Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 05:25Це просто якась жерсть, руки опускаються. Переглядаю тему про героїв і відчуваю відчай і лють.

Їх і сотні тисяч інших уже не повернути, вони, найкращі, втрачені для світу назавжди. А ця наволоч, яка приклалася до їх смертей, ходить вільно і ніхто ні за що не несе відповідальність  >:(  >:(  >:( .

Це все є закономірним і було передбачуваним ще в кінці 80-х на початку 90-х.
Тоді треба було покінчити з інфантильністю постсовєцьких побрєжнєвських понафтових рабів і почати планову трансформацію разом з поляками, чехами і словаками, може тоді би кількість жертв була меншою.
Але сталося що сталося, може воно, це все, було неминучим, платою за всі помилки.
Тепер є другий шанс в українців і він має бути використаний. Потрібна перемога і щит НАТО.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 10:07Тепер є другий шанс в українців і він має бути використаний. Потрібна перемога і щит НАТО.

Яка перемога і яке НАТО, якщо сам президент привів зрадників на вищі посади у державі, зокрема, своїми указами?

Як можна виграти війну взагалі при таких розкладах?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 18:47Яка перемога і яке НАТО, якщо сам президент привів зрадників на вищі посади у державі, зокрема, своїми указами?

Як можна виграти війну взагалі при таких розкладах?

Я не для президента тут пишу.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 21:39Я не для президента тут пишу.

А я для українців, які цього "президента" вибрали і його зелену шоблу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 21:46А я для українців, які цього "президента" вибрали і його зелену шоблу.

Отож.

Wednesday

Сітізен ЮА притягнув на Єрмачку статтю Херша про краліжку бабла Зеленським на паливі.

Я особисто Херша сюди не пощу, тому що не довіряю йому не стільки у фактажі, скільки завдяки його propaganda angle. Тому що на Херша часто посилаються такі прокацапські пундіти, як Ларрі Джонсон. Це все одно як посилатися на Швеця.

Але обговорення на Єрмачці цікаве. Демоскабеєв СлавРедько фактично визнав, що звинувачення Херша правдиві.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Не ненависть, а конструктивна критика. Ну який із Зеленського гетьман?

  • Скільки він там раз від повістки втікав?
  • Під час війни викручував задом перед окупантом.
  • Допускав злиття українських територій (сайдьомся пасєрєдінє - ні, це не слова Трампа)
  • Насміхався над українською культурою та державністю
  • Насміхався над героями Майдану.
  • Спеціально брехав українцям, що війни не буде (сам визнав, що усвідомлено, щоб не спричинити паніку - але вивіз свою родину і 95 квартал, тоді як беззахисні діти, старі та просто люди гинули під кулями в окупації чи намагаючись евакуюватись в останній момент)
  • Поставив некомпетентного і скомпроментованого друга дитинства - за словами Зе, найкращого очільника СБУ - Баканова керувати на чи не найважливіший пост у країні. Результати бачимо - системна зрада, великі втрати життів та територій.
  • Дозволив корупцію під час війни - один Бог знає, що зараз відбувається з мілітарними поставками. Ряд скандалів довів, що це реальність, а скільки ми ще не знаємо?
Список доповнюється.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Зрадник Медведчук знову написав статтю: мріє про трибунал для Зеленського, а не для Путіна

Підозрюваний у держзраді екснардеп Віктор Медведчук, якого обміняли на українських полонених, написав псевдоісторичну статтю зі звинуваченням української влади в нацизмі та з ідеєю створити трибунал для президента Володимира Зеленського, а не свого кума Володимира Путіна.

Джерело: стаття Медведчука в російській газеті "Аргументы и факты"

Деталі: У своїй статті він проводить псевдоісторичний екскурс, згідно з яким нібито після розпаду СРСР Захід почав відроджувати нацизм в Україні та просувати його ідеї "через впровадження націоналістичної ідеології в суспільну свідомість українців", щоб "нацифікована Україна" стала "знаряддям" проти Росії.

Він також повторює російську пропаганду про те, що 2014 року нібито "західні політики і спецслужби за допомогою української компрадорської еліти здійснили в Україні антиконституційний державний пронацистський переворот", маючи на увазі Революцію гідності, коли люди вийшли на Майдан як протест проти згортання проєвропейського курсу Віктором Януковичем, після чого експрезидент втік до Росії.

У статті Медведчук кілька разів цитує вирок Нюрнберзького трибуналу, намагаючись знайти якісь паралелі між нацистськими злочинцями та українською владою.

Він також стверджує, що саме за президентства Володимира Зеленського Україна нібито "пройшла шлях від націоналістичної держави до нацистської диктатури".

"Сьогодні весь світ бачить Україну з "мрії Зеленського", засіяну руїнами міст і цвинтарями", - розповідає кум Путіна, забувши згадати про те, що саме Росія вторглася в чужу країну, руйнуючи міста і вбиваючи мирних жителів.

Він виправдовує це тим, що "до 2022 року режимом Зеленського було створено всі умови для ескалації агресії проти жителів Донбасу і втягнення Росії у збройний конфлікт як у Третьому Рейху Гітлера напередодні 1941 року".

"Через 80 років необхідно створити новий міжнародний трибунал для розслідування нацистської змови з метою захоплення влади в Україні, воєнних злочинів, злочинів проти миру і людяності, скоєних владою України та їхніми західними спільниками. Держави, які не хочуть повторення трагедії Німеччини минулого століття і сьогоднішньої України на своїй землі, повинні об'єднати зусилля і провести судовий процес за прикладом Нюрнберзького міжнародного військового трибуналу, надавши правову оцінку діям нацистського режиму Зеленського, його попередників і покровителів", - пише Медведчук.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/04/17/7398195/

І як така людина могла бути другом і кумом найвеличнішого Петра?

І як з такою людиною Петро міг мати спільний бізнес?

Питання риторичні.
Свій до свого по своє.

Як добре, що Порошенко не став знову президентом, інакше Медведчук і надалі жив і процвітав би в Україні.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2023, 13:05І як така людина могла бути другом і кумом найвеличнішого Петра?

І як з такою людиною Петро міг мати спільний бізнес?

Питання риторичні.
Свій до свого по своє.

Як добре, що Порошенко не став знову президентом, інакше Медведчук і надалі жив і процвітав би в Україні.

Те, що Медведчук - українська гнида, є доконаним фактом і навіть не обговорюється. Але ж і Зеленський довгий час не чіпав ні його, ні його соратників, і вони продовжували робити бізнес в Україні.

Арешт та обмін Медведчука вважаю його контрольованою евакуацією в Рашку. Якби він потрапив у руки патріотів, це могло б закінчитися по-іншому.

Що стосується Пороха і що б він зробив чи не зробив під час великомасштабної війни, ми ніколи не взнаємо. Я думаю, при ньому було б краще - наприклад, він би добивався, щоб лендліз запрацював, як він працював з президентом Трампом, щоб нарешті зняли обамбівсько-бідонівське ембарго на поставки зброї в Україну.

До речі, я багато раз писала, що вважаю, що Порох не заслуговує ще один шанс бути президентом України, бо ховає від призову своїх дорослих синів. Так що я вже давно не "порохобот".

Але ми тут говоримо суто про дії і рішення чинного президента України Зеленського. Порох чи його політичні мрії не мають до них ніякого відношення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 16:27Те, що Медведчук - українська гнида, є доконаним фактом і навіть не обговорюється. Але ж і Зеленський довгий час не чіпав ні його, ні його соратників, і вони продовжували робити бізнес в Україні.

Арешт та обмін Медведчука вважаю його контрольованою евакуацією в Рашку. Якби він потрапив у руки патріотів, це могло б закінчитися по-іншому.

Що стосується Пороха і що б він зробив чи не зробив під час великомасштабної війни, ми ніколи не взнаємо. Я думаю, при ньому було б краще - наприклад, він би добивався, щоб лендліз запрацював, як він працював з президентом Трампом, щоб нарешті зняли обамбівсько-бідонівське ембарго на поставки зброї в Україну.

До речі, я багато раз писала, що вважаю, що Порох не заслуговує ще один шанс бути президентом України, бо ховає від призову своїх дорослих синів. Так що я вже давно не "порохобот".

Але ми тут говоримо суто про дії і рішення чинного президента України Зеленського. Порох чи його політичні мрії не мають до них ніякого відношення.
Як би було за Пороха ми вже бачили, в 2014, як він здав донецьких кіборгів, підписавши ганебні мінські угоди, а кіборги дурні про це не знали і далі захищали ДАП.

І да, Медведчук під час війни, а тоді була також війна, процвітав і пахнув, ще й Україну представляв на переговорах при обміні полоненими.

Як добре, що Порох не став другий раз президентом.

Wednesday

#130
Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2023, 18:50Як би було за Пороха ми вже бачили, в 2014, як він здав донецьких кіборгів, підписавши ганебні мінські угоди, а кіборги дурні про це не знали і далі захищали ДАП.

І да, Медведчук під час війни, а тоді була також війна, процвітав і пахнув, ще й Україну представляв на переговорах при обміні полоненими.

Як добре, що Порох не став другий раз президентом.

Без мінських, при відсутності функціональної армії, Україні прийшов би каюк. ІМХО, це було правильне стратегічне рішення.

Щодо ДАП, теж не розумію, нащо було його тримати до останнього.

Мудачука ніби Меркелиха попросила, бо Пуйло так хотів.

Проблема Петра - що він злигався з демократами, а вони українськими руками намагалися нагадити Трампу. Майже вийшло.

Тому Петро і не президент, а зеленського до трону допустили глобалісти з відповідним наміром розпатрошити Україну, що і відбувається ручками Пуйла.

Петро хоч землю не дав розпродати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Не сперечайтеся, обоє рябоє, мажорчик і квнщик.   :(

білий хорват

ЦитатаЩодо ДАП, теж не розумію, нащо було його тримати до останнього.
Так треба було вийти серед люди і сміливо на всю Україну заявити, я підписав угоду, згідно якої ДАП переходить ворогу, тому всім кіборгам треба терміново припинити оборону і здати ДАП.
А кіборги не знали цього і продовжували вмирати там.

Тільки уявляєш, що з ним би тоді зробили кіборги та і решта українців?
Розірвали би.
Тому і робив це все втіхаря.

А уявляєш, якби таке зробив Зеленський, що би на таке зараз говорили?

Як добре, що Петро не став другий раз президентом.
Люди по горло вже мали його брехню і колаборанство.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2023, 20:01Так треба було вийти серед люди і сміливо на всю Україну заявити, я підписав угоду, згідно якої ДАП переходить ворогу, тому всім кіборгам треба терміново припинити оборону і здати ДАП.
А кіборги не знали цього і продовжували вмирати там.

Тільки уявляєш, що з ним би тоді зробили кіборги та і решта українців?
Розірвали би.
Тому і робив це все втіхаря.

А уявляєш, якби таке зробив Зеленський, що би на таке зараз говорили?

Як добре, що Петро не став другий раз президентом.
Люди по горло вже мали його брехню і колаборанство.

Як це втіхаря?

Ну я вважаю, що Порох відродив армію і Україна не змогла б протистояти ворогу зараз, якби не це. Адже це при ньому та президенті Трампі почався тренінг українських військових зарубіжними інструкторами і взагалі перехід армії на рейки НАТО.

Також завдяки президенту Порошенку було внесено у Конституцію України намір України рухатися до НАТО.

Але знов-таки, ми тут про зеленого і його проколи - зокрема, особисто призначення зрадників та кацапських агентів на найвищі безпекові посади. Порох тут ні до чого, а зе особисто підписав ці призначення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 17, 2023, 20:00Не сперечайтеся, обоє рябоє, мажорчик і квнщик.  :(

Ти повинен радіти, що ми не вчергове Альянс трампуємо, а власне, дискутуємо на солідні політичні теми і абсолютно в рамках правил та свободи слова  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаЯк це втіхаря?
А от так.

Про те, що ДАП був зданий ворогу ніхто не знав. Тому і продовжували там вмирати.

А Порох не знав як викрутитися з цієї ситуації. Придумував різні відмазки. Дійшло навіть до того, що придумали разом з Росією перевіряти наших воїнів перед тим, як потрапити в ДАП.
Це пиздець
Було відео, де росіяни шманають наших кіборгів перед тим, як вони мали пройти на ДАП. Відбирали в них зброю.

Як добре, що цей колаборант вдруге не став президентом.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2023, 21:17А от так.

Про те, що ДАП був зданий ворогу ніхто не знав. Тому і продовжували там вмирати.

А Порох не знав як викрутитися з цієї ситуації. Придумував різні відмазки. Дійшло навіть до того, що придумали разом з Росією перевіряти наших воїнів перед тим, як потрапити в ДАП.
Це пиздець
Було відео, де росіяни шманають наших кіборгів перед тим, як вони мали пройти на ДАП. Відбирали в них зброю.

Як добре, що цей колаборант вдруге не став президентом.

Ну, я пам"ятаю про ті ганебні перевірки :(

Але що це було пов"язано з мінськими?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 21:29Ну, я пам"ятаю про ті ганебні перевірки :(

Але що це було пов"язано з мінськими?
Так
Згідно мінських домовленостей були прийняті координати розмежування сторін.

Так от, по цим координатам ДАП переходив ворогу і його треба було віддати Росії.

Але ж Порох це побоявся озвучити і тому кіборги не знали цього і надалі продовжували вмирати там, а Порох придумував різні шляхи, як втіхаря передати ДАП Росії. Одним з таких ганебних шляхів і були перевірки наших кіборгів росіянами.

Колаборант сраний цей Порох.

Як добре, що він пролетів на других виборах.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2023, 21:41Так
Згідно мінських домовленостей були прийняті координати розмежування сторін.

Так от, по цим координатам ДАП переходив ворогу і його треба було віддати Росії.

Але ж Порох це побоявся озвучити і тому кіборги не знали цього і надалі продовжували вмирати там, а Порох придумував різні шляхи, як втіхаря передати ДАП Росії. Одним з таких ганебних шляхів і були перевірки наших кіборгів росіянами.

Колаборант сраний цей Порох.

Як добре, що він пролетів на других виборах.

Може, це не він, а його генерали?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 21:04Ти повинен радіти, що ми не вчергове Альянс трампуємо, а власне, дискутуємо на солідні політичні теми і абсолютно в рамках правил та свободи слова  :)

Я й радію, хіба це не видно?
 :D