Поки трампісти сплять

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

А чого досі Трамп не катнув?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 19:48А чого досі Трамп не катнув?

Він давно не през, чому він повинен сюди їхати і у якості кого?

Вікторія Спарц 8 разів була, що з нею українці зробили?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Не през, але міг би катнути щоб свій рейтинг трохи підняти з дна. Он Боря не прем'єр а катнув.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 20:07Не през, але міг би катнути щоб свій рейтинг трохи підняти з дна. Он Боря не прем'єр а катнув.

В нього рейтинг і так захмарний і набагато вищий бідонівського.

А знаєш чому? Тому що він працює на американців.

В українців такого преза не було, нема і навряд чи буде, враховуючи реальності сьогодення  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 20:33В нього рейтинг і так захмарний і набагато вищий бідонівського.
Сміявсі, він і праймеріз не пройде

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 20:33А знаєш чому? Тому що він працює на американців.
Теж сміявсі.

Щодо не було - я скажу по секрету будь-який американський президент для України це мрія.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 20:36
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 20:33В нього рейтинг і так захмарний і набагато вищий бідонівського.
Сміявсі, він і праймеріз не пройде

На сьогоднішній день у нього найвищий рейтинг серед усіх кандидатів.

А якщо не пройде праймаріз, то це не тому що не популярний. А тому що намалюють, як на минулих виборах.

ЦитатаЩодо не було - я скажу по секрету будь-який американський президент для України це мрія.

Не поділяю думку, що будь-який.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Рон Десантіс вже обійшов Трампа

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 20:53Рон Десантіс вже обійшов Трампа

На 16 лютого Трамп значно випереджає:

https://www.nbcnews.com/meet-the-press/meetthepressblog/new-poll-shows-gops-divide-trump-desantis-rcna71046

Overall, in a potential 14-candidate field, Trump is the choice of 42% of Republicans and Republican leaners; DeSantis gets 36%; newly minted GOP candidate Nikki Haley gets 5%; and former VP Mike Pence and former Trump Secretary of State Mike Pompeo each get 4%.

Але то таке. Мені ДеСантіс подобається. Хоча я знаю, що скаже наш Петро з цього приводу :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фуп продовжує ганьбитися:
ЦитатаRe: Кремлівські пропагандисти назвали візит Байдена до Києва "демонстративним приниженням Росії"
Oleksandr
cьогодні в 22:25
IP/Host: 2001:8a0:de59:5600:8df8:6187:d526:---
По португальських новинах сказали, що Штати повідомили Росію про приїзд Байдена за дві години до того, як він прибув в Київ. Виходить, що Байдена вже був на території України, а кацапів просто повідомили, щоб вони потім не говорили, ніби не знали.

І це пише Олександр, людина, яку я вважала розумною.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#29
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 19:48Тому що ні діамантового перстня, ні танків, ні АТАКСМС, ні літаків. А скоріше всього, будуть нагинати до "миру", як натякнув сьогодні пуйлівський агент Саліван.

Дивлюсь на фотки обнімашок зе**ла і бідона і аж плакати хочеться. Ну невже не видно, як все це насправді виглядає, ну камон!

А де РЕЗУЛЬТАТИ? Результати, що матимуть значення для ЗСУ вже завтра. Де вони??

Не кажучи вже, до чого докотилися колись могутні США.

*******************************
Ausonius
February 20, 2023 6:38 pm
"SURPRISE" Visit!

"SECRET TRIP" to the Ukraine!

Let's see: the Russians, the supposed enemy, were informed by the White House about this trip!

Hmmm!

Did Winston Churchill and Franklin Roosevelt tell the Nazis – the enemy! – that they would be visiting Stalin in Yalta?

Uhhh, no, no they did not!

And so, how was this a "surprise, secret visit" ?



***********************
Це повний і тотальний піпець, друзі. Тепер у когось ще є питання, чому адмін бідона НЕ ДОЗВОЛЯЄ українцям бомбити кацапів за порєбриком і не дає відповідної зброї??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс розкритикував американську допомогу Україні, назвавши її  «безстроковим відкритим чеком» і поставив під сумнів, чи варто США взагалі брати участь у російському конфлікті.

«Я не думаю, що в наших інтересах вступати у війну з Китаєм, втручатися в такі речі, як кордони чи Крим», — сказав ДеСантіс Fox & Friends у понеділок, маючи на увазі українські території, які Росія захопила через військове вторгнення.

ДаСантіс також применшив військові дії Москви на сьогоднішній день і сказав, що Росія є «дійсно пораненою» і зазнала «величезних, величезних втрат», не визнаючи, при цьому, ролі, яку в перебігу війни зіграли американська зброя, військова розвідка та допомога.

Політик наполягає, що Росія не становить загрози на тому ж рівні, що й Китай. 

«Страх перед тим, що Росія вторгнеться в країни НАТО і тому подібне, це навіть близько не може статися. Я думаю, що вони показали себе третьосортною військовою силою», – сказав ДеСантіс.

Медведылло

Цитата: Золотий карась від Лютий 21, 2023, 15:05Губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс розкритикував американську допомогу Україні, назвавши її  «безстроковим відкритим чеком» і поставив під сумнів, чи варто США взагалі брати участь у російському конфлікті.

«Я не думаю, що в наших інтересах вступати у війну з Китаєм, втручатися в такі речі, як кордони чи Крим», — сказав ДеСантіс Fox & Friends у понеділок, маючи на увазі українські території, які Росія захопила через військове вторгнення.

ДаСантіс також применшив військові дії Москви на сьогоднішній день і сказав, що Росія є «дійсно пораненою» і зазнала «величезних, величезних втрат», не визнаючи, при цьому, ролі, яку в перебігу війни зіграли американська зброя, військова розвідка та допомога.

Політик наполягає, що Росія не становить загрози на тому ж рівні, що й Китай. 

«Страх перед тим, що Росія вторгнеться в країни НАТО і тому подібне, це навіть близько не може статися. Я думаю, що вони показали себе третьосортною військовою силою», – сказав ДеСантіс.

Это тот самый Десантис, который может выдвинуться на президента?

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Лютий 21, 2023, 15:05Губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс розкритикував американську допомогу Україні, назвавши її  «безстроковим відкритим чеком» і поставив під сумнів, чи варто США взагалі брати участь у російському конфлікті.

«Я не думаю, що в наших інтересах вступати у війну з Китаєм, втручатися в такі речі, як кордони чи Крим», — сказав ДеСантіс Fox & Friends у понеділок, маючи на увазі українські території, які Росія захопила через військове вторгнення.

ДаСантіс також применшив військові дії Москви на сьогоднішній день і сказав, що Росія є «дійсно пораненою» і зазнала «величезних, величезних втрат», не визнаючи, при цьому, ролі, яку в перебігу війни зіграли американська зброя, військова розвідка та допомога.

Політик наполягає, що Росія не становить загрози на тому ж рівні, що й Китай. 

«Страх перед тим, що Росія вторгнеться в країни НАТО і тому подібне, це навіть близько не може статися. Я думаю, що вони показали себе третьосортною військовою силою», – сказав ДеСантіс.


Нічого дивного, він же ж доктор права.  Таке значить право.   8)

Золотий карась

Цитата: Медведылло від Лютий 21, 2023, 15:44
Цитата: Золотий карась від Лютий 21, 2023, 15:05Губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс розкритикував американську допомогу Україні, назвавши її  «безстроковим відкритим чеком» і поставив під сумнів, чи варто США взагалі брати участь у російському конфлікті.

«Я не думаю, що в наших інтересах вступати у війну з Китаєм, втручатися в такі речі, як кордони чи Крим», — сказав ДеСантіс Fox & Friends у понеділок, маючи на увазі українські території, які Росія захопила через військове вторгнення.

ДаСантіс також применшив військові дії Москви на сьогоднішній день і сказав, що Росія є «дійсно пораненою» і зазнала «величезних, величезних втрат», не визнаючи, при цьому, ролі, яку в перебігу війни зіграли американська зброя, військова розвідка та допомога.

Політик наполягає, що Росія не становить загрози на тому ж рівні, що й Китай. 

«Страх перед тим, що Росія вторгнеться в країни НАТО і тому подібне, це навіть близько не може статися. Я думаю, що вони показали себе третьосортною військовою силою», – сказав ДеСантіс.

Это тот самый Десантис, который может выдвинуться на президента?
єдиний реальний конкурент Трампа від республіканської партії.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 21, 2023, 15:05Губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс розкритикував американську допомогу Україні, назвавши її  «безстроковим відкритим чеком» і поставив під сумнів, чи варто США взагалі брати участь у російському конфлікті.

Як казав Професор Преображенський, не читайте до обіду радянських газет соросячі українські медіа. Якщо іноземний політик чи пундіт щось сказав, треба завжди звертатись до оригіналу.

То на Єрмачці боти демпартії та корисні ідіоти типу дімця носять у дзьобиках та колективно мастурбують на бідоноїдний дрек.

А тепер про те, що насправді сказав Рон ДеСантіс. Якщо йдеться про його вчорашнє інтерв"ю на Фокс Ньюс, то він по суті не сказав нічого, що не відрізняється від того, що казала Вікторія Спарц, і що є, власне, центристською позицією по війні з Україною.

Ось відео:


По пунктах далі буде.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#35
Переважна кількість коментарів ДеСантіса у цьому інтерв"ю присвячена внутрішній політиці США, і те, що бідоністи з цього роздули, навіть не відповідає дійсності.

Навіть деякі відповіді по Україні зроблені в контесті внутрішніх проблем, штучно створених некомпетентним глобалістським урядом Байдена. Я це відмітила у своєму пості вище, коли написала, що дешевий піар Бідона на крові українців не допоможе кращому сприйняттю України простими американцями, які потерпають від беззаконності, високих цін та екологічних проблем (як недавно з хімічним забрудненням в Огайо).

Але потезово:

1) "I don't think any of this would have happened, but for the weakness that the president showed during his first year in office, culminating, of course, in the disastrous withdrawal in Afghanistan". Так, саме так. Некомпетентність адміністрації Байдена, яка практично запросила пуйло в Україну, була неможливою при Трампі, який керував з позиції сили. Ну і так званий "вивід військ з Афганістану" був ще одним із прикладів слабкості та некомпетентності адміністрації Бідона.

2)  "So I think while he's over there, I think I and many Americans are thinking to ourselves, okay, 'He's very concerned about those borders halfway around the world. He's not done anything to secure our own border here at home.' We've had millions and millions of people pour in, tens of thousands of Americans dead because of fentanyl, and then, of course, we just suffered a national humiliation of having China fly a spy balloon clear across the continental United States." - теза про внутрішню політику, дивись вище, чому цей візит був негативним ПР для України.

3) "They have effectively a blank-check policy" - про це казала Вікторія Спарц ще рік назад, і нічого не змінилось у цьому плані. Якесь невідоме бабло дається невідомо на що, солдати в окопах плачуть, що зброї нема, зате зам міністра оборони спіймані на корупції, а посольство України США посилає тексти не відвідувати мітинги американських українців на підтримку лендлізу! Де зброя?? Де літаки?? Де танки?? Де лендліз?

4)"No clear, strategic objective identified" - я абсолютно погоджуюсь із цим твердженням. Про це казала Вікторія Спарц ще рік назад, і нічого не змінилось у цьому плані. У бідона нема стратегії і нема бачення перемоги України. Від 48 годин і літака зебілу для евакуації до віддати 20 відсотків території до зброї по чайній ложечці до нуля допомоги по лендлізу - це просто знущання над Україною та українцями, які жертвують найдорожчим, коли війні кінця-краю не видно.

4) "I don't think it's in our interests to be getting into a proxy war with China, getting involved over things like the borderlands or over Crimea" - ну тут позиція нічим не відрізняється від бідонівської. Do not escalate, я думаю, це більших пояснень не потребує.

5) "I don't think they can speak up about it for obvious reasons, so I think Russia has been really, really wounded here. And I don't think that they are the same threat to our country, even though they're hostile. I don't think they're on the same level as a China." - ну про це хом"ячки пишуть кожного дня на Єрмачці, у чому батхерт?

Реальність така, що Україні потрібна зброя. Ні уряд Зеленського, ні адмін бідона не зацікавлені у лендлізі, який би реально змінив хід цієї війни. На стареньких поюзанних траках війну не виграти.

Але зброя - це не бланк чек, а лендліз. А бідоноїдам і зеленим це не вигідно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дебіли на Єрмачці скачуть і наярюють, але для України іх скавчання нічого не змінить і робить лише гірше:

ЦитатаRe: Президент США Джо Байден приїхав до Києва �20.02.23
dimec
cьогодні в 10:05
IP/Host: ---.te.net.ua
Повесткой следующих выборов будет мир.Только демократы будут предлагать достичь его военной победой Украины ,а респы путем договорняков с Хуйлом.Будут давить на Китай и на проблемы в экономике и спекулировать на естественном желании любого человека добиться мира.Судя по всему это основная ставка хуйла,поэтому он до конца будет тянуть время.

Дімец, може, ти не в курсі, але бідон вже намагався здати 20 відсотків України у тебе за спиною.

Покажи пальчиком, де деми казали про військову перемогу України. Поки лише давали 48 годин і зливали за 20 відсотків території і відкати Хантеру Байдену.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday


ЦитатаRe: Президент США Джо Байден приїхав до Києва �20.02.23
Келаврик
cьогодні в 12:01
IP/Host: 193.189.126.---
кноп, cьогодні в 11:45
Розгорнути попередні цитати...
до речі це головний претендент на президенство від республіканців..у нього зараз більше підтримка чим у трампа.

Ні, там 50/50

Брешете, ботяри - Трамп має набагато вищий рейтинг, цифирки у цьому треді.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаRe: Президент США Джо Байден приїхав до Києва �20.02.23
Слав
cьогодні в 12:02
IP/Host: ---.bitternet.ua
А нормальних кандидатів від республіканців там немає ?

Рагуль із одною звивиною відкрив чебуречницю. Не тобі вирішувати, імбецил тернопільський, хто буде в США президентом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаRe: Президент США Джо Байден приїхав до Києва �20.02.23
Alezka
cьогодні в 15:18
IP/Host: ---.154.11.49.dyn.user.ono.com
Про це я і говорив. Що США заздалегідь поінформували  рашистів про те, що Байден прямує до Києва

Сталін повідомив Адольфа Гітлера про свою подорож на фронт. Как би чєво нє вишло, уахахаха!

Обіс***лися бідонівські боти від такої ганьби, і всі це розуміють.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.