Пояснення по безготівці

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

На Єрмачці та інших ресурсах виття та заламування рук - поганий уряд зелених задумав чергову фігню - увести безготівковий обіг грошей в Україні.

Смішно і сумно водночас все це спостерігати. Тому що уряд зебілів тут ні до чого. Вірніше, до чого, але не як організатор чи ініціатор, а як простий виконавець.

Справа в тому, що безготівковий обмін - це не їх ідея, а один із тенет глобалізації та глобалізму. Світовий Економічний Форум (WEF англійською) пропихає це разом з "боротьбою із зміною клімату", диджиталізацією та імплементацією цифрового концтабору (було в деяких країнах під час ковіду) та систем соціального кредиту, що є повним контролем над людьми і порушенням всіх можливих прав людини, примусовою вакцинацією, винищенням людей заради примарної боротьби з перенаселенням планети (війна та вбивство штучними вірусами та шкідливими вакцинами) і так далі.

Чому потрібно відібрати готівку? Тому що готівка - це свобода. Транзакції готівкою неможливо контролювати чи обмежити. А якщо все відбувається в електронному вигляді, то все контролюється. Якщо у вас низький соціальний кредит, то ви і грішми користуватися зможете в обмеженому вигляді або взагалі не будете. Такі речі вже відбулися в Канаді, коли певним спонсорам руху тракерів повідрізали доступ до їх банківських рахунків і вони не мали можливості годувати своїх дітей тільки тому, що підтримали мирний протест, на що мали повне конституційне право.

В Китаї, якщо у вас низький соціальний кредит, вам навіть макдональдс не продадуть, вас не візьмуть на кращу роботу, і так далі.

Україна вже десятиріччями вихолощується вефівцями як гусінь у лапках павука. "Дія" - це вони. Примусова вакцинація - це вони. Продаж землі - це вони. Вбивство цілих галузей - це вони. Війна - це вони.

Читайте оцю тему уважно і думай-те.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


абабагаламага

#2
Цитата: білий хорват від Червень 29, 2023, 09:40І як тут далі жити?

А ніяк, треба або втікати на Марс або мочити в сартірах. © Що й роблять.   :(

;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 29, 2023, 08:08поганий уряд зелених задумав чергову фігню - увести безготівковий обіг грошей в Україні.

Цитата"Я не знаю жодної країни в світі яка би повністю відмовилась від готівки. І більше того, навіть в суперрозвинених європейських країнах зберігається певний обсяг готівки в обігу. І я знаю навіть негативні практики, коли цей обсяг готівки скорочувався до мінімальних рівнів, населенню це не подобалось", – додала Рожкова.

Топменеджерка Нацбанку вважає, що оскільки такої практики в світі немає та оскільки якась частина готівки має бути, Україна мусить прагнути до збільшення обсягу безготівкових розрахунків, тому що вони є більш дешевими для банків, бізнесу та населення.

Тобто жодної "фігні" нєту. І не буде.  :D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 29, 2023, 09:40І як тут далі жити?

Треба боротися з ВЕФ - світовим урядом. Їх ніхто не вибирав, то чому вони мають право диктувати країнам і народам, що робити? Польщя і Угорщина в цьому плані молодці, єдині в Європі, в кого ще залишилися гонади протистояти цим фашистам.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 29, 2023, 11:23Тобто жодної "фігні" нєту. І не буде.  :D

Та вона вже є. Україна одна із найбільш глобалістичних країн світу - частково тому у правих дуже скептичне відношення до підтримки України не через те, що їм не шкода простих людей (шкода), а через шманці українського соросячого уряду і лупіння в десна з МВФ та ВЕФ плюс корупція української верхівки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 29, 2023, 10:42А ніяк, треба або втікати на Марс або мочити в сартірах. © Що й роблять.   :(

;D

Виділене. У нас в Альберті і не тільки тупо дивляться, чи кандидат на політичний пост якшався з ВЕФ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 29, 2023, 16:21Та вона вже є. Україна одна із найбільш глобалістичних країн світу - частково тому у правих дуже скептичне відношення до підтримки України не через те, що їм не шкода простих людей (шкода), а через шманці українського соросячого уряду і лупіння в десна з МВФ та ВЕФ плюс корупція української верхівки.

Заіпуцця пиль глотать. Готівка корупція - непереборна

абабагаламага

#8
Цитата: Wednesday від Червень 29, 2023, 16:22Виділене. У нас в Альберті і не тільки тупо дивляться, чи кандидат на політичний пост якшався з ВЕФ.

Це хуйловська цитата, між іншим. У вас в Альберті хуйлофіли проживають?

Сергій Чернівці

З однієі сторони——
Я фактично вже перебуваю у тому "концтаборі фінансовому"——я дуже мінімально використовую готівку.В основному користуюсь карткою——готівкою виключно коли немає іншоі можливості.

А з іншоі сторони——є і готівка звичайно)——але то все "нєучтьонка"—— піде на щось велике за кордоном)

Сергій Чернівці

Десь раз на рік—два відкриваю "загашник"))
Якось так——


Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 29, 2023, 22:52Десь раз на рік—два відкриваю "загашник"))
Якось так——


Прикольне відео і музичка класна  ;D

І на яку суму в ту банку влізло?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 29, 2023, 21:59Заіпуцця пиль глотать. Готівка корупція - непереборна


Ну українці можуть робити що хочуть, це їх внутрішня справа. А платники податків інших країн мають право відноситись до них негативно. Сподіваюсь, перестануть давати всю допомогу, крім фізичної зброї.

Побачим, хто що тоді буде ковтати. І моя теза була не про корупцію, а про продажу майбутнього своєї країни упирям-глобалістам за 30 шекелів гривень.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 29, 2023, 22:01Це хуйловська цитата, між іншим. У вас в Альберті хуйлофіли проживають?

По-перше, дивно, що ти відслідковуєш пуйлівські цитати. Я, наприклад, ні.

По-друге, якщо пуйло скаже, що сонце встає на сході, це, за тобою, пуйлівська цитата, а не констатація об"єктивного факту?

По-третє, пуйло може казати багато чого, а його справи та політика вказують, що він просунутий глобаліст. Примусова вакцинація, винищення власного населення, війна в Україні робить його надзвичайно ефективним знаряддям в руках глобалістів. І він був членом ВЕФ і навіть робив конференції ВЕФ в Росії. Ми це показали в нашому аналізі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 29, 2023, 22:44З однієі сторони——
Я фактично вже перебуваю у тому "концтаборі фінансовому"——я дуже мінімально використовую готівку.В основному користуюсь карткою——готівкою виключно коли немає іншоі можливості.

А з іншоі сторони——є і готівка звичайно)——але то все "нєучтьонка"—— піде на щось велике за кордоном)

Ну я теж не користуюсь готівкою, крім випадків, коли її просять. Але це питання особистого вибору. Ніхто поки ніякі такі транзакції не відслідковує і не обмежує моє життя через цей чинник.

А ми говоримо про тотальний контроль.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Я, коли їду в якусь подорож за кордон, то в мене готівки максимум 100 євро, все решта заплатиш картою MasterCard.
:)

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 30, 2023, 07:38Я, коли їду в якусь подорож за кордон, то в мене готівки максимум 100 євро, все решта заплатиш картою MasterCard.
:)

Мова йде про, наприклад, таку ситуацію.

Твою доньку в 9 рочків в школі будуть вчити, як, вибачте, трахатися, з відповідними картинками. Я це навіть не придумую, це реальна ситуація, яка була в Альберті.

Якщо ти скажеш щось проти, тобою займеться ФБР і назве тебе терористом. Я це також не придумую, це зараз відбувається в США.

І потім вони вирублять тобі доступ до твоїх рахунків. А оскільки кешу нема в принципі,  you are done. Твоя сім"я буде голодувати. Твоє життя, яким ти його знаєш, закінчилось.

В Китаї це застосовується до політичних дисидентів. Якщо я скажу криве слово про Зебіла, це мене перетворить на бомжа буквально і фігурально.

Розумієте тепер, нащо це?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 07:54Мова йде про, наприклад, таку ситуацію.

Твою доньку в 9 рочків в школі будуть вчити, як, вибачте, трахатися, з відповідними картинками. Я це навіть не придумую, це реальна ситуація, яка була в Альберті.

Якщо ти скажеш щось проти, тобою займеться ФБР і назве тебе терористом. Я це також не придумую, це зараз відбувається в США.

І потім вони вирублять тобі доступ до твоїх рахунків. А оскільки кешу нема в принципі,  you are done. Твоя сім"я буде голодувати. Твоє життя, яким ти його знаєш, закінчилось.

В Китаї це застосовується до політичних дисидентів. Якщо я скажу криве слово про Зебіла, це мене перетворить на бомжа буквально і фігурально.

Розумієте тепер, нащо це?

Так, тут виникає небезпека, що людьми стане легше маніпулювати.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 06:13Ну я теж не користуюсь готівкою, крім випадків, коли її просять. Але це питання особистого вибору. Ніхто поки ніякі такі транзакції не відслідковує і не обмежує моє життя через цей чинник.

А ми говоримо про тотальний контроль.

Свята простота.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 06:12По-перше, дивно, що ти відслідковуєш пуйлівські цитати. Я, наприклад, ні.

Вважаєш, що ворога не треба знати?
Тагда ми ідьом к вам. ©.  :-\