Новини звідусіль: світова підтримка України і не тільки

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:23Ти вище писала, що ця тема - про Францію.
Навіщо ти перескочила на "весь світ"?
Бо?
Опонента така "відповідь" не влаштовує і він ставить незалік. Захист дисертації провалено і в.о.доцента стає недосяжною мрією.  :-\

Тому що це коментар. Ти перескакуєш з політики Трампа на його член увесь час, і тобі це можна.

Ну який з тебе опонент на захисті дисертації? ти навіть не в курсі, що опоненти не ставлять ніякий незалік. Вони просто задають питання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:11Це просто один приклад, тому що це системне явище в глобалістичному сценарії перебудови світу. І мене навіть не здивує, якщо ці заворушення у Франції були ними зорганізовані.

Так так, а мотоциклєти с пулємьотамі вже висилати чи ще можна почекати?  :o

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:14У Франції нема соціальної нерівності, як у будь-якій іншій капіталістичній країні світу, для тих, хто хоче і може працювати.

Ги-ги-ги.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:14Нема ніякого історичного бумеранга. Їх у Францію ніхто силою не віз, самі приперлись. Хай їдуть на історичну батьківщину, якщо їм щось не подобається. А ні, хай сидять тихо і працюють.

Та невже?
Там вище я з Педівікії цитату з історії Алжиру давав.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:14Вибач, але комуніст-марксист мені не опонент. Тренуйся деінде на кішечках, зі мною таке не пройде.

Ги-ги-ги.
Комуніст-марксист просто ставить незалік і мрія про в.о.доцента відсовується ще далі.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:30Тому що це коментар. Ти перескакуєш з політики Трампа на його член увесь час, і тобі це можна.

А що, у Трампа була якась інша політика крім члена?
Дивно, я не знав. Згадав, якусь стіну з Мексикою обіцяв побудувати, але не побудував?

абабагаламага

#186
Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:30Ну який з тебе опонент на захисті дисертації? ти навіть не в курсі, що опоненти не ставлять ніякий незалік. Вони просто задають питання.

І що буває коли дисертант не може відповісти на запитання бо не в курсє дєла? Поблажливо похлопують по спині/нижче спини?
 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:42А що, у Трампа була якась інша політика крім члена?
Дивно, я не знав. Згадав, якусь стіну з Мексикою обіцяв побудувати, але не побудував?

Не переймайся. Вважай, що нема. Воно тобі не треба.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:44І що буває коли дисертант не може відповісти на запитання бо не в курсє дєла? Поблажливо похлопують по спині/нижче спини?
 ;D

Ось напишеш дисертацію, висунеш її на розгляд Вченої ради, пройдеш захист і взнаєш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:36Ги-ги-ги.
Комуніст-марксист просто ставить незалік і мрія про в.о.доцента відсовується ще далі.   ;D

Ну я кагбе вже була в.о.доцента, це не мрія, а реальність. А ось твої "незаліки" - патерналістичні потуги поманіпулювати, що можуть відбутися хіба в твоїй уяві, ЛОЛ!

Бо не на ту напав  ;D  ;D  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 15:37Ось напишеш дисертацію, висунеш її на розгляд Вченої ради, пройдеш захист і взнаєш.

Ще чого! В сраці я мав ті вчені ради і їхні засідання.   ;D

А провалити дисер дуже просто - два негативні відгуки опонентів і твій дисер - в сміттєвому відрі.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 18:46Ще чого! В сраці я мав ті вчені ради і їхні засідання.   ;D

А провалити дисер дуже просто - два негативні відгуки опонентів і твій дисер - в сміттєвому відрі.   ;D

Поржала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 18:48Поржала.

Визнаю тільки присудження наукового ступеня за наукові праці, без всяких дисерів і захистів з обідами, пардон, п'янками. 

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 18:51Визнаю тільки присудження наукового ступеня за наукові праці, без всяких дисерів і захистів з обідами, пардон, п'янками. 

Теж поржала  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Насолодилася відео поліції, що нарешті почала виписувати вєксєля "пригнобленим". Ета пять!



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 20:00Насолодилася відео поліції, що нарешті почала виписувати вєксєля "пригнобленим". Ета пять!



Лінк

Бачиш, а ти так за бідних французів переживала.   :D  :D

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#198
Цитата: Wednesday від Липень 11, 2023, 09:32

Цікаво, а з Канади до Тунісу теж депортовують ілікак?   :o

 ;D

П.С.
Лінк:  https://twitter.com/menywddig/status/1678522638338064388

На відео цей кабан ще й травмував дівчинку-поліціянтку, коли впирався, не хотів йти. Впала бідна, вдарилася головою об гострий кут.
Такий ось бумеранг.
А потім вже негр-француз здоровий пакував араба-француза здорового. Не могли зразу не дівчаток, а кабанів послати.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 11, 2023, 19:08Цікаво, а з Канади до Тунісу теж депортовують ілікак?   :o

Так, депортують і не тільки в Туніс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.