Ксенофобія і Чорна Невдячність Українців

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дмхз не розчарувала. Дійсно, нема чого вибачатися за те, що чувак та інші перерахували тисячі доларів не на ту Україну!

І так, я цю істоту навіть не не що "так званою українкою", а взагалі українкою не вважаю. Такі, як вона, за роки незалежності довели Україну до глибокої дупи, але зараз верещать найголосніше і міряють черепи найзавзятіше!



Моя відповідь Чемберлену (знайшла в тексті дві помилки):

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Для Медведила, який проквакав про "гонішь". Ось звідки цифра про 60 мільярдів доларів від діаспори:

Цитата: Wednesday від Серпень 20, 2023, 21:40Слухаю цей стрім і сказали, що українська діаспора по всьому світу після початку війни передала в Україну за останній рік на більш ніж 60 мільярдів доларів.

Це вам про "клятих ковбасників", яких деякі українці так ненавидять.

40:15 українська діаспора яка знаходиться по всьому Світові в Україну за минулий рік
40:23 надіслала Приблизно більше 60 мільярдів доларів Це по волонтерам по по всьо всьо
40:29 що відбувалося цей медицина і оптика і і машини все це не маленька сума це більше
40:36 ніж держава допомогла


Звідки пан Юрій Підвальний взяв цю цифру, питайте в нього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ще один експонат в паноптикум українських ксенофобських потвор.



Це про людину, яка пройнялася війною, витратила час, зробила і розмістила відео, щоб підтримати українців.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я нарешті згадала, що це за хамовита, маловихована особа під ніком Jinx. Ще один ксенофоб і емігрантохейтер, який у свій час накатав довжелезний патетичний скавч по відношенню до британського міністра оборони. Невдячна скотина (по іншому не назвеш) докоряла людині, завдяки якій Україна вижила в перші тижні та місяці війни і до цього часу не впала.

Цей агент впливу (адже лише Росії вигідно, щоб емігранти перестали допомагати) пробив чергове дно:



Ми, на відміну від вас, звикли розраховувати лише самі на себе. Ми, на відміну від вас, створили себе самі, і досягли того, чого маємо, виключно нашою працею та зусиллями, конкуруючи із спеціалістами із всього світу, поки ви влаштовували своїх діточок по посадах за хабарі з їх фейковими нікому не потрібними дипломами. А тепер, замість того, щоб як мінімум бути ввічливими, як будь-яка культурна людина, ви плюєте в руку, яка тільки що заплатила за ваш обід.

І ми розраховуємо лише на себе. То вчіться в нас і робіть, як ми, і не скавчіть. Бо в тому, де ви опинилися, є і ваша провина.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Та що з нею сперечатися? Це одна із найтупіших істот Єрмачки, яка навіть не розуміє, що протирічить сама собі.

З одного боку, бідкається, що розумні і конкурентноздатні українці не бажають жити з нею в одній країні, а з другого - облизує російського агента впливу, який не міг дочекатися, щоб українців якомога більше переполовинили усіма доступними методами, щоб йому, дмхз та іншим кацапам було більше Lebensraum  :smilie9:.



Так чого ж ця с**ка дмхз не кайфує??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ксенофобія і чорна невдячність. Саме так можна охарактеризувати коментарі деяких "українців" з питання уведення Польщею ембарго на українське зерно та крупи. Поляки були однією із декількох націй, які реально допомогли Україні і мілітарно, і гуманітарно, і читати таке просто нудить :bluet: .





Що такі "українці" невдячні свині, я переконалася на своєму прикладі і навіть конкретно від оцієї самої особи.

Ну що ж, будете тепер одні вигрібати. Бо продовжувати плювати в руку, що дає, вам ніхто не дозволить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

От жеж бридка невдячна жаба  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  Юзер Сивий - один із найбільших донорів Єрмачки на 54-у  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Ось таких би і закрити назавжди за те, що сіють розбрат між українцями по всьому світу  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Злісний ваксер і комуніст Баштан (хотів посадити в концтабори тепер уже більшу половину населення США, бо вони підтримують Трампа) ше й емігохейтер добірний. Дідку, йди бустернись вже і не забруднюй собою навколишнє середовище.



І він, здається, писав, що його власні дорослі діти звалили у "біженці". Але ето - другоє  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ухилянта, який ненавидить Америку, але носа боїться посунути в Україну, щоб в ЗСУ не загребли, забули спитати  :lol:  :lol:  :lol:.



До речі, в Мічігані, де він живе, відбувається те ж саме.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#150
"Чурки" - це 2 мільярди мусульман, які об"єдналися по всьому світу і протестують проти геноциду і знищення 2.2 мільйонів мирних людей, половина з яких діти? Яких вже вбито кривавим сіоністським режимом більше 8 тисяч на сьогодняшній день, і 70 відсотків цих жертв - це жінки і діти??

"Чурки" - це Турція, країна, завдяки якій ці ниці кнопи і шуші все ще живі, яка з самого початку допомагала Україні, наприклад, надаючи зброю, яку довго відмовлялися надавати США, що зберегло життя наших бійців?

"Чурки" - це чеченці, кримські татари та інші мусульмани, які із зброєю в руках захищають Україну і які віддали і продовжують віддавати свої життя, щоб ці бридкі ксенофоби кноп і шуша могли обливати їх віру та культуру лайном 24х7 на псевдоукраїнських онлайн-площадках?



А на мою думку, справжні "чурки" - ось такі дешеві, вульгарні, матюкливі, погано виховані і погано освічені істоти з українським паспортом. Які роблять погану славу українським жінкам і чоловкікам по всьому світу :smilie9:.

Українцями це лайно я назвати не можу :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

От сидить така тьотя вся із себя на милостині простих ірландських роботях, які зірок з неба не хапають, але справно платять податки, і гвандякає як той мудрий карась:



Реальне життя кожного емігранта різне і залежить від того, наскільки конкурентноздатним він є на ринку праці тої країни, куди приїхав.

Якщо українські курки з качиними губами двинули сюди, думаючи, що зможуть стригти купони на манікюрах, бровках та рєснічках, то і обламалися.

А якщо такі професіонали, як Сергій, з trades skills, то в них уже була робота ДО приїзду в Канаду і досить непогана.

Хто як живе з емігрантів, видно, наприклад, по рівню їх донатів на ЗСУ. Саме тому ні СлавРедько, ні Татусь не задонували навіть 10 доларів суто символічно ні разу, а дехто задонував тисячі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мущу погодитися з Шушею.

Також Комарик неправа, коли каже, що виїздять ті, що на соціальному дні. Я не була на соціальному дні і скоріше, навпаки - в мене в професійному житті були чудові перспективи і я виросла в middle class family, а не в бідній.

Я виїхала з політичних і стратегічних міркувань, бо зрозуміла, що баланс в українському наріді не призвів і не призведе до нічого хорошого. А висновок цей зробила, коли вдруге вибрали Кучму.

І так воно і вийшло. З початку незалежності Україна рухається тільки вниз, і винні в цьому лише укранці і більш ніхто інший.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Знову Комарик запалює вогні :facepalm:.

"І де це за пару років можна квартиру, машину і сіножатку можна заробити? Такого ніде в світі нема".

Я приїхала в Канаду в 2000, відразу мені дали кредитку, я створила ідеальну кредитну історію (все, що треба - це вчасно платити борг), весною 2002 стала landed immigrant, а літом 2022 в"їхала у власний будинок.

Так, я накопичила 20К на даунпеймент і банки змагалися між собою, щоб дати мені мортгидж.

Правда, тоді ціни на житло були набагато нижчі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#154
Без проблем. Тільки спочатку поверніть всі ті мільярди доларів, які взяли у нас за 30+ років "незалежності" і всю зброю, яку ми вам поставили за увесь цей час за НАШ рахунок.

Я розумію, що цей кацап не представляє Україну і я допомагаю не заради таких, як він. Але почитаєш це і задумаєшся - раз так, то може, саменькі?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто я правильно розумію її посил "бий своїх, щоб чужі боялися"? Довести Україну до ручки, щоб показати, що "без емігів Україні сталося будь-що"?

Так уже! Димихизи довели країну до ручки без нас  :lol:.



Щодо показувати, як треба, то особисто я показую це в Канаді, конкуруючи на рівні професіоналів з різних країн світу, а не в глибоко корумпованій помийці, де конкуренція йде за хабарі, а не за знання та навички :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Umm ... Let's see. В Канаду стоїть черга на іміграцію з усього світу, сюди переходять кордон нелегально, щоб тільки тут залишитись. А з України тільки драпають. Особливо під час війни.

Калгарі роками у першій п"ятірці міст світу, а в якій десятці можна знайти брудний, смердючий, неохайний, забруднений Київ?



Поверніть мільярди доларів і зброю, яку за всі ці роки отримали від нас, от тоді і отримаєте право відкривати рот.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Невдячні українські свині  :smilie9:. Без Польщі ви б вже давно смоктали у кацапів, і дехто в буквальному розумінні слова  :smilie9:.

Вам мало того, що вони фактично поселили у себе мільйони українських біженців?

Мало того, що віддають останню зброю, допомагають логістикою, допомагають політично і просто морально?

То ви, скоти, ще хочете сісти на шию і ніжки звісити??









Цей взагалі пробиває дно, останнім часом шокує повним неадекватом :smilie9::



Це від особи, яка навіть хотдог і каву очікує за кошти донаторів  :smilie9::



Декларацію за ремонт покажи.



А ви? Хіба не існуєте за "подачки" тої ж Польщі і решти клятого прогнилого Заходу? Де ж ваш гонор, що ви по всьому світу з протягнутою рукою і ще й хамите у відповідь на добро та допомогу?



Тамбовський вовк тобі брат. Сіє розбрат не гірше за Скабеєву  :smilie9:.



Лінгвістичний аналіз вказує, що херой віщає з-під американського дивана, ужрамшись  :bluet:.



І ще один херой-алкаш, але вже з-під козинського дивана:



І ще один херой-алкаш, але з-під дивана у ЛЬвуві. Тьфу, яка ж гидота  :bluet:.



От почитаєш і замислишся. А чи варті такі люди допомоги? Я навіть не полячка, але читати таке бридко і огидно :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#158
Скандал із гімнасткою Нікольченко - ще один приклад печерної невдячності, ксенофобії і простої невихованості та відсутності базових манер поведінки у особи, яка доросла до накачування губів силіконом (shame about the nose, however), але так і не навчилася поводити себе у цивілізованому суспільстві.



На Єрмачці бурхливе обговорення і там я погоджуюсь з Але. Меншовартість тут не до чого - якщо хтось неправий, нормальні люди це визнають і направлять заблукалу вівцю на шлях істини (і на ринопластику).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тупе укробидло показує свою неосвіченість та бидлятство :Sho_za:.

Так, як живуть люди в ОАЕ, Україна не буде жити ніколи  :smilie9:.



Хто насправді дикуни, видно неозброєним оком у цій темі :bluet: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.