Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2023, 21:17Як добре, що цей колаборант вдруге не став президентом.

Він не колаборант, а дезертир просто, здав Україну капітулянтові, якого змусили фактично стати хоча б зовні героєм. А міг не дезертирувати, а стати справжнім Гетьманом.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 17, 2023, 23:02Він не колаборант, а дезертир просто, здав Україну капітулянтові, якого змусили фактично стати хоча б зовні героєм. А міг не дезертирувати, а стати справжнім Гетьманом.

В смислє здав? А що він міг зробити?

Хіба що подати в суд на наклепників - але він чомусь цього не зробив. Хоча на ББС подав і виграв.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 23:37В смислє здав? А що він міг зробити?

Хіба що подати в суд на наклепників - але він чомусь цього не зробив. Хоча на ББС подав і виграв.

Отож.
Імпотент повний, нічого не міг зробити крім як продовжувати імітацію. Порівняно з ним клоун Зє - герой.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 18, 2023, 06:53Отож.
Імпотент повний, нічого не міг зробити крім як продовжувати імітацію. Порівняно з ним клоун Зє - герой.

Сам по собі зе - абсолютний нуль. Він взагалі не змінився із своїх ранніх днів. Відберіть у нього телепромтер та скрипт і зробіть так, щоб говорив від себе - як офігівали раніше, так і офігіватимете далі. Мізки, сіру речовину ж відростити неможливо.

Для мене особисто залишається таємницею, чому він допустив зрадників такого високого рівня. Ну, Баканов був "тим, що дивиться" за його баблом. Недаремно відразу після виборів Баканов поперся в США, де лежать гроші зебіла. Але ж невже ніхто його не попередив, що за люди туди лізуть? Як це таке можливо в країні, де всі люди з мінімальними мізками знали, що буде війна, ще 30 років назад?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І чому до цього часу продовжується корупція?

Я вже писала про це, але чому в країні два класи громадян? Одні в окопах кладуть свої життя. Прості людини, прості родини, які ховають своїх рідних нон-стоп.

А інші - мажори, прикоритники-слуги народу, які аболютно useless, але яких мульйон. Оці куяни - вибачте мене на слові, але інакше їх можна назвати лише дуже грубими матюками. Які, ще недавно губи копилили, коли до них звертаєшся українською (і не треба мені розповідати - я це сама на собі випробовувала десятки разів, коли бувала в Києві і дитиною, і пізніше в 90х), а зараз поперебиралися у вишиванки (які на них як помада на свині), але ДО ЦЬОГО ЧАСУ не знають, як буде "кури" у множині українською! Київ же практично не зачіпають по призовах.

Я вже писала про це, але я хочу, щоб іноземна допомога припинилася у плані фінансування армії цих упирів. Мене розпирає від злості, коли я розумію, що деякі з них, після того, як держава витратила стільки грошей на оплату їх праці та різні тренінги, КИНУЛИ СВОЇ ПОСТИ І ЗВАЛИЛИ, і сиділи місяцями за кордоном, отримуючи ГРОШІ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ інших країн!!

Позвільняти нафіг, залишити тільки абсолютний мінімум і на свій хліб! А закордонна допомога повинна бути ВИКЛЮЧНО матеріальна і тільки на ЗСУ - зброя, пальне, навчання і все.

Поки всі не будуть ОДИНАКОВО вигрібати у цій ситуації, нічого доброго з цього не вийде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 22:06Може, це не він, а його генерали?
Що не він?

Не він узгоджував мінські?
Не він погоджувався на координати розмежування?

Смерть кіборгів на совісті української гниди - Порошенка!

І я дуже радий, що українському народу вистачило мудрості не вибрати цю гниду вдруге.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 23:37В смислє здав? А що він міг зробити?

Хіба що подати в суд на наклепників - але він чомусь цього не зробив. Хоча на ББС подав і виграв.
Бо хрєнова дипломатія в нього була.

Ти в курсі, що на самому початку Польща пропонувала себе стороною переговорів?

Але Путін сказав ні, Меркель з Саркозі нагнули, і Порох як та собачка на задніх лапках на все погодився.

А ще навіть свободівці намовляли його тоді, щоб залучив до переговорів США та Великобританію.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2023, 07:24Що не він?

Не він узгоджував мінські?
Не він погоджувався на координати розмежування?

Смерть кіборгів на совісті української гниди - Порошенка!

І я дуже радий, що українському народу вистачило мудрості не вибрати цю гниду вдруге.

Ну зазвичай президент не приймає такі рішення сам. Йому роблять рекомендації різні радники, ті ж військові.

Я погано знайома з цим епізодом сучасної української історії, тому сперечатись не буду. А що думає пан галамага та інші з цього приводу?

Я взагалі української історії не знаю, на жаль.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2023, 07:30Бо хрєнова дипломатія в нього була.

Ти в курсі, що на самому початку Польща пропонувала себе стороною переговорів?

Але Путін сказав ні, Меркель з Саркозі нагнули, і Порох як та собачка на задніх лапках на все погодився.

А ще навіть свободівці намовляли його тоді, щоб залучив до переговорів США та Великобританію.

Ні, не в курсі.

Але з іншого боку, якби не це, Україна б не отримала можливості перехопити подих, і шанс мобілізуватись та почати розбудову армії.

Я пам"ятаю кадри початку війни на Донбасі, і хлопців буквально у гумових шльопках - не було навіть у що вдягнути і взути. До цього часу боляче, коли це стає перед очима.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Квітень 18, 2023, 06:53Отож.
Імпотент повний, нічого не міг зробити крім як продовжувати імітацію. Порівняно з ним клоун Зє - герой.
Саме так

Одна імітація.

А всі ці Томоси, армія, мова - до сраки, коли поруч процвітає ворожа пропаганда, процвітають ворожі агенти, процвітає ворожа церква.

Томос це як кістка, яку кинули людям, щоб заткнулися.
І сидіть тихо, бо Путін нападе.

Ось така була політика цієї гниди.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2023, 06:58Сам по собі зе - абсолютний нуль. Він взагалі не змінився із своїх ранніх днів. Відберіть у нього телепромтер та скрипт і зробіть так, щоб говорив від себе - як офігівали раніше, так і офігіватимете далі. Мізки, сіру речовину ж відростити неможливо.

Для мене особисто залишається таємницею, чому він допустив зрадників такого високого рівня. Ну, Баканов був "тим, що дивиться" за його баблом. Недаремно відразу після виборів Баканов поперся в США, де лежать гроші зебіла. Але ж невже ніхто його не попередив, що за люди туди лізуть? Як це таке можливо в країні, де всі люди з мінімальними мізками знали, що буде війна, ще 30 років назад?
Так, ЗЕ допускається багато помилок, але він їх виправляє.

Був друг Баканов, не стало друга Баканова.

Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу.

А при Пороху був друг Медведчук і під час війни 2014 залишився друг Медведчук.
Був МП і залишився УПЦ МП.
Одна імітація і саботаж.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2023, 07:40Так, ЗЕ допускається багато помилок, але він їх виправляє.

Був друг Баканов, не стало друга Баканова.

Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу.

А при Пороху був друг Медведчук і під час війни 2014 залишився друг Медведчук.
Був МП і залишився УПЦ МП.
Одна імітація і саботаж.

Але ці помилки, як ти кажеш, мають набагато більші наслідки - і потім, я поки не бачу, що вони були вирішені. Баканов поки не сидить і невідомо, чи сяде.

Я от можу сказати, що призначення ворогів типу того Сивковича чи як там його - це навіть не те що саботаж, це державна зрада.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2023, 06:58Сам по собі зе - абсолютний нуль.

Це ніяк не відміняє того, що й Пєтя - імпотент.
Всі "уми" і герої були або знищені Московією або поперлися туди на неї працювати.
Пора вже перегорнути ту сторінку.
На пенсію.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2023, 07:31Я погано знайома з цим епізодом сучасної української історії, тому сперечатись не буду. А що думає пан галамага та інші з цього приводу?

Я взагалі української історії не знаю, на жаль.

Ти не одна. Не було Української Держави, отже й не було історії української.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2023, 07:33Ні, не в курсі.

Але з іншого боку, якби не це, Україна б не отримала можливості перехопити подих, і шанс мобілізуватись та почати розбудову армії.

Я пам"ятаю кадри початку війни на Донбасі, і хлопців буквально у гумових шльопках - не було навіть у що вдягнути і взути. До цього часу боляче, коли це стає перед очима.

Це так, дорого, кров'ю доводиться платити за незалежність і свободу.

абабагаламага

#155
Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2023, 07:07І чому до цього часу продовжується корупція?

Ти про Сицилію?  ;)

білий хорват


Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2023, 10:31Тоді Олланд був, а не Саркозі, перепрошую.
Ось посилання, як Польща пропонувала себе стороною переговорів.

http://nrcu.gov.ua/news.html?newsID=14009

https://www.eurointegration.com.ua/news/2016/12/27/7059496/

https://zbruc.eu/node/62937

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2759675-polsa-pidtrimue-propoziciu-zelenskogo-rozsiriti-normandskij-format.html

Прийду додому, почитаю.

Нагадує ще один епізод, коли поляки і ще хтось були медіаторами. Майдан.

Но штото пашло не так.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці обговорення, де жилося краще - в совку чи в незалежній Україні. Де краще пломбір смакував.

Є декілька аспектів питання:

1) Емоційний. Смаки та образи дитинства та юності завжди будуть найсолодшими, навіть якщо ви росли у тоталітарній країні. Той 22-копієчний пломбір дійсно смакував чудово. Власне, я сама хотіла його знайти, коли була в Україні - але дзуськи :(. Нема вже того заводу і того рецепту, а на полицях 30+ видів штучного лайна. Самі його їжте, "нові русскіє українці" у фейкових машинних вишиванках.

2) Фактичний. Україна дійсно за всю свою історію незалежності не спромоглася створити стільки в плані інфраструктури та індустрії, як при совку. І не має значення, як це все здобувалось. Могли зробити "як треба", але нє шмагла я, нє шмагла.

Зате що шмагла, це роздерибанити та розпродати все, що можна було, з того самого спадку.

Тому коли я приїхала в Україну 5 років назад, то так само майже повикручувала ноги на ТИХ САМИХ ямах в асфальті у певних частинах міста, які я пам"ятаю ще з свого дитинства!

Якщо центр мого у всі часи дуже гарного, чистого і елегантного міста був наманікюрений, то те, що я побачила в інших районах, просто шокувало. Та ж сама совкова інфраструктура, лише набагато старіша і більш занедбана.

Я вже писала на Єрмачці, що особливо мене вразило, як у квартирних будинках частини фасаду в одному місці гарно відремонтовані, а поряд - абсолютно обідрані, страшні. Тому що у людей, які живуть у тій частині будинку і відповідають за ту частину фасаду, нема грошей на ремонт :(. Це виглядало дико і гнітюче.

Якщо при совку та на початку незалежності в місті їздили гарні ікаруси, нові тролейбуси, то зараз їх нема, а є страшні обідрані маршрутки-тарадайки, а тролейбуси ті ж самі старі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#159
Цитата: Wednesday від Квітень 19, 2023, 05:05Якщо при совку та на початку незалежності в місті їздили гарні ікаруси, нові тролейбуси, то зараз їх нема, а є страшні обідрані маршрутки-тарадайки, а тролейбуси ті ж самі старі.

Ти з дуба впала?  ;D
Це після УСЕРЕСЕРу залишилися старезні чеські тролейбуси і ікаруси угорські допотопні.
Потім була ера маршруток. А зараз все нарешті змінюється.
У Львові вже кілька років як їздять нові автобуси, тролейбуси і трамваї, хоча старих ще трохи залишилося.
В інших містах так само йде заміна парків. Маршруток ще є багато, але час їхній закінчується.