Невзоров

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 21:45Це правильно, але якщо Ви проти того, щоб думати над тим, "А що далі?", то хтось подумає замість Вас.
Чи це Ви тут хочете, щоб ніхто про такі речі не думав? раз у Вас чи то не виходить, чи то ще щось.

Це називається стратегічне мислення - дивишся на широку картину ситуації в лонгітюдному розумінні і аналізуєш компоненти і стратегії.

В принципі концептуально це так.

Просто я не розумію, що можна зробити в практичному плані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 18:57Теоретично правильно, а практично що робити з кацапстаном?


Дуже точне питання. І воно практично не залежить від сьогоденного воєнного загострення багатосотрічної війни Московії проти нас. І якщо цю задачу не вирішити ПРАВИЛЬНО, то нема жодного сумніву, що подібні загострення будуть повторюватись надалі без кінця.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 21:54Дуже точне питання. І воно практично не залежить від сьогоденного воєнного загострення багатосотрічної війни Московії проти нас. І якщо цю задачу не вирішити ПРАВИЛЬНО, то нема жодного сумніву, що подібні загострення будуть повторюватись надалі без кінця.

Цікава Ваша думка, а що це означає в плані якихось конкретних заходів чи стратегій. От якби я хотіла це зробити, якими були б мої кроки?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мушу йти, у мене нарада скоро починається.

Буде цікаво почитати Ваші думки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 21:48Просто я не розумію, що можна зробити в практичному плані.

Як це що зробити? найпрактичніше, що можна зробити, IMHO, це ЗРОЗУМІТИ суть проблеми.
Нема нічого більш практичного, ніж ясне бачення, в чому проблема, де її коріння, звідки роги ростуть.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 15:04Олена Притула вже давно не є власницею Української Правди.


Власниця вона, чи ні, то таке, але це вона там керує:
Заходимо на https://www.pravda.com.ua/, а там:
Засновник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Севгіль Мусаєва
Редактор-засновник: Олена Притула

Wednesday

Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 22:00Як це що зробити? найпрактичніше, що можна зробити, IMHO, це ЗРОЗУМІТИ суть проблеми.
Нема нічого більш практичного, ніж ясне бачення, в чому проблема, де її коріння, звідки роги ростуть.

Ну це лише аналіз, а я про імплементацію. Можна визначити суть правильно, але реально нічого не змогти з цим зробити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 22:25Власниця вона, чи ні, то таке, але це вона там керує:
Заходимо на https://www.pravda.com.ua/, а там:
Засновник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Севгіль Мусаєва
Редактор-засновник: Олена Притула


Її ім"я пишуть як засновницю, але вона давно продала ресурс і він їй формально не належить. В мене нема відомостей, що вона все ще зараз там керує. Та і це не має ніякого значення - і так зрозуміло, на кого працює цей ресурс і чиї замовлення виконує.

https://economics.segodnya.ua/ua/economics/business/ukrainskaya-pravda-smenila-vladelca-kto-takoy-fiala-i-chem-eshche-pitaetsya-drakon-1527696.html
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 22:00Як це що зробити? найпрактичніше, що можна зробити, IMHO, це ЗРОЗУМІТИ суть проблеми.
Нема нічого більш практичного, ніж ясне бачення, в чому проблема, де її коріння, звідки роги ростуть.

Суть проблеми давно відома і суть полягає саме в цьому - в рятуванні Московії хахлами прокоповичами і всією рештою тих, хто за длінним рубльом туди поперся. Не має значення як їх, ці ваші пропозиції, назвати, рятуванням імперії чи рятуванням малих народів, по суті вони зводяться до того самого. Тому Ваші пропозиції - абсурд, маячня і шкідництво. Геть від Москви, а не рятуйте Маскву.

абабагаламага

Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 21:45Це правильно, але якщо Ви проти того, щоб думати над тим, "А що далі?", то хтось подумає замість Вас.
Чи це Ви тут хочете, щоб ніхто про такі речі не думав? раз у Вас чи то не виходить, чи то ще щось.

Далі все піде по колу якщо й далі слухати ваші протухлі пропозиції.
"Думайте" й далі над чужими проблемами замість того, щоб думати про власні.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 20:53А як правильно? Конкретизуйте  :)

Я вже конкретизував. Спочатку поверніть себе, тоді й стане вам ясно, що робити далі і кого "поважати",- нулів чи справжніх.

абабагаламага

До речі, щось дуже синхронно ця тема з'явилася з оцим:

https://www.pravda.com.ua/news/2023/02/28/7391304/

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 06:41Я вже конкретизував. Спочатку поверніть себе, тоді й стане вам ясно, що робити далі і кого "поважати",- нулів чи справжніх.

Як виміряти "повернути себе"? то все філософські, а не практичні поняття.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 07:27Як виміряти "повернути себе"? то все філософські, а не практичні поняття.

Так як це зробили добровольці, наші захисники і герої. Слава нації -смерть ворогам!.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 08:17Так як це зробили добровольці, наші захисники і герої. Слава нації -смерть ворогам!.

Результату - перемоги - поки нема. І чим далі, тим, імхо, вона віддаляється.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 08:22Результату - перемоги - поки нема. І чим далі, тим, імхо, вона віддаляється.

Ще й як! є результат!
Нас стали поважати у світі,
не "біженців", а бійців!

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 08:40Ще й як! є результат!
Нас стали поважати у світі,
не "біженців", а бійців!

Це "повага" типу як у Ребе "наша Інанна", а насправді він поважає тих, хто цю Інанну просто зараз змішує з лайном по приватах і не тільки.

Не треба "поваги", треба результат.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 08:46Це "повага" типу як у Ребе "наша Інанна", а насправді він поважає тих, хто цю Інанну просто зараз змішує з лайном по приватах і не тільки.

Не треба "поваги", треба результат.

Є результат - перекошені пики ворогів і вирячені очі "доброзичливців".
Є результат - звільнені міста і села, визволені земляки.
Є результат - серйозні візити на високому рівні, допомога всім світом

Тому повага справжня.

Franchuk

Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 11:53Її нищівний комент до цієї цитати на жаль навести не можу, оскільки той чат-форум ФУП, як виявилося, є слухняним лайном від його власниці Олени Притули - вони видалили пост, все його обговорення, і забанили його автора


Усі коменти перед баном вдалося відновити, тому можна при бажанні самостійно оцінити за що:
https://olexlviv.blogspot.com/2023/02/blog-post.html

Franchuk

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 08:22Результату - перемоги - поки нема. І чим далі, тим, імхо, вона віддаляється.

На жаль щось говорити з шановним абабагаламага, з надією на розуміння, наскільки тут можна бачити, нема сенсу. Корисний ідіотизм і активний кретинізм, це з давніх давен один з найбільш ефективних московських засобів проти українського народу. Саме тому ну ніяк не обійтися без називання речей своїми справжніми іменами, щирі ці корисні ідіоти і активні кретини, чи це робота ворога під прикриттям, керуючись чи то старими московськими інструкціями для засланчиків від Троцького, чи їх новою редакцією, в існуванні якої нема жодного сумніву.