Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

В голові не вкладається, як таке можливо. В когось війна, а в когось Домінікана  :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Офігенний пост - сорі за ненормативну лексику, вставка з Телеграм.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І кого це мені нагадує?  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#324
Мерзота! І оця шваль керує країною під час війни! Ця шваль обіцяла Крим в грудні 2022! :smilie9:



https://naspravdi.today/uk/2021/12/20/pomylka-rezydenta/
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому ця плєшива скотина не в окопах?  :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

1999 рік

Чи думали тоді українці, що їхніми ж літаками будуть їх бомбити?

Якби тоді українці знали, що всі ці тривоги, що відбуваються зараз останніми днями, це все дякуючи в тому числі тим літакам, які Україна передала Росії, чи погодились би тоді передати ці літаки?

А потім людина, яка це дозволила, підписувала мінські угоди.

Кожень день, коли Ви прокидаєтеся від вибухів російських ракет просто згадайте, що у 1999 році за президенства Леоніда Кучми і прем'єрства Валерія Пустовойтенка, Україна передала росії 8 бомбардувальників Ту-160 та 3 бомбардувальники Ту-95МС!

Також було передано і частину бомбардувальників Ту-22, які дістались Росії в її частці при розподілі Чорноморського флоту.

Тоді наприкінці 1990-х років на росію також поїхало понад 120 залізничних вагонів шістьома ешелонами – було вивезено також 575 крилатих ракет повітряного базування великої дальності Х-55. Нині передані тоді Україною Ту-160 становлять десь половину парку цього типу бомбардувальників у Росії.

Також було вивезено запасні двигуни до літаків, різне обладнання. Цікаво, що на момент розпаду СРСР в Україні дислокувались – в Узині під Києвом, під Полтавою та в Прилуках Чернігівської області новіші бомбардувальники  – вони були випущені у 1989–1991 роках, а в Росії тоді базувались старіші машини – зокрема в Енгельсі Саратовської області.

Ту-95МС є основним інструментом РФ для завдання ракетних ударів по Україні. На відміну від Ту-160, який може нести 12 ракет, Ту-95МС має під крилом вдвічі менше.

Навіщо Кучма і Пустовойтенко це робили? У Москві їм пообіцяли компенсацію за бомбардувальники в 650 мільйонів доларів, потім – 450 мільйонів, а врешті росія списала з України боргів на 275 мільйонів доларів.

Ніби-то грошові компенсації, яка мали бути  виплачені росією - Україні за ракети і бомбардувальники було зараховано в погашення газових богів України - російському «Газпрому». Простіше кажучи Україна навіть нічого не отримала.

Сьогодні о 5 ранку російські терористи знову обстрілювали Україну крилатими ракетами з «українських» Ту-95МС.

Проблема українського народу, що ми дуже погано знаємо і вивчаємо нашу власну історію. Це наш гіркий досвід. Ми нині розплачуємося за рішення попередніх проросійських президентів і прем'єрів, які вірили, що з росією можна дружити, що з росією можна торгувати.
 
П.С. Ну і знову ж хочу Вам нагадати, що всі бомбардувальники, всі ракети і шахеди, які російські терористи запускають по Україні освячують і благословляють так звані «священики» московського патріарахату, а ви далі толеруєте пристуність їхньої мережі в Україні!

На фото: Стратегічний бомбардувальник-ракетоносець Ту-95МС


Wednesday

Ну що, вибрали на свою голову "головнокомандувача"? Як воно в тих танчіках тим солдатикам тепер??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Грудень 17, 2023, 20:36І кого це мені нагадує?  :lol:  :lol:  :lol:


Оці двоє варті одне одного -
Олєшко петрова шістка а гидотний карась
виконував мерзотні завдання петрового сбу -
його дрібна гопота обливали зеленкою людей
на передвиборчих виступах опозиційних політиків.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 20:38Оці двоє варті одне одного -
Олєшко петрова шістка а гидотний карась
виконував мерзотні завдання петрового сбу -
його дрібна гопота обливали зеленкою людей
на передвиборчих виступах опозиційних політиків.

Я не довіряю нікому в українському пропіареному соціумі - ні "волонтерам", ні "лідерам суспільної думки". Рано чи пізно з них вилазить лайно.

З деяких пір я навіть Залужному не довіряю.  Вірніше, перестала ставити його на п"єдестал. Надто багато селфіс, надто багато некомпетентності за рахунок безцінних життів воїнів ЗСУ :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 20:42Я не довіряю нікому в українському пропіареному соціумі - ні "волонтерам", ні "лідерам суспільної думки". Рано чи пізно з них вилазить лайно.

З деяких пір я навіть Залужному не довіряю.  Вірніше, перестала ставити його на п"єдестал. Надто багато селфіс, надто багато некомпетентності за рахунок безцінних життів воїнів ЗСУ :smilie9: .
:smiley24: Але щодо Залужного не можу нічого сказати
бо не вивчала досконально його діяльність,
я взагалі про війну намагаюсь не читати і не слухати
бо відразу маю проблеми із серцем,
дуже шкода людей які гинуть
на фронті і під обстрілами в тилу.
І Україну шкода, яка не є а моя Батьківщина,
тим більше що вона ні на кого не нападала.

Wednesday

Потенціал перемогти? На третьому році війни? А чим ти і твій уряд займався з 2019, ГА?

Де лендліз, зелена гнида? Чому кидаєш своїх солдат беззбройними на мінні поля, кацапська маріонетка?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Побачила в твітері, офігіла. Я думала, Єрмачка з каровами та медведами - то жерстяк, аж но! (С) Ото дискурс між українцями  :smilie10:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У інших новинах ще більший кріндж  :smilie10:.




Я перевірила, цей ідіот дійсно це сказав:

https://abcnews.go.com/International/ukraines-foreign-minister-warns-time-running-pass-funding/story?id=106362605



В мене кипить кров від таких заяв  :smilie9:. Це не він буде битися лопатами, він буде сидіти на теплому дивані десь за кордоном. Битися лопатами будуть найращі, прості українці, яких зелена влада вже третій рік кидає без зброї на ворога  :smilie9:.

Тому що не готувала країну до війни  :smilie9:.

Тому що завалила виробництво ракет, а пиляла бабло на асфальті  :smilie9:.

Тому що брехала, що лендліз не вигідний, і що проблеми клімату - найважливіші для України  :smilie9:.

Тому що крала і продовжує красти зарубіжну допомогу  :smilie9:.

Тому що катастрофічно корумпована і некомпетентна, як ось це зелене чмо  :smilie9:.

Хай сам бере лопату і вперед на передову - разом із своїм зеленим лідером і рештою зеленої шобли  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Ну Кулеба не може сказати
"якщо захід не допомагатиме то ми капітулюємо",
він змушений тримати "хвіст морковою",
але щодо зеленої команди ти недалеко від Істини,
я те семе розповідала знайомим перед виборами,
агітуючи за Юлю, але я так зрозуміла
що тут всі проти неї то краще цю тему оминати,
все рівно їй вже нічого не світить скоріш за все.
Та і я не впевнена що за неї голосувала б зараз,
на ФУПі я зрозуміла що цього робити не варто -
була там така дописувачка тигрик паласатий,
гнила аморальна мерзота з кодла миросі і карофки,
давня штабна з Юліної партії десь під Києвом.
Коли я уявила що при Юлі-президенті
та гадосць отримає посаду у місцевій владі,
мені стало погано.. я не маю права так карати
жителів того райцентру. І це не рідкісна випадковість -
у нашому місцевому штабі аналогічна гниль засіла,
і така ж картина по Україні. Юля не розбирається в людях
і тому часто довіряє аморалам які липнуть до неї нещиро
а щоб загребти бабла і потрапити у владу.
Сама Юля непогана людина але ця її риса
не дасть їй зробити щось добре для України.
Хіба що візьме мене на посаду "дрес-кодера" :gigi:

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2024, 07:49Побачила в твітері, офігіла. Я думала, Єрмачка з каровами та медведами - то жерстяк, аж но! (С) Ото дискурс між українцями  :smilie10:.
та таке саме і на фупі, тому і потрібен модератор
на жаль багато серед українців персонажів які себе не поважають

Wednesday

Непрофесіоналізм зелених пробиває дно  :facepalm:. У них вже Крим російський  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

На території Криму господарює окупант,
по факту Крим анексований і зараз під Росією,
але за міжнародним Правом
то як і раніше автономна республіка в складі України.