Питання до юзера Вело

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 01:17А, то ти водіння не здала і прав не отримала? То так і кажи.
А як ти "знаєш" правила, я бачу.

Ні, я взагалі водіння не здавала, тому що тупо не вмію керувати машиною. Я брала уроки, їздила по місту з інструктором, але не оволоділа настільки добре, щоб їздити самій. Тут треба рік проїздити у присутності іншої особи, що має права.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:39Ні, я взагалі водіння не здавала, тому що тупо не вмію керувати машиною. Я брала уроки, їздила по місту з інструктором, але не оволоділа настільки добре, щоб їздити самій. Тут треба рік проїздити у присутності іншої особи, що має права.
Моя дружина вчилася і здавала на права у Львові.

Ну, всі знають, як там вчать і як там здають.

Після того, як вона отримала права, вчити її їздити почав я.
В Польщі, їхали моєю машиною в ліс, де нема людей і там починав її вчити, як правильно їздити.

Потім купив їй Славуту, щоб вона їздила по Львову і вчилася.
Якщо навіть десь стукнеться, то нешкода, до Славути всі запчастини дешеві були.
Один раз маршрутка зачепила її і розбила бокове дзеркало.
30 гривень коштувало ціле дзеркало.

От так і навчилась.

Правда ще не дуже знає всіх нюансів, всіх можливих непередбачуваних випадків, які тебе можуть споткати на дорозі, і як на них правильно реагувати, але їздить обережно.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 01, 2023, 07:50Моя дружина вчилася і здавала на права у Львові.

Ну, всі знають, як там вчать і як там здають.

Після того, як вона отримала права, вчити її їздити почав я.
В Польщі, їхали моєю машиною в ліс, де нема людей і там починав її вчити, як правильно їздити.

Потім купив їй Славуту, щоб вона їздила по Львову і вчилася.
Якщо навіть десь стукнеться, то нешкода, до Славути всі запчастини дешеві були.
Один раз маршрутка зачепила її і розбила бокове дзеркало.
30 гривень коштувало ціле дзеркало.

От так і навчилась.

Правда ще не дуже знає всіх нюансів, всіх можливих непередбачуваних випадків, які тебе можуть споткати на дорозі, і як на них правильно реагувати, але їздить обережно.

Ну в мене були права ще з України, але я ніколи самостійно не їздила, бо потреби не було.

По приїзді в Канаду я жила спочатку в центрі, на роботу ходила пішки і під"їздила на метро, яке бесплатне в центрі (навіть проїзний не треба було купувати). Потім відразу познайомилася з бф, який мене рік возив куди треба - від гастрономів до дантистів до гір і так далі.

Потім, коли ми розійшлися, я продовжувала жити в центрі і мене возили куди треба друзі. Навіть залендитись завезли на кордон, коли я отримала статус.

А потім я купила свій будинок, який був поряд із станцією метро. Всі магазини були поряд, а якщо мені треба було щось велике купити, просто брала таксі.

Хоча відразу мені запропонував допомогу мій майбутній чоловік, адже ми були сусідами. Вже набагато пізніше ми почали зустрічатися і це стало більш регулярним.

Потім ми одружилися, наш новий будинок теж був недалеко від автобусної лінії. Я до 2022 року все життя користувалась громадським транспортом, щоб добиратись на роботу і назад. Певний час мене чоловік висаджував або забирав із станції метро.

А коли я повернулась на роботу після ковіду, він мене взагалі возить на роботу і назад.

Так що в мене нема потреби водити і це набагато дешевше, ніж коли в сім"ї два водії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#183
Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:37Я такого не казала. Я казала, що 1) спеціально зупинятися перед зеленим світлом, якщо нема знака зупинитися, не можна. 2) навіть якщо особа бачила, що військова машина пре на червоне, вона могла тупо не встигти зреагувати.



1) сідай, два!
Власні фантазії замість знань. Причому, - вперті фантазії.
2) сідай, два!
Той, хто "тупо нереагує" там де повинен, не отримує права водія, не отримує сертифікат психіатра, а отримує довідку про потребу лікування чи рекомендації лікаря. Так має бути.

абабагаламага

#184
Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:39Ні, я взагалі водіння не здавала, тому що тупо не вмію керувати машиною. Я брала уроки, їздила по місту з інструктором, але не оволоділа настільки добре, щоб їздити самій. Тут треба рік проїздити у присутності іншої особи, що має права.

Отже ти провалила іспит і замість того, щоб скромно помовчати про речі, які не знаєш, не вмієш, не розумієш, ти вважаєш за припустиме разглагольствувати громогласно і виправдовувати людей безвідповідальних і безсовісних.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Липень 01, 2023, 07:50Правда ще не дуже знає всіх нюансів, всіх можливих непередбачуваних випадків, які тебе можуть споткати на дорозі, і як на них правильно реагувати, але їздить обережно.

Вона не пише на форумах про ПДР, дтп, хто винен, хто ні чи теж, як Венсді?...   ;)

абабагаламага

#186
Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 08:01По приїзді в Канаду я жила спочатку в центрі, на роботу ходила пішки і під"їздила на метро, яке бесплатне в центрі (навіть проїзний не треба було купувати).

Так роби й надалі, плюс - таксі, про водіння забудь і права українські викинь. Це не образливо не бути водієм, не всім це дано, це нормально і правильно!
А ненормальним і неправильним є виправдовувати людей, які так не зроблять як ти, людей безвідповідальних і безсовісних, які не повинні були опинитися за кермом, і які стали винуватцями смерті чи каліцтва інших людей. Це ненормально і неприпустимо! А те, що цим займаються ще й "правоохоронці" деякі, як вище згаданий "слідчий" ДБР, це взагалі злочин і профанація. Суд повинен таке "слідство" повернути назад, робота для адвоката.
Взагалі, цю пошесть, яка, виявляється, не тільки в Україні, але й в канадах-альбертах розповсюджена, - це домогосподарсько-птушне трактування правил і реалій дорожнього руху, повинні всіляко чморити всюди, в медіах в т.ч., державні департаменти і всі юстиціоналісти, а не тільки абабигаламаги в тирнетах. Щодня гинуть тисячі і тисячі людей через таких "знавців" з правами водія, які собі чергову іграшку купили на колесах, вагою в тони, і права в додачу, права їздити і не дивитися куди їдеш і не думати що натвориш.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 08:01А коли я повернулась на роботу після ковіду, він мене взагалі возить на роботу і назад.

Так що в мене нема потреби водити і це набагато дешевше, ніж коли в сім"ї два водії.

І правильно робить і він - відповідальна людина. Був би безвідповідальним, то сказав би - он, ключі від машини, я не маю часу.

вело

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 12:01І правильно робить і він - відповідальна людина. Був би безвідповідальним, то сказав би - он, ключі від машини, я не маю часу.
а тебе хто возить?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 09:451) сідай, два!
Власні фантазії замість знань. Причому, - вперті фантазії.
2) сідай, два!
Той, хто "тупо нереагує" там де повинен, не отримує права водія, не отримує сертифікат психіатра, а отримує довідку про потребу лікування чи рекомендації лікаря. Так має бути.

Інсинуація і брехня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 09:51Отже ти провалила іспит

Ти почав перетворюватися у 3П за рівнем вигадок та інсинуацій.

Іспит складається із двох частин - 1) теорії, яку я успішно здала. Вона складається із відповідей на питання і розборів ситуацій (картинка з перехрестям, наприклад, типу як ти показав) і 2) водіння, яке я ніколи не здавала. Я просто брала уроки і ніколи не здавала ніякий тест. Права у мене є, вони називаються учнівські.

Цитатаі замість того, щоб скромно помовчати про речі, які не знаєш, не вмієш, не розумієш, ти вважаєш за припустиме разглагольствувати громогласно і виправдовувати людей безвідповідальних і безсовісних.

Ну ти ж собі це дозволяєш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#191
Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 10:00Так роби й надалі, плюс - таксі, про водіння забудь і права українські викинь.

Я вже якось і сама вирішу, що мені робити чи не робити. Українські права не викину, вони мені дорогі як пам"ять. Це просто дичина, що ти думаєш, що я тут можу ними якось скористатися  ;D

ЦитатаЦе не образливо не бути водієм, не всім це дано, це нормально і правильно!

Звідки ти знаєш, що кому дано чи не дано? Я завжди досягаю того, що хочу, якщо це feasible. Ключове слово - "хочу". Якби я хотіла, то давно б навчилася і водила. І вчилася я не тому, що хотіла чи мені це було потрібно, а щоб виконати обіцянку, яку я дала одній людині (не чоловіку).

Він сказав, що якщо я повернуся на роботу після народження дитини, і здам на права, то він зробить певну річ. Я виконала свою обіцянку - повернулася на роботу і зайнялася отриманням прав. Здала екзамен, почала вивчати водіння - а він свою частину угоди не виконав і тому я закинула водіння.

Ще питання будуть з цього приводу?

ЦитатаВзагалі, цю пошесть, яка, виявляється, не тільки в Україні, але й в канадах-альбертах розповсюджена, - це домогосподарсько-птушне трактування правил і реалій дорожнього руху, повинні всіляко чморити всюди, в медіах в т.ч., державні департаменти і всі юстиціоналісти, а не тільки абабигаламаги в тирнетах. Щодня гинуть тисячі і тисячі людей через таких "знавців" з правами водія, які собі чергову іграшку купили на колесах, вагою в тони, і права в додачу, права їздити і не дивитися куди їдеш і не думати що натвориш.

Ну, тут погоджуюсь. Але в альбертах водії в цілому кращі, ніж в українах. В українах я навіть по тротуару боялася ходити. Так вбило мого колишнього боса - вийшов на обід і водій зтер його з тротуару насмерть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 12:01І правильно робить і він - відповідальна людина. Був би безвідповідальним, то сказав би - он, ключі від машини, я не маю часу.

Ти вже геть на цій темі схибився. Тут не можна сідати за руль без прав. Мій чоловік ніколи б такого не сказав і ніколи б мені такого не дозволив.

А так він дійсно радий, що я не воджу, тому що переживав би.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:11Інсинуація і брехня.

Вийди з класу!
Завтра з батьками до директора!

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 17:00Вийди з класу!
Завтра з батьками до директора!

 ;D

Dream on, buddy.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:131) теорії, яку я успішно здала.


Екзаменатор був дуже поблажливий до тебе, в мене ти б не здала.

>:(
:D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:132) водіння, яке я ніколи не здавала. Я просто брала уроки і ніколи не здавала ніякий тест. Права у мене є, вони називаються учнівські.

Отже, ти учень. Будь уважною на уроці, не перебивай і не сперечайся з вчителем.

 8)

 :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:13Ну ти ж собі це дозволяєш.

Ніколи не дозволяю собі цього. Якщо чогось не знаю, то так і кажу.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 17:02Екзаменатор був дуже поблажливий до тебе, в мене ти б не здала.

>:(
:D


Звичайно, що в тебе не здала б. Здавала комп"ютеру, він об"єктивний і безпристрастний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:20Він сказав, що якщо я повернуся на роботу після народження дитини, і здам на права, то він зробить певну річ. Я виконала свою обіцянку - повернулася на роботу і зайнялася отриманням прав. Здала екзамен, почала вивчати водіння - а він свою частину угоди не виконав і тому я закинула водіння.

Назло мамі, відморожу вуха?

Бгггг