Питання до юзера Вело

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:31Це який синуля педофіл? Той, що в Гамериці з мулаткою бестселери пише?

Соррі, не синуля, а брат - принц Ендрю, який у Епштейна шпилив малолітню.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:25Такі, як він, не вірять в пекло, а родичів, здається, у нього не було. І якби я була його родичкою, чому б це я стала переживати? Я за нього не відповідальна.

Королю пофіг, він став королем і його педофіла синулю теж відмазали.

Я не казав переживати, просто реагувати на:"он, та, що її родич педофіл, пішла" задовбалася б.  :-[

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:33Я не казав переживати, просто реагувати на:"он, та, що її родич педофіл, пішла" задовбалася б.  :-[

Було б абсолютно пофіг. Не мої проблеми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:26За твоєю логікою, всі жертви ДТП всі автоматично винні. Я не про Дронова говорила, а взагалі. Є речі, які проконтролювати неможливо.

Якщо дивитися не на дорогу, а в шмартьфон на ходу, то так, я згідний, - неможливо.  ::)
За моєю логікою, всі вели і прочая потребують опіки нянечок в пансіонаті для розумово відсталих.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:36Якщо дивитися не на дорогу, а в шмартьфон на ходу, то так, я згідний, - неможливо.  ::)
За моєю логікою, всі вели і прочая потребують опіки нянечок в пансіонаті для розумово відсталих.  ;D

А крім немотивованих образ, маєш якісь аргументи?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:28Ти - потенційний вбивця, бо коли будеш в ситуації, яку не зможеш контролювати, то потрапиш в аварію.

За твоєю логікою.

Людське око і людські реакції обмежені, іноді людина не може нічого зробити.

А про те, що за кермом комусь може стати погано, не думав? Теж така людина винна? У нас таким чином водій збив маму з дитиною в колясці, яка була на тротуарі і навіть не на дорозі. Серцевий приступ.

Серцевий приступ і в дупель п'яний, ти точно різниці не бачиш?
Що такоє опять?  :o

абабагаламага

#66
Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:32Соррі, не синуля, а брат - принц Ендрю, який у Епштейна шпилив малолітню.



Ги-ги.
А що та малолітня робила у Епштейна?
Її викрали, привезли в багажнику зв'язаною і залякали до смерті чи це просто курва малолітня була?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:34Було б абсолютно пофіг. Не мої проблеми.

Я бачу як тобі пофік.
Аж сайт замутила, щоб про пофік цілий розділ з купою тем наповнювати.

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:38Серцевий приступ і в дупель п'яний, ти точно різниці не бачиш?
Що такоє опять?  :o


А що, для тебе це не одне і те ж? Міг би передбачити, що у нього може бути серцевий приступ, і не сідати за руль (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:38А крім немотивованих образ, маєш якісь аргументи?

Кого це я знов образив, та ще й немотимовано?  :o  :o  :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:42Ги-ги.
А що та малолітня робила у Епштейна?
Її викрали, привезли в багажнику звиязаною і залякали до смерті чи це просто курва малолітня була?

Не має значення. Танцювати там чи бути в казіно не означає бути змушеною до сексу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:45Кого це я знов образив, та ще й немотимовано?  :o  :o  :o

Ти постійно ображаєш вело.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:44Я бачу як тобі пофік.
Аж сайт замутила, щоб про пофік цілий розділ з купою тем наповнювати.

 ;D

Ти хочеш сказати, що я педофіл? До чого тут цей сайт?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#73
Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:44А що, для тебе це не одне і те ж? Міг би передбачити, що у нього може бути серцевий приступ, і не сідати за руль (С).

Для мене чи для тебе? ::)

А в передінфарктному стані дійсно правилами заборонено за кермо сідати, ти не знала?   :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:48Для мене чи для тебе?
А в передінфарктному стані дійсно правилами заборонено за кермо сідати, ти не знала?


Для тебе, тому що я не обвинувачую жертви ДТП у тому, що це вони винні.

А в нього був передінфарктний стан?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:49Для тебе, тому що я не обвинувачую жертви ДТП у тому, що це вони винні.

А те, що крім "жертви" одна і та сама істота може бути й винуватцем ти не допускаєш? Чому?


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:53А те, що крім "жертви" одна і та сама істота може бути й винуватцем ти не допускаєш? Чому?

Звичайно, що може. Але не завжди, як стверджуєш ти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#77
Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:49А в нього був передінфарктний стан?

В кого, який передінфарктний стан, який серцевий приступ?
Про що ти розказуєш, який це має стосунок до обговорюваного харківського ДТП з наглим і дурним мажором-малолєткою і другим - алкашем в дупель п'яним?
Жодного стосунку, на такі випадки - інфаркт/інсульт/смерть за кермом та подібне є інша юридична норма, яка тут не застосовується і є поза правилами дорожнього руху. Тому не заплутуй просте і очевидне - безвідповідальність, злочинна безвідповідальність повинна каратися і карається і ПДР і кримінальним кодексом і життям.
І кожен "хворумлянин", як би він не клявся, що "розумний", якщо цього не розуміє, то він - дебіл, в медичному сенсі.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:56Звичайно, що може. Але не завжди, як стверджуєш ти.

Я нічого такого не стверджую, тобі помєрєщилося.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:46Ти хочеш сказати, що я педофіл? До чого тут цей сайт?

Ти кажеш, що тобі пофік, але насправді це не так, бо ти реагуєш і маєш позицію не пофігістичну, це до того до чого тут цей сайт.
А педофіли тут ні до чого, ти права.   :D