Проблематика сіонізму та політики Ізраїлю в контексті української державності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Під час міжнародної конференції Хабад-Любавич Шлухім у Нью-Йорку у 2022 році Харав Шмуель Камінецький, головний рабин українського міста Дніпро, розповів, що завдяки втручанню Харава Берела Лазара російські війська уникали нападу на його місто під час війни.



Згідно з повідомленням у газеті Merkaz HaInyanim, головний рабин Росії Харав Лазар звернувся до президента Росії Володимира Путіна з особистим проханням позбавити Дніпро від нападів через наявність там великої кількості євреїв.

HaRav Lazar також доклав зусиль для захисту євреїв, зокрема руху Хабад, після того, як помічник секретаря Ради безпеки Російської Федерації Олексій Павлов написав листа, в якому стверджував, що рух Хабад в Україні є культом, а також інші антисемітські заяви.

Ось так! Тобто українські міста, де менше євреїв, бомбити можна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
В онлайн-дискусіях я помічаю, що найбільше рвуть дупи за Ізраїль ті ж самі акаунти, які поширювали про-російську пропаганду і які писали, що всі українці - нацисти і що війна в Україні - постановочна.

Воно і не дивно.

У цій темі я буду збирати та аналізувати подібні приклади.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сіоністка фізично знаходиться в Ізраїлі і пише про те, як мусить ховатися у бомбосховищі. Називає війну в Україні "підробкою".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікава інтерпретація, яка заслуговує на аналіз.

Поставлене питання:

"Кожен обліковий запис MAGA, за яким я стежу, хоче, щоб Америка припинила фінансувати війну в Україні, але я не бачив жодного твіту про припинення фінансування війни Ізраїлю.

Хтось може пояснити мені міркування?"

І відповідь не забарилася - не знаю, чи я стовідсотково погоджуюся, але за що купила, за те і продаю.

"Різниця в тому, що ми володіємо Україною, ... але Ізраїль володіє нами".



Тому і зброя, призначена Україні, пішла Ізраїлю, а із 100 мільярдів доларів на іноземну допомогу ЗСУ отримає лише 30, якщо взагалі отримає.







Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець! І всі ці пундіти - Шапіро, Пітерсон - АНТИУКРАЇНСЬКІ.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, це не кацап і не українець.

Це сіоніст, який на allegedly українському форумі роками і цілком безкарно пропагує російско-сіоністську мантру про українських "наці"  :smilie9:.



Він обливав лайном український національно-визвольний рух у темі про героя Ярослава Гуньку.

І порівнював українських героїв з терористами Хамасу :smilie9:.







А зараз виліз із черговою спробою облити українців :smilie9: .



Добре, що йому дали відсіч :smiley24: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#6
Якби ж то тільки виділене. Але це не тільки бездумне смикання обрізаного усохлого, а і цинічна пропаганда на користь Ізраїлю, що автоматично означає пропагандy ПРОТИ України.



Тому що, як я вже неодноразово вказувала, чим більше триватиме заварушка в Ізраїлі, тим менше дістанеться допомоги Україні. Це ВЖЕ відбувається.

Причому майже всі масові змі України і просунуті пундіти намагаються пов"язати боротьбу України за виживання та ізраїльский геноцид. Це надзвичайно шкідливо для іміджу України.

Тому що:

1) На відміну від Ізраїлю, ЗСУ воює гідно і з дотриманням всіх правил ведення війни.

2) На відміну від Ізраїлю, ЗСУ не бомбить власних солдат і не розстрілює мирних жителів свого ж народу танками та автоматами

3) На відміну від Ізраїлю, ЗСУ не геноцидить мирних жителів, не кладе немовлят та дітей тисячами, не відрізає цивілам воду, електрику, зв"язок, гуманітарну допомогу.

4) На відміну від Ізраїлю, ЗСУ не ненавидять і зневаюать у всьому світі, не роблять на них фотожаби і не створюють глумливі профілі у соціальних медіа.

5) На відміну від Ізраїлю, ЗСУ не засудила переважна кількість країн планети і проти них не виходять мільйонні марші протестів.

Тримайтесь подалі від кейсу Ізраїлю, бо цей кейс має паршивий трупний запах. А Ізраїль could not care less about you.

Звісно, якщо українці хочуть вижити і зберегти свою державу і незалежність.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#7
Хочете побачити приклад "гнилого оселедця"? Та ось він! Ще одна спроба сіоністів пов"язати праведну боротьбу України за свободу та незалежність із кривавим геноцидом палестинського народу під виглядом боротьби з терористами. І який ще вибрати для цього ресурс, як не антиукраїнську Єрмачку?




На щастя, багато дописувачів зрозуміли суть цієї пропаганди і небезпечності її для українського кейсу. Останнім часом там постійно вилазять сіоністи у вишиванках і просувають бридкі пропагандистські тези про "українських наці", починаючи з дискусії про пана Гуньку і закінчуючи оцим.

Безперервно ведеться суто сіоністська пропаганда, тоді як ніхто не пише, що насправді відбувається у Газі та і у самому Ізраїлі (наприклад, масові антиурядові демонстрації, демонстрації родичів, що вимагають звільнення заручників і так далі).

Український і ізраїльський кейс дуже шкідливо об"єднувати, бо Україна та Ізраїль ведуть абсолютно різну війну за принципом і сутністю. Чим довше тягнеться війна в Ізраїлі, тим менше допомоги піде Україні.

І на мою думку, це добре, що голосування допомоги Україні від"єднали від допомоги Ізраїлю.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пишуть, що держсекретар Блінкен вирядив своїх дітей на Хеловін як Зеленського і укродівчинку.



І тут криваві сіоністи займаються апропріацією українського кейсу і замазують його в кров невинних палестинських дітей  :smilie9:. Яка ж цинічна мерзота!

А чому би Блінкену не вирядити синулю як Натаньяху з палкою "дєди воєвалі", а доцю як "обезголовлене немовля"?

А що, цілком в дусі і Хеловіну, і подій тужур!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На цю тему надихнула цитата, побачена мною на популярному ізраїльському форумі, написана на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.



Побачивши її, я задалась рядом питань:

1) Чому інші країни "нє думалі о себє", а допомагали і допомагають, віддаючи останнє (та ж Польща, країни Балтії)?

2) Чим взагалі допоміг Україні Ізраїль (в цитаті про це говориться - "помогаєт как может")?

3) Чому українці так переживають за Ізраїль, якщо Ізраїль не переживає за них?

В цій темі ми будемо досліджувати відповідні аспекти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось перша сторінка сайту канадської консервативної газети National Post станом на зараз.



Коли стався випадок з паном Гунькою, ця газета нон-стоп пушила антиукраїнську риторику про нацистів і безперервно milked that cow, аж поки не почалася війна в Газі.

З того часу ця газета пушить проізраїльську пропаганду нон-стоп і навіть повчає інші країни, що їм робити і як себе поводити:



Але сьогодні вони знову взялися за "українських наці", відверто брешучи та занижуючи кількість жертв Голодомору  :smilie9:. Ну чому мене це не дивує?



В Голодоморі, за оцінками дослідників, загинуло від 7 до 10 мільйонів українців..

Ось і маємо те, що маємо  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це реально жерсть.





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Безвідносно до позиції інших, моя - що підтримка сіонізму та український патріотизм несумісні. Сіонізм вивищує євреїв над українцями і таким чином протирічить інтересам української державності.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ізраїль знову навалив Україні смердючу купу :smilie9:  :smilie9:  :smilie9: .

Ескалація на Ближньому сході відвертає увагу американських законодавців від голосування по допомозі України.

Тепер, якщо США втягнеться у цей конфлікт, їм взагалі на Україну буде пофіг.

Дякуємо вам, кровожерливі сіоністські f**ckwits - не могли почекати до наступного вікенду з вашими ідіотськими бомбардуваннями??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.