якби автором "Анни Карєніної" була сильна незалежна жінка  :smilie1:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хехе!  :laugh:


А тут - оригінал (тільки там не домовилися:smilie2:):


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хм ... виглядають як багато інших культур - зокрема, дехто виглядає як гречанки, персіянки, італійки, єврейки.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.