Пояснення по безготівці

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 06:12По-друге, якщо пуйло скаже, що сонце встає на сході, це, за тобою, пуйлівська цитата, а не констатація об"єктивного факту?

Хуйло каже якраз навпаки і бреше.
За тобою.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 06:12По-третє, пуйло може казати багато чого, а його справи та політика вказують, що він просунутий глобаліст.

Імперії і є "глобалісти", за означенням. Імперські. А комуняки і кгбісти - тим більше.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 07:54Якщо я скажу криве слово про Зебіла, це мене перетворить на бомжа буквально і фігурально.

Розумієте тепер, нащо це?


А ти в Альберті вже пробувала казати криві слова проти Трюдо чи ще когось?

Wednesday

#23
Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 10:22Свята простота.  ;D

Транзакції відслідковують, але не через політичні чинники (крім ситуації з тракерами). Наприклад, такий аналіз входить у файл кредитної історії. Але їх цікавить, чи ти платиш вчасно борги, а не якій політичній партії ти надіслав кошти.

До речі, я пишаюся тим фактом, що донувала тракерам. Це був справді народний рух, велике піднесення. Коли вони вирушили, відразу почав виходити народ на їх підтримку на їх шляху - від величезних мегаполісів до найменших хуторів in the middle of nowhere. І це серед лютої зими з великими морозами.

Коли Gofundme заблокував їх гроші, я задонувала вдвічі більше на іншу платформу. До речі, недавно мені ті гроші повернули, тому що уряд заблокував навіть ці гроші для них.

А зупинила беспрєдєл Трудо сама індустрія. Коли люди почали масово знімати гроші з банків, вони офігіли і почали пресувати уряд. Вони мусили відкотити назад. Особливо огидною у цьому всьому була українка Христя Фріланд. Ніколи не забуду її демонічної кривої посмішки, коли вона оголошувала, що відбере у тракерів та донорів можливість годувати свої родини.




Дивне посмикування Фріланд, коли Трудо оголошує свій неконституційний акт:


Demonic possession?

Нагадую, що це все було через вакцини, які на сьогодні офіційно визнані не тільки неефективними, а і шкідливими.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 13:47А ти в Альберті вже пробувала казати криві слова проти Трюдо чи ще когось?

У нас всі це роблять. Клан Трудо руйнує Альберту з часів the National Energy Program, і його папаню, і його самого тут ненавидять і глибоко зневажають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 10:27Імперії і є "глобалісти", за означенням. Імперські. А комуняки і кгбісти - тим більше.

Це за твоїм "визначенням".

Глобалізм - поняття, що використовується в контексті ВЕФ та його доктрини і так званого світового уряду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 10:25Хуйло каже якраз навпаки і бреше.
За тобою.

Тобто, якщо пуйло каже, що його звати Володимир, він бреше?

Пуйло як професіонал бреше тоді, коли треба, а коли треба, то каже правду. Гебельса хоча б почитай з цього приводу, він теж був професіоналом високого рівня у цій царині.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 16:36У нас всі це роблять. Клан Трудо руйнує Альберту з часів the National Energy Program, і його папаню, і його самого тут ненавидять і глибоко зневажають.

Будь обачною, глобалісти не сплять!

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:06Будь обачною, глобалісти не сплять!

А ми і є обачні. Поки наш прем"єр нас не підвела. Єдиний лідер на всю планету, яка вибачилася перед невакцинованими за переслідування і дискримінацію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#29
Ну що я казала? Завжди слухайте Венсді, вона в курсі  ;D

Всесвітній економічний форум (ВЕФ) закликав уряди в усьому світі розпочати реалізацію планів щодо ліквідації фізичної готівки та розгортання цифрових «грошей».



ВЕФ опублікував новий звіт про цифрові валюти центрального банку (CBDC), який збігся з подією «Літній Давос» у комуністичному Китаї цього тижня.

У своєму звіті WEF високо оцінює CBDC, закликає до «державно-приватного партнерства» щодо цифрових грошей і закликає уряди почати «розвивати безготівкові суспільства».

WEF однозначно наполягав на прийнятті та поширенні CBDC на «літньому Давосі».

Через низку дискусій ВЕФ продемонстрував ключову роль «державно-приватного партнерства» у формуванні інтегрованої фінансової системи.

У той час як члени WEF відзначають поштовх до «безготівкових суспільств», викликають серйозні занепокоєння щодо приватного життя та громадянських свобод широкої громадськості.

WEF, який часто називають ексклюзивним клубом світової економічної еліти, активно просуває CBDC.

Організація Клауса Шваба зображує цифрову готівку як наступну фінансову еволюцію.

Як повідомляв Slay News, члени WEF відверто зловтішалися тим, що усунення готівки дасть владним елітам «абсолютний контроль» над населенням світу за допомогою цифрових грошей.

Відповідно до таких планів конфіденційність, безпека та свободи знаходяться під загрозою.

CBDC — це, по суті, цифрові версії національних валют, які рекламуються для створення ефективної, безпечної та доступної грошової системи.

Однак тривожним аспектом є майже Оруеллівський контроль, який він потенційно може передати центральним банкам і урядам.

Завдяки цифровим валютам органи влади можуть вдивлятися у ваші фінансові операції з мікроскопічною точністю.

Використовуючи CBDC, уряди та фінансові установи зможуть відстежувати покупки в усьому світі та точно бачити, хто що купує.

Урядові агенти теоретично будуть знати про кожен товар, який купують люди в усьому світі.

Окрім стеження, зростає занепокоєння щодо того, наскільки система дозволить контролювати фінанси людини.

Подібно до того, як компанії Big Tech закривають облікові записи користувачів, які «порушують» їхню політику, людина теоретично може втратити доступ до власних грошей через свої політичні погляди.

Можливо, люди двічі подумають, ставлячи під сумнів зміну клімату чи обов'язкові вакцини, якщо це означає, що їм буде заборонено купувати їжу для своїх сімей.

ВЕФ також раніше просував плани моніторингу витрат окремих осіб на «вплив на клімат», а потім карав тих, хто має більший «вуглецевий слід», ніж дозволяє уряд.

У своєму новому звіті ВЕФ вказує «розвиток безготівкових суспільств» як одну з ключових мотивацій для впровадження CBDC.

«Зосередження уваги на скороченні використання готівки, просуванні цифрових платежів і підвищенні фінансової грамотності для стимулювання економічного зростання та підвищення ефективності, врівноважуючи проблеми конфіденційності», — йдеться у звіті.

Однак у звіті не пояснюється, як будуть вирішуватися «проблеми збалансування конфіденційності».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 06:06Однак у звіті не пояснюється, як будуть вирішуватися «проблеми збалансування конфіденційності».

Отже заклики цього форуму можна ігнорувати.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 10:04Отже заклики цього форуму можна ігнорувати.

Що значить "заклики цього форуму"? форум - це знаряддя, програма, а заклики роблять дописувачі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 15:54Що значить "заклики цього форуму"? форум - це знаряддя, програма, а заклики роблять дописувачі.

Це хто писав?

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 06:06Всесвітній економічний форум (ВЕФ) закликав уряди в усьому світі розпочати реалізацію планів щодо ліквідації фізичної готівки та розгортання цифрових «грошей».

Закликав.
Ось які заклики.

Wednesday

#33
Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 16:58Це хто писав?

Закликав.
Ось які заклики.

А, зрозуміло. Я думала, ти мав на увазі наш форум.

Якби ВЕФ обмежувався одними закликами, але ж вони реально шкодять. Майже всі світові лідери - члени ВЕФ. Шваб похвалявся, як грумив Трудо, наприклад.

І це не тільки по безготівці, а по світовому паспорту вакцинації, без якого тебе не пустять на літак, по обмеженню виробництва їжі, по обмеженню використання добрив, по "боротьбі з кліматом" і так далі.

Це дуже страшно взагалі. Більшість людей, особливо в Україні, про це ні вухом, ні рилом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 17:02І це не тільки по безготівці, а по світовому паспорту вакцинації, без якого тебе не пустять на літак, по обмеженню виробництва їжі, по обмеженню використання добрив, по "боротьбі з кліматом" і так далі.

Це дуже страшно взагалі. Більшість людей, особливо в Україні, про це ні вухом, ні рилом.

Тому я й кажу - заклики, поради, рекомендації можна проігнорувати, для цього треба притомних людей до влади обирати.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 17:40Тому я й кажу - заклики, поради, рекомендації можна проігнорувати, для цього треба притомних людей до влади обирати.

Ну і як воно, якщо принаймі в Північній Америці навіть опозиційні партії прогрумлені ВЕФ? Шаблезуб тут про це дуже багато писав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 18:55Ну і як воно, якщо принаймі в Північній Америці навіть опозиційні партії прогрумлені ВЕФ? Шаблезуб тут про це дуже багато писав.


Люди не мають часу про це думати, на хліб насущний заробляють.
А що там Трумп, як? Любить готівку?

 ;)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 19:06Люди не мають часу про це думати, на хліб насущний заробляють.
А що там Трумп, як? Любить готівку?

 ;)

Не Трумп, а Трамп. Знаєш, чому він такий популярний і чому його так намагаються знищити?

А тому що на сьгоднішній день ВИБОРЦІ ВВАЖАЮТЬ, що він практично єдиний, який протистоїть цьому. Десантіс деякими полісіз теж pushed back.

Шаблезуб зі мною не погодився б, і у деяких моментах Трамп злився,  наприклад, по вакцинації.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 19:25Шаблезуб зі мною не погодився б, і у деяких моментах Трамп злився,  наприклад, по вакцинації.

Ага! Таки нема ідеалу, навіть Трумп грішний.
 :D

А де Шаблезуб, до речі? На узбецькій кривді?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 19:30Ага! Таки нема ідеалу, навіть Трумп грішний.

Якби ти постійно не переводив стрілки на його член, то я б могла багато чого розповісти тобі, що мені не подобається в Трампі як лідері і в чому він провалив свою каденцію.

Але ж ...

ЦитатаА де Шаблезуб, до речі? На узбецькій кривді?

Його ніби там розбанили, але я його там давно не бачила. А тут бачу регулярно в якості читача.

Чому він тут не пише? Не знаю. Те, що він колись мені висував у якості претензії, давно does not apply.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.