"Лендліз Невигідний" - ціна для України

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 19, 2024, 23:52так з русією просто потрібен мир і війна закінчиться, це слова вашого рудого) Чого у вас така войовнича риторика?

Трамп не це мав на увазі. Бідоністи, як завжди, перекрутили і намовили  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

ну коли почую з його вуст засудження русії та заклику до України перемогти, тоді повірю, а так поки мир на умовах русії. У вас дійсно завдання ширити трампізм серед "тубільців" в Україні? Створюючи паралельну реальність, де Трамп проукаїнський? Вам гроші затаке лайно платять?)))

Getrieb

Ілон Маск каже, що Україна має почати мирні переговори, допоки ми не почнемо - гроші не отримаємо)) Чого його трампісти не засуджують  іне кажуть, що відновлення кордонів України мусить бути пріорітетним?))

Wednesday

#183
Цитата: Getrieb від Лютий 20, 2024, 07:59ну коли почую з його вуст засудження русії та заклику до України перемогти

Уже, посилання давала тисячу раз.

Цитататоді повірю, а так поки мир на умовах русії.

Нагадую, обамобідони намагалися схилити Україну до цього ще в Стамбулі і домовилися з Німеччиною спеціально не поставляти зброю Україні. А до чого тут Трамп, приватний громадянин?

ЦитатаУ вас дійсно завдання ширити трампізм серед "тубільців" в Україні? Створюючи паралельну реальність, де Трамп проукаїнський? Вам гроші затаке лайно платять?)))

Гроші платять тим, хто втручається у виборчий процес іншої країни і поширює брехню. Я оперую тільки і виключно фактами, а роблю це, бо не люблю несправедливості і брехні.

Ви будете шоковані, але під час першої кампанії Трампа я взагалі його серйозно не сприймала і "тримала кулачки" за Клінтон (я тоді ще погано розбиралася в американській політиці). Коли я проснулася з новинами, що Трамп виграв, мене охопив жах - це ж кінець світу, що буде з Америкою і світом, якщо в Білому Домі буде цей клоун?

А потім взяла вранішню газету і прочитала його платформу, яка там була опублікована. І подумала - хм, тут не тільки нічого страшного, а це має повний сенс.

І так і вийшло. Президентство Трампа було одним із найуспішніших в історії США. Але з першого дня його почали несправедливо переслідувати, на основі фейкових неіснуючих даних замутили розслідування Мюллера і такі ж фейкові імпічменти. Не знайшли доказів нічого, що було б нелегальним чи незаконним, але чіплялися до кожного слова. Я також не вірю, що він програв на виборах. Я слідкувала за виборами у ту ніч і було неозброєним оком видно, що процес не був природнім. Ми ще дуже багато взнаємо про те, що відбулося.

І мені особливо неприємно, що Україна замазала себе лайном втручання в американські вибори і продовжує це робити зараз, у той час, коли вона як ніколи залежна від американської допомоги.

Брехнею світ пройдеш, та назад не повернешся. Ваша брехня вилазить вам боком уже, бо якби Трамп був у Білому Домі, у вас не було б повномасштабної війни. А війна на Донбасі, скоріше всього б, припинилася.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 20, 2024, 09:29Ілон Маск каже, що Україна має почати мирні переговори, допоки ми не почнемо - гроші не отримаємо))

Він приватний громадянин і може казати що хоче. А ось ваш президент казав про "сайтісь пасєрєдінє", що за фактом і відбувається. Чому Баканов не сидить? Чому МО краде гроші диванами? Чому ви не вимагаєте відповіді від власної влади, а вимагаєте, щоб влада чужої країни вимагала щось за ваш рахунок?

ЦитатаЧого його трампісти не засуджують  іне кажуть, що відновлення кордонів України мусить бути пріорітетним?))

Див. вище. Трампісти працюють на США, а не на Україну. Хочете чогось? Вимагайте від власного уряду, який ви самі вибрали на свою голову.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

Трамп не сказав жодного разу "перемога України", він сказав ДЕАЛ )) Все його оточення каже но моней ту Юкрейн, Трамп розвалює єдність Європи  і ссицьться кип'ятком від автократичних режимів. Це факти і це бачать українці. Спростуйте мій коментар

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 20, 2024, 18:26Трамп не сказав жодного разу "перемога України", він сказав ДЕАЛ ))

Я ж дала посилання!

"І в мене були хороші стосунки, дуже хороші з ними обома. Я б більше не сказав Зеленському. Ви повинні укласти угоду. Я б сказав Путіну, якщо ви не домовитеся, ми дамо їм багато. Ми збираємося дати більше, ніж вони коли-небудь отримували, якщо треба. Я оформлю угоду протягом одного дня".

Президент США Дональд Трамп сказав про те, як допомогти Україні під час вторгнення Росії: «Ну, що б я зробив, у нас є величезний військовий потенціал і що ми можемо зробити без літаків, якщо чесно казати,  без 44 - річних реактивних літаків, ми можемо зробити величезну кількість багато чого, і ми повинні це робити, і ми повинні допомогти їм вижити, і вони роблять чудову роботу».


Вам семантичні танці чи результат?

ЦитатаВсе його оточення каже но моней ту Юкрейн, Трамп розвалює єдність Європи  і ссицьться кип'ятком від автократичних режимів. Це факти і це бачать українці. Спростуйте мій коментар

Емоційні шмарклі не спростовуються. Спростовуються факти.

А факт той, що Бідон зажав бабло і ми про це розповідаємо вже давно.

І тепер про це знають широкі верстви американського населення.

Спростуйте!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

почекайте) Де у фразі Трампа ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ? Дати можна зброю, щоб Україна не програла, де фраза про ПЕРЕМОГУ? І Венс недавно спростував ці давні слова трампа, він сказав, що США має дефіцит зброї, так що Трамп збрехав учергове щодо зброї і жодного разу не побажав Україні ПЕРЕМОГИ.

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 20, 2024, 19:03почекайте) Де у фразі Трампа ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ? Дати можна зброю, щоб Україна не програла, де фраза про ПЕРЕМОГУ? І Венс недавно спростував ці давні слова трампа, він сказав, що США має дефіцит зброї, так що Трамп збрехав учергове щодо зброї і жодного разу не побажав Україні ПЕРЕМОГИ.

Дайте посилання на те, що український уряд вважає перемогою.

Тому що серед народу дефініції ходять різні.

І також нагадайте, що казав Байден про перемогу. Наскільки я знаю, він лише казав, що США буде з Україною стільки, скільки потрібно.

То знов-таки, чому ви вимагаєте звіту у Трампа з цього приводу, але не вимагаєте звіту у Байдена з цього приводу?

Нагадую, Трамп приватний громадянин, а Байден - чинний президент і за все відповідає ЗАРАЗ і СЬОГОДНІ.

То чому подвійні стандарти?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

ну ви ж почали лицемірно засмучуватись, що Авдіївка втрачена, а тепер коли українського трампіста береш за жабри й починаєш трусити, на виході отримуємо реднека в найкращому випадку, а в найгіршому - проросійську особу. Зелений каже, що перемога це межі 1991 року ,чому Трамп ніколи Зеленого в цьому не підтримав?

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 20, 2024, 20:39ну ви ж почали лицемірно засмучуватись, що Авдіївка втрачена, а тепер коли українського трампіста береш за жабри й починаєш трусити, на виході отримуємо реднека в найкращому випадку, а в найгіршому - проросійську особу.

Емоційні шмарклі і наклеп. Констатація фактів (хоч і неприємних) не робить когось ні реднеком, ні проросійською особою. Щоб виграти війну, треба знати реальність, а не тішити себе солоденькими ілюзіями, споживаючи соросяче-демівську пропаганду.

ЦитатаЗелений каже, що перемога це межі 1991 року

Це Ви сказали, що він каже. Мені треба конкретне посилання, як розуміє перемогу український уряд, офіційно, а не бла-бла Зеленського.

Повторюю ще раз, Ви зручно зробили вигляд, що не бачили цього:

І також нагадайте, що казав Байден про перемогу. Наскільки я знаю, він лише казав, що США буде з Україною стільки, скільки потрібно.


Цитатачому Трамп ніколи Зеленого в цьому не підтримав?

Повторяю ще раз, Ви зручно зробили вигляд, що не бачили цього:

То знов-таки, чому ви вимагаєте звіту у Трампа з цього приводу, але не вимагаєте звіту у Байдена з цього приводу?

Нагадую, Трамп приватний громадянин, а Байден - чинний президент і за все відповідає ЗАРАЗ і СЬОГОДНІ.

То чому подвійні стандарти?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

вимагаю у Трампа, бо він майже майбутній президент і цікава його позиція

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 20, 2024, 22:23вимагаю у Трампа

Це неконструктивно з точки зору виживання України. Треба вимагати у Байдена і ще вчора.

Цитатабо він майже майбутній президент

А це ще невідомо. Діпстейт буде робити все можливе, щоб його знищити - у тому числі фізично.

Цитатаі цікава його позиція

Якби була просто цікава, то дискусія б велася в іншому ключі. З нього вимагають вдесятеро більше, ніж з Байдена, хоча в нього нема ніяких повноважень.

Також, Ви ж розумієте, що від Трампа мало що залежить. Все залежатиме від того, хто буде в його адміністрації. Минулого разу ці люди керували у вигідну для України сторону, хоча сам Трамп особливою любов"ю до України не переймався із зрозумілих причин.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

так ви самі сказали, що невідомі умови для перемоги України, а тут кажете про "виживання". Це знову трампіська шизофренія вилазить?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2024, 19:31Дайте посилання на те, що український уряд вважає перемогою.

Тому що серед народу дефініції ходять різні.
Повернення до кордонів 24 лютого вже буде перемогою, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вихід на кордони 24 лютого вважатиме перемогою. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам з нагоди третьої річниці з дня інавгурації.

«Вважаю, що вийти на лінію, яка була 24 числа, для нашої держави – це перемога. Так, не до кінця повернули всі території. Не все так просто. Все одно все повернеться. Абсолютно. Це вже точно. Ми зламали хребет найбільшої, або однієї з найбільших армій світу. Ми вже це зробили. Точно.

І психологічно ми це зробили. Вони не стануть на ноги в найближчі декілька років. Але не забуваємо, що всі наші військові, вони так само хочуть жити», – зазначив президент.

«Для мене було б дуже важливо, щоб ми розуміли цінність кожного цього складного кроку. І ціну кожного кроку, як вперед, так і назад. Тому вийти на цю лінію розмежування, тимчасову лінію, це буде перемогою. Це говоритиме про те, що вони нас не захопили і ми відстояли нашу землю.

https://zaxid.net/povernennya_do_kordoniv_24_lyutogo_vzhe_bude_peremogoyu__zelenskiy_n1543194

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2024, 19:31Дайте посилання на те, що український уряд вважає перемогою.

Тому що серед народу дефініції ходять різні.

І також нагадайте, що казав Байден про перемогу. Наскільки я знаю, він лише казав, що США буде з Україною стільки, скільки потрібно.

Ми хочемо, щоб Україна перемогла у війні — Байден. Головне з пресконференції Зеленського та Байдена


Президент Байден на питання, яка стратегія США — захистити Україну чи допомогти їй перемогти — заявив, що США хочуть перемоги України.

"Ми хочемо, щоб Україна перемогла у війні. Як я раніше говорив, перемога означає, що Україна — суверенна, незалежна держава, яка може захистити себе від агресії сьогодні, і здатна стримати подальшу агресію. Це наша мета", — зазначив президент Сполучених Штатів.


https://www.holosameryky.com/a/zelensky-biden-bilyi-dim/7395916.html

білий хорват

ЦитатаЦе Ви сказали, що він каже. Мені треба конкретне посилання, як розуміє перемогу український уряд, офіційно, а не бла-бла Зеленського.
Відповідаючи на питання українського журналіста, чи готова Україна віддати території в обмін на завершення бойових дій, президент Зеленський назвав таку ідею "абсолютним божевіллям", оскільки йдеться не лише про території, а про людей, які там живуть.

"Ми дуже часто згадуємо Бога, це точно не по-християнськи. Там живуть наші люди, сім'ї, діти. І все це — частина українського суспільства, ми говоримо про живих людей. Над ними знущаються, їх ґвалтують, їх вбивали, і ми це прекрасно знаємо", — сказав Зеленський.

Президент також додав, що в нього до людей, які закликають Україну до таких поступок, одне питання: "Чи готові вони віддати своїх дітей в руки терористів? Думаю, що ні", — зауважив він.

https://www.holosameryky.com/a/zelensky-biden-bilyi-dim/7395916.html

білий хорват

Не сказав, що хоче перемоги України: Трамп тричі не зміг відповісти на запитання про війну

Не сказав, що хоче перемоги України: Трамп тричі не зміг відповісти на запитання про війну

– Я не мислю з точки зору перемоги і поразки. Я думаю про те, як це врегулювати, – сказав він під час дебатів на телеканалі CNN.

Коли журналістка вдруге поставила запитання, чи бажає він Україні перемоги, Трамп не відповів прямо, а натомість сказав, що хоче, щоб "усі перестали вмирати".

Після того, як журналістка втретє озвучила своє запитання, Трамп сказав, що хоче, щоби Європа "вкладала більше грошей" у підтримку України та "вирівнялася" зі США.

– Ми роздаємо так багато обладнання, що у нас зараз немає боєприпасів для себе. У нас немає боєприпасів для самих себе, тому що ми так багато даємо, – сказав він.

Водночас він зазначив, що США занадто багато допомагають Україні, та заявив, що не буде зобов'язуватися надавати допомогу країні, якщо виграє вибори.

https://fakty.com.ua/ua/svit/20230511-ne-skazav-shho-hoche-peremogy-ukrayiny-tramp-trychi-ne-zmig-vidpovisty-na-pytannya-pro-vijnu/

Getrieb

коли Трамп щось каже проти України, то трампісти відповідають - він приватна особа))) Тут безпрограшні варіанти для сектантів трампонутих)

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 21, 2024, 10:25"Ми хочемо, щоб Україна перемогла у війні. Як я раніше говорив, перемога означає, що Україна — суверенна, незалежна держава, яка може захистити себе від агресії сьогодні, і здатна стримати подальшу агресію. Це наша мета", — зазначив президент Сполучених Штатів.

На яких кордонах? Львівської області?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.