"Молимось за Ізраїль"? - Not so fast

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

По всіх каналах, які я чую, зараз йде нормалізація масакри. "Ну да, мирняк помре". "Ну так це ж війна, Ізраїль її оголосив". "Президент Байден повинен бути сильним, це не момент для слабкості". "Нам доведеться взяти на себе важку ношу, але ми мусимо це зробити". А що на ізраїльських форумах пишуть, це жерсть  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9: . Нагадую, мова йде про заплановане Ізраїлем вбивство біля мільйона дітей різного віку, які не є ніякими терористами.

Я вам скажу лише одне і запам"ятайте мої слова: якщо це станеться, євреям по всьому світу буде дуже важко і дуже довго. І я навіть не впевнена, що Ізраїль матиме якесь майбутнє як країна.

Я вдячна тим євреям, які взяли в руки зброю і воювали за Україну у нашій війні. Але якщо вони вважають, що знищити два мільйони людей - це виправдано, то ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Слухаю це чудове інтерв"ю і воно фактично відзеркалює мої почуття і передбачення з цього приводу. Ці двоє - євреї, але не кровожерливі вбивці дітей, а гуманісти і вони розуміють, що їх націю через оце overreaction уряду заганяють у якийсь страшний коридор із наслідками, що неможливо передбачити як для Ізраїля, так і для всього світу  :smilie2:.

Рекомендую всім.


Ефрат Фенігсон — незалежний журналіст, автор подкастерів, громадянин Ізраїлю та дисидент від Covid. Після терористичних атак на Ізраїль 7 жовтня вона надала інформацію про ситуацію всередині Ізраїлю на X (Twitter). Брет і Ефрат обговорюють поточний стан справ і ситуацію, що розвивається під час нашої розмови.

Через своєчасність цього епізоду важливо зазначити, що його було знято о 20:00 за ізраїльським часом 10 жовтня 2023 року та випущено через кілька годин.

Також варто відзначити, що в кінці цього запису Ефрат чує звуки ракет, що вилітають неподалік. Проте протягом усього епізоду біля Брета також чувся будівельний шум, не плутати зі звуками війни.

Мітки часу:
(00:00) Передісторія
(07:00) Емпатія
(13:20) Варварські дії
(20:35) Передісторія ХАМАС
(27:05) Як був можливий напад?
(32:45) Можливі пояснення
(47:15) Неправдоподібні моделі аномалій
(50:55) Порівняння з 11 вересня та Перл-Харбором
(59:25) Вищі сили діють?
(01:18:30) Розірвані союзи через конфлікт
(01:20:07) Змова та силос
(01:34:20) Герої Брета
(01:41:10) Підсумок.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще переклад з твітера, багато з цих думок співпадає з моїми.



Добре.

Останні кілька днів я стежив за ситуацією в Ізраїлі.

Ось що я дізнався, і ось мої прямі та чесні думки:

1. Ізраїль вирішив ігнорувати розвідувальні дані єгипетських офіційних осіб про великий напад з боку ХАМАС.

2. Кілька колишніх солдатів ЦАХАЛу та співробітників ізраїльської розвідки виступили в Інтернеті та заявили, що існує нульовий відсоток шансів, що Ізраїль не знав про цю атаку заздалегідь або не міг їй запобігти.

3. Ми щойно спостерігали, як недосвідчені терористи на дельтапланах злітають в одну з найбільш надійно захищених і охоронених країн на планеті.

4. Протягом 48 годин після нападу ми раптом бачимо величезну підтримку американської війни з Іраном і геноциду палестинського народу.

Я спостерігаю, як американські пастори та колишні розважливі впливові люди в нашому світі повністю втрачають розум і закликають до геноциду.

Це не дивно, але дивитися божевільно.

Якщо події останніх трьох років мене чогось навчили, так це те, що коли люди впадають у емоційний стан, критичне мислення повністю зникає.

Люди стають дуже схильними до навіювань і поспішають до надзвичайно небезпечних висновків, не замислюючись про наслідки.

Я думаю, це те, що ми всі спостерігаємо в цій ситуації в Ізраїлі.

Мені пригадується Перл-Харбор і 11 вересня.

В обох сценаріях американський уряд отримав розвіддані напередодні атак, але вирішив не запобігати атакам.

Чому?

Американський уряд був готовий пожертвувати життями американських громадян заради досягнення своїх геополітичних цілей.

Перл-Харбор обґрунтував вступ у Другу світову війну.

11 вересня стало підставою для вторгнення на Близький Схід і різкого розширення американського військово-промислового комплексу та нашого апарату спостереження.

Це були жорстокі та надзвичайно травматичні події для американської громадськості. Емоційна травма призвела до емоційного божевілля у людей.

Америка хотіла ОДНОГО у відповідь на ці напади:

Кров наших ворогів.

Я бачу ту саму психіку, що у грі зараз.

Людей заганяють до шаленої жаги крові.

У своїй шаленій жадобі крові люди не помічають деяких СЕРЙОЗНО важливих фактів, зокрема:

1. Той факт, що багато нестиковок у інфі, що подається

2. Невинним цивільним особам погрожують геноцидом, і

3. Ескалація насильства на Близькому Сході та війна з Іраном ризикують втягнути решту планети у третю світову війну.

Важко.

Люди відповіли тим, що повністю зняли маску, виявляючи себе безрозсудними та нездатними виявляти здоровий глузд у моменти хаосу та загострення емоцій.

І через це ми зараз на порозі Третьої світової війни.

Це все нічого не варте.

Існує висока ймовірність того, що до кінця цього десятиліття буде більше хаосу.

Буде більше психологічних операцій.

Буде більше моментів, коли холодні голови повинні переважати, але натомість люди потраплятимуть у емоційне божевілля.

Будьте розсудливі та будьте обережні щодо тих, кому ви дозволяєте впливати на себе.

Визнайте, що уряди та розвідувальні служби витрачають величезні ресурси на безперервну психологічну операцію в соціальних мережах, коли подібні речі трапляються.

Пам'ятайте, що коли хаос досягає свого піку, історія показує, що МАЙЖЕ ЗАВЖДИ розігрується прихована програма, і ця прихована програма ЗАВЖДИ спрямована на використання наших базових емоцій для досягнення бажаного кінцевого результату.

Моліться за мир у всьому світі сьогодні ввечері.

Дякую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Жовтень 12, 2023, 07:27Ще переклад з твітера, багато з цих думок співпадає з моїми.



Добре.

Останні кілька днів я стежив за ситуацією в Ізраїлі.

Ось що я дізнався, і ось мої прямі та чесні думки:

1. Ізраїль вирішив ігнорувати розвідувальні дані єгипетських офіційних осіб про великий напад з боку ХАМАС.

2. Кілька колишніх солдатів ЦАХАЛу та співробітників ізраїльської розвідки виступили в Інтернеті та заявили, що існує нульовий відсоток шансів, що Ізраїль не знав про цю атаку заздалегідь або не міг їй запобігти.

3. Ми щойно спостерігали, як недосвідчені терористи на дельтапланах злітають в одну з найбільш надійно захищених і охоронених країн на планеті.

4. Протягом 48 годин після нападу ми раптом бачимо величезну підтримку американської війни з Іраном і геноциду палестинського народу.

Я спостерігаю, як американські пастори та колишні розважливі впливові люди в нашому світі повністю втрачають розум і закликають до геноциду.

Це не дивно, але дивитися божевільно.

Якщо події останніх трьох років мене чогось навчили, так це те, що коли люди впадають у емоційний стан, критичне мислення повністю зникає.

Люди стають дуже схильними до навіювань і поспішають до надзвичайно небезпечних висновків, не замислюючись про наслідки.

Я думаю, це те, що ми всі спостерігаємо в цій ситуації в Ізраїлі.

Мені пригадується Перл-Харбор і 11 вересня.

В обох сценаріях американський уряд отримав розвіддані напередодні атак, але вирішив не запобігати атакам.

Чому?

Американський уряд був готовий пожертвувати життями американських громадян заради досягнення своїх геополітичних цілей.

Перл-Харбор обґрунтував вступ у Другу світову війну.

11 вересня стало підставою для вторгнення на Близький Схід і різкого розширення американського військово-промислового комплексу та нашого апарату спостереження.

Це були жорстокі та надзвичайно травматичні події для американської громадськості. Емоційна травма призвела до емоційного божевілля у людей.

Америка хотіла ОДНОГО у відповідь на ці напади:

Кров наших ворогів.

Я бачу ту саму психіку, що у грі зараз.

Людей заганяють до шаленої жаги крові.

У своїй шаленій жадобі крові люди не помічають деяких СЕРЙОЗНО важливих фактів, зокрема:

1. Той факт, що багато нестиковок у інфі, що подається

2. Невинним цивільним особам погрожують геноцидом, і

3. Ескалація насильства на Близькому Сході та війна з Іраном ризикують втягнути решту планети у третю світову війну.

Важко.

Люди відповіли тим, що повністю зняли маску, виявляючи себе безрозсудними та нездатними виявляти здоровий глузд у моменти хаосу та загострення емоцій.

І через це ми зараз на порозі Третьої світової війни.

Це все нічого не варте.

Існує висока ймовірність того, що до кінця цього десятиліття буде більше хаосу.

Буде більше психологічних операцій.

Буде більше моментів, коли холодні голови повинні переважати, але натомість люди потраплятимуть у емоційне божевілля.

Будьте розсудливі та будьте обережні щодо тих, кому ви дозволяєте впливати на себе.

Визнайте, що уряди та розвідувальні служби витрачають величезні ресурси на безперервну психологічну операцію в соціальних мережах, коли подібні речі трапляються.

Пам'ятайте, що коли хаос досягає свого піку, історія показує, що МАЙЖЕ ЗАВЖДИ розігрується прихована програма, і ця прихована програма ЗАВЖДИ спрямована на використання наших базових емоцій для досягнення бажаного кінцевого результату.

Моліться за мир у всьому світі сьогодні ввечері.

Дякую.
Іран давно треба було "наказати".

"Поки Добро мовчить, Зло міцнішає і поширюється що раз далі" ©

Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 12, 2023, 09:04Іран давно треба було "наказати".

"Поки Добро мовчить, Зло міцнішає і поширюється що раз далі" ©

Ну так в чому справа? Але "мирний" Ізраїль чомусь боїться навіть подивитися в їх сторону, а злість і лють виміщає на палестинських немовлятах і мирняку з інших країн (як отих волонтерах ООН, яких вони вчора вбили разом з їх родинами та дітьми).

Я ж уже вище дала аналіз, як адміністрація Байдена аж із штанів вискакує, щоб вибілити Іран. А якщо Ізраїль щось зробить Ірану, він зникне з лиця землі, бо у Ірану є чим відповісти, а США не будуть вступати, бо буде Третя Світова Війна.

Я ж кажу - вони авіаносці не для Ізраїлю підігнали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сіоністська мерзота вже навіть не приховує свою антиукраїнську суть - і це під час кривавої війни, коли українські громадяни всіх національностей платять найвищу ціну!

Вона просто прямим текстом обвинувачує українців!



Так, цей погром у Львові дійсно відбувся, і це є науковий факт.

А ЧОМУ він відбувся, сіоністка сором"язливо мовчить.

З Вікіпедії:

Напередодні німецько-польської війни і радянського вторгнення 1939 року Львів був багатонаціональним містом. Станом на 1939 рік євреї складали 32 % населення, українці — 16 %, поляки — понад 50 %.

Радянська політика 1939-41 років супроводжувалася колективізацією й конфіскацією майна, виселенням польського населення углиб держави; терор і репресії проти нелояльного населення стали інтегральною складовою політики радянізації.

Під її жорна потрапили й частина українського населення, насамперед представники українських націоналістичних організацій. На території Львова «вороги народу» утримувались в тюрмі НКВС на Лонцького. Відповідно до даних польського історика Ґжеґожа Грицюка станом на 22 червня 1941 у львівських в'язницях НКВС утримувалося 4960 осіб, ще тисячі були арештовані під час облав і вуличних боїв у перші дні війни. Після нападу Третього Рейху на СРСР в червні 1941 року працівники НКВС перед тим, як покинути Львів, розстріляли у Львові декілька тисяч політв'язнів.

Загальна кількість жертв у Львові невідома, але за оцінками німецького історика Кая Штруве, вона коливається між 2358 і 2752.

Спочатку вбивали за звичайним НКВСівським способом — пострілом у потилицю у спецкамері. Проте фронт швидко наближався і людей почали розстрілювати масово — з автоматичної зброї у камерах підвалів через дверцята для передачі. В останні дні — кидали до камер гранати.

Спочатку тіла вбитих вивозили вантажівками та ховали у спецмісцях. Але перед самим приходом німців чекісти, поспішаючи, ховали вбитих у подвір'ях та підвалах тюрем.

Нацисти, які через тиждень увійшли до міста, виявили тіла вбитих арештантів, серед жертв було багато українських націоналістів. Німці вміло скористалися цим випадком для антисемітської агітації, активно поширюючи серед місцевих мешканців чутки про співпрацю євреїв з радянським режимом. Нацистська пропаганда впала на благодатний ґрунт. Цьому сприяв і той чинник, що євреї складали значну частину серед службовців НКВС. З цими твердженнями погоджується і британсько-польський професор історії Норман Дейвіс, який зазначає: «в персоналі радянської поліції безпеки в той час високий процент євреїв був вражаючим».

До речі, багато істориків вважають, що там  не було українських міліціонерів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щодо кількості євреїв серед більшовиків і керівництва, смалити цю статтю у Вікіпедії, там купа цитат на матеріали різних досліджень.

Але нащадки червоних терористів та голодоморщиків намагаються замовчати ці факти.

Особливо багато було їх саме в Україні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, Вова Лєнін - частково єврей і зачинщик і ідеолог червоного терору, надихач єврейських катів, що відрізали статеві органи та прибивали цвяхами живцем, а потім відбирали зерно під цівкою рушниці в українців. А вона, ця сіоністка, про це не знала??



Ось вони, її духовні наставники:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За Україну воює багато євреїв, як громадян України, так і інших країн, у тому числі з Ізраїля. Моя найглибша вдячність їм і величезна повага! Я взагалі поважаю розумних і гуманних і євреїв, і палестинців, і людей будь-яких національностей.

А ось політика держави Ізраїль по відношенню до України зовсім інша. Україна їх не цікавить. Ставлення зовсім інше, на відміну від тої ж Польщі, Великобританії та країн Балтії. Чому так звані українці дупу рвуть за Ізраїль, я не розумію.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не мають і схоже на те, самі приклалися до його організації, маю на увазі пуйлосмока Бібу. Буде бомбити мирняк в Газі - прості євреї будуть довго вигрібати по всьому світу. Можливо, і Ізраїль рознесуть нафіг, якщо це вийде з-під контролю. Бібочка зараз на великому шпагаті, він не дурний.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І цей чувак виставляв себе освіченим інженером :facepalm:.

А де ж сиділи ті мільярдики, які Бідон дав недавно Ірану? Та в Катарі же :hot: Катар це як перевалочна база для інтеракцій між США та Іраном.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#91
Сіоністку мацою не годуй, а сіоністські фейки дай поширювати :facepalm:. Мальчікі в трусіках кіпі, ЛОЛ!

Але за все доведеться відповісти, дилетантко. І за твою кровожерливу брехню.





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зверніть увагу, як змінилася риторика. Вже не "обезголовлених", а вбитих та спалених.

Тільки таких немовлят та дітей в Україні, спалених та вбитих, на сотні. Але ніхто з цих самих популяцій не називає кацапів "тваринами" і не бомбардує килимово їх міста.

Тому що Бібі-пуйлосмок торгує з ними зброєю, якою вбивають українців. Ето - другоє  :smilie9:  :smilie9:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, твітер блокує за фотки спалених палестинських дітей, а за фотки спалених єврейських - ні. Ось просто в твітері Бібі можна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коротше, закуповуйте сіль, сірники, мило і медикаменти.

Буде весело (С) :hot:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Безвідносно до ставлення держави Ізраіль до Украіни——вважаю що Ізраель має право на відповідь на цю терористичну атаку.
Безвідносно до екскурсів в історію——хто кому винен і чия земля——вважаю що Ізраіль має право вирішити питання з терористами.
І безвідносно до мого ставлення до цього всього——Ізраіль не буде зважати ні на що—і буде користуватися виключно своіми інтересами—— а на данний момент в них "інтерес"—— придушити в себе під боком осередки Хамас.
Читаю в мережі дуже багато закликів на підтримку Палестини—— але вважаю ці заклики підтримкою тероризму, а не Палестини(
Вразило мене інтерв"ю з офіційним представником від Хамас—— в якому він заперечував все буквально(——
На кожне запитання журналіста——незважаючи на те що терористи самі фільмували вбивства і самі закликали до них ——він прямо в очі тому журналістові відповідав——"ні, це не ми——це сіоністська пропаганда , і "не все так однозначно"(. При найменшій спробі повернутися до питань заручників наприклад——починав згадувати історію і "хто на кому стояв"(
А це все неважливо після того як терористи буквально вирізали сотні мирних людей((
І за це постраждають вже десятки тисяч таких же мирних палестинців(
пс. Хоча останнім часом надивився закликів до оерору проти Ізраілю——і не бачу там на тих територіях " мирного населення"(
Навіть опитування , які проводили серед дітей на вулицях сектору Газа——показують що іх з дитинства готують до терору проти Ізраілю((

Wednesday

#96
Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 12, 2023, 22:16Безвідносно до ставлення держави Ізраіль до Украіни——вважаю що Ізраель має право на відповідь на цю терористичну атаку.
Безвідносно до екскурсів в історію——хто кому винен і чия земля——вважаю що Ізраіль має право вирішити питання з терористами.
І безвідносно до мого ставлення до цього всього——Ізраіль не буде зважати ні на що—і буде користуватися виключно своіми інтересами—— а на данний момент в них "інтерес"—— придушити в себе під боком осередки Хамас.
Читаю в мережі дуже багато закликів на підтримку Палестини—— але вважаю ці заклики підтримкою тероризму, а не Палестини(
Вразило мене інтерв"ю з офіційним представником від Хамас—— в якому він заперечував все буквально(——
На кожне запитання журналіста——незважаючи на те що терористи самі фільмували вбивства і самі закликали до них ——він прямо в очі тому журналістові відповідав——"ні, це не ми——це сіоністська пропаганда , і "не все так однозначно"(. При найменшій спробі повернутися до питань заручників наприклад——починав згадувати історію і "хто на кому стояв"(
А це все неважливо після того як терористи буквально вирізали сотні мирних людей((
І за це постраждають вже десятки тисяч таких же мирних палестинців(
пс. Хоча останнім часом надивився закликів до оерору проти Ізраілю——і не бачу там на тих територіях " мирного населення"(
Навіть опитування , які проводили серед дітей на вулицях сектору Газа——показують що іх з дитинства готують до терору проти Ізраілю((

Я, звичайно, поважаю твою думку і вона в принципі мейнстрім наразі.

Але ось мої аргументи:

1) Вже всі знають, що уряд Ізраїлю не міг не знати про підготовку цього теракту, яка тривала принаймі рік. Якщо ти подивишся те інтерв"ю, то побачиш, що прорвати ізраїльський кордон аж у 15 місцях і при цьому армія не відповідала ГОДИНАМИ - це нереально. Там же колишня військова розказує, як ізраїльські пілоти твітять, що літали через декілька годин, а вона каже, що це брехня, бо Ізраїль маленький і всі бачать, що відбувається чи не відбувається у небі і коли. І таких фактів МОРЕ.

Це говорить про те, що чи свідома, чи несвідома бездія уряду та армії Ізраїлю У ТОМУ ЧИСЛІ призвели до великої кількості жертв. Якби всі системи спрацювали, хамасівці навіть би не зайшли на територію.

2) Якщо є винні терористи, то по всіх законах треба провести розслідування і покарати винних. Так працюють закони цивілізованого світу. Якщо уряд Ізраїля вирішив "покарати терористів" масовими бомбардуванням мирняка, у тому числі громадян інших країн - США, європейців і так далі, то це середньовічні методи і варто очікувати, що відповідні гравці застосують їх і до Ізраїля теж. Око за око, зуб за зуб працює в обидві сторони.

А можна було б деескалювати і обміняти заручників, дозволити тим же США евакуювати своїх громадян (а тепер пізно, багато з них були вбиті ізраїльськими ракетами), вирішити, що робити з 2 млн палестинців.

Я ж не думаю, що ти підтримуєш вбивство 1 мільйона (вдумайся!) палестинських дітей?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 12, 2023, 22:39Я, звичайно, поважаю твою думку і вона в принципі мейнстрім наразі.

Але ось мої аргументи:

1) Вже всі знають, що уряд Ізраїлю не міг не знати про підготовку цього теракту, яка тривала принаймі рік. Якщо ти подивишся те інтерв"ю, то побачиш, що прорвати ізраїльський кордон аж у 15 місцях і при цьому армія не відповідала ГОДИНАМИ - це нереально. Там же колишня військова розказує, як ізраїльські пілоти твітять, що літали через декілька годин, а вона каже, що це брехня, бо Ізраїль маленький і всі бачать, що відбувається чи не відбувається у небі і коли. І таких фактів МОРЕ.

Це говорить про те, що чи свідома, чи несвідома бездія уряду та армії Ізраїлю У ТОМУ ЧИСЛІ призвели до великої кількості жертв. Якби всі системи спрацювали, хамасівці навіть би не зайшли на територію.

2) Якщо є винні терористи, то по всіх законах треба провести розслідування і покарати винних. Так працюють закони цивілізованого світу. Якщо уряд Ізраїля вирішив "покарати терористів" масовими бомбардуванням мирняка, у тому числі громадян інших країн - США, європейців і так далі, то це середньовічні методи і варто очікувати, що відповідні гравці застосують їх і до Ізраїля теж. Око за око, зуб за зуб працює в обидві сторони.

А можна було б деескалювати і обміняти заручників, дозволити тим же США евакуювати своїх громадян (а тепер пізно, багато з них були вбиті ізраїльськими ракетами), вирішити, що робити з 2 млн палестинців.

Я ж не думаю, що ти підтримуєш вбивство 1 мільйона (вдумайся!) палестинських дітей?
Я взагалі проти вбивств. І нетільки дітей(
Але в цьому конкретному випадку——ти зараз пересмикуєш(—— використовуєш фразу "вбивство мільйона дітей "— саме в якості пропаганди(
Якщо Ізраіль не вирішить проблему з терористичними атаками зараз—— то вони будуть продовжуватися постійно(
Думаю у Ізраіля вистачить розуму та сил вирішити це питання.
А саме——провівши масштабну "зачистку" сектору Газа——облаштувавши гуманітарні коридори в сторону арабських сусідів щоб зменшити кількість потенційних жертв(
пс. Скорш за все загинуть десятки тисяч мешканців Гази, яких Хамас підставив під цей удар(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 12, 2023, 22:56Я взагалі проти вбивств. І нетільки дітей(
Але в цьому конкретному випадку——ти зараз пересмикуєш(—— використовуєш фразу "вбивство мільйона дітей "— саме в якості пропаганди(

Але це ж практичні реалії. Ракети не вибирають, терорист чи ні, вони вбивають всіх підряд, і переважна кількість вбитих (їх кількість уже перевищує кількість вбитих терористами) будуть мирні люди, які ніяким боком.

ЦитатаЯкщо Ізраіль не вирішить проблему з терористичними атаками зараз—— то вони будуть продовжуватися постійно(
Думаю у Ізраіля вистачить розуму та сил вирішити це питання.

Не вистачить. Сільонок не вистачить і ніколи ніякої зброї не вистачить зачистити ворожі популяції у надцяти країнах світу, які встануть як один у відповідь на геноцид - інших слів нема для позначення цього - 2 мільйонів палестинців.
Подивись на демонстрації практично по всьому світу і кількість учасників в них. Джина давно випустили з пляшки.

ЦитатаА саме——провівши масштабну "зачистку" сектору Газа——облаштувавши гуманітарні коридори в сторону арабських сусідів щоб зменшити кількість потенційних жертв(

На сьогоднішній день всі сусіди відмовляються відкрити коридори, тому що вважають, що палестинці повинні залишитися на своїй землі у відповідності з інснуючими міжнародними угодами. І, як я сказала вище, це лише частина пазла. Мусульман у світі мільярди вс. скількись-то мільйонів ізраїльтян, значна частина яких - теж араби.

Ізраїль або буде поважати ці угоди, або буде займатися геноцидом з відповідними наслідками для своїх людей і своєї державності.

Цитатапс. Скорш за все загинуть десятки тисяч мешканців Гази, яких Хамас підставив під цей удар(

2 мільйони. Навіть якщо вони виживуть, там все уже зруйноване, ще станом на вчора гуманітарна катастрофа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Я про фразу "вбивство мільйона дітей"—— це зумисне перекручення чисел задля більшого трагізму(
Один з моментів пропаганди.

пс. Не поділяю твою точку зору.
Якщо терористи не отримають зараз відповіді——це зміцнить іх віру у власні сили і правильність терористичного підходу до вирішення проблем(
Нове загострення і ескалація тероризму(
Тероризм——неприйнятні методи вирішення проблем в сучасному світі(