Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#620
Ще один хєрой колчаківських фронтів, як бридка брехлива поскакушка весела хохотушка Чорновол  :bluet:.

Які ж вони огидні у своїй ницій брехні! Це називається stolen valor - вкрадена честь  :smilie9:.



ПС. Я так і знала, що він ніде не служив!  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

ПС-2. Ті, хто тягає його відео на різних виступах, лохи в кращому випадку, або такі ж мерзенні брехуни, як і він, в гіршому  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Там ця свиня ще пащу розкрила на Захід типу бабла давайте.

Ну візьми дістань власний гаманець і купи Патріотів.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Думаю, "служив" так само, як Чорновол, Шабунін та Луценко :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Яка жерсть ... У спеціально викопаних для цього окопах  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Напевно, в шматах "від Діора", а не якийсь там ниций трампіст-ніщєброт (С).

Повторюю своє питання: чому істота не в ЗСУ?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Повторюю питання - чому ця соросяча гнида не в ЗСУ?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

З соросятини можна цілу дивізію сформувати. Але ні, хай воюють прості сільські дядьки, яких і так майже не залишилось.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ми тут за кордоном цілком в курсі і про це, і про те, що укроповодир Зеленський теж в курсі.



Воюйте за свій рахунок, мразі! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, вони не збираються вмирати, а намагаються вижити і "панувати, коли нас залишиться 15 мільйонів" (С).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому він не в окопах? А, тому що "українчики викладають кешем півмільйона на стіл". Згадала!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так за смерть невинних дітей ніхто не відповість ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Яка ганьба! І все це у спливаючій кров"ю країні, де прості громадяни поклали на алтар перемоги до мільйона душ  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цим мразям мало мільярдів доларів, які США та Канада дали Україні, то вони ще й дизайни наших митців крадуть :smilie9:.

Сподіваюсь, дизайнерка роздягне цих с**к до нитки і пустить їх по світу з торбами :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.


"Повертаючись до теми купальників, це не офіційна форма для Олімпійських ігор. Цей купальник був створений більше року тому. Компанія, яка використовувала мій дизайн, виготовляла купальники та рушники з цим зображенням і продавала їх більше року (!!!). Тож коли я отримувала коментарі, які пропонували мені пожертвувати дівчатам або пишатися тим, що мій дизайн використано, і просто просити кредит, це неприйнятно.

Це не справедливо! Від крадіжки не варто відмахуватися, бо нічого страшного. Компанія активно продавала купальники, не віддаючи їх безкоштовно, а наживаючись на цьому. Коли я зв'язалася з ними напряму, вони були грубі зі мною, не визнавали свою крадіжку, а потім негайно спробували сховатися, видаливши фотографії з моїми дизайнами.

Багато моїх дизайнів було вкрадено протягом багатьох років. Але я не хочу пускати цю справу на самоплив. Буду вживати повних судових заходів! Публічні вибачення в цьому випадку просто не доречні, навіть якщо винні погоджуються вибачитися. Це вимагає відповідної реституції.

А тим, хто сказав, що це просто традиційний візерунок: так, я використовую традиційні техніки, але візерунок – це моє творіння! Це величезна різниця!!"

Сподіваюсь, пані Катерина розвалюцює цю худобу!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Україні навіть антикорупціонери - ГНИДИ  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#637
Цитатаведь на мове можно обсуждать одну тему-як вкрасты.

Ну, цей навряд чи спілкується солов"їною в побуті. А етнічність яка на всю мордяку - хоч в генетичний пул здавай :bluet:.


Мразі, упирі, filth! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поки прості люди захищають країну і платять найвищу ціну, антиукраїнська мерзота грабує свій народ, крадучи мільйонами, і малює фотожаби на патріотів  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Красавці! Гнида на гниді сидить і гнидою поганяє!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.