Невзоров

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 05:07Але цього не робите. Так?

Чому? В тій темі розповіла. Вибачте за грубість, але з КУАЕТом понаїхала така кількість українського бидла, що історії антика здаються казочками про чарівних фей та добрих чарівників у порівнянні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 03:19Щоб не сказати гірше.

Ну, я й кажу, напідозрювати можна багато, але це часто може не бути правдою.  :)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 05:09Чому? В тій темі розповіла. Вибачте за грубість, але з КУАЕТом понаїхала така кількість українського бидла, що історії антика здаються казочками про чарівних фей та добрих чарівників у порівнянні.

Я пропустив, можете лінк дати на ту тему?
Хоча й не важко здогадатися, що кращі не пропхалися, бо більше пхалися гірші.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 05:23Я пропустив, можете лінк дати на ту тему?
Хоча й не важко здогадатися, що кращі не пропхалися, бо більше пхалися гірші.

Пропхалося 99.9 відсотків заробітчан із Польщі та інших країн світу, які до біженців не мають ніякого відношення.

Ось темка - антік гірко плаче у куточку  :)

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=64.0
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#104
Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 05:29Пропхалося 99.9 відсотків заробітчан із Польщі та інших країн світу, які до біженців не мають ніякого відношення.

Ось темка - антік гірко плаче у куточку  :)

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=64.0

До речі, правильно зробили, що пропхалися.
Та й навіщо Канаді той "український" біженський рузкій мір, який заполонив пів Європи?
Так хоч робочу силу отримала якусь.

Дякую за лінк, потім почитаю. )))

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 05:08З моєї точки зору, вихід на стан 2022-02-23. В ідеалі звільнення Криму, але це нереально в найближчий час.

Я би в тому вашому won/done поміняв місцями перше з другим, тоді це набуло б сенсу...

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 06:07Я би в тому вашому won/done поміняв місцями перше з другим, тоді це набуло б сенсу...

Спочатку Done (виконано в результаті проекту), а потім Won - бачиш позитивні наслідки зробленого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 06:01До речі, правильно зробили, що пропхалися.
Та й навіщо Канаді той "український" біженський рузкій мір, який заполонив пів Європи?
Так хоч робочу силу отримала якусь.

Дякую за лінк, потім почитаю. )))

Кацапів дофіга. Причому вони їдуть як українці, а тут знаходять ізичні групи і тусуються з ними.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Franchuk від Березень 01, 2023, 23:34Це ж легко перевірити Ваші слова - в темі "Невзоров" на ФУП було не 6, а 7 співрозмовників. Репліки 5 з них (Слав, Chock_Keks, T.Blair, alex_kyiv, Islander) можна розцінити, як негативні, один нейтральний (Strangeways), і один від GetMan: "Вау. Нарешті. Пам'ятаю вас з часів задонбасу. Я тоді там "Май...м" дискутував з баклажанами та з вами ПНН добряче тролив" - позитивний.
Перед написанням своєї репліки Ви не перевірили фактів, а просто написали те, що Вам хотілося б, що воно так було, замість того, що було насправді.

От чому є сенс говорити від свого справжнього імені - тоді тобі не байдуже, чи факти, які ти наводиш, відповідають дійсності, чи ні. А коли ти брехливий боягузливий анонім, то пофіг.

Мені без різниці, страїтєлю камунізма, скільки людей тебе послало 5 чи 6. Доплюсуй до них ще всю решту, яка навіть в ту ідіотську тему не заходила, бо бачила вже з назви, що тема - ідіотська, якщо не диверсантська.

А який ти науковець був і є це дуже добре видно з твоєї писанини - ніякий.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 06:11Спочатку Done (виконано в результаті проекту), а потім Won - бачиш позитивні наслідки зробленого.

Все ж таки тре поміняти - спочатку позитивні наслідки без перемоги... потім - перемога і потім знову наслідки.
not done - won - done - won.  :D

Опір - допомога - перемога - міцна держава.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 06:28Все ж таки тре поміняти - спочатку позитивні наслідки без перемоги... потім - перемога і потім знову наслідки.
not done - won - done - won.  :D

Опір - допомога - перемога - міцна держава.


В контексті обговорення - ок. В плані проджект-менеджменту Done завжди йде першим. Іноді наслідки займають роки після завершення проекту.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 06:12Кацапів дофіга. Причому вони їдуть як українці, а тут знаходять ізичні групи і тусуються з ними.

То треба це питання підняти, прояснити і нейтралізувати кацапню... просто вигнати...

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 06:29В контексті обговорення - ок. В плані проджект-менеджменту Done завжди йде першим. Іноді наслідки займають роки після завершення проекту.

З менеджментом всьо пойнятно і так.   :P

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 06:32То треба це питання підняти, прояснити і нейтралізувати кацапню... просто вигнати...

Та вони тут навіть з кацапськими прапорами їздять і за війну агітували. Ніхто нічого :(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 06:37Та вони тут навіть з кацапськими прапорами їздять і за війну агітували. Ніхто нічого :(

Я ж кажу - село та Канада.   :-\

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 03:05Перепрошую, я пропустила Ваш пост. Це відомий дописувач з Фупу:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=1088

Дякую,
перечитав трохи його постів, і нічого там якогось хоч трохи поганого не вгледів :-O

Що ж до питання "А чи можна глянути на те щось погане, як на Вашу шановну думку, від того антіка?", то воно було до шановного абабагаламага, і судячи з відсутності його відповіді на це питання, він також нічого там в того антіка якогось хоч трохи поганого не знайшов.

абабагаламага

#116
Цитата: Franchuk від Березень 02, 2023, 14:18Дякую,
перечитав трохи його постів, і нічого там якогось хоч трохи поганого не вгледів :-O

Що ж до питання "А чи можна глянути на те щось погане, як на Вашу шановну думку, від того антіка?", то воно було до шановного абабагаламага, і судячи з відсутності його відповіді на це питання, він також нічого там в того антіка якогось хоч трохи поганого не знайшов.

Даю безкоштовну конзультацію для академіків з 3 класами ,"освіти". Йдеш до вуйка Гугля і питаєш
його про нік антік+на заробітках+оповідання
Рий архіви.   ;D
Це приблизно, шукати його опуси не збираюся для тебе, дебіла. :P

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 15:19Даю безкоштовну конзультацію для академіків з 3 класами ,"освіти". Йдеш до вуйка Гугля і питаєш
його про нік антік+на заробітках+оповідання
Рий архіви.   ;D
Це приблизно, шукати його опуси не збираюся для тебе, дебіла. :P


У мене до антіка нема жодних претензій, він імхо дуже нормальна людина, судячи з наведених тут Wednesday і прочитаних мною його постів - це присутній тут боягузливий анонім абабагаламага не раз демонстрував свою ненависть до нього.
Сподіваючись на те, що у Вас є хоч якась аргументація на користь Ваших московських почуттів (тобто брехні, заздрості і ненависті) до нього, я попросив її (аргументацію) навести, але з усього видно, що ці Ваші "почуття" - це просто стандартна реакція тупого покидька на все людське, нормальне і правдиве.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 03, 2023, 13:25У мене до антіка нема жодних претензій, він імхо дуже нормальна людина, судячи з наведених тут Wednesday і прочитаних мною його постів - це присутній тут боягузливий анонім абабагаламага не раз демонстрував свою ненависть до нього.
Сподіваючись на те, що у Вас є хоч якась аргументація на користь Ваших московських почуттів (тобто брехні, заздрості і ненависті) до нього, я попросив її (аргументацію) навести, але з усього видно, що ці Ваші "почуття" - це просто стандартна реакція тупого покидька на все людське, нормальне і правдиве.

Ну флейм та образи - ще не означає московські почуття. Московські почуття - наприклад у особи ВІЗОТМ - зайдіть у тему Подвійні Стандарти ФУПу, там зараз буде :)

Пан галамага - цікавий, інтелектуальний і харизматичний дописувач. Сподіваюся, Ви можете побачити і таку його сторону, а не лише образи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 16:05Ну флейм та образи - ще не означає московські почуття. Московські почуття - наприклад у особи ВІЗОТМ - зайдіть у тему Подвійні Стандарти ФУПу, там зараз буде :)
Пан галамага - цікавий, інтелектуальний і харизматичний дописувач. Сподіваюся, Ви можете побачити і таку його сторону, а не лише образи.

Кожна людина, це те, що вона РОБИТЬ. Тут в діалогах, це її слова. Дивлячись на слова цієї людини, читати Ваше їх визначення "галамага - цікавий, інтелектуальний і харизматичний дописувач", це так перепрошую смішно, що навіть огида від слів цієї людини не перешкоджає смішності :-)
Що ж до ненависті і звинувачень в бік антіка цього як Ви називаєте галамаги, то це проблема звинувачення, чи не так, надати докази. Їх нема, Ви ж не заперечуєте. Інакше кажучи, антік нормальна людина. А дика злоба, заздрість і ненависть галамаги до нього, це не що інше, як московська суть, адже вона знаходиться якраз в правилах ставлення московських холуїв, холопів і посіпак до нормальних людей, якщо Ви звісно не проти.