Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#501
Мені дуже сподобався цей текст. Тому що він святкує культуру нації.

Культуру людей, яких українці, які чомусь вважають себе цивілізованими людьми, називають вівцей**бами.

Культуру народу, який побудував Саудівську Аравію, яку ми знаємо сьогодні. Якою Україні не бути і так не жити ніколи  :smilie9:.



У величезних посушливих просторах Саудівської Аравії в 1948 році стояла горда і витончена бедуїнська жінка, притискаючи дитину до серця. Пустеля з її нескінченними дюнами та безжальним сонцем була її домом — землею, де виживання залежало як від стійкості, так і від глибокого зв'язку із землею та небом.

Її традиційний одяг, виготовлений із легкої тканини, яка захищала її від суворої стихії пустелі, говорив про культуру, яка глибоко вкорінена у багатовікових традиціях. Візерунки та кольори були не просто прикрасою, а відображенням ідентичності її племені та багатої історії її народу. Її обличчя, частково прикрите вуаллю, відкривало очі, які були водночас сильними й турботливими, відображаючи силу, необхідну для створення сім'ї в такому складному середовищі.


Дитина на її руках, із широко розкритими очима й цікавістю, була центром її світу. Незважаючи на труднощі життя в пустелі, жінка випромінювала спокійну, захисну енергію, щоб її дитина виростала, вивчаючи звичаї бедуїнів — існування, яке балансувало на межі сучасності та старовинних звичаїв. Її колискові пісні, які несе вітер пустелі, розповідатимуть історії про їхніх предків, які мандрували цими землями з такою самою гідністю та витонченістю, яку вона тепер втілювала.

Життя бедуїнів полягало в постійному русі, дотримуючись пори року та потреб худоби. Жінка була не просто матір'ю, а життєво важливою частиною цього кочового життя — вона керувала наметом, готувала їжу та передавала мудрість виживання в пустелі. Її знання землі, від того, де знайти воду до розуміння ознак наближення піщаної бурі, було вирішальним для благополуччя її сім'ї.

У 1948 році Саудівська Аравія була на порозі величезних змін. Відкриття нафти почало змінювати націю, і традиційний спосіб життя бедуїнів поступово перетинався з сучасним світом. Проте для цієї жінки та її дитини пустеля залишалася постійним джерелом ідентичності та засобів до існування в ландшафті, що швидко розвивався.

Стоячи там, надійно притуливши до себе свою дитину, бедуїнська жінка представляла стійкий дух свого народу — сильного, здатного пристосовуватися та глибоко пов'язаного з землею, яка формувала їхній спосіб життя протягом поколінь. У своїх обіймах вона тримала не лише свою дитину, а й майбутнє культури, яка продовжуватиме процвітати, навіть коли світ навколо них зміниться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

"Статистика каже, що з кожних семи жінок лише одна по-справжньому щаслива".


"От я б з тою одною і пішов на побачення!"

"Принаймі вона їсть. А не все оце "я буду салат цезарь без сиру, крутонів і заправки"".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На цьому графіку Маркус Лу з Visual Capitalist показує очікувану тривалість життя жінок при народженні в деяких країнах з високим рівнем доходу на основі даних, зібраних Фондом Співдружності.


Це підкреслює, що очікувана тривалість життя жінок у США принаймні на два роки нижча, ніж у їхніх однолітків, незважаючи на те, що країна витрачає більше на охорону здоров'я.


Наявність даних про очікувану тривалість життя при народженні різна і така: 2020 (Велика Британія), 2021 (Канада, Корея, Нова Зеландія), 2022 (Австралія, Німеччина, Японія, Норвегія), 2023 (Франція, Німеччина, Швеція, Швейцарія).

Очікувана тривалість життя може бути пов'язана з рядом факторів, включаючи рівень життя, спосіб життя, якість освіти та доступ до медичних послуг.

Подальші дані Фонду Співдружності показують, що 14% американських жінок не мають медичного страхування, а серед латиноамериканок цей показник становить 26%.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не всі стосунки закінчаться шлюбом. Але деякі допоможуть відкрити для себе нові ресторани  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фігня! Ось що хочуть жінки:



Щодо мого чоловіка, то йому не 22, але він:

  • Гарний
  • Мужній
  • Матеріально успішний
  • Уважний слухач
  • Дотепний
  • У хорошій фізичній формі
  • Цінує прекрасне
  • Готовий на приємні сюрпризи
  • Яскравий, романтичний, закоханий
  • Добре виглядає
  • Відчиняє двері, подає стілець
  • Має достатньо грошей на хороший обід
  • Слухає більше, ніж говорить
  • Сміється над моїми жартами
  • Невимушено несе пакети з покупками
  • Має, принаймні, одну краватку
  • Цінує добре приготовану домашню їжу
  • Пам'ятає дні народження та річниці

ЦитатаЩо хочуть жінки від чоловіка? 😏
У віці 22 роки:
 1. Гарний
 2. Мужній
 3. Матеріально успішний
 4. Уважний слухач
 5. Дотепний
 6. У хорошій фізичній формі
 7. Стильно одягнений
 8. Цінує прекрасне
 9. Готовий на приємні сюрпризи
 10. Яскравий, романтичний, закоханий
 
У віці 32 роки:
 1. Добре виглядає
 2. Відчиняє двері, подає стілець
 3. Має достатньо грошей на хороший обід
 4. Слухає більше, ніж говорить
 5. Сміється над моїми жартами
 6. Невимушено несе пакети з покупками
 7. Має, принаймні, одну краватку
 8. Цінує добре приготовану домашню їжу
 9. Пам'ятає дні народження та річниці
 10. Готовий до ніжних стосунків

У віці 42 роки
 1. Не надто лиса голова
 2. Не від'їжджає, поки я ще повністю не сіла в автомобіль
 3. Стабільно завантажений на роботі - розоряється на обід іноді
 4. Киває головою, коли я говорю
 5. Зазвичай пам'ятає родзинки жартів
 6. Знаходиться в достатньо хорошій формі, щоб переставити меблі
 7. Носить сорочку, яка закриває його живіт
 8. Знає, що не треба купувати шампанське з пластмасовою пробкою.
 9. Не забуває опускати сидіння унітазу
 10. Голиться до більшості вікендів

У віці 52 роки
 1. Стриже волосся в носі і у вухах
 2. Не псує повітря публічно
 3. Не надто часто зичить гроші
 4. Не засинає, коли я висловлюю свої думки
 5. Заново не розповідає ті самі жарти
 6. Знаходиться в хорошій формі, щоб злазити з дивана на вікенд
 7. Зазвичай змінює шкарпетки одночасно з нижньою білизною
 8. Оцінює добрий обід за переглядом телевізора
 9. Голиться до деяких вікендів

У віці 62 роки
 1. Не лякає маленьких дітей
 2. Пам'ятає, де ванна
 3. Не вимагає багато грошей для утримання
 4. Тільки злегка хропе уві сні
 5. Пам'ятає, чому він сміється
 6. Знаходиться в достатньо хорошій формі, щоб встати самостійно
 7. Зазвичай надягає одяг в хаті
 8. Знаходить приємними м'які харчові продукти
 9. Пам'ятає, де він залишив свої зуби
 10. Пам'ятає, що це - вікенд
 
У віці 72 роки
 1. Дихає
 2. Не промахується повз унітаз
 Любіть своїх чоловіків, і вони збережуть здоров'я і бадьорість набагато довше.😏
 (с) автор невідомий, але в основному правий 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як змінюються стандарти зовнішності ... Хоча ноги в неї довгі! :smiley24:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І сміх, і гріх ... але так воно і є!



В коментарях купа захоплень з приводу чудових ніжок, які ще не в кожної жінки такі! :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.