"Молимось за Ізраїль"? - Not so fast

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Проти політики Ізраїлю виступають ... равини!



Виступають професори, нащадки тих, хто пройшов Голокост:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Типовий американець, якому довгі роки промивали мізки (в принципі як і мені - я і поняття не мала) розповідає, як змінив свою думку і що ніколи не проголосує за політика, який підтримує Ізраїль.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кадри вбивства палестинців та знущання солдат ізраїльської армії над малолітніми дітьми.



Лінк




Лінк




Лінк



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сильна промова еміра Катару:



Ми не сприймаємо подвійних стандартів і поводження так, ніби життя дітей не має значення.

- Неприпустимо продовжувати ігнорувати факти окупації, облоги та поселення.

- Ми є прихильниками миру, ми дотримуємося резолюцій міжнародної легітимності та арабської ініціативи, і ми не приймаємо подвійних стандартів.

– Те, що відбувається, дуже небезпечно, в тому числі попирає всі релігійні та мирські цінності, звичаї, закони

- Ми кажемо, що досить, і це неприпустимо, щоб Ізраїль отримав безумовне зелене світло та необмежений дозвіл вбивати.

- Неприпустимо продовжувати ігнорувати реальність окупації, облоги та поселення.

– У наш час не можна допускати використання як зброї проти цілого народу відключення води та недопущення ліків і їжі.

– Ми закликаємо до серйозної регіональної та міжнародної позиції проти цієї небезпечної ескалації, яка загрожує безпеці регіону та світу.

– Ми закликаємо припинити цю війну, яка перетнула всі кордони, не пролити кров і мирне населення від наслідків військового протистояння.

– Війна не дає жодного рішення, і все, що буде – це загострення страждань, збільшення кількості жертв і відчуття несправедливості.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я зазвичай не слухаю Такера Карлсона і проросійського полковника Макгрегора, але сьогодні я зробила виняток і не шкодую. Крім частини по Україні, Макгрегор сказав речі, з якими я абсолютно згодна. Він розклав все дуже логічно. Основний посил - якщо США вступить у війну, дефакто почнеться третя світова.

Послухати можна тут.



Що мене досить вразило, це що він сказав, що американський спецназ зайшов у Газу і вигріб, понісши втрати. Цього ніхто ніде не повідомляв.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ще один день, і все більше злочинів проти людства від геноцидального ізраїльського режиму. Поки їх солдатня витанцьовує по тіктоках, реальні живі люди в Палестині платять своїми життями за забаганки сіоністів.

Ізраїль розбомбив школу:



Лінк





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ізраїль вбив родину кореспондента Аль Джазіри, включаючи маленьких дітей  :smilie9:.

На фото він тримає тіло свого сина. Він також втратив дружину, сина та внука  :smilie9:.



Ця наречена так і залишиться назавжди нареченою. Я подивилася, що означає "Джанна" - це означає "рай"  :smilie9:.



Ще більше горя і страждань, спричинених кривавим ізраїльським режимом  :smilie9:.

 

Лінк



Крім вбивства ракетами та бомбами, Ізраїль виморює палестинців ще й голодом. Всього 2 відсотки їжі зараз потрапляє в Газу.



Нічого не залишається, як погодитись із словами Ердогана, що Ізраїль - країна-терорист, яка вчиняє злочини проти людства.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А тим часом бридкі сіоністи знущаються та кепкують із страждання палестинців, навіть порівнюючи їх з собаками. А потім такі - а чому весь світ співчуває їм, а нам ні?



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Приклад недолугої сіоністської пропаганди та брехні. Забули затерти дату на пляшечках, на які нафотошопили фотки "пропалих дітей"  :facepalm:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Станом на зараз:

  • Близько 200 000 житлових одиниць були повністю або частково зруйновані в Газі, кажуть палестинські чиновники.
  • Ізраїльські атаки на сектор Газа давно переступили поріг самооборони і перетворилися на відкрите «гноблення, жорстокість, різанину та варварство», – каже президент Туреччини Ердоган.
  • Сотні іракців, які протестують проти атак Ізраїлю на сектор Газа, блокують вантажівки з нафтовими цистернами, які перетинають Йорданію, заявляючи, що вони не дозволять експортувати іракську нафту до країн, які мають мирні угоди з Ізраїлем.
  • За даними міністерства охорони здоров'я обложеного анклаву, кількість палестинців, убитих ізраїльськими повітряними нальотами в секторі Газа, наразі досягла 7028 осіб, включаючи 2913 дітей.
  • Бенні Ганц, колишній генерал, який приєднався до військового кабінету Нетаньяху, попередив ворогів Ізраїлю, крім ХАМАС, що вони також ризикують бути знищеними.
  • Ізраїльська армія повідомляє, що протягом ночі на окупованому Західному березі річки Йордан було заарештовано понад 60 осіб, у тому числі 46 підозрюваних членів ХАМАС.
  • Товариство Червоного Півмісяця Палестини повідомляє, що воно отримало 12 вантажівок на прикордонному пункті Рафах від Єгипетського Червоного Півмісяця з продовольством, ліками та медичними засобами.
  • Щонайменше 30 людей загинули в результаті авіаатаки на Хан-Юніс, повідомляє репортер Al Jazeera.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЮНІСЕФ засудив «приголомшливу» кількість дитячих жертв у Газі, яка зараз зросла майже до 3000.

«Ситуація в Секторі Газа стає все більшою плямою на нашій колективній свідомості. Рівень смертності та травмування дітей просто приголомшливий», – заявила в середу Адель Ходр, регіональний директор ЮНІСЕФ для Близького Сходу та Північної Африки.

«Ще більш страшним є той факт, що якщо напруженість не буде послаблена, і якщо не буде дозволена гуманітарна допомога, включаючи їжу, воду, медичні засоби та паливо, щоденна кількість загиблих продовжуватиме зростати».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фанати шотландського футбольного клубу «Селтік» порушили вказівки свого клубу та розмахували тисячами прапорів Палестини під час матчу Ліги чемпіонів проти «Атлетіко Мадрид».

За кілька годин до матчу на «Селтік Парк» у Глазго в середу клуб оприлюднив заяву, в якій говориться, що обидві групи гравців і тренерський штаб носитимуть чорні пов'язки «на знак поваги та підтримки всім, хто постраждав від конфлікту», але закликав уболівальників утримуватися від цього. демонструючи свою підтримку на трибунах.

«Ми просимо, щоб банери, прапори та символи, пов'язані з конфліктом і залученими в нього країнами, зараз не вивішувалися на «Селтік Парк»», — йдеться у заяві клубу.

Однак вболівальники не звернули уваги на вказівки та підняли тисячі прапорів Палестини перед початком матчу та продовжували розмахувати ними під час матчу.

Уболівальники в частині стадіону North Curve підготували тиф (хореографічний показ) із прапором Палестини та розгорнули великі прапори за воротами господарів у першій половині матчу.



Кілька тисяч уболівальників в інших частинах стадіону підняли море менших прапорів, співаючи відомий футбольний гімн «You'll Never Walk Alone» і вигукували гасла на підтримку Палестини перед початком матчу.

Green Brigade, ультрас-група запеклих уболівальників Celtic, закликала вболівальників ігнорувати заяву клубу та продовжувати демонструвати солідарність з палестинцями.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Жовтень 08, 2023, 04:09Коротше, суто поверхово проглянувши інфу, маю дивне почуття дежавю.

Ця ситуація з Ізраїлєм, Киев Хайфу бомбили, нам объявили, что началася война (С), нагадує мені події 24 років назад, коли у Москві у вересні 1999 року було підірвано ряд будівель. Звісно ж, за цим стояла ФСБ, але кацапи звинуватили в цьому чеченців і розпочали каральну операцію проти них, відому як Друга Чеченська війна.

А зараз всі просто в шоці, як так могло статися, що одна із найкращих розвідок у світі та одна із найкращих армій в світі прогавили такий напад.

І пундіти пишуть, що це не тільки неможливо, а було зроблено спеціально. Як кацапи зірвали будинки в Москві, так відповідні сили в Ізраїлі замутили все це, щоб отримати карт бланш на зачистку Гази, і ось він, карт бланш!

Також Нетаньяху, у якого були великі внутрішньополітичні проблеми, зачистить будь-яку опозицію і консолідує владу, бо "ми в стані війни" (С).

Вчаться в "кращих" (див цитату вище).


Ну що я казала? А ларчік просто аткривался!

Нетаньяху звинуватив у тому, що сталося, "ворогів народу"  :facepalm:. Тобто опозицію, колишніх голів Мосаду та високих керівників збройних сил. Мде ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Міністр іноземних справ Ірану запропонував обмін заручників, захоплених Хамасом, на хамасівців, що ув"язнені Ізраїлем, на іранській території. Але Нетаньяху начхати на тих заручників.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Єврейські підлітки в Нью-Йорку на мить припинили музику та кричали разом: Ізраїльський уряд, ганьба!

В Америці є тисячі євреїв-антисіоністів, які виступають проти Ізраїлю та сіонізму.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Підтримуєш сіонізм і геноцид? Вигребеш на виборах, кажуть американські мусульмани демократам.

Деякі арабські американці повідомили, що підтримка Президентом Байденом Ізраїлю може коштувати демократам на наступних виборах.



«Буде докладено зусиль, щоб не підтримувати людей, які не підтримали нас. Людей, за яких ми голосували так довго — людей, яким ми допомагали, ми жертвували і ми працювали над їхніми кампаніями", - сказав 22-річний палестинець Адам Абусала.

Депутат від Демократичної партії Алабас Фархат заявив, що у 2024 році партії доведеться відповісти за те, як вони поводилися з арабами-американцями та палестинцями в цьому конфлікті.

«У 2024 році демократи матимуть проблеми з арабами-американцями. Надто довго вони ізолювали голоси арабів-американців у партії. Вони ізолювали погляди арабів-американців. І щодо цього конкретного питання вони заперечували навіть визнаючи права людини палестинців", - сказав Фархат.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Під час виступу в ООН представнику Палестини аплодували, а представнику Ізраїлю не зааплодувала жодна людина.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"За останні 24 ГОДИНИ сіоністські бандити ІЗРАЇЛЮ скинули всі свої маски, щоб показати, хто вони.
 
Вони ПОВНІСТЮ ВІДДАНІ ГЕНОЦИДУ.

Прочитайте їхні слова чорно-білим!

«Ми скидаємо сотні тонн бомб на Газу, увага зосереджена на руйнуванні, а не на точності»
-Даніель Хагарі, Spox ізраїльської армії.

«Зараз є лише одна мета: Накба. Накба в Газі, яка затьмарить Накбу 1948 року»
-Аріель Каллнер, ізраїльський політик Лікуду

«Знищити їхні сім'ї, їхніх матерів і їхніх дітей. Цим тваринам не можна дозволяти більше жити»
-Езра Ячин, ветеран ізраїльської армії

«Єрихонська ракета! Зброя судного дня! Це моя думка. Потужні ракети будуть випущені без кордонів, Газа буде розбита і зрівняна із землею. Без пощади!»
-Таллі Готлів, ізраїльський політик Лікуду

«Відповідальність несе ціла нація. Ця риторика про непричетність мирних жителів абсолютно не відповідає дійсності... і ми будемо боротися, поки не зламаємо їм спини».
- Президент Ізраїлю Герцог

«Я хочу сказати світові те, що про мене давно знають в Ізраїлі: мені байдужа Газа. Мене буквально не хвилює Газа. Вони можуть купатися в морі»
- Майя Голан, міністр у справах жінок Ізраїлю".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пишуть, що під час вчорашньої нічної вилазки Хамас взяв у полон ізраїльських солдат.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :lol:  :lol:  :lol:

"Якщо скидання бомб з повітря робить нас боягузами, то нехай буде так.

Ми краще зробимо це, ніж зустрінемося з палестинськими дітьми віч-на-віч."

"Ізраїль не може відрізнити цивільний будинок від бази ХАМАС, тому про всяк випадок бомбить обидва".



"Наша штаб-квартира розвідки щойно знайшла незаперечний доказ, який категорично доводить, що Хамас стоїть за вибухом у лікарні.

Паспорт Хамас був помічений на місці події на цьому дуже реальному фото, яке не було оброблено в фотошопі.

Справа закрита".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.