Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#420
Сьогодні День Подяки і у тому числі я дякую Богу за те, що відвів від мене численних українських козлів (яких в моєму житті було чимало) і дав мені можливість віддалитися від них аж за океан і познайомитися із своїм чудовим чоловіком.

А могла б страждати поряд із одним із уродців, які відмітилися у цій темі. Читаю і офігіваю:



Тобто у 46 років за легендою у чувака-імпотента абсолютно утилітарне відношення до власної дружини. Невідомо, нащо він на ній взагалі одружився, ще і на такій низькоранговій:



Одружитися на такій, щоб що? Щоб була, як річ, як статусний символ? Щоб писати про неї на увесь світ таку гидоту?

Іноді і у хороших, достойних чоловіків бувають проблемні шлюби і їх дружини їх не цінують. Але з того, що я бачу, то не той випадок. Почитала цих моральних і ментальних калік і як вони дають один одному "поради" і подумала, що так їм і треба. Тому що:

  • Нормальні чоловіки не будуть нити на 17 сторінок.
  • Нормальні чоловіки не будуть пов"язувати життя з низькоранговими.
  • Нормальні чоловіки цінують свій шлюб і своїх партнерів.
  • Нормальні чоловіки цінують своїх дітей і можливість бути їм батьками, брати участь у їх житті, бачити, як вони ростуть. А не "о, у мене тепер інша дитина".

А українським жінкам, які ще не знайшли собі партнера, раджу не вибирати українських чоловіків, а вибирати іноземців із країн так званого вільного світу. У них просто інші цінності.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І воно ще дає поради про жінок. Класичний deadbeat, якого нормальна жінка за кілометр до себе не підпустить.



Хіба що кому потрібний "поганий хлопчик" для розваг. Але краще вібратор, ніж півроку антибіотиків :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#422
Ну якщо під "панькає як дитину" розуміти 20+ років наставляння широких загрубілих рогів  :super:.

А чим тоді пан Вовчик відрізняється від чоловіка Орельки? Той теж постійно їй зраджував. Не зрозуміло тільки, чи це вона його вигнала, чи він сам пішов.



Що стосується жінки Вовчика, то тут такі варіанти:

1) Вона нічого не знає (не вірю, вже б давно сама здогадалася або добрі колеги б натякнули, адже її чоловік у тому числі зраджував їй з колегами, за його власними словами)

2) Вона знає і закриває очі (не має самоповаги, хоче зберегти "родину", сепарує зраду від "любові" як тип психологічного захисту)

3) Все це казочки Мюнхаузена and never happened. Гіперсексуалізованість Вовчика, помножена на затягнуту кризу середнього віку та чоловічу менопаузу, генерують хімічний коктейль, що у свою чергу генерує словесні полюції цього дописувача, якими він регулярно заляпує Єрмачку уже декілька років  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#423
На Єрмачці народ фапає на якусь ріелторшу зі Львова. Хвалили, що велика красуня:



Піду, думаю, і я гляну на цю неймовірну красу - може, щось для себе почерпну.

Пішла, глянула, офігіла. Ну, фігура, де на інших фотках, гарна. А обличчя  :facepalm1:.

Нагадало мені одну ляльку, але зовнішність не вибирають, і тому не коментуватиму.

Але шокувало не це. Як ріелтор може дозволити собі так непрофесійно показуватись на люди :Sho_za: ? Таке враження, що вона продає не нерухомість, а себе (видно, нікуди не рухається, бо якби мала чоловіка, він би таке просто не дозволив  :smilie10:).

І поза, і одяг, де буквально видно ліфчик, не те що навіть обвислі груди  :smilie10: Кокетливо виставлене оголене коліно, і це вже жінці на вигляд далеко за 40 ...

Це в Україні такі бізнес-леді?

Ось як в Канаді виглядають жінки-ріелтори:







Це називається професіонал, а те, що в інстаграмі, тут називається по-іншому :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та це просто так звані українські чоловіки  :bluet:. Useless waste of skin. Саме за себе каже, що українські жінки, які себе цінують, вибирають собі іноземців, щоб не принижуватись співжиттям з таким трешем :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо жінка вийшла аж за араба, це означає, що вона погидувала українцем. І правильно зробила. Це ж наскільки низько українські чоловіки себе поставили, щоб українки вибирали кого завгодно, але тільки не їх :facepalm:



Якщо почитати на фупі і екстраполювати досвід моїх знайомих, то українські чоловіки у своїй більшості (я підкреслюю, більшості, винятки є завжди) are absolutely worthless. Ця оцінка в контексті відносин із жінками та родинами.

Хорвата та Сергія я вважаю іноземцями і до них це не відноситься.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday





На безриб"ї - і рак риба.

А взагалі це діагноз. І не тільки смакам, а ментальності та цінностям українців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець. Я не знала, що крім звичайного, є ще й український талібан :smilie10: .

Танець живота, який навчитися танцювати можна практично майже в кожній північноамериканській студії танців - це, виявляється, ганебна поведінка :facepalm1: ?



Абсолютна маячня. Ганебна поведінка дівчаток та жінок - це нерозбірливі статеві відносини, аборти, паління та вживання алкоголю та наркотиків.

А танець живота - це національний танець і культурне надбання, таке ж, як і коломийка, наприклад. Коли моя донька займалася танцями і ми дивилися одного року звітний концерт її студії, одним із номерів був виступ дорослої групи, яка виконала танець у стилі bellydance. Я давно не отримувала такого естетичного задоволення, і бачила, з якою великою насолодою танцювали ці жінки - причому різних національностей. Там були і африканки, і індійки, і китаянки, і білі (може, навіть і єврейки чи християнки).

А Бокстер - хворий на голову укромісогініст, расист і просто тупий аж потрісканий.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#428
Просто українських чоловіків не хочуть,  не хочуть мати з ними справу і тим більше заводити потомство. Це ж якими треба бути, щоб вибирали не їх, а мусульман-палестинців? Імхо, це діагноз, але не жінкам.



Case in point - одна із найкрасивіших ніків Єрмачки, відома тут як ЧоткоПатріотка. За свідченням ніка медвед, вона вибрала не його, українського айтішника, а якогось сирійця.

Тобто у реально красивої і інтелектуальної (вона дійсно розумна) дівчини, яка могла мати кого хотіла (навіть 2П за нею до цього часу ус***ється), був вибір українців, але вона ними погидувала. І зараз у щасливому повноцінному шлюбі.

А пост Федора - лише доказ ницості, расизму та неадекватності укрочоловіків. І буде ще гірше - вже багато жінок, що виїхали "біженцями", побачили, як це мати справу з справжніми чоловіками, у яких інші цінності, і покидали своїх "альбатросів на шиях".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це як? Жінка це худоба?



Щодо худоби чи повноти, для жінки в житті важливий кінцевий результат - самореалізація у всіх царинах. У мене є одна знайома. Вона ДУЖЕ повна. Десь розмір 6Х чи може, більше. У неї ДУЖЕ симпатичний, нормальної ваги, високий чоловік і двоє діточок. Дуже забезпечені і повноцінні члени суспільства. Вона щаслива і повністю реалізована.

А є худі, з гарною і навіть ідеальною фігурою і обличчям, а насправді нікому не потрібні. І ми таких теж знаємо.

Хейтять не ті, хто повний чи худий, а ті, хто злий і нещасний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І коня на скаку зупинить і четверо дітей на голові перенесе. Фото японської жінки, зроблене у 1900-х.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А може, вона кинула його, бо не пропонував їй заміжжя.

10 років shacking up? Та це себе не поважати :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


Прикололо "лайк е сік чіхуАхуА" :weep:  :weep:  :weep: Англійською Chihuahua вимовляється як "чівава", але в цьому і сенс жарту  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Прикольна ця дівчина - вона, до речі, з Ванкувера. В іншому її відео:



 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#433
Саме сьогодні (Хелоуін) надихаюча пісня для жінок, які хочуть творити своє життя своїми руками :hot:.

W.I.T.C.H. ("відьма" англійською) - це у даному випадку абревіатура фрази "Woman In Total Control of Herself" ("жінка, що повністю себе контролює" англійською).

Rumor on the street is that her apples are delicious
The jury said she's charming but her exes say she's wicked
I swear to God I saw her howlin' at the sky
She ain't out to get you but she's better on your side

And she don't wanna be anybody else
She's a woman in total control of herself
It's such a wonder to be under her spell
What a woman in total control of herself

Villainous, kitty queen, she's got tricks up her sleeve
And I got a few up mine, she said
"Am I bad to the bone, 'cause I get what I want?"
Mama said it ain't no crime

Come out and play, it's fun in the dark
Tell me why you so scared of a woman in charge?
Baby, don't run, you're breakin' my heart
Tell me why you so scared of a woman in charge?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Думаю, всі у цьому сценарії заслужили на те, що мають :facepalm1:.

"У моєї кузини унікальний лайфхак! Вона відвідала 14 міст в 6 країнах і витратила менше, ніж 600 доларів!"

Опис того, що робила ця кузина:

"Я матчилася на Тіндері у містах, які мала відвідувати, з непривабливими чуваками, що тягнуть максимум 3 з 4 по 10-бальній шкалі. Вони запрошували мене на побачення, купували їжу, показували цікаві місця, тощо."

"Потім я матчилася з привабливими чуваками, щоб переспати з ними. Жагучі чоловіки не будуть заморочуватися побаченнями чи екскурсіями. А негарні чи середнячки залюбки це зроблять".

"Всі мої фото зроблені "середнячками"". Якщо нема де переночувати, вони віддадуть тобі своє ліжко, а самі будуть спати на підлозі".

"Тобто ти проводила дні з негарними, а ночі з гарними? Це не страшно"?

Ні, не страшно. Це звичайнісінька класична проституція, але якщо всі задоволені, то чому б і ні??

Riiight??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#437
Ми вже писали про бомбезну Лорен і, як виявилось, прогноз галамаги виявився неправильним.

Джефчик не тільки не покинув Лорен, а і формально запропонував їй руку і серце.

Він зробив це у цікавий спосіб, заховавши коробочку з перстнем під подушку Лорен, коли вони вкладалися спати. Коли Безос відкрив коробочку і Лорен побачила перстень, вона, за її словами, "майже втратила свідомість".

Ще б пак! Подивіться на розмір цього діаманта  :smilie10:.



Голубки  :laugh:.



Ось така Лорен! Впевнена, вона весь цей час не сиділа на дієтах і не морила себе голодом, а просто була сама собою, if you know what I mean. Вона не є дуже молодою і не є дуже красивою, але її життєва енергія та сила її особистості просто звалили з ніг найбагатшого чоловіка Землі, який міг би мати кого б забажав.



Будьте такі, як Лорен :hot: (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, я про це не знала. Симпатична вишиванка на дівчині посередині.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І це теж про виживання жінки як символу, образу ...


Вона ніколи не здасться.

Вона ніколи не схилить голову перед ворогом.

Вона радше прийме смерть, ніж піде на зраду.

Вона босоніж вибіжить на сніг і голими руками зупинить непроханого бузувіра, що прийшов пограбувати її скромну господу.

Вона з нелюдською силою знесе голову закованого в металеві лати завойовника, щоб захистити своїх дітей.

Вона щиро обігріє голодного подорожнього, віддасть останню крайку хліба голодному безхатькові, прийме під свою опіку безталанну сироту.

Вона мовчки переживе біду, війну і злидні.

Вона відбудує спалену хату, засадить подвір'я мальвами і барвінком і завісить світлицю вишитими рушниками.

Вона на світанку поставить опару і коло полудня вся родина збереться біля пахучого розкішного хліба-короваю.

Вона дочекається своїх синів з поля бою і залікує їхні рани тільки їй відомими травами.

Вона заколише своїх онуків, співаючи їм тисячолітніх мелодійних колискових...

Вона напряде тонкої пряжі і витче прекрасний килим, в який вплете свої думки, радості і печалі, мрії та спомини, легенди і бувальщини, взори і імена героїв, роки і події, знаки і символи віри і пам'яті...

Вона вічна - наша земля, наша Мати, наша Берегиня , наша Неопалима Купина, наша Україна...


Текст взято звідси.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.