Зеленський і його позиціювання як лідера України

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Я взагалі в ШОЦІ! Яка ганьбища на увесь білий світ, яке позорище, який зашквар, який непрофесіоналізм, яка ЗРАДА своєї країни, свого народу, своїх ЗСУ!

Такого скандалу не тільки в україно-американських відносинах ніколи не було, а взагалі в США ні з якою іншою країною не було  :smilie9:.

І все тому, що українці вибрали оце жалюгідне, непрофесійне, дегенеративне чмо, яке, знаючи, що їде в США просити допомогу, і що в США вибори, ВІДКРИЛО СВІЙ ПОГАНИЙ РОТ І ОББРЕХАЛО одного із кандидатів, ЗНОВУ втягнувши Україну у втручання у виборчий процес США!!

І при цьому в тому ж інтерв"ю сказало, що Трамп при особистій бесіді пообіцяв йому допомогу :facepalm:. То нащо ж ти обливаєш цю людину брудом, нащо плюєш у ту руку, яка ту допомогу запропонувала??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я просто офігіваю, я так себе фігово давно не почувала, і настільки сорому за українців - боже, яка ганьба!

Щоб докотитись до РОЗСЛІДУВАННЯ, до вимог НЕГАЙНО звільнити посла! Її давно пора було звільнити лише тільки за брехню про лендліз, бо це коштувало життя сотням тисяч бійців ЗСУ  :smilie9:. І те, що вона до цього часу на посаді - провина тільки і виключно Зеленського! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поїздка Володимира Зеленського до США цього тижня може ускладнити його відносини зі США, особливо якщо республіканці прийдуть до влади на виборах у листопаді.


Він прилетів на літаку C-17 ВПС, щоб відвідати виробника зброї в Скрентоні, штат Пенсільванія – штаті, що змінюється, – підписав бомби з губернатором штату-демократом Джошем Шапіро та назвав колишнього напарника президента Трампа, сенатора Джей Ді Венса, «занадто радикальним»."

Це не сподобалося людям з орбіти Трампа.

«Як людина, яка особисто підтримувала президента Зеленського, я була глибоко розчарована тим, що він дозволив себе використати таким чином», — сказала колишній заступник радника Трампа з національної безпеки Вікторія Коутс Fox News Digital. «Це був майже політичний театр».

Ці трюки змусили консервативних прихильників України занепокоїтися здатністю воюючої країни повернутися до США наступного року та попросити більше ресурсів, якщо республіканці будуть при владі.

«Я не знаю, що він міг би зробити, щоб відіграти це назад», — сказала Коутс. «Це був дуже дивний виступ, дуже контрпродуктивний для нього, коли він міг повернутися через рік і вимагати більше фінансування».

«З боку [Зеленського] це був дуже невдалий крок», — сказав сенатор Маркуейн Маллін від штату Оклахома, близький соратник Трампа та ключовий учасник переговорів щодо переведення останнього додаткового пакету допомоги Україні на 60 мільярдів доларів на фінішну пряму на початку цього року.

Його пропозиція для Зеленського: «Тримайтеся подалі від політики. І, можливо, прийдіть і поговоріть з нами про те, що щойно сталося, тому що це був поганий крок».

Сенатор Річард Блюменталь, штат Коннектикут, щирий прихильник України, зовсім не вважав це поганим кроком.

Сенатор Ерік Шмітт сказав, що Зеленський заслуговує на будь-яку відповідь.

«Де би ви не були політично, ідея про те, що іноземний лідер перебуває на території США, його возять на C-17 під час передвиборчої зупинки для Камали Гарріс, критикуючи президента Трампа, у будь-якому випадку, нереальна, і тому я сподіваюся, є зворотня реакція. Це неприпустимо».

«Він прийняв рішення зробити ці коментарі. Вони абсолютно поза межами, і він має нести відповідальність за це».

Проте Шмітт припустив, що ці коментарі повністю не припиняють жодних шансів на подальшу допомогу в майбутньому.

«Я думаю, що ми повинні чітко поглянути на такі речі, як план, чи активізувалась Європа, і все це», — сказав він Fox News Digital. «Але слова Зеленського не допопомогли».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спікер Джонсон вимагає негайно звільнити Маркарову, а респи почали розслідування втручання Зеленського в американські вибори.

Ото здобули! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Саме так. Гнусава нікчема не мала право лізти на мегавідповідальну посаду президента воюючої країни. Скільки ж на ньому крові українців  :smilie9:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кривава безчесна зелена гнида, ну куди ти лізеш?? :smilie9:  :smilie9:  :smilie9: Його конкретно тут уже на фізичному рівні не сприймають, через НЬОГО починають ненавидіти Україну  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Після скандалу на увесь світ зебіл поплазував і почав випрошувати уваги у великого Трампа :bluet:.

Не знаю, хто накатав оце послання, але більш жалюгідного, принизливого для України і примітивного тексту англійською я не бачила - таке враження, що його писав мажор-п"ятикласник :bluet:.


Це писав не Зеленський, а такий же "професіонал", як він.

Так низько Україна ще ніколи не падала. Навіть у Януковича були більш професійні кадри  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

Я ще до того загадав: Якщо Зеленський полетить в США сам в костюмі з білою сорочкою та галстуком - буде толк. Інакше буде звична ганьба на весь світ.  :facepalm:

Wednesday

Цитата: antik від Вересень 27, 2024, 11:30Я ще до того загадав: Якщо Зеленський полетить в США сам в костюмі з білою сорочкою та галстуком - буде толк. Інакше буде звична ганьба на весь світ.  :facepalm:

Йому ні костюм, ні смокінг не допоможе  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сподіваюсь, Зебіла і єрмачків обшукали з ніг до голови, щоб деми не начепили на них яку гидоту  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За невдячність, нахабство і професіоналізм треба відповідати. Зебіл поплазував, але прості американці цього не забудуть  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зебілятину не цікавить ПРАВДА, справедливість і правосуддя, їх цікавить лише гешефт. Правда, Україні це вилізло боком  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.