Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 23, 2023, 15:33Ага, "клоун-нарік", з тих чи інших причин достойно показав себе в естремальних умовах та став поважаємим у світі.

Не погоджуюсь з виділеним. У дуже багатьох скептицизм, і це ще м"яко сказано. Та й ти сам знаєш, що думають прихильнки ППС, ЛОЛ!

ЦитатаМені особливо 'подобається' така логіка (ака подвійний стандарт): люди гинули, то був хуйло, бо ж #твердоЗаПетра; а коли клоун при кориті - то хуйло вже й ніби не винуватий...

Див. мою тему про Байден чи Америка. Там я аналізую цю логічну пастку.

Цих людей, над чиїми могилами майорять прапори та лежать траурні вінки, вбили кацапські кулі та кацапські накази. Це об"єктивний чинник.

Але ще є суб"єктивні чинники - погана підготовка до війни, сумнівні рішення, відсутність комунікацій з населенням і так далі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 23, 2023, 22:19impeccable
Нам таку англійську не мати ніколи

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 23, 2023, 22:24
Цитата: Wednesday від Січень 23, 2023, 22:19impeccable
Нам таку англійську не мати ніколи

Часу нема слова підбирати. Відключаюсь, бо пора на жердини.

Можеш запропонувати найбільш точний український еквівалент, while I am copying sh**t in Excel, as per usual  8) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 23, 2023, 22:27на жердини
То нумерному

Цитата: Wednesday від Січень 23, 2023, 22:27while I am copying sh**t in Excel
Може джира чи паверпоінт, то не важливо  ;D

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Січень 23, 2023, 22:24Та й ти сам знаєш, що думають прихильнки ППС

Я сподіваюся ви розумієте що Максімка - це п'ята колона глобалістів серед правих?
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Січень 23, 2023, 22:24Але ще є суб"єктивні чинники - погана підготовка до війни, сумнівні рішення, відсутність комунікацій з населенням і так далі.

Яка ж підготовка, якщо сивочолий кнур вже роками отримувам Перемогу за Перемогою?!

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Та звичайно, мір в глазах Путіна, договорітся похуй і шашлики.

Ребе Моше

Додам - термос, а какая разніца

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 23, 2023, 22:30джира

Я такіх і славов нє знаю (С) старий анекдот.

Ну я чула про джиру, але в основному різні модулі СервісНау і Візіо для процесів мажуть мені на хліб these days.

Ось ви з медведкою ржали з мене, а я, між іншим, є a proud owner of the object-oriented programming certificate.

The money well spent, щоб зрозуміти, що так нам не жити програмером мені не бути ніколи  ;D.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 23, 2023, 22:37
Цитата: Wednesday від Січень 23, 2023, 22:24Та й ти сам знаєш, що думають прихильнки ППС

Я сподіваюся ви розумієте що Максімка - це п'ята колона глобалістів серед правих?

Нє ... якщо і вони глобалісти, то хто ж тоді не глобаліст??

А я майже за них проголосувала ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 23, 2023, 22:39Яка ж підготовка, якщо сивочолий кнур вже роками отримувам Перемогу за Перемогою?!

Ну, кнур не при владі з 2019 року, а зебіл мав два роки, щоб підготуватися.

Це як зараз з бідона вимагають, бо при владі саме він і рішення його.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Всі підступи до Корита мінуюцця своїми заздалегідь. В цьому суть управління державою. (Привіт надрочуючим на Полів'єра також.)


Щодо Максимки - достатньо згадати його службовий список ще з кабінету Харпера і все стане ясно. Він все робить щоби розколювати правих і тримати їх розколотими.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 24, 2023, 01:45Всі підступи до Корита мінуюцця своїми заздалегідь. В цьому суть управління державою. (Привіт надрочуючим на Полів'єра також.)


Щодо Максимки - достатньо згадати його службовий список ще з кабінету Харпера і все стане ясно. Він все робить щоби розколювати правих і тримати їх розколотими.

Ну, в чомусь це так. Але йому розколоти так і не вдалося.

Тоді there is no hope at all? За кого тоді голосувати? Полієв нібито не дуже з вефом зашкварився.

А ОТул це був такий епічний зашквар, що боляче було дивитись.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Darina від Січень 23, 2023, 15:07
Цитата: Koala від Січень 23, 2023, 14:49
Цитата: білий хорват від Січень 23, 2023, 14:35Верховна Рада оновилася більше, ніж на 50%. Прийшли нові люди.
У нас ВР на кожних виборах оновлюється більш ніж на 50%. Проблема досі була в тому, що люди "досліджували" наші проблеми за московитськими джерелами. Там оновлення практично немає. От і голосують у нас постійно за "нові обличчя", бо "нічого не змінюється", потім перевіряють московитські ЗМІ - "нічого не змінилося, треба голосувати за нових".
то дійсно брудна маніпуляція коли напирають на «нові обличчя» замість ставки на моральність кандидатів, яку можна легко перевірити проаналізувавши їхній політичний бекграунд, а тих у кого він відсутній, вести за руку на периферію і пояснювати що починати політичну кар'єру треба звідти а не відразу карабкатись на Олімп.
Ні одне старе обличчя не об'єднало би Україну.

Стала би Юлька президентом. Багато її на дух не переносять. Сварились би далі.

Став би Порошенко знову президентом. Його ще більше людей ненавиділи. Сварились би далі.

Я особисто голосував за Кошулинського.
Став би він президентом. Схід України не сприйняв би. Сварились би далі

Власне була потрібна така нейтральна людина, яка була поза всіма старими обличчями.

Це щодо внутрішнього об'єднання.

Тепер по зовнішньому.

Такий собі Ізраїль до сих пір тримає образу на Україну за її націоналістичне минуле і не спішить допомагати нам. І це при тому, що ЗЕ єврей.

А уявіть собі, якби президентом стала людина з яскраво вираженими націоналістичними поглядами. Батько наш Бандера і ТД.

Тоді можна б було забути про допомогу не тільки від Ізраїлю, але й від Польщі.

Тому я вважаю, що ЗЕ потрібна людина в потрібний час, на потрібному місці.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 11:11Ні одне старе обличчя не об'єднало би Україну.
і будь-яке найновіше теж, бо це неможливо в принципі, та і не потрібно.
Насправді Україні необхідне гідне життя всіх її громадян а не лише злодюг як було багато десятиліть. Проблема в цьому а не у різних поглядах на історію, якраз це цілком нормально.

я вважаю що оці камлання найнятих мафією політтехнологів про об'єднання когось з кимось в Україні то підводка до чергової передвиборчоі маніпуляції-2019 під назвою «нові обличчя», іншими словами «абинеЮля» а хорват просто по наївності повірив у ту мантру.

Он в США ніякого об'єднання нема і не було, але їх громадяни не розбігаються по світу десятками мільйонів аби вижити, як це роблять українці десятиліттями, навпаки, в Америку потрапити було майже неможливо, принаймні дуже важко, попри те що там завжди сваряться і конкурують деми із респами, і ні про яке їхнє об'єднання не може бути мови, і це нормально.

Але там створені можливості гідного життя для людей які хочуть на нього заробити чесною працею. На жаль в Україні такої можливості нема і не було, тому і змушені українці іхати в чужі країни, і це дуже погано.

А якому пам'ятнику кланятись не має ніякого значення, то право вибору кожної людини. Знесе влада монумент на площі - можна поставити відповідний портрет у своїй спальні і продовжувати обціловувати символ улюбленого персонажу.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 11:11Ні одне старе обличчя не об'єднало би Україну.

А я не думаю, що країна об"єднана. Є два класи громадян. Одні воюють чим можуть, віддають останнє, кладуть життя.

А інші як крали, так і крадуть, жирують, partying, ніби й війни нема, катаються у парижі, роблять собі фейси (лідерка однієї партії, і ні, це не Юля), тирять гуманітарку і т.п. І в окопах їх чомусь нема.

ЦитатаСтала би Юлька президентом. Багато її на дух не переносять. Сварились би далі.
Став би Порошенко знову президентом. Його ще більше людей ненавиділи. Сварились би далі.

В списку на останніх президентських виборах було більше 20 чоловік.

ЦитатаЯ особисто голосував за Кошулинського.
Став би він президентом. Схід України не сприйняв би. Сварились би далі

Знаєш, чому пролетів Кошулинський? Не тому, що схід його не прийняв. А тому що він був популіст-социк, його програма не набагато відрізнялася від комуністичної за суттю.

ЦитатаТепер по зовнішньому.

Такий собі Ізраїль до сих пір тримає образу на Україну за її націоналістичне минуле і не спішить допомагати нам. І це при тому, що ЗЕ єврей.

А уявіть собі, якби президентом стала людина з яскраво вираженими націоналістичними поглядами. Батько наш Бандера і ТД.

Ну, зе праві і так наці називають. Єврейський наці, ЛОЛ!

А щодо Ізраїля, то голосували проти Ізраїля і за Палестину саме дипломати Зеленського. США офігіли. Адже могли б просто утриматися.

До речі, а чому Україна попросила не накладати санкції на Білорусь?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 12:30я вважаю що оці камлання найнятих мафією політтехнологів про об'єднання когось з кимось в Україні то підводка до чергової передвиборчоі маніпуляції-2019 під назвою «нові обличчя», іншими словами «абинеЮля» а хорват просто по наївності повірив у ту мантру.

Я про це вже писала, але знову напишу, що сподіваюся на те, що до влади в Україні прийдуть достойні люди. Ті, що власними руками, кров"ю та потом боролися за Україну. Зараз таких якщо не мільйони, то сотні тисяч.

А не жирні коти з теплих кабінетів, які ніколи нічим не ризикували і які наскирдували мільярди в офшорах, тоді як прості люди по копійці на армію збирали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:56Я про це вже писала, але знову напишу, що сподіваюся на те, що до влади в Україні прийдуть достойні люди. Ті, що власними руками, кров"ю та потом боролися за Україну. Зараз таких якщо не мільйони, то сотні тисяч.

А не жирні коти з теплих кабінетів, які ніколи нічим не ризикували і які наскирдували мільярди в офшорах, тоді як прості люди по копійці на армію збирали.

По-перше, цього не станецця, а по-друге, якби навіть станецця диво, буде як казав Кучма - а вийшло як завжди.

У народу нема розуміння природи держави і це є найбільша проблема.

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 25, 2023, 17:05По-перше, цього не станецця, а по-друге, якби навіть станецця диво, буде як казав Кучма - а вийшло як завжди.

У народу нема розуміння природи держави і це є найбільша проблема.

Ну, це правда, що українці в цілому люблять соціал і так далі. Але думаю, це зміниться. Взагалі, якщо так піде і далі, Україну чекають негативні демографічні зміни. Плюс соціальні виплати за рахунок інозених платників податків теж не будуть існувати вічно.

Буде велика реструктуризація всього і the new normal.

А для Вас яка модель соціального управління найбільше по душі? Тільки не кажіть, що анархія :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 17:09
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 25, 2023, 17:05По-перше, цього не станецця, а по-друге, якби навіть станецця диво, буде як казав Кучма - а вийшло як завжди.

У народу нема розуміння природи держави і це є найбільша проблема.

Ну, це правда, що українці в цілому люблять соціал і так далі. Але думаю, це зміниться. Взагалі, якщо так піде і далі, Україну чекають негативні демографічні зміни. Плюс соціальні виплати за рахунок інозених платників податків теж не будуть існувати вічно.

Буде велика реструктуризація всього і the new normal.

А для Вас яка модель соціального управління найбільше по душі? Тільки не кажіть, що анархія :).

Про демографію дивиться толкового нормі Петера Зайна - там жахів вистачить на всіх.

Про реструктуризацію - все буде інше, звісно, але не є оптимистом в цьому питанні. Боюся старої доброї концепції буферної зони та дикого поля. Для підняття України треба знищення хуйлостану в такій формі який він є зараз. Поки ще цього не видно, окрім як рєчєкряків шапкозакидальщиків.

І так - саме анархія, все інше то маньоври. Якщо розуміти ціль (анархію) і чому вона важлива, то прийдеш хоча б мінархізм imho.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"