"Лендліз Невигідний" - ціна для України

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 10:50так Трамп уже плаче, що запаси скоротились після передачі Україні)) Тільки мені його скиглення невтямки - нащо йому потужна армія, якщо вона може спровокувати третю світову?)

Тому що загроза йде не тільки від Росії, а від ядерного Китаю плюс нікому не потрібна заварушка в Газі, яка вимагає постійного моніторингу і армія США там вже зав"язла, дякуючи ізраїльському лобі.

Нагадую - при Трампі не почалося жодної війни.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 16, 2024, 11:03Західний Світ все ще спить, ніяк не обудиться, спочивають на лаврах.
Вони ніяк не розуміють, що світова "війна" нехай не безпосередня, нехай не гаряча її фаза, вже давно іде.

Осі зла - Китай, Росія, Іран, Північна Корея.

Вже давно треба було готуватися до цього протистояння.
А західні лідери ведуть себе так, ніби нічого не відбувається.
Вони все ще надіються придобрити агресора.

Після нападу на Грузію, вже тоді треба було адекватно діяти і реагувати, а не будувати північні потоки - 2.

Обама посилював Росію, тому що він дотримується політики ріалполітик, за якою право робити що хочуть мають лише великі держави типу Росії, США та Китаю, а такі, як Україна - collateral damage. А його люди з такими ж поглядами (Бернс) керують зараз США, тому Україну здали пуйлу ще до війни (Іларіонов вважає, що саме Бернс вклав пуйлу в голову ідеї ріалполітік і війна почалася якраз після того, як Бернс з"їздив до пуйла в січні. Перед тим пуйло вагалося).

Також, самі США не білі та пухнасті - на вигаданих підставах розвалили Ірак.

І це Росія використовує на повну котушку у своїй пропаганді.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 11:36так трампістські медіа не вважають Путіна і русію ворогом

Є таке, це результат років російської пропаганди плюс повна відсутність української (менше було треба красти бабло всі ці роки).

Цитатанайстрашніший ворог - це СОрос і глобалісти)

Тому що це так і є, їх мета - вбити різними способами побільше людей на підставі фейкової теорії зміни клімату. Це раз.

А по-друге, пуйло теж глобаліст і повністю виконує їх адженду. Воно б ніколи нікуди не полізло, якби світові "іліти" не дали йому зелене світло, тому що винищення мільйонів людей (наразі десь мільйон сукупно українців і кацапів загинули і кінця-краю цьому не видно) та колись досить сильної української економіки чудово вписується в їх мету. Тому і санкції не працюють, тому Україні і не дають допомоги і зброї (достатньо зброї відразу зупинило б агресію і зберегло б сотні тисяч людських життів, а так в умовах відсутності зброї потихеньку випилюють ЗСУ - в армії вже дофіга жінок і 19-20-річних хлопців та дівчат не від хорошого життя). Ця тема досить широко розкрита на нашому форумі.

Цитатасин Трампа каже

По-перше, син Трампа - приватна особа і може казати що хоче.

А хто б казав, вибачте за каламбур, якщо ваш власний президент:

1) казав про "сайтісь пасєрєдінє", що не є нічим іншим, як умиротворенням пуйла та здачею українських інтересів та територій
2) прославляв пуйла і співав "наш російський президент"
3) брав гроші від російського уряду на свої лайносеріали (я думаю, він завербований кацапами, не уявляю Чорновола в такій ситуації)
4) що постила його жінка в кантагтікє, нагадати?

І ЩО??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#143
Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 11:49Трампіст Енді Оглз від Теннессі подав заяву проти свого однопартійця Тернера, щоб його розслідувала дисциплінарна комісія за те, що той висловлював занепокоєння питаннями національної безпеки (історія з ядеркою в космосі), при цьому сам зізнався, що не дивився секретні документи і не слухав брифінги, каже, що йому і так все ясно.

Тому що цей Тернер намагався трішки маніпульнути інфою, яка була відома вже давно, щоб змусити трохи прилякати голосувальників. Він теж респ, до речі. Ну, розкусили вони його.

ЦитатаЦі люди йофнуті на всю голову. У мавп IQ більше ніж у таких клоунів 🤷�♂️

Вибачте, але я вважаю, що жителі країни побєдівшого зєбілізма не мають права повчати людей, за чий рахунок вони все ще живі, як і за його їм голосувати.

Так само як не мають права брехати і поширювати інсинуації та лайно про президента Трампа, який зробив їм стільки добра.

Українці, які так люблять називати американців ідіотами, за 30 років довели свою країну до ручки і за цей час не вибрали жодного проукраїнського в класичному розумінні президента, для якого Україна була понад усе. Вони навіть вибрали своїм керманичем колишнього ЗЕКА, а зараз ницо гвандять про якісь там нібито кримінальні проблеми у Трампа :facepalm:.

Українці не можуть навести порядок в своїй країні навіть під час війни, коли цинічно, в буквальному слові на крові, на найвищих рівнях українського керівництва, розкрадається допомога від тих же трампістів.

Вони особисто крадуть у своєї держави і думають, що цього ніхто не бачить і не розуміє. На сусідньому форумі є "волонтерка", яка вперто відмовляється реєструватися і при цьому вперто відмовляється сплачувати державі податки із зібраних сум. А "волонтерить" вона вже 8 років.

А за що Україна має виживати, якщо такі люди не сплачують податки - а їх мільйони?

Але при цьому цинічно вимагає, щоб прості американці у тому числі трампісти утримували її і недавно обвинуватила не себе - а їх, буквально ТРАМПІСТІВ - у здачі Авдіївки! А чи не пішла б ти на три веселих літери з такою заявою і ЗАПЛАТИ НАРЕШТІ ПОДАТКИ  :smilie9:.

Або як бридкі невдячні українці в буквальному сенсі закликають вбити президента Трампа  :smilie9:. За роки спілкування в інтернеті я не бачила ЖОДНОГО заклику з боку американців вбити Зеленського чи Пороха чи вказувати, за кого українцям голосувати  :smilie9:.

Тобто наскільки безсоромними, цинічними покидьками треба бути, щоб втручатися у справи іншої країни, поливати лайном їх політиків та громадян, і при цьому ВИМАГАТИ грошей, мільярди грошей?? це що таке взагалі??

Але є і такі, що кажуть - та пішли ви зі своєю допомогою! Нам вона не потрібна, самі обійдемось. Цей чувак розпинався, як витратив лише в один вечір 100 баксів на алкоголь.

То чому ви тоді додовбалися до республіканців, якщо вам не треба?

А якщо треба, зверніться до тих, хто відібрав у вас ядерну зброю, хто кинув вас пуйлу, відмовившись надати зброю до початку війни, хто спеціально її затягував після початку війни, хто просто зараз сидить на купі бабла, але влаштував політичний перформанс - і це демократи, а не республіканці.

А також до свого злочинно-некомпентного уряду, який казав, що "лендліз невигідний", причому казав в рамках хронічної нестачі зброї, щоб тупо красти і наварювати бабло на закупках того, що могло бути поставлено безоплатно, і який вчергове втручається у виборчий процес США :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

По лендлізу я тричі вас питаю, пані галеристко Оксано, яка саме зброя могла бути по лендлізу, якої не було за грантами, а ви мені про гудзики часів другої світової

поки ви втручаєтесь в українські справи і робите все, щоб посварити чинну владу в Україні з адміністрацією президента США, нацьковуючи на нього Маркарову, а потім коли розбурхається скандал, ви потиратимете радісно долоні, що змогли показати невдячність України США і звісно безліч сектантів Трампа це підхоплять і візьмуть на озброєння. Не вийде, українці вас давним давно розкусили. Я лишень показав, що устрій у США не концентрується на одноосібній владі президента  (як про це мріє злочинець і ґвалтівник з "маленьким грибком" Трамп), а розділений ще між Сенатом і нижньою палатою

Чергова маячня "про купу грошей" Байдена. Вигадана спеціально, щоб відбілити блокування трампістів. Це не секрет, що PDA програма потребує бюджетного фынансування, які заблокував найгірший спікер в історії Джонсон

Зараз чого не протестують Підвальний з Азаркіним? Україну тупо кинув Конгрес, навіть Камерон про це каже та Балтійські країни. Чи вони теж ліваки і соросята?)))

Getrieb

#145
так, я з повною упевненістю кажу, що трампісти дибіли, жодна нормальна освічена людида з великого міста не підтримує цього гвалтівника і крадія Трампа, який виніс секретні документи і давав у них зазирнути будь-кому на своїй віллі. Це такий консерватор, який зраджує своїй дружині направо й наліво? Це така порядна людина, яка насміхалася в 2015 році над мексиканським походженням судді? Чи може кривляла журналіста, у кого ДЦП? І цього злочинця ще обрали в президенти? Українці низько кланяються нормальним респам і демократам, а придурків-конспірологів зневажають)) І ще українці ненавидять цих провокаторів із Діаспора ЮА і цю курвегу Пригову, яка тусується з українофобом Стівом Дудніком)) Ми все про вас знаємо))

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 20:33так, я з повною упевненістю кажу, що трампітси дибіли

А я кажу, що дЕбіли українці, які просто зараз конають під бомбами, які падають ЗА КАДЕНЦІЇ Бідона, а Трамп тут ні до чого. І вони не мають права ображати тих, хто дає їм гроші. Гроші від клятих трампістів не печуть кишеню? То не беріть і не просіть і взагалі поверніть мільярди доларів назад, адже 50 відсотків цих грошей оплачені саме трампістами.

Цитатажодна нормальна освічена людида з великого місту не підтримує цього

Не ваша справа. Наведіть порядки у власній країні і не пхайте носа в чужу. З такими понтами ви взагалі ні цента допомоги не заслуговуєте.

Цитатагвалтівника і крадія Трампа

Наклеп. Сидів ваш презик Янукович, але вам це не смерділо. А ваш презик Зе брав кацапське бабло. Відкрийте його офшори і купіть все, що вам треба, на світовому ринку, якщо вам продадуть.

Цитатаякий виніс секретні документи і давав у них зазернути будь-кому на своїй віллі.

Бідон? Так, виніс. Але прокурор Гур сказав, що він надто сенільний, щоб притягати його до відповідальності.

ЦитатаЦе такий консерватор, який зраджує своїй дружині направо й наліво?

На відміну від демократів Кенеді, який трахав все, що рухалось, та педофіла Клінтона та Байдена, який лапає маленьких дітей, президент Трамп був взірцем поведінки, поки він був у Білому Домі. Що він робить як приватний громадянин, це його особиста справа.

ЦитатаУкраїнці низько кланяються нормальним респам і демократам, а придурків-конспірологів зневажають))

Define 'normal'.

 :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 20:29По лендлізу я тричі вас питаю, пані галеристко Оксано

WTF?? Who's dat?

Цитатаяка саме зброя могла бути по лендлізу, якої не було за грантами, а ви мені про гудзики часів другої світової

А я Вам ще раз скажу, що я коментую закон, а не його імплементацію, якої не відбулося. В законі нема ніяких обмежень ні на що, тому припускаю, що будь-яка зброя могла би поставлятись за лендлізом.

Цитатапоки ви втручаєтесь в українські справи і робите все, щоб посварити чинну владу в Україні з адміністрацією президента США, нацьковуючи на нього Маркарову, а потім коли розбурхається скандал, ви потиратимете радісно долоні, що змогли показати невдячність України США і звісно безліч сектантів Трампа це підхоплять і візьмуть на озброєння. Не вийде, українці вас давним давно розкусили.

Якась маячня. Що Ви смалите?? Я розумію, що в Україні дозволили маріхуану, але вона не дає такий ефект  :lol:  :lol:  :lol:

ЦитатаЯ лишень показав, що устрій у США не концентрується на одноосібній владі президента

Маячня. Йшлося про виконавчу владу, і саме президент Байден відповідальний за те, що відбувається з Україною, а не приватний громадянин Трамп.

Цитата(як про це мріє злочинець і ґвалтівник з "маленьким грибком" Трамп), а розділений ще між Сенатом і нижньою палатою

Не коментую фантазії, а лише факти, а тут пахне наклепом, тому що Трамп не був засуджений ні за який злочин на сьогоднішній день, на відміну від ваших президентів.

ЦитатаЧергова маячня "про купу грошей" Байдена. Вигадана спеціально, щоб відбілити блокування трампістів. Це не секрет, що PDA програма потребує бюджетного фынансування, які заблокував найгірший спікер в історії Джонсон 

Не вигадана, а там конкретні цифри і викладки. Взагалі вважаю, що ніяких грошей Україна отримувати не повинна - тільки і виключно зброю.

ЦитатаЗараз чого не протестують Підвальний з Азаркіним? Україну тупо кинув Конгрес, навіть Камерон про це каже та Балтійські країни. Чи вони теж ліваки і соросята?)))

Хто це? мені невідомі ці прізвища.

Камерон - глобаліст. Нема зараз в світі уряду в так званих "вільних країнах", які б зараз не очолювали глобалісти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

який наклеп про акторку? він мусить їй гроші виплатити за вироком суду ,ви не слідкуєте? І вже є ухвала, що йому бізнесом в Нью-Йорку займатись не можна, теж не в курсі?)

так коли Бідон виніс документи він їх відразу повернув, а "малий грибок" брехав, що нема в нього їх, допоки обшук не відбувся, знову різницю не вловлюєте?

чого ви постійно порівнюєте трампа з минувщиною? Яка різниця що робив кенеді? Трамп позиціонує себе як консерватор і поборник віручюих і сам порушує всі моральні і біблійні норми, а чого не виправдали його кривляння журналіста з ДЦП.

а що ви так наїхали на Українців? Хіба США, даючи нам гроші, не вкладається у власну безпеку на майбутнє?? А... згадав, ви ж всі перелякані і боїтеся третьої світової

Getrieb

розкажіть конкретно, яке найменування зброї могло б бути поставлено по ленд-лізу, а Бідон це саботував

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 20:53який наклеп про акторку? він мусить їй гроші виплатити за вироком суду ,ви не слідкуєте? І вже є ухвала, що йому бізнесом в Нью-Йорку займатись не можна, теж не в курсі?)

От коли він буде визнаний винним, тоді і будете скакати. А зараз його провина не доведена.

Цитататак коли Бідон виніс документи він їх відразу повернув, а "малий грибок" брехав, що нема в нього їх, допоки обшук не відбувся, знову різницю не вловлюєте?

Якщо Ви щось вкрали в магазині, це все одно злочин, повернули це чи ні. До чого ці дитячі викрутаси??

Цитатачого ви постійно порівнюєте трампа з минувщиною? Яка різниця що робив кенеді? Трамп позиціонує себе як консерватор і поборник віручюих і сам порушує всі моральні і біблійні норми, а чого не виправдали його кривляння журналіста з ДЦП.

Тому що у вас подвійні стандарти. Ось як з документами.

Особисто мені пофіг, кого він як назвав. Мені добре жилося при його каденції. Наш нафтогазовий комплекс процвітав при Трампі і в Україні при ньому був мир. Прийшла сенільна скотина і в перший же день зарубала наш нафтропровід  :smilie9:, що у тому числі підняло ціни на нафту і дозволило пуйлу фінансувати війну.

Цитатаа що ви так наїхали на Українців? Хіба США, даючи нам гроші, не вкладається у власну безпеку на майбутнє??

Тому що українці, за невеликими винятками, облизують того, хто не розглядає Україну як стратегічну інвестицію, а кинув її Пуйлу за принципом ріалполітик. Тих, хто позбавив її зброї, хто віддав Крим та дозволив війну на Донбасі і потім повномасштабну агресію.

За три роки війни це саме адміністрація Байдена, хто дозволила війну в Україні і кинула Україну вовкам на пожирання, при цьому цинічно кажучи красиві речі і практично нічого не роблячи, щоб допомогти в практичному сенсі.

Просто як Бідон лякав кацапів всіма карами, якщо Навального вб"ють. Ну вбили і що? Знову сенільна падла утерлася  :facepalm:.

ЦитатаА... згадав, ви ж всі перелякані і боїтеся третьої світової

Хто ви? Я взагалі в Канаді, дякувати Богу. А фігня про третю світову та не ескалювати - лякалки саме демів. Трамп цим не переймався, поки був презом - перетворив кацапів на фарш в Сирії і нічого, утерлися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 20:54розкажіть конкретно, яке найменування зброї могло б бути поставлено по ленд-лізу, а Бідон це саботував


Я вже відповіла на це питання двічі. Я не коментую те, на що у мене нема даних.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

бо якщо президент вертає з власної волі документи, то криміналу нема, а у Трампа є, бо він збрехав, сказавши, що нема в нього їх

не було миру в Україні, так само гинули на донбасі, припиняйте ці казки про мир за часів Трампа ширити, за Трампа Кім після зустрічі з ним продовжував бряцати зброєю)

суцільна брехня про Байдена та пожирання, а хто лярди грошей нам дав? Він навіть лярди включив на соц підтримку, що трампісти репетували, що Україна перетворилась на 51 штат

Жодного кацапа трамп у сирії не замочив, він бив по старим винищувачам сирійським


Wednesday

#153
Який Ви класний, обожнюю таких опонентів  1&

Цитата: Getrieb від Лютий 16, 2024, 23:51бо якщо президент вертає з власної волі документи, то криміналу нема, а у Трампа є, бо він збрехав, сказавши, що нема в нього їх

Цікава інтрепретація закону, якщо вкрав, то можна покаятись, принести назад і тобі нічого не буде? :smilie10:  Це раз.

По-друге, прокурор Гур так не вважає чомусь. Його звіт каже, що Бідон усвідомлено брав документи, причому як приватна особа. І там немає про "повернув" - там ряд інших аргументів, чому висування звинувачень проти Бідона не завершиться криміналом:

https://www.msn.com/en-us/news/politics/what-the-hur-report-says-about-biden-s-willful-retention-of-documents/ar-BB1i4vaP

Цитатане було миру в Україні, так само гинули на донбасі, припиняйте ці казки про мир за часів Трампа ширити, за Трампа Кім після зустрічі з ним продовжував бряцати зброєю)

При Трампі не почалася жодна війна, втрати на Донбасі були найнижчими за увесь час, українці шарилися по курортах, робили манікюри і будували плани. Порівнюєте статус кво з тим часами заради, вибачте, пари бідонівських шекелів? Ну не можна ж так продавати задешево пам"ять ваших героїв заради старого збоченця-корупціонера і його червонодупого марксистського кодла  :smilie9:.

Цитатасуцільна брехня про Байдена та пожирання, а хто лярди грошей нам дав? Він навіть лярди включив на соц підтримку, що трампісти репетували, що Україна перетворилась на 51 штат

А нафіга гроші і куди вони пішли, якщо зброї нема? Де результат, що звільнили цими грошима у 2023? Грошима кацапів не закидаєш. Тим більше що для ЗСУ пішла дуже мала частина того, що типу виділялося під Україну. Про це Спарц і говорить, що зробили слаш фанди невідомо на що, а ЗСУ не має найнеобхіднішого. Тому я теж проти виділення бабла як такого.

ЦитатаЖодного кацапа трамп у сирії не замочив, він бив по старим винищувачам сирійським

Піпець! А це що було? Майк Пенс бреше?

Виявляється, Трамп хотів ввалити кацапам ще сильніше, але йому не дали :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

українці і за Обами будували плани й ходили по салонах, порівнювати минувщину з трампом, що не було війни, абсолютно тупо і не коректно, бо за часів першого Обами було для України набагато краще, ніж за часів Трампа, Україна була цілісна, а Трамп ручкався із гітлером сучасності Путіним і вірив йому більше, ніж своїм спец службам. І не думав нам допомагати зброєю, щоб ми відвойювали захоплені території

де офіційний документ про розкрадання грошей? Нема? Ну тоді і тихо сидіть) Бо у вас зброя дорога і щоб забезпечити нас усім необхідним треба трильйон ,а убогі трампісти навть 300 млн не хочуть дати)

я не бачив тіл знищених руських солдат, Пенс напвено бреше, щоб показати мускулінність, бо він тоді був у команді злодія. До речі сьодні Трамп офіційно злодій - мусить штраф заплатити 350 млн долларів і заборонена фінансова діяльність у Нью-Йорку)))

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 17, 2024, 10:12українці і за Обами будували плани й ходили по салонах, порівнювати минувщину з трампом, що не було війни, абсолютно тупо і не коректно, бо за часів першого Обами було для України набагато краще, ніж за часів Трампа, Україна була цілісна

Завжди дивує бажання українців облизувати та відсмоктувати у своїх катів. Демократи ще з часів Голодомору чморять Україну, але ви рвете за них дупи і кладете заради них життя кращих синів та доньок України :smilie9: .

Нагадую, що зрадник Обама відібрав в України ядерну зброю і віддав гроші Росії на її подальшу розробку.

Він з перших днів свого президентства зайнявся посиленням та вибілюванням Росії. Всі ці роки Росія наливалася кров"ю, як той кліщ, тому що Обама легімітизував її та Пуйла після нападу на Грузію і підсилив її економічно та політично.

Коли Росія напала на Україну в 2014, Обама нічого не робив і тупо дозволив пуйлу зробити все, що хоче, практично наплювавши на Будапештський договір. Заламав їй руки, заборонивши надавати зброю, і лише Трамп змінив статус кво.

Цитатаа Трамп ручкався із гітлером сучасності Путіним

Можете подивитися тут, хто з ким ручкався. Обамбо двічі тягався в Рашку, Трамп - ні разу.

Цитатаі вірив йому більше, ніж своїм спец службам.

Офігітєльниє історії типу як про "золотий дощ", які не мають нічого спільного з реальністю.

ЦитатаІ не думав нам допомагати зброєю, щоб ми відвойювали захоплені території

Брехня. Летальна зброя пішла при Трампі, тому що він зняв обамбине ембарго.

Цитатаде офіційний документ про розкрадання грошей? Нема? Ну тоді і тихо сидіть)

Ось. Там написано, що не можна встановити, де зброя на мільйони доларів. Хоча Україну прямо і не звинувачували.

Про набиті мільйонами доларів дивани тут.

Цитатаубогі трампісти навть 300 млн не хочуть дати)


Більшість тих грошей не підуть Україні, закон треба переписати. Байден злочинно затримує допомогу, а не трампісти.

Цитатая не бачив тіл знищених руських солдат

Самі не довіряєте спецслужбам США, а звинувачуєте Трампа?


ЦитатаПенс напвено бреше, щоб показати мускулінність


Ну, подайте на нього в суд  :lol:  :lol:  :lol:

Цитатабо він тоді був у команді злодія. До речі сьодні Трамп офіційно злодій - мусить штраф заплатити 350 млн долларів і заборонена фінансова діяльність у Нью-Йорку)))

При Сталіні мільйони людей були засуджені як вороги народу - потім виявилось, що даремно.

Кого хвилює kangaroo court в Нью-Йорку і його і**нутий, схожий на психічно хворого клоуна, суддя? Буде апеляція.

І ось Вам дефініція слова "злочинець", щоб не кидалися ним даремно:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD

Зло́чин — антисоціальний вчинок людини, що посягає на відносини, що склалися в суспільстві, і становить небезпеку суспільному розвитку. Людину, яка чинить злочин, називають «злочинець».

Злочином в українському праві є передбачене Кримінальним кодексом України суспільно небезпечне винне діяння (дія або бездіяльність), вчинене суб'єктом злочину, більш тяжке, ніж кримінальний проступок.

Термін «кримінальний злочин» з точки зору права не має сенсу, оскільки злочином є тільки те діяння, яке передбачене кримінальним законом.

Трамп не зробив нічого кримінального, тому злочинцем вважатися не може.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

та ні, це сектанти сучасності - трампісти відсмоктують у старого злодія та ґвалтівника і не вірять відкритим фактам, називаючи їх фейкньюз. Че ж яким треба дибілом бути, щоб вигадлати конспірологію, що в підвалі піццерії в Нью-Йорку є дитяча вязниця для педофілів. У нас таких обмежених дибілів навіть нема. Відразу дається в знаки відсутність освіти в США, а реднеки бідні й не можуть дозволити собі пристойної освіти, ось звідки і вилазить трампізм головного мозку.

Так Буш старший взагалі був проти виходу України із союзу) Натомість це факт - при першому Обамі Україна була цілісною, а при Трампі вже стікала кров'ю, а він заглядав в очі диктатору й казав, що вірить йому більше за власні спецслужби у Хельсінкі)

Чому Трамп не дав достатньо летальної зброї для перемоги України?

От коли дійсно скажуть куди ми перепродали зброю - тоді й кажіть. Ці трампіські зачіпки вже дістали - Україна корумпована, Байден щось не хоче дати, а Трампісти тупо все блокують і це трампістські шавки не помічсають)

У Сирії постраждала армія Асада, а якщо Трамп такий крутий був ,чого він нас тоді не переозброїв?)

Трампу присудили вже штрафи в Нью-йорку більше 400 млн. На черзі Ольсен, потім інша жінка, і потім рекетирство





Getrieb



опа))) Трампіст Венс прямим текстом каже, що США в дупі - всюди військовий дефіцит і не може США на три фронти воювати))) А чого ж він мовчить за лендліз?)) Чи лендліз це для тупих українців-лохів аргумент лише на користь Трампа? Сам трампіст визнає повну сраку)))

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 18, 2024, 14:51

В мене нема телеграма і я не можу проглянути це відео. Є посилання на інші ресурси?

Цитатаопа))) Трампіст Венс прямим текстом каже, що США в дупі - всюди військовий дефіцит і не може США на три фронти воювати)))

Якщо він дійсно так каже (бажаю почути, що він каже, на власні вуха), то він має рацію. Звичайно ж, в цьому винні тільки і виключно обамбоїди, за правління яких маємо як мінімум два нових гарячих конфлікти з можливістю переростання у третю світову. При Трампі такого не було.

ЦитатаА чого ж він мовчить за лендліз?)) Чи лендліз це для тупих українців-лохів аргумент лише на користь Трампа?

Він, як і потрібно, працює на своїх виборців. Йому лендліз не потрібний. А Гончаренко, як представник українського народу, якому лендліз якраз потрібний, повинен цим перейматися. Але він задав Вансу ці питання? Він Байдену їх задав? Та він навіть своєму українському уряду їх не задав.

Тому що український уряд заявив - "нам лендліз невигідний".

То до чого тут Трамп і трампісти, якщо сам зелений український уряд на весь світ сказав, що це їм не треба??

ЦитатаСам трампіст визнає повну сраку)))

Це в Україні так кандидати наук спілкуються?  :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось тут за лєгєндою резидент Польщі задається питанням:


А тому що посол України Маркарова шантажує і залякує діаспорян не виходити на такі мітинги! Тому що їй "лендліз невигідний", тобто треба прикрити обамівську дупу в адміні Бідона, яка пообіцяла пуйлу не давати лендліз, штоби нє ескаліровать.

Ми ж вже це чули уже (С). ПО АТАСМС та інших видах зброї було те ж саме  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.