Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 25, 2023, 17:17
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 17:09
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 25, 2023, 17:05По-перше, цього не станецця, а по-друге, якби навіть станецця диво, буде як казав Кучма - а вийшло як завжди.

У народу нема розуміння природи держави і це є найбільша проблема.

Ну, це правда, що українці в цілому люблять соціал і так далі. Але думаю, це зміниться. Взагалі, якщо так піде і далі, Україну чекають негативні демографічні зміни. Плюс соціальні виплати за рахунок інозених платників податків теж не будуть існувати вічно.

Буде велика реструктуризація всього і the new normal.

А для Вас яка модель соціального управління найбільше по душі? Тільки не кажіть, що анархія :).

Про демографію дивиться толкового нормі Петера Зайна - там жахів вистачить на всіх.

Про реструктуризацію - все буде інше, звісно, але не є оптимистом в цьому питанні. Боюся старої доброї концепції буферної зони та дикого поля. Для підняття України треба знищення хуйлостану в такій формі який він є зараз. Поки ще цього не видно, окрім як рєчєкряків шапкозакидальщиків.

І так - саме анархія, все інше то маньоври. Якщо розуміти ціль (анархію) і чому вона важлива, то прийдеш хоча б мінархізм imho.


Я ці питання так детально не вивчала і не маю конкретної позиції, крім того, що мені концептуально найближче лібертаріанство у плані мінімальної присутності держави у житті людей і створенні умов для найкращої самореалізації всіх, хто бажають.

Разом з тим вірю, що суспільство повинно підтримувати тих, хто за об"єктивними причинами працювати не здатні - дітей, стареньких, фізично і психічно хворих. Всі решта - no excuses.

Демократія на папері гарно, а за фактом вона не працює. Подивіться на якість лідерів сучасного світу, і більше коментарів не потрібно.

А по Україні - дефакто економіки вже нема, звідки підуть гроші у казну? Ось вам і соціальні виплати. На "відбудову" (ака дерибан іноземного бабла, на який вже черга стоїть від "іліти"), я б на місці простих громадян не розраховувала.

Тому концепт "держава мені винна" буде піддаватися дуже жорсткому коригуванню у головах українців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

зескот пані. 8)

а після перемоги - вилізуть "ветерани" і "мизробили". уся ця мразь яка зараз сидить у кабінетах, краде гроші і купує Бентлі (до речі поки ми завозимо авто для ЗСУ, зескот завіз 25 Бентлі без мита), після перемоги далі залишиться на своїх місцях.

і це огидно. що із цим робити - наразі невідомо.
можливо лише зовнішній вплив країн донорів зможе якимось чином змінити усю цю гидоту.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 17:25
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 25, 2023, 17:17
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 17:09
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 25, 2023, 17:05По-перше, цього не станецця, а по-друге, якби навіть станецця диво, буде як казав Кучма - а вийшло як завжди.

У народу нема розуміння природи держави і це є найбільша проблема.

Ну, це правда, що українці в цілому люблять соціал і так далі. Але думаю, це зміниться. Взагалі, якщо так піде і далі, Україну чекають негативні демографічні зміни. Плюс соціальні виплати за рахунок інозених платників податків теж не будуть існувати вічно.

Буде велика реструктуризація всього і the new normal.

А для Вас яка модель соціального управління найбільше по душі? Тільки не кажіть, що анархія :).

Про демографію дивиться толкового нормі Петера Зайна - там жахів вистачить на всіх.

Про реструктуризацію - все буде інше, звісно, але не є оптимистом в цьому питанні. Боюся старої доброї концепції буферної зони та дикого поля. Для підняття України треба знищення хуйлостану в такій формі який він є зараз. Поки ще цього не видно, окрім як рєчєкряків шапкозакидальщиків.

І так - саме анархія, все інше то маньоври. Якщо розуміти ціль (анархію) і чому вона важлива, то прийдеш хоча б мінархізм imho.


Я ці питання так детально не вивчала і не маю конкретної позиції, крім того, що мені концептуально найближче лібертаріанство у плані мінімальної присутності держави у житті людей і створенні умов для найкращої самореалізації всіх, хто бажають.

Разом з тим вірю, що суспільство повинно підтримувати тих, хто за об"єктивними причинами працювати не здатні - дітей, стареньких, фізично і психічно хворих. Всі решта - no excuses.

Демократія на папері гарно, а за фактом вона не працює. Подивіться на якість лідерів сучасного світу, і більше коментарів не потрібно.

А по Україні - дефакто економіки вже нема, звідки підуть гроші у казну? Ось вам і соціальні виплати. На "відбудову" (ака дерибан іноземного бабла, на який вже черга стоїть від "іліти"), я б на місці простих громадян не розраховувала.

Тому концепт "держава мені винна" буде піддаватися дуже жорсткому коригуванню у головах українців.

яке ваше бачення і яка пропозиція вирішення цього ?

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 23:00зескот пані. 8)

і це огидно. що із цим робити - наразі невідомо.
можливо лише зовнішній вплив країн донорів зможе якимось чином змінити усю цю гидоту.

Зовнішній вплив нічого не зробить, бо у багатьох з цих країн корупція ще більша. Наприклад, наразі США керується одним із найкорупмованіших лідерів за усю їх історію. І всі це знають.

Мало того, він навіть не посоромився відкрито це визнати, заявивши, що відбере в України гроші, якщо вони не знімуть прокурора, який розслідував компанію, у якій гріб бабло його бездарний синуля-наркоша.

За щось подібне намагалися імпічити Трампа, хоча Трамп нічого такого не робив.

Українцям треба наводити порядок самостійно. Але цього ніколи не буде, тому що більшість українців такі ж корумповані, тільки на особистому рівні.

Корупція - це не тільки хабарі. Це подвійна мораль, відсутність чесності з самим собою.

Наставляти роги жінці (ще й похвалятися цим) - це корупція.

Битися у десна з кацапами типу Плєшивого і "пана Трололо", а потім просити гроші на українську армію - це корупція.

Відвертатися в сторону, коли "свої" чморять українців - чи в реалі, чи у віртуалі - це корупція.

Вигадувати свої дефініції булінгу та причини для виправдання знущань над іншими - це корупція.

Тому, якщо хочете щось змінити, то починайте з себе. А це, до речі, найважче.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 23:02яке ваше бачення і яка пропозиція вирішення цього ?

Я розділяю проблему на декілька pathways.

1. Безпосередня мета - виграти війну, зберегти державу і державність. Цього неможливо буде досягти, якщо в України не буде достатньо потрібної зброї (читайте програмні статті Залужного, де він виклав безпосередні вимоги). Думаю, всі розуміють, що тих 31 танки, що зараз вам дали, погоди не зроблять.

2. Шоб Україна після війни вижила і змогла стабілізуватись і розвиватись у кращу сторону у майбутньому, потрібні лідери з державницьким мисленням, які здатні втілити в життя лозунг "Україна понад усе" (аналог Make America Great Again). Жоден з президентів незалежної України і жоден з урядів не були державниками і не мали державницького бачення. Дехто мав певні елементи (наприклад, Ющенко), але за фактом тої візії досягнено не було. Деякі наробки були при Порошенку.

3. З перших днів на фупі я дала "рецепт", як цього досягнути. І експліцитно, і зашифрованим у цьому посланні "нащадкам", які навіть кращі "криптологи" фупу так і не розшифрували, ЛОЛ!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1087847.msg25229837#msg25229837

4. Але це неможливо, поки не почне змінюватися свідомість українців. Я думала, після жертв Майдану певні речі будуть неможливими. Я дуже сильно помилилася. І тому не вірю, що свідомість українців зміниться навіть після цієї кривавої війни.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну от. Новини про яйцегейт і інші шкандалі hit the proverbial fan у західних мас-медіа.

Поясніть простим американцям чи канадцям, як так сталося, що такі, як Тимошенко, були допущені до корита, і жерли з нього роками (у тому числі місяцями під час війни). І чому гроші цих простих людей (саме за їх гроші ще існує український бюджет) повинні йти цим "слугам народу"?



Хоч у сірка очі позичай. Думаєте, Зеленський не знав? Ну звичайно, знав!

А ще як чутки про FTX виявляться правдою ... До речі, в Україні повний блекаут на цю тему.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#46
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


білий хорват

Дубай.

Заможні українські громадяни, політики та мільярдери, а разом з ними великі українські гроші, з початком повномасштабного вторгнення перемістилися до ОАЕ.

Через велику відстань від України тут не побачиш українських номерних знаків на авто, і тому шукати українських мільйонерів та мільярдерів потрібно в інший, не менш класичний спосіб – в найдорожчих готелях, ресторанах та бутіках.

За інформацією співрозмовників УП серед політиків та бізнесменів, до Дубая вже перебрались депутати від ОПЗЖ Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод, Вадим Столар, часто прилітає в гості депутат Суто Мамоян.

білий хорват

Тут полюбляє відпочивати з родиною Юлія Тимошенко, постійно проживає олігарх Валерій Хорошковський, наближений до колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова бізнесмен Вілен Шатворян і навіть телеведучий Савік Шустер багато часу проводять саме на березі Перської затоки.

У Дубаї українські ВІПи почуваються захищено, бо в ЄС діє фінансовий моніторинг, а під пальмами ОАЕ ніхто не запитує звідки гроші.

Золотий карась

Там і кацапів багато, може ще й бухають з ними на брудершафт

білий хорват

Найбідніший з них всіх це Савік Шустер - по Дубаю пішки ходить.  ;D

білий хорват

От вам і старі обличчя, от вам і Тимошенко.

Ще раз переконуюся, що тільки нейтральна людина могла об'єднати Україну.

А те, що і ЗСУ і керівництво України об'єднані, говорить про це навіть той факт, що Залужний закликав не звинувачувати в афері з закупом їжі для армії керівництво, сказав, що треба розібратися, але не котити бочку на керівників і не намагатися пересварити армію з Міноборони.

Петро Шаблезуб

Секундочку, коли це Україні видали $113млрд?
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 27, 2023, 15:52Секундочку, коли це Україні видали $113млрд?

Напевно, на соціальні виплати плюс військові. Хоча, можливо, вона взяла біл повністю, але там для України мало. Я її цифри не перевіряла. Є десь посилання на цю ініціативу, думаю, там конкретні дані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#55
Лол! Скоро на "жердини", але зараз прикол напишу.

Вчора на роботі пересіклась із одною дівчиною, яка з "наших" і яку я останній раз бачила ще до ковіду. Поспілкувались, і оскільки вона, як і я, відмовилася вакцинуватись, то ми розвинули цю тему. Я кажу - я настільки офігіла від цього всього, що почала шукати іншу країну для проживання і дивитися на ріал істейт у Флоридушці  ;D Але ж навіть там клятий вакци-чорт бідон і таке інше.

А вона - абсолютно! А куди поїдеш, де не змушують вакцинуватися? Каже, в неї знайомі ніби в Мексиці, але там теж вакцини, в Європі євросоюз всіх нагинає, скандинавські країни - ще гірше, і навіть Азія - повне засилля вакцинаторів. Україна взагалі поєднала цифровий фашизм з ваксофашизмом, у маршрутку без сертифіката не беруть.

І тут вона - а що якщо Емірати чи Дубай?? в мене, каже, знайома поїхала і дуже задоволена! Я поржала, звісно.

А тут просинаюся - і тема Хорвата.

Замислилася ...

;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Такі цифри треба перевіряти. Це не сотка-друга мільйонів, це восьма частина бюджету Пентагону for Christ sake.

Це абсолютна брехня.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Ще й на цьому фоні в Києві зараз Нуланд - стерво завжди працює синхроном з хуйлостанською пропагандою.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

А далі - більше. Шукайте WHO Pandemic Treaty.

Оте чмо-голова ВОЗ хоче вирішувати кого насильно вакцинувати. Нібито голосування в 2024.

А наші локальні покидьки будуть тиснути плечима - а шо, ми нічо, це все йде згори. Мі проста дєлаєм сваю работу.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 27, 2023, 17:28Такі цифри треба перевіряти. Це не сотка-друга мільйонів, це восьма частина бюджету Пентагону for Christ sake.

Це абсолютна брехня.

Перевірю.

Там на багатьох фронтах цікаві речі відбуваються.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.